Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT 2021

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10488
 • 079-02577
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Suderinama


Microsoft PowerPoint yra klasikinė programinė įranga, skirta įtikinamai vizualizuoti informaciją ir kurti ryškias prezentacijas. PowerPoint 2021 - naujausia patikrintos Office programinės įrangos versija, skirta profesionalioms prezentacijoms kurti darbe, mokykloje ir universitete. Profesionalams, taip pat ir pradedantiesiems, padeda intuityviai naudojamos priemonės, kuriomis galima informatyviai ir kartu įspūdingai skaidrėse sudėlioti temas ir turinį bei perteikti juos gyvai pristatant.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT POWERPOINT 2021"

Microsoft PowerPoint 2021 kaip atskira programa

Microsoft PowerPoint yra klasikinė programa, skirta įtikinamai vizualizuoti informaciją ir kurti ryškias prezentacijas. PowerPoint 2021 - tai naujausia išbandytos Office programinės įrangos versija, skirta profesionalioms prezentacijoms kurti darbe, mokykloje ir universitete. Profesionalams, taip pat ir pradedantiesiems, padeda intuityviai naudojamos priemonės, kuriomis galima informatyviai ir kartu įspūdingai skaidrėse sudėlioti temas ir turinį bei perteikti juos gyvai pristatant.

Naujai peržiūrėta, patogi Microsoft PowerPoint 2021 vartotojo sąsaja leidžia greitai susipažinti su programa, o didelis šablonų ir dizaino parinkčių pasirinkimas leidžia kurti individualios išvaizdos prezentacijų skaidres.

Naujasis PowerPoint 2021 taip pat palaiko lietimui optimizuotą naudojimą planšetiniuose kompiuteriuose ir skaitmeninių rašiklių naudojimą - čia reikėtų ypač paminėti naująjį laisvosios rankos piešimo įrankį, kuriuo galima spontaniškai naudoti savo juodraščius.

Sujungus su Microsoft OneDrive, PowerPoint 2021 taip pat galima naudoti komandose per debesį. Aukšti saugumo standartai užtikrina sklandų bendradarbiavimą. Be to, tai dar labiau palengvina prieinamų prezentacijų kūrimą nei anksčiau.

PowerPoint2021 paprastai galima įsigyti tik kaip fiksuotą atitinkamos Office versijos komponentą, tačiau Wiresoft taip pat galite įsigyti programinę įrangą atskirai. Kad galėtumėte naudoti PowerPoint 2021 kompiuteryje ar kitame galutiniame įrenginyje, privaloma Windows 10 operacinė sistema. Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ne tik dabartinę PowerPoint 2021, bet ir senesnes versijas bei kitas Office programas ypač mažomis kainomis kaip vieno naudotojo versiją be programinės įrangos prenumeratos. Šioje išsamioje apžvalgoje pateikiamos visos įdomios naujos PowerPoint 2021 funkcijos.

2021 versijos PowerPoint naujų funkcijų apžvalga

Programoje PowerPoint 2021 yra ne tik daug ankstesnių įrankių patobulinimų ir patobulinimų, pavyzdžiui, išplėstos priartinimo funkcijos ir SVG bei 3D grafikos naudojimas, bet ir keletas naujų funkcijų.

Konkrečios PowerPoint funkcijos įspūdingoms prezentacijoms

PowerPoint 2021 siūlo keletą naujų praktinių funkcijų, dėl kurių prezentacijos taps dar gyvesnės ir įdomesnės:

 • Naudojant funkciją morph sukuriami sklandūs perėjimai tarp atskirų skaidrių, taip pat galima animuoti atskirus objektus ar tekstą.
 • Priartinimo funkcijos taip pat leidžia sukurti dinamiškesnes prezentacijas: Naudodami skaidrių priartinimą pranešėjai gali laisvai naršyti tarp tam tikrų skaidrių, skyrių ir prezentacijos dalių, vizualiai jų nepertraukdami. Taip priartinimo efektas sukuria tęstinumo įspūdį.
 • Taip pat galima naudoti priartinimą, kad išryškintumėte tik skaidrėse esančias detales.
 • Naudojant santraukos priartinimą visą prezentaciją galima apibendrinti vienoje skaidrėje ir sukurti dinamišką efektą.
 • Ekrano prezentacijas taip pat galima rengti naudojant skaitmeninį rašiklį Surface Pen arba bet kurį kitą rašiklį, kurį galima naudoti per Bluetooth: Taip pat labai lengva keisti skaidres; ją taip pat galima naudoti norint prezentacijos metu paryškinti atskiras skaidrės sritis ir atkreipti į jas papildomą dėmesį.
 • Įrašymo funkcijos suteikia galimybę įrašyti vaizdo ir garso komentarus, taip pat gestus, skirtus skaitmeniniam laisvosios rankos įvedimui. Visos turimos funkcijos aiškiai išdėstytos juostos skirtuke Įrašymas.
 • Eksportuojant prezentaciją kaip vaizdo įrašo failą, dabar galima pasirinkti ir didelės raiškos 4K skiriamąją gebą, kad filmai būtų itin ryškūs.

Nauji diagramų tipai ir 3D modeliai

Be ankstesnių į PowerPoint integruotų diagramų ir modelių, 2021 m. versijoje siūloma daug papildomų diagramų ir trimačių modelių, kurie dar labiau išplečia prezentacijų iliustravimo galimybes:

 • Naujuosius integruotus 3D modelius galima pasukti 360° kampu ir keisti jų mastelį: Vartotojai taip pat gali patys kurti tokį trimatį turinį ir įterpti jį į PowerPoint failą.
 • Taikant morfinį perėjimą, 3D modelius taip pat galima animuoti.
 • Dabar turimi keičiamo mastelio vektorinės grafikos (dar vadinami SVG (Scalable Vector Graphics) failai), kaip ir 3D modeliai, pasižymi tuo privalumu, kad juos galima didinti, mažinti ir pasukti pagal pageidavimą neprarandant vaizdo kokybės, be to, juos galima toliau apdoroti naudojant filtrus.
 • Geografinius duomenis galima keliais etapais paversti žemėlapio diagrama, pvz., iliustruojant tam tikrus statistinius pasiskirstymus vietovėje.
 • Naujosios piltuvėlio diagramos gali būti naudojamos ypač aiškiai iliustruoti procesų etapus.

Bendrosios funkcijos

Be šių naujų įrankių ir funkcijų, PowerPoint 2021 siūlo ir daugybę kitų naujovių, kurios visų pirma padeda laisvai piešti, palengvina prieinamų pristatymo dokumentų kūrimą ir apskritai dar labiau padidina programos naudojimo efektyvumą.

Naujos PowerPoint darbalaukio rodinio ir funkcijų parinktys

Be to, PowerPoint 2021 patobulintas Office dizainas ir įdiegtos šios funkcijos, kurias galima aktyvuoti pagal pasirinkimą:

 • PowerPoint 2021 dabar yra papildomų dizainų, kurie ypač skatina susikaupimą dirbant, nes programai būdingos langų spalvos pakeistos achromatiniais tonais: Pavyzdžiui, balta spalva suteikia labai ryškų vaizdą, o tamsiai pilka ir ypač juoda su tamsiuoju režimu turi ypač mažesnį poveikį ir yra lengvai pastebimos.
 • Ankstesnė tipiška, gerai pažįstama juostos išvaizda PowerPoint 2021 buvo sujungta su plytelių išvaizda, kuri taip pat naudojama Windows 10 operacinėje sistemoje. Dabar dažnai naudojami elementai ir funkcijos yra ryškiau paryškinti, kad juos būtų galima greičiau rasti. Skirtukus taip pat galima išdėstyti kitaip, o juostą visiškai paslėpti, kad funkcijos būtų pasiekiamos tik bendroje meniu juostoje.

Laisvos rankos įrankis ir kitos grafikos funkcijos programoje PowerPoint 2021

Programoje PowerPoint 2021 yra galingas laisvosios rankos įrankis, kurį galima valdyti ne tik rašikliu ir jutikliniu valdymu, bet ir kompiuterio pele, pavyzdžiui, laisvai braižyti diagramas ir formules ir iš karto įterpti jas į pristatymą arba spalvotai paryškinti teksto fragmentus, kaip jau kurį laiką galima Word programoje. PowerPoint, be kitų, turi šias funkcijas ir efektus:

 • Žymėjimui ir piešimui galima naudoti įvairių storių ir spalvų skaitmeninius rašiklius: pieštuką, skirtą eskizams piešti, rašiklį, skirtą įprastam rašymui, ir populiarųjį ryškiklį, kuriuo spalvotai pabraukiami žodžiai ir pan. Be to, galima įsigyti rašiklių su metalo efektu, taip pat kitų grafinių efektų su tokiais apibūdinančiais pavadinimais kaip galaktika ir vaivorykštė, lava, vandenynas, sidabras ir auksas.
 • Naudodami laisvosios rankos įrankį ir funkciją Freehand FormulaInsert galite laisvai kurti ir įterpti į pristatymą dar sudėtingesnes matematines formules.
 • Kartais norite naudoti tik tam tikrą nuotraukos detalę be trikdančio fono, kurį tada reikia pašalinti. Programoje PowerPoint 2021 apkarpyti dar lengviau, nes programa automatiškai nustato fono sritį. Integruotu pieštuku galima atlikti pataisymus ir pridėti arba pašalinti dalis.
 • Pieštuku taip pat galima pasirinkti tam tikras lentelės sritis ir tik jas naudoti grafike.

Prieinamų prezentacijų kūrimas programoje PowerPoint

Programoje PowerPoint 2021 , be ankstesnių patobulintų parinkčių, taip pat galima naudotis naujomis funkcijomis, kuriomis kuriant skaidres galima optimizuoti prezentacijos turinį, kad jį būtų lengviau skaityti ir suprasti regos sutrikimų turintiems žiūrovams.

 • Kai įjungtas pagalbinis klaidų taisymas, PowerPoint 2021 pateikia patobulinimų pasiūlymų, pagrįstų tarptautiniu mastu galiojančiais standartais. Paspaudus Patikrinti, programa pateikia pasiūlymus, kurie priimami ir automatiškai įgyvendinami paspaudus dar vieną mygtuką.
 • Pavyzdžiui, klaidų taisymo įrankis atkreipia dėmesį į trūkstamą alternatyvų tekstą vaizdiniuose objektuose, taip pat į nepakankamą spalvų kontrastą grafikoje ir paveikslėliuose: PowerPoint, naudodamas pilkosios skalės vaizdą, imituoja spalvotai aklo žmogaus vaizdą.
 • Naudojant iš anksto nustatytus PowerPoint skaidrių šablonus, automatiškai integruojami tokie skaidrių pavadinimai, kuriuose yra antraščių struktūra.
 • Šiuo atveju dirbtinio intelekto funkcija QuickStarter taip pat yra praktinė pagalba pradedant naują pristatymą, nes ji padeda naudotojams struktūrizuoti pristatymą ir atlikti teminį tyrimą. Įvedus temą, QuickStarter parodo atitinkamų potemių sąrašą ir pasiūlo kiekvienai iš jų tinkamą skaidrių rinkinį. Remiantis Bing tyrimais, sukuriamos skaidrės su atitinkamu turiniu, kurias galima pasirinkti spustelėjus. Kitame etape galima pridėti tinkamą išvaizdą, įskaitant foninę grafiką, kad kito pristatymo pagrindas būtų paruoštas per kelias minutes.

Lengvesnis bendradarbiavimas su PowerPoint dokumentais

Jei su pristatymu dirba keli žmonės, galima rodyti jų pakeitimus ar atsiliepimus, įskaitant autoriaus vardą ir pavardę, ir juos atšaukti. Tam prezentacijos kopija turi būti paskelbta debesyje OneDrive arba SharePoint. Kai tik visi dalyvaujantys asmenys prideda savo pakeitimus ar pastabas, originalą ir kopiją galima palyginti ir abi versijas sujungti.

PowerPoint 2021 sistemos reikalavimai

 • Operacinės sistemos: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesorius: ne mažiau kaip 1,6 GHz
 • Kietojo disko vieta: ne mažiau kaip 16 GB (32 bitų) arba 20 GB (64 bitų)
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 2 GB RAM (32 bitų) arba 4 GB RAM (64 bitų) - rekomenduojama: 4 GB
 • Vaizdo plokštė: ne mažiau kaip 1280 x 768 taškų, ne mažiau kaip DirectX 9 su WDDM 2.0 - rekomenduojama: DirectX 10

Pirkite PowerPoint 2021 kaip vieną Office Suite programą už mažą kainą Wiresoft

MS PowerPoint yra klasikinė Microsoft Office rinkinių dalis, kurią paprastai galima gauti tik kartu su kitomis Office programomis. Skirtingai nei dauguma kitų Microsoft programinės įrangos tiekėjų, Wiresoft taip pat galite įsigyti PowerPoint 2021 kaip atskirą programą.

Jūsų pranašumas: PowerPoint vieno naudotojo licencija neįpareigoja jus nei ilgalaikei ir todėl brangiai kainuojančiai prenumeratai, nei atnaujinimams ar bet kokiems naudojimo apribojimams. Todėl PowerPoint 2021 iš Wiresoft verta pirkti kaip vieną programą, ypač jei norite naudoti ne Office programas.

Saugus programinės įrangos pirkimas su Wiresoft: PowerPoint vieno naudotojo licencija, kurią čia perkate, dažnai yra iš didelės apimties licencijos arba vadinamoji naudota programinė įranga - todėl mūsų ypač palanki kaina! Pagal funkcijas ji visiškai identiška programai PowerPoint, kuri taip pat įtraukta į  Office Suite 2021 . Taip pat galite būti tikri, kad nei jūs, nei mes nepatenkame į teisiškai pilkąją zoną parduodami ar pirkdami tokią programinę įrangą! Wiresoft patikrino, ar kiekviena Microsoft programa, nesvarbu, ar ji naudota, ar nenaudota, yra faktiškai ir nepriekaištingai tinkama naudoti, todėl ją 100 % galima naudoti neribotą laiką po įsigijimo ir atsisiuntimo.

Wiresoft, kaip rimtas programinės įrangos platintojas, taip pat siūlo tik pilnas versijas, kurios yra identiškos Microsoft programoms. Tai reiškia, kad privatūs naudotojai, laisvai samdomi specialistai ir mažos įmonės gali naudotis visais PowerPoint 2021 privalumais ir kartu sutaupyti pinigų. Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje taip pat galite atskirai įsigyti ne tik PowerPoint, bet ir visas kitas Office programas, taip pat daugelį kitų Microsoft programų.

Jei turite klausimų apie PowerPoint 2021 ar bet kurią kitą Office programą, tiesiog pasinaudokite mūsų ekspertų konsultacijomis el. paštu, telefonu ir pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos