Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10473
 • 6VC-00981
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
747,90 € * 829,90 € * (9,88% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 10x User CAL
Sistema  "Windows" serveris
CAL RDS User CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris Suderinamas


Naudojant nuotolinio darbalaukio paslaugas (RDS) Windows Server 2022 , su jomis pateiktas programas galima centralizuotai teikti įgaliotiems naudotojams. Kad jie galėtų jomis naudotis nuotoliniu būdu, naudodami "Windows" palaikantį terminalinį įrenginį, visada reikia Client Access License (User CAL), kuris suteikia teisę tik per pasirinktą terminalinį įrenginį prisijungti prie "Windows Server 2022" nuotolinio darbalaukio sesijos. Tuomet darbuotojas, turintis asmenines prieigos teises RDS pavidalu User CAL, gali prisijungti prie "Windows" serverio bet kuriuo galiniu įrenginiu su "Windows" operacine sistema, pavyzdžiui, naudotis turimomis programomis ir paslaugomis, prisijungti prie kito kompiuterio, pavyzdžiui, pagalbos tikslais, arba dirbti su virtualaus darbalaukio infrastruktūra (VDI).

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK USER CAL"

10x naujausia Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencija

Naudojant nuotolinio darbalaukio paslaugas (RDS) Windows Server 2022 , pateiktos programos gali būti centralizuotai prieinamos įgaliotiems naudotojams. Kad jie galėtų jais naudotis nuotoliniu būdu naudodami Windows palaikantį terminalinį įrenginį, visada reikia turėti kliento prieigos licenciją (naudotojo licenciją CAL), kuri suteikia teisę tik per pasirinktą terminalinį įrenginį prisijungti prie Windows Server 2022 ir vykdyti nuotolinio darbalaukio sesiją. Darbuotojas, turintis asmenines prieigos teises, suteiktas kaip RDS naudotojo licencija (RDS User CAL), gali naudoti bet kurį galutinį įrenginį su Windows operacine sistema, kad pasiektų Windows serverį, pvz., naudodamasis turimomis programomis ir paslaugomis, norėdamas pasiekti kitą kompiuterį, pvz., norėdamas gauti pagalbą, arba dirbti su virtualaus darbalaukio infrastruktūra (VDI).

Wiresoft dabar galite rasti Nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijos Windows Server 2022 už mažą kainą kaip naudotą programinę įrangą. Taip pat galite įsigyti bet kokį skaičių RDS naudotojų licencijų CAL (be pakopų), kad būtų galima pritaikyti licencijavimą.

Kokie yra Windows Server 2022 RDS naudotojo licencijos privalumai?

Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugos yra specialus serverio vaidmuo, kuriuo valdoma nuotolinė prieiga prie programų, pasiekiamų per atitinkamą Windows serverį, kuris šiuo tikslu veikia kaip kompiuteris. Taigi tik atitinkamą asmeninę kliento prieigos licenciją turintis naudotojas gali savarankiškai, t. y. nuotoliniu būdu, per interneto ryšį prisijungti prie Windows serverio sesijos metu prie pasirinkto asmeninio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ir pan. Programos vykdomos serveryje.

Windows Server 2022 taip pat siūlo daug esamų ir naujų funkcijų optimizavimo nuotolinio darbalaukio sesijų kontekste, ypač  tinklo saugumo srityje, taip pat duomenų ir serverių perkėlimo, programų saugojimo ir virtualizavimo bei konteinerių kūrimo su Windows ir Kubernetes srityse.

Windows Server 2022 palaiko, pavyzdžiui, įterptinę virtualizaciją naudojant AMD procesorius, įdiegta nauja Shielded Virtual Machines (SVM) versija, perdavimo kontrolės protokolas (TCP), taip pat RACK (Recent ACKnowledgment) ir RSC (Receive Segment Coalescing), o kaip standartinė naršyklė dabar naudojama Microsoft Edge. Vartotojai taip pat gali naudoti naujausias programinės įrangos apibrėžto tinklo (SDN), Storage Spaces Direct (SSD) ir Storage Replica versijas, taip pat Transport Layer Security, Virtual OSE, Hyper-V, kad sukurtų ir valdytų itin saugias virtualizacijos infrastruktūras.

Nuotolinio darbalaukio paslaugų naudotojo CAL privalumai naudotojams

Ypač daug naudos iš RDS User CAL , skirtos Windows Server 2022, gauna įmonės darbuotojai. Jie gali naudotis standartizuota Windows darbo aplinka kiekviename galutiniame įrenginyje, nesvarbu, ar jame įdiegta dabartinė, ar senesnė Windows operacinė sistema.

Tai reiškia, kad naudotojai gali naudoti ir senesnius galinius įrenginius, kurių aparatinė įranga arba našumas yra silpnesni ir kurių kitu atveju nepakaktų tiesioginei prieigai prie Windows Server 2022. Taip yra todėl, kad kiekviena programa, kurią licencijuotas naudotojas, turintis RDS naudotojo CAL, pasiekia nuotolinio darbalaukio seanso kontekste per kompiuterį, vykdoma tik serveryje, o ne šiame galutiniame įrenginyje. Atitinkama nuotolinio darbalaukio sesija nepriklauso nuo kitų klientų prisijungimų ir rodoma tik paties naudotojo sesija. Taigi Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugų naudotojo licencijos gali padėti sumažinti dabartinės techninės įrangos tiekimo išlaidas arba jų visiškai išvengti, nes taip pat galima naudoti plonuosius klientus.

RDS CAL privalumai administratoriams

Ne mažiau svarbu ir tai, kad RDS User CAL naudojimas Windows Server 2022 reiškia ir daug praktinių privalumų administratoriams, nes gali gerokai sumažinti pastangas, susijusias su daugelio galutinių įrenginių valdymu įmonėje, nes, pavyzdžiui, diegimas tampa daug efektyvesnis. Nauja programinė įranga ar atnaujinimai įmonės aplinkoje gali būti teikiami centralizuotai, o ne diegiami į kiekvieną atskirą galutinį įrenginį, nes visos programos centralizuotai teikiamos tik Windows serveryje arba iš jo atnaujinamos.

Naudojant RDS naudotojo licenciją (RDS User CAL), taip pat galima individualiai nustatyti atskirų naudotojų prieigos teises, nes nuotolinio darbalaukio paslauga galima naudoti teises registruotiems darbuotojams. Tai gerokai sumažina bendras esamų darbo vietų priežiūros ar naujų darbo vietų įrengimo sąnaudas.

Microsoft licencijų valdymas Remote Desktop Services CAL licencijoms

Visai Microsoft serverių programinei įrangai galioja taisyklė, kad įdiegimas nepriklauso nuo naudojimo. Todėl kiekvienai prieigai prie Windows serverio (tiesioginei ar nuotolinei) visada reikia atskiros kliento prieigos licencijos (CAL). Atitinkamas apibrėžtas prieigos teises naudoti Windows Server programas nustato Microsoft vadinamajame licencijų valdyme. Ji pagrįsta kliento prieigos licencijomis (CAL), kurios suteikiamos naudotojams arba galutiniams įrenginiams.

Pavyzdžiui, nuotolinio darbalaukio paslaugos naudotojo licencijos užtikrina, kad tik jas turintis naudotojas turėtų asmeninę prieigą prie Windows serverio. Pasak Microsoft, taip siekiama užtikrinti serveryje teikiamų duomenų ir paslaugų saugumą, nes neregistruoti asmenys, t. y. asmenys, neturintys RDS naudotojo licencijos CAL, negali jų pasiekti. Microsoft apskritai siūlo dviejų skirtingų tipų licencijas, taigi ir Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugoms:

 • RDS User CAL, su kuria specialus naudotojas gauna savo prieigos teises
 • RDS įrenginio CAL, su kuria konkrečiam galutiniam įrenginiui (pvz., kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, mobiliajam telefonui) suteikiamos prieigos teisės

Kiekvieną Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugų CAL sudaro keli komponentai, kurių visuma leidžia naudotojui arba įrenginiui naudoti Windows Server Services:

 • Faktiniu nuotolinio darbalaukio licencijavimu reguliuojamas atitinkamos CAL naudojimas ir suteikiama galimybė ja naudotis naudotojui arba įrenginiui.
 • Nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobos įrenginys valdo darbalaukius arba programas, kurios yra prieinamos naudotojui nuotolinės sesijos metu.
 • Nuotolinio darbalaukio ryšio tarpininkas valdo nuotolinius ryšius ir atkuria juos, jei sesijos metu nutrūksta ryšys.
 • Nuotolinio darbalaukio vartai kontroliuoja naudotojo prieigą prie pateikto Windows darbalaukio viešajame tinkle.
 • Nuotolinio darbalaukio paslaugos žiniatinklio prieiga suteikia prieigą naudotojams arba grupėms per žiniatinklio portalą.

Kokie ypatingi Windows Server 2022 RDS naudotojo licencijos privalumai?

Kaip jau minėta, RDS naudotojo licencija (RDS User CAL) valdo licencijuoto naudotojo prieigos teises prie Windows serverio arba kompiuterio kiekvienai nuotolinio darbalaukio sesijai. Naudotojas gali naudotis bet kuriuo galiniu įrenginiu - kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ir t. t. - kad galėtų naudotis nuotolinio darbalaukio paslaugomis, net nepriklausomai nuo vietinio serverio vietos, jei įrenginyje veikia Windows ir yra interneto ryšys. Taigi RDS User CAL suteikia daugiau pranašumo, jei darbuotojas dažnai naudoja skirtingus galinius įrenginius, pvz., kompiuterį namų biure ir nešiojamąjį kompiuterį kelionėje ir pan.

Apsvarstykite Windows Server RDS naudotojų licencijų versijų suderinamumą

Didelis privalumas įsigyjant dabartinę RDS User CAL 2022, skirtą Windows Server, yra tas, kad į ją įtrauktos ne tik naujausios Windows Server versijos prieigos teisės, bet ir senesnių serverio versijų, pavyzdžiui, 2019 m. (žemesnės versijos), prieigos teisės. Atnaujinant arba įsigyjant Windows Server 2022 , nuotolinei prieigai, pavyzdžiui, taip pat reikalinga dabartinė RDS User CAL 2022 (versijų suderinamumas). Todėl ankstesnės RDS User CAL versijos negalima naudoti nuotoliniams prisijungimams su Windows Server 2022.

Išvada dėl RDS naudotojo licencijų licencijų

Kuris nuotolinio darbalaukio paslaugų CAL tipas Windows Server 2022 suteikia daugiau privalumų naudojant įmonėje, priklauso nuo atitinkamos įmonės struktūros. Jei darbuotojai dažniausiai pakaitomis naudoja skirtingus galinius įrenginius, pvz., skirtingose vietose, tuomet RDS User CAL suteikia daugiau galimybių, todėl reikia mažiau kliento prieigos licencijų.

Sprendimas dėl vieno tipo kliento prieigos licencijavimo turi būti priimtas pirkimo metu, nes vėliau neleidžiama pakeisti RDS įrenginio CAL į naudotojo CAL arba atvirkščiai. Paprasčiausiai paklauskite Wiresoft atstovo apie jums tinkamiausią licencijavimo formą su Windows Server 2022nuotolinio darbalaukio paslaugos CAL.

Jūsų pirkėjo saugumas su naudotomis RDS naudotojų licencijomis Microsoft Windows Server 2022 iš Wiresoft

Dabartines Windows Server 2022 nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijas Remote Desktop Services for Windows Server 2022 galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje kaip naudotą programinę įrangą nuo vienos kliento prieigos licencijos. Naudotos RDS CAL programinės įrangos kaina yra ne tik mažesnė nei panašios naujos programinės įrangos kaina, bet ir pirkėjo saugumas, kurį užtikrina šie privalumai:

 • Įsigydami vieną ar daugiau RDS naudotojo CAL kaip naudotą programinę įrangą, Wiresoft klientai gauna originalias Microsoft vienkartines licencijas, kurias anksčiau įsigijo įmonės ir pardavė Wiresoft.
 • Prekybos naudota programine įranga, pavyzdžiui, nuotolinio darbalaukio paslaugų kliento prieigos licencijomis iš Microsoft Windows Server 2022 , teisinis pagrindas yra galiojantys teisės aktai, pagal kuriuos leidžiama jas perparduoti, taip pat pirkti ir naudoti.
 • Perparduodant Wiresoft pažymės Windows Server 2022 RDS naudotojo licenciją kaip naudotą, nors žodis naudota nereiškia jokių šios kliento prieigos licencijos funkcionalumo apribojimų.
 • Jei RDS naudotojo licencija, pažymėta kaip naudota, jau buvo aktyvuota ankstesnio pirkėjo, ji buvo ištrinta prieš perparduodant Wiresoft, todėl ją vėl galima 100 % laisvai naudoti, kai ji parduodama Wiresoft parduotuvėje.
 • Wiresoft parduodamos Remote Desktop Services kliento prieigos licencijos ar kitų tipų Microsoft licencijos, kurias Wiresoft siūlo naudoti, nėra nei terminuotos, nei ribotų funkcijų licencijos, o originalūs Microsoft programinės įrangos produktai, kuriuos Wiresoft patikrino, ar jie visiškai tinkami naudoti prieš parduodant.

Įsigydami naudotą programinės įrangos licenciją, pavyzdžiui, RDS User CAL for Windows Server 2022 k iš Wiresoft, galite būti tikri, kad visada perkate ir naudojate originalų Microsoft produktą.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 - 10 PACK USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos