Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10015
 • 021-10609
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
89,90 € * 98,90 € * (9,1% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
MacOS  Monterėjus, Big Sur, Katalina, Mohavė


Office 2019 for macOs - tai naujausia "Microsoft" patikrintos produktyviam darbui skirtos programinės įrangos versija su galingomis, universaliomis programomis, skirtomis tekstams kurti ir projektuoti, sudėtingiems skaičiavimams, taip pat vaizdingoms prezentacijoms kurti ir rengti bei saugiai bendrauti tiek su darbuotojais viduje, tiek su verslo partneriais išorėje.  Standard "Office 2019 for Mac" leidimas  "Office 2019 for Mac" siūlo platų patogių funkcijų ir ypatybių portfelį, leidžiantį efektyviai atlikti visas tipines kasdienio biuro darbo užduotis. Naudokite plačius "Word" įrankius, kad profesionaliai kurtumėte tekstus, kurkite prasmingas lenteles su "Excel" ir naudokite "PowerPoint" su daugybe galimybių iliustruoti ir pristatyti rezultatus.

Jei turite papildomų klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"

Microsoft Office Mac 2019 Standard - patikrinta programinė įranga verslo naudotojams

Office 2019 for macOs yra naujausia Microsoft patikrintos produktyvaus darbo programinės įrangos versija - su galingomis, universaliomis programomis, skirtomis tekstams kurti ir projektuoti, sudėtingiems skaičiavimams ir vaizdingiems pristatymams bei saugiam bendravimui tiek su darbuotojais viduje, tiek su verslo partneriais išorėje.

Šiuo tikslu Standard Office 2019 for Mac leidime pateikiamas platus naudotojui patogių funkcijų ir ypatybių rinkinys, leidžiantis efektyviai atlikti visas tipines kasdienio biuro darbo užduotis.

Naudokitės plačiomis Word priemonėmis profesionaliam teksto kūrimui, kurkite prasmingas lenteles su Excel ir naudokitės PowerPoint programa, kurioje yra daugybė galimybių iliustruoti ir pateikti rezultatus.

Šiose trijose programose Office for Mac taip pat galite naudotis itin praktiška laisvosios rankos funkcija. Tai leidžia įterpti diagramas ir formules tiesiai į dokumentą naudojant planšetinio kompiuterio rašiklį, pelę arba pirštą.

Optimizuota prieinamumo patikra, kurią galima atlikti Word, Excel, PowerPoint ir OneNote programose, palengvina dokumentų supratimą visiems dalyviams, nes pateikia praktinių pasiūlymų, taip pagerindama bendradarbiavimą. Naudodami asmeninę skaitmeninę užrašų knygelę OneNote iškart užfiksuosite savo idėjas ir galėsite jas tiesiogiai naudoti atitinkamose programose.

Naudodami Outlook galite efektyviau tvarkyti kasdienį el. paštą, kad greičiau ir geriau bendrautumėte su verslo partneriais ir kolegomis.

Patikrintos funkcijos, tokios kaip duomenų praradimo prevencija, apsaugo nuo svarbių duomenų praradimo, jas papildo išsamios saugumo nuostatos, leidžiančios dokumentams priskirti individualias prieigos teises ir atitinkančios galiojančius ES duomenų apsaugos reglamentus.

Įsigiję dabartinio Office paketo Standard edition 2019 for Mac, iš vieno šaltinio gausite viską, ko reikia profesionaliam bendram darbui su dokumentais ir jų mainams, ypač debesyje. Visos įtrauktos Office programos taip pat yra prieinamos kaip Office Web Apps, skirtos naudoti mobiliajame telefone iPhone.

Office Mac 2019 Standard Edition galima įsigyti tik iš Standard-pardavėjų, kaip didelės apimties licencijos sutarties dalį - Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje ją taip pat galite įsigyti kaip ypač prieinamą vieną licenciją! Šioje išsamioje apžvalgoje aprašyti visi privalumai, kuriuos gausite įsigiję Microsoft Office Mac 2019 Standard.

Dar paprastesnis naudojimas Office Mac 2019 Standard

2019 m. Office Suite for macOS Standard leidimas stebina ne tik naujomis programos funkcijomis, bet ir anksčiau žinomų funkcijų optimizavimu, kuris prisideda prie dar didesnio patogumo naudoti. Office 2019 for Mac prieinamumas yra svarbiausias prioritetas - tiek pačiam naudotojui, tiek dokumentų adresatams ar bendradarbiams.

Kaip Office Standard 2019 for Mac naudotojas, jūs pats galėsite pasinaudoti papildomomis parinktimis, pavyzdžiui, skyriuje Naudojimo paprastumas: Tarp jų yra garso signalų parinkčių, o skiltyje Pateikti grįžtamąjį ryšį su garsu galima rinktis iš daugybės tonų. Todėl Word in Office Mac 2019 suteikia subtilesnį foną - tamsias temas Dark Grey ir Black, kurios leidžia dirbti dar labiau susikaupus, taip pat teksto keitimo į kalbą funkciją, kad dirbant ar keliaujant turinys būtų skaitomas garsiai.

Kaip jau minėta, laisvosios rankos įrankis suteikia daugybę Word, Excel ir PowerPoint parinkčių, kuriomis galite įterpti savo piešinius ir eskizus laisvąja ranka, be to, įvairių spalvų ir su įvairiais efektais tiesiai į dokumentą - priklausomai nuo galutinio įrenginio, rašikliu (planšetinis kompiuteris), pirštu (jutiklinis ekranas) ar net pele (stacionarusis kompiuteris). Taip galite kurti prasmingas diagramas ir formules, kurios puikiai išreiškia jūsų idėjas.

Kad dokumentai būtų lengviau skaitomi darbuotojams ir išoriniams adresatams, visose programose galima naudoti prieinamumo optimizavimo funkcijas. Be tarptautiniu mastu galiojančių standartų palaikymo, čia taip pat pateikiami praktiniai projektavimo pasiūlymai. Paspaudus skirtuką Patikrinti prieinamumą, atitinkamoje programoje pateikiamas klaidų ir įspėjimų sąrašas, taip pat patarimai ir rekomendacijos, kaip jas ištaisyti arba pašalinti. Siųsdami per Outlook tarptautiniams gavėjams, galite sužinoti, ar jie šiuo metu yra, be kita ko, rodydami laiko juostą.

Kad keli darbuotojai galėtų bendrai redaguoti dokumentus ir failus, Microsoft debesijos paslaugą OneDrive galima naudoti Office 2019 for Mac; tai leidžia vienu metu iš bet kurios vietos pasiekti duomenis ir juos atnaujinti realiuoju laiku. Išsamios prieigos ir keitimo teisės užtikrina, kad net svarbiausiais duomenimis ir informacija būtų galima saugiai keistis debesyje.

Kitos naujos Mac skirtos Office-Programs 2019 funkcijos iš pirmo žvilgsnio

Office Mac 2019 Standard, be minėtų optimizavimų, taip pat yra nemažai naujų funkcijų programose Word, Excel, PowerPoint ir Outlook:

 • Word 2019 palengvina teksto rašymą naudodamas daugybę patogių įrankių, pavyzdžiui, funkciją Peržiūra, kuri leidžia naudotojams iš karto ieškoti svetimų žodžių ar frazių neatidarant naršyklės lango. Naudodamiesi tyrimų funkcija jie taip pat gali tyrinėti temas, taip pat galima naudotis Microsoft Academic Search. Tai taip pat palengvina tinkamą citavimą.
 • Excel 2019 taip pat siūlo bendradarbiavimą realiuoju laiku, todėl naudotojai gali sinchroniškai dirbti su skaičiuoklės dokumentais. Be to, atsirado naujų iliustracijų variantų žemėlapių ir piltuvėlių diagramoms. Be to, dabar Excel siūlo PowerPivot ir PowerQuery patobulinimus. Be to, Excel programoje integruota duomenų praradimo apsaugos funkcija, skirta konfidencialiems duomenims, pvz., kredito kortelių numeriams ir pan., surasti, taip pat teksto gretinimas.
 • ProgramojePowerPoint 2019 pateikiami nauji vaizdo efektai, skirti animuoti prezentacijas,: Priartinimai ir morfuojantys perėjimai padidina skaidrių sekos dinamiką. Be to, iliustruoti galima naujas piktogramas, SVG vektorinius failus ir 3D modelius, kuriuos taip pat galima redaguoti. Teksto ištraukoms paryškinti PowerPoint taip pat galima naudoti teksto žymeklį, anksčiau žinomą iš Word.
 • ĮOutlook 2019 įtrauktos naujos patogios el. laiškų tvarkymo funkcijos: Tarp jų yra išmanioji priemonė, kuri automatiškai rūšiuoja el. laiškus pagal jų svarbą ir aktualumą, o naudojant funkciją Text-to-Speech juos taip pat galima skaityti garsiai - tai ypač patogu, kai jais naudojatės naudodamiesi iPhone. Be to, pasiteisinusi apsauga nuo duomenų praradimo (DLP) užtikrina, kad svarbūs duomenys būtų apsaugoti nuo neteisėtos kitų asmenų prieigos.

Daugiau išskirtinių funkcijų Office Mac 2019 Standard

Įsigijusieji Office Standard Edition for Mac 2019 galės naudotis ne tik jau minėtomis, bet ir dar keliomis funkcijomis, kurios ypač palengvina valdymą ar kontrolę administratoriams, taip pat užtikrina didesnį saugumą.

Tūrio licencijos raktas - VLK - Office Mac 2019 aktyvavimui Standard

Kadangi Office 2019 Standard leidimas visų pirma prieinamas kaip tūrinė licencija didesnėms organizacijoms, tūrinės licencijos raktas suteikia administratoriams įrankį, leidžiantį lengviau automatizuotai aktyvuoti ir valdyti MS Office .

Grupės politika - su didesnio saugumo gairėmis

Vadinamasis grupės politikos objektas - GPO - suteikia administratoriams veiksmingas grupės politikas, kurias galima naudoti Office 2019 Mac kompiuteriams apsaugoti naudojant ADMX šablonus, įskaitant atnaujinimų ir dokumentuose esančių makrokomandų kontrolę, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

Naudojimas Office Mac 2019 Standard su terminalo paslaugomis / Remote Desktop Services

Į Office Mac 2019 Standard leidimą įtraukta galimybė naudoti visas programas per terminalo arba nuotolinio darbalaukio serverį, todėl tai galima daryti ir senesniuose Mac kompiuteriuose.

Telemetrijos programa

Pagal numatytuosius nustatymus Mac kompiuteryje Office Standard 2019 įjungta programa Telemetrija yra naudotojo patirties gerinimo priemonė. Telemetrija perduoda Microsoft techninius duomenis (telemetrijos duomenis) apie naudojamą operacinę sistemą.

Atnaujinimo kontrolė Office

Update Control suteikia kelias aktyvavimo parinktis, susijusias su funkcijų ar funkcijų atnaujinimais ir su saugumu susijusiais kokybės atnaujinimais (pataisomis ir karštosiomis pataisomis): Pavyzdžiui, mažiau svarbių funkcijų atnaujinimų galima nepaisyti, o svarbius atnaujinimus galima atidėti iki 5 savaičių.

Bendrieji Microsoft Office Mac 2019 sistemos reikalavimai Standard

Toliau išvardyti sistemos reikalavimai taikomi MS Office Mac 2019 Standard, taip pat visiems kitiems Mac kompiuteriams skirtiems leidimams, gali būti taikomi ir papildomi reikalavimai.

 • Operacinė sistema: trijų naujausių ir naujausių macOS operacinių sistemų (Big Sur, Catalina, Mojave arba High Sierra) versija 
 • Procesorius: Intel
 • Atmintis: bent 4 GB RAM
 • Kietasis diskas: ne mažiau kaip 10 GB laisvos vietos HFS+ (MacOS Extended) arba APFS formatu
 • Ekrano skiriamoji geba: 1280 x 800 taškų

Į ką turėčiau atsižvelgti diegdamas Office Mac 2019 Standard?

Kadangi Apple nuo macOS 10.5 pagal nutylėjimą palaiko 64 bitų versiją, rekomenduojama naudoti šią versiją. Office programinė įranga įdiegiama tik naudojant Click2Run diegimo programą (Click-and-lose file).

Kokios yra Microsoft Office Mac 2019 Standard licencijavimo sąlygos?

Standard Microsoft Office Mac 2019 leidimas yra licencijuotas labai konkrečiam galutiniam įrenginiui - staliniam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui ir pan. Tai taip pat apima kopijos įdiegimą tinklo serveryje, kad ją būtų galima naudoti nuotoliniu būdu arba per virtualiojo darbalaukio infrastruktūrą (VDI), kai galutiniam įrenginiui suteikiama licencija. Būtina sąlyga - įdiegti atitinkamą Microsoft programinę įrangą.

Pirkite Microsoft Office Mac 2019 Standard pigiai Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje

Microsoft Office 2019 Standard Edition for Mac - paprastai parduodama tik kaip tūrinė licencija - taip pat galima įsigyti iš Wiresoft kaip vieną licenciją už ypač mažą kainą, įskaitant šiuos privalumus:

 • Iškart po atlikto apmokėjimo jūsų vieną Office Mac 2019 Standard licenciją galima atsisiųsti kaip elektroninę atsisiunčiamą programinę įrangą (ESD) ir įdiegti į Mac kompiuterį.
 • Microsoft Office Mac 2019 Standard licencija, įsigyta Wiresoft parduotuvėje, yra viena licencija, kuri iš pradžių buvo apimties licencijos dalis.
 • Tokiu atveju iš Wiresoft už visas turimas Microsoft Office licencijas gausite tik sau skirtą programinės įrangos produktą.
 • Pirmojo naudotojo iš pradžių įdiegta programinė įranga buvo ištrinta parduodant Wiresoft, todėl atitinkama Office licencija yra 100 % laisva ir vėl tinkama naudoti.
 • Prieš parduodama Wiresoft kruopščiai patikrino, ar visos tokios individualios licencijos, gautos iš ankstesnių tūrinių licencijų, yra visiškai tinkamos naudoti.
 • Wiresoft, kaip rimtas programinės įrangos pardavėjas, nesiūlo bandomųjų versijų, kurios galioja ribotą laiką arba kurias galima naudoti tik su apribojimais.
 • Įsigydami licenciją iš Wiresoft galite būti visiškai tikri, kad perkate originalų Microsoft produktą, atitinkantį visus teisinius reikalavimus.
Jei turite klausimų apie Microsoft Office Mac 2019 Standard licencijų įsigijimą, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.
Kitos nuorodos į "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD"
2021 kov. 3

Tutto molto bene consigliato per tutti

Super

2020 spal. 4

Hat alles reibungslos und schnell funktioniert. Office war in 5 Minuten auf meinen MacBookAir 2020 installiert.

2020 saus. 19

Wie gewohnt spitze!

Wie gewohnt spitze!

Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos