Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10451
 • KV3-00309
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
130,90 € * 143,90 € * (9,03% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  64bit


Su naująja "Windows 11" Enterprise ypač didelės įmonės, kurioms keliami ypač aukšti reikalavimai operacinės sistemos saugumui, gauna maksimaliai daug funkcijų ir galimybių efektyviai valdyti visas svarbias užduotis. Sistema "Windows 11 Enterprise " specialiai sukurta hibridiniam darbui tokiose įmonėse ir organizacijose, kurioms reikia didesnio saugumo, taip pat išsamesnio administravimo. Šis leidimas siūlo aukštesnio lygio apsaugą, įskaitant virtualizacija pagrįstą apsaugą ir hipervizoriumi apsaugotą kodo vientisumą. Užuot naudoję slaptažodžius, naudotojai patogiai ir saugiai prisijungia naudodami "Windows Hello for Business" su daugiapakopiu autentifikavimu.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"

Windows 11 Enterprise - išsamiausia Microsoft operacinė sistema profesionaliems naudotojams

Su naująja Windows 11 Enterprise didesnėms įmonėms, kurios kelia ypač aukštus reikalavimus operacinės sistemos saugumui, suteikiama daugiausia funkcijų ir galimybių efektyviai valdyti visas susijusias užduotis. Sistema Windows 11 Enterprise buvo specialiai sukurta hibridiniam darbui tokiose įmonėse ir organizacijose, kurioms reikia didesnio saugumo ir išsamesnio valdymo. Šiame leidime siūloma aukštesnio lygio apsauga, įskaitant virtualizacija pagrįstą apsaugą ir nuo hipervizoriaus apsaugotą kodo vientisumą. Vietoj slaptažodžių naudotojai patogiai ir saugiai prisijungia naudodami Windows Hello for Business su daugiapakopiu autentifikavimu.

Windows 11 Enterprise turi daugiausia funkcijų ir yra 2 versijos:

 • Windows 11 Enterprise E3 apima daugiau saugumo ir kontrolės funkcijų bei pažangių valdymo funkcijų.
 • Windows 11 Enterprise E5 taip pat turi Microsoft Defender for Endpoint su dar pažangesnėmis valdymo funkcijomis.

Windows 11 Enterprise pristatoma su nauja darbalaukio sąsaja, dėl kurios darbas kompiuteriu tampa dar intuityvesnis ir patogesnis. Įspūdingiausios naujovės - patrauklus plaukiojantis dizainas su plaukiojančiais elementais, atnaujintas pradžios meniu su centriniu valdymu, Komandų integravimas į užduočių juostą, dar labiau patobulinta paieškos funkcija, optimizuotos galimybės dirbti liečiant, naudojant skaitmeninį rašiklį ir atpažįstant balsą, taip pat Tamsusis režimas, skirtas sutelktam darbui.

Šios 64 bitų pilnosios Windows 11 Enterprise versijos nėra prieinamos įprastoje programinės įrangos prekyboje privatiems klientams arba individualiai: Wiresoft suteikia galimybę įsigyti šias versijas kaip naudotą programinę įrangą, taigi ir kaip individualias licencijas, ir taip pasinaudoti verslo funkcijų bei našumo privalumais.

Daugiau informacijos apie naujas Windows 11 Enterprise funkcijas ir ypatybes rasite šioje apžvalgoje, taip pat galite asmeniškai susisiekti su Wiresoft darbuotoju tiesioginiame pokalbyje.

Windows 11 Enterprise tiesiog siūlo daugiau verslui

Naujojoje Windows 11 Enterprise siūloma kuo daugiau funkcijų ir įrankių, kurie labai svarbūs administruojant naudotojus ir galutinius įrenginius, ypač didelėse įmonėse, kuriose dirba daug darbuotojų.

Windows 11 Enterprise yra dviejų variantų, pritaikytų skirtingo dydžio ir saugumo poreikiams:

Windows 11 Enterprise E3 - su šiomis funkcijomis:

 • Įvairios operacinės sistemos diegimo galimybės, įskaitant kontroliuojamus atnaujinimus
 • Išsamios įrenginių ir programų valdymo parinktys
 • Spausdinimo valdymas be serverio, skirtas universaliam spausdinimui
 • Išplėstinė apsauga nuo naujausių saugumo grėsmių

Windows 11 Enterprise E5 - taip pat apima:

 • Microsoft Defender - išsamus kompleksinis sprendimas, skirtas ypač didesnėms įmonėms, naudojančioms galutinių taškų apsaugą, teikiamą per debesiją, naudojant tokias funkcijas kaip:
 • Galutinių taškų apsauga, aptikimas ir reagavimas
 • Saugumo rizikos valdymas
 • Mobile Threat Defense (MTD), skirta aptikti grėsmes ir riziką mobiliuosiuose įrenginiuose, pvz., mobiliąją apgaulę

Dar išsamesnė apsauga nuo grėsmių su Microsoft Defender for Windows 11 Enterprise E5

Naudodamos Microsoft Defender for Windows 11 Enterprise E5, organizacijos gauna unikalią grėsmių įžvalgą ir naudojasi pasaulinio lygio saugumo ekspertų patirtimi, pažangia stebėsena, analize ir palaikymu.

Šis holistinis automatizuotas saugumo sprendimas specialiai apsaugo galinius taškus debesyje, įskaitant galinių taškų aptikimą ir reagavimą, naudodamas tokias funkcijas:

 • rizikos vertinimu pagrįstas vertinimas, atakų ploto mažinimas ir naujos kartos elgsena pagrįsta apsauga, daug funkcijų turinčios API ir vieningas pažeidžiamumų valdymas, kad būtų galima nedelsiant imtis tinkamų veiksmų
 • ypač apsauga nuo naujų polimorfinių ir metamorfinių kenkėjiškų programų, taip pat nuo grėsmių be failų ir failų
 • Pažangi elgsenos analizė ir mašininis mokymasis aptinka atakas ir nulinės dienos išnaudojimo būdus stebint elgseną
 • Sumažinti atakos paviršių organizacijose, kurios yra pažeidžiamos dėl kibernetinių grėsmių
 • Aparatine įranga pagrįsta izoliacija, skirta sistemos vientisumui apsaugoti - tiek paleidimo metu, tiek vykdymo metu, naudojant vietinius ir nuotolinius įrodymus
 • Konteinerių izoliavimas Microsoft Edge, siekiant apsisaugoti nuo kenkėjiškų svetainių

Kitos naujos Windows 11 Enterprise funkcijos

Vartotojai galės naudotis ir daugeliu kitų naujosios Windows 11 Enterprise Edition funkcijų - didžiąją jų dalį sudaro papildomos saugumo funkcijos, tačiau yra ir nemažai įdomių naujovių sistemos administravimo srityje, taip pat bendrų optimizavimų.

Apsauga

Kalbant apie saugumą, Windows 11 Enterprise yra šios funkcijos:

 • Hyper-V - tai vizualizavimo technologija, leidžianti operacines sistemas paleisti kaip virtualius kompiuterius. Hyper-V privalumai - mažesnis serverio pajėgumų naudojimas, taip pat mažesnis energijos išteklių naudojimas ir didesnis saugumas dėl atskiro virtualių paslaugų vykdymo.
 • BitLocker yra veiksminga šifravimo technologija, skirta kietiesiems diskams saugiai užšifruoti, ypač iš mobiliųjų įrenginių, pvz., planšetinių ir nešiojamųjų kompiuterių. Naudojant BitLocker To Go taip pat galima užšifruoti USB atmintines ir išorinius kietuosius diskus.
 • Windows Sandbox leidžia naudoti virtualizuotą Windows 11 versiją neįdiegus VHD (virtualaus kietojo disko) ir išbandyti nežinomas programas ir taikomąsias programas.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) taip pat leidžia naršyklę naudoti savotiškoje smėlio dėžėje. Tai leidžia užkirsti kelią atakoms, kylančioms naršant internete, izoliuojant nepatikimomis paskelbtas svetaines, taip pat Word, PowerPoint ir Excel failus ir taip užkertant jiems kelią prieiti prie patikimų įmonės duomenų.

Valdymas

Didesnėse įmonėse diferencijuotas didelio skaičiaus atskirų naudotojų ar grupių administravimas yra iššūkis, kurio nereikėtų nuvertinti. Šiam tikslui Windows 11 Enterprise suteikia naujų funkcijų:

 • Grupių politikos, skirtos galutiniams įrenginiams, taip pat naudotojų paskyroms ir naudotojų grupėms valdyti, tiek prieigos prie duomenų ir įrenginių teisėms, tiek atnaujinimams, pvz., laikantis atitikties terminų, ir saugyklos optimizavimui (Storage Sense).
 • Kiosko režimu kiekvienas darbuotojas gauna vartotojo paskyrą su atskira tapatybe, o tai supaprastina galutinių įrenginių konfigūravimą.
 • Naudojant nuotolinio darbalaukio programą galima nuotoliniu būdu prisijungti iš kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono iš nutolusios vietos ir naudotis savo kompiuteriu įmonės vietoje.
 • Microsoft verslo parduotuvėje centrinėje vietoje pateikiamos programos, kuriomis galima naudotis konkretiems naudotojams.

Bendrosios Windows 11 Enterprise naujovės

Į Windows 11 taip pat įtraukta daugybė Enterprise Edition funkcijų ir papildymų, suteikiančių naudotojams naują išvaizdą ir pojūtį dirbant, pvz., su:

 • Plaukiojantis dizainas: naujoji Windows 11 darbalaukio sąsaja išsiskiria skaidriais, plaukiojančiais langais, kurie suteikia jai trimatę išvaizdą, taip pat naujuoju tapetu, primenančiu sulankstytą audinį, ir daugybe naujų sistemos piktogramų.
 • Segoe Fluent - tai naujas glifų rodymo dizainas. Segoe Fluent pagrįstas trimis principais: Glifuose yra tik tos detalės, kurios būtinos reikšmei perteikti (minimalios). Kiekvienas glifas yra pagrįstas paprastomis geometrinėmis figūromis (Basic) ir lengvai suprantamu šiuolaikiniu stiliumi (Evolved).
 • Naujasis Saulės slėnio dizainas išsiskiria suapvalintais elementų kampais. Be to, iš meniu išnyko rečiau naudojamos funkcijos, kad svarbesnes funkcijas būtų galima pasiekti greičiau.
 • Naujajame Windows 11 Enterprise pradžios meniu nebėra gyvų plytelių, kaip anksčiau, bet jis labiau orientuotas į Microsoft išmaniųjų telefonų išvaizdą - dėl to naudotojai gali naudotis vienoda naudotojo sąsaja visų tipų galutiniuose įrenginiuose.
 • Užduočių juosta, įskaitant naujas piktogramas, dabar centruojama ekrano apačioje, o jos padėtis gali būti išlyginta į kairę, kaip ir anksčiau. Joje taip pat įdiegta bendravimo platforma Teams, kuri nuo šiol pakeičia Skype; naudotojai gali vienu spustelėjimu bendrauti arba dalyvauti vaizdo konferencijose.
 • Informaciniame centre pranešimų centras yra atskirtas nuo greitųjų nustatymų, o spustelėjus datą rodomas kalendorius.
 • Sugrįžta daugelio praleisti valdikliai - naujienų juostoje Naujienos ir įdomios temos galima pridėti kitų paslaugų teikėjų valdiklių.
 • Naujajame planšetinio kompiuterio režime yra daugiau jutiklinių gestų ir patobulinta ekrano klaviatūra.
 • Naudojant Windows 11 taip pat galima naudoti Android programas arba susieti išmanųjį telefoną.
 • Tarp Windows 11 Enterprise papildymų - naujas ekrano nuotraukų iškirpimo įrankis, naujas skaičiuotuvas su papildomomis funkcijomis, naujas Microsoft naršyklės Edge dizainas ir kt.

Patikrintos išskirtinės Windows 11 Enterprise funkcijos

Dabartinėje Windows 11 Enterprise versijoje tikriausiai vėl bus galima naudotis patikrintomis ankstesnės versijos funkcijomis, pvz:

 DirectAccess nuotoliniams naudotojams, kad jie galėtų naudotis tinklo ištekliais net ir be VPN ryšio

 • Windows To Go Creator, kuri leidžia naudotojams naudoti Windows 11 Enterprise USB atmintinėje arba USB standžiajame diske net ir svetimame galutiniame įrenginyje,
 • AppLocker: čia apibrėžiamos programėlių naudojimo įmonės kompiuteryje taisyklės, įskaitant baltąjį sąrašą
 • BranchCache optimizuoja pralaidumą ir padidina greitį
 • Universalusis įrašymo filtras išsaugo duomenis pagrindinėje atmintyje taip, kad jie būtų prieinami iki naujo paleidimo
 • Credential Guard apsaugo prisijungimo duomenis naudodama virtualizacija pagrįstą apsaugą, izoliuotą nuo likusios operacinės sistemos
 • Device Guard leidžia sukonfigūruoti darbo vietas taip, kad būtų galima paleisti tik apibrėžtas programas
 • Desktop Analytics - tai debesijos paslauga, kuri teikia informaciją apie naudingus Windows klientų atnaujinimus.

Daugiau informacijos apie šias ir kitas Windows 11 Enterprise išankstinės versijos funkcijas galite gauti pasikalbėję su Wiresoft atstovu.

Techninės įrangos reikalavimai Windows 11 Enterprise

Galima įdiegti 64 bitų Windows 11 Enterprise versiją. Norint be apribojimų naudoti vieną iš jų vietiniame kompiuteryje ar nešiojamajame kompiuteryje, jo techninė įranga turi atitikti tam tikrus reikalavimus, kurie skiriasi nuo ankstesnėms versijoms keliamų reikalavimų. Be to, Windows 11 Enterprise Edition versijoje vietoj 128 GB dabar galima įdiegti iki 2 TB operatyviosios atminties, taip pat palaikomi ne daugiau kaip 2 visaverčiai procesoriai arba 128 procesoriaus branduoliai. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Wiresoft atstovą. Taikomi šie minimalūs reikalavimai:

 • Procesorius: Dviejų branduolių procesorius (1 GHz) su 64 bitų palaikymu
 • Atmintis: 4 GB RAM
 • Kietojo disko vieta: 64 GB (64 bitų)
 • Sistema: UEFI 2.3.1 arba naujesnė versija su įjungta saugios įkrovos funkcija Secure Boot
 • Programinė įranga: patikimos platformos modulis (TPM), 2.0 versija
 • Vaizdo plokštė: DirectX 12 su WDDM 2.0 tvarkykle
 • Ekranas: didelės skiriamosios gebos (720p), didesnis nei 9 colių, 8 bitų spalvų kanalas

Pirkite Windows 11 Enterprise E3 ir E5 jau šiandien kaip naudotą programinę įrangą mažomis kainomis Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Naująją operacinę sistemą Windows 11 Enterprise dabar Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galima įsigyti dviejų versijų Enterprise E3 ir Enterprise E5 kaip naudotą programinę įrangą - todėl ją galima įsigyti ne tik už gerokai mažesnę kainą nei panašias naujas prekes, bet ir nebetaikomi apribojimai naujoms Enterprise programinės įrangos licencijoms, kurie taikomi pardavimui privatiems klientams ir apskritai vienkartinėms licencijoms. Be to, pirkdami naudotą programinę įrangą iš Wiresoft galite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Įsigydami Microsoft Windows 11 Enterprise Edition, Wiresoft klientai gauna originalią programinės įrangos licenciją, kurią anksčiau įsigijo įmonė ir pardavė Wiresoft.
 • Naudotos Windows 11 Enterprise programinės įrangos perpardavimo teisinis pagrindas yra taikytini įstatymai, pagal kuriuos leidžiama parduoti Microsoft programinę įrangą, taip pat ją pirkti ir naudoti.
 • Perparduodama Windows 11 Enterprise programinė įranga apibūdinama kaip naudota, o žodis naudota nereiškia, kad jos funkcionalumas yra apribotas arba kad ji iš tikrųjų buvo naudota.
 • Jei Windows 11 Enterprise programinė įranga jau buvo įdiegta arba aktyvuota ankstesnio pirkėjo, prieš parduodant ją Wiresoft, ji vėl buvo ištrinta, kad ją būtų galima naudoti 100 % iš naujo.
 • Ši naudota Windows 11 Enterprise programinė įranga, kurią Wiresoft siūlo perparduoti, prieš parduodant taip pat buvo išbandyta, kad būtų visiškai tinkama naudoti.
 • Wiresoft parduodama Windows 11 Enterprise programinės įrangos licencija, kaip ir kita naudota Microsoft programinė įranga, nėra riboto naudojimo ar riboto laiko bandomoji versija, bet jums autorizuotas programinės įrangos produktas, kuris bus aktyvuotas po pirkimo.
 • Sėkmingai atlikę pirkimą, Windows 11 Enterprise programinę įrangą iš karto galėsite atsisiųsti elektroniniu būdu (ESD).
 • Todėl pirkdami naudotą Microsoft programinės įrangos licenciją iš Wiresoft galite būti tikri, kad visada perkate ir naudojate originalų ir teisėtą Microsoft produktą.

Jei turite daugiau klausimų dėl Windows 11 Enterprise E3 arba E5, kaip naudotos programinės įrangos, arba bet kurios kitos naujosios Windows 11 operacinės sistemos versijos, taip pat senesnių Windows versijų ar kitos Microsoft programinės įrangos įsigijimo, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbių forma.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos