Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL
Pirkite naudotas Microsoft Windows Server 2012 naudotojų licencijas (CAL) Kad būtų galima naudotis Microsoft Windows Server 2012 ir 2012 R2 versijų funkcijomis, kurias galima įsigyti iš Wiresoft standartinės ir Datacenter versijų, be...
11,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL
Pirkite naudotas Microsoft Windows Server 2012 įrenginių licencijas CAL Norint naudotis abiem Microsoft Windows Server 2012 versijų funkcijomis, kurias Wiresoft siūlo standartinėje ir duomenų centro versijose, be atitinkamos serverio...
11,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL
Pirkite naudotą Microsoft Windows Server 2012 R2 įrenginio CAL Norint naudotis Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ir Datacenter versijų paslaugomis, be serverio licencijos reikia ir atitinkamos kliento prieigos licencijos...
11,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL
Pirkite naudotas Microsoft Windows Server 2012 R2 vartotojo licencijas Kad būtų galima naudotis Microsoft Windows Server 2012 R2 funkcijomis, kurias galima įsigyti iš Wiresoft standartinės ir Datacenter versijų, be serverio licencijos...
11,90 € *

Naudojimasis "Windows Server 2012" / "2012 R2" privalumais

"Windows Server 2012 R2" siūlo daugybę privalumų, kurie padeda dar geriau dirbti mobilųjį darbą debesyje ir administruoti duomenis bei naudotojus. Tai:

Lanksti komanda, dirbanti su "Windows Server 2012 R2" CAL

"Windows Server 2012 " yra ideali serverio platforma produktyviam ir efektyviam komandiniam darbui. Sudarydama galimybę atitinkamais duomenimis naudotis ir mobiliuosiuose įrenginiuose, turinčiuose atitinkamą prieigos licenciją, ir naudodama išsamias virtualizavimo technologijas, "Windows Server 2012 R2" suteikia galimybę lanksčiai ir kartu saugiai dirbti iš skirtingų vietų. "Windows Server 2012 R2" supaprastina dokumentų, taip pat susitikimų ir kontaktų valdymą, todėl leidžia sklandžiai dirbti.

Naudokitės debesijos privalumais su "Windows Server 2012 R2

Naudojant " Windows Server 2012 / R2", debesų kompiuterija pagrįstomis programomis ir internetinėmis paslaugomis galima naudotis dar efektyviau ir produktyviau nei anksčiau. Visi svarbūs tinklo komponentai gali būti sujungti tarpusavyje, kad duomenų perdavimas būtų optimalus ir kartu saugus. Naudodami naudotojo licenciją CAL arba įrenginio licenciją CAL, naudotojai gali bet kuriuo metu naudotis jiems reikalingomis serverio funkcijomis ir savybėmis darbe.

Administratoriai taupo laiką, nes atlieka automatizuotas valdymo funkcijas, be to, sutrumpėja prastovos laikas. Naudojant serverio tvarkytuvę "Server Manager" "Windows" žiniatinklio serverį galima administruoti beveik iš bet kurios vietos, neprarandant orientacijos.

"Windows Server 2012 R2" privalumų apžvalga

  • Didesnis virtualizavimas naudojant "Hyper-V" dėl stipresnio debesų ryšio
  • Duomenų atsarginių kopijų kūrimas naudojant "Microsoft Windows Azure" "Azure" debesyje
  • "PowerShell 3.0" leidžia efektyviai valdyti sistemos nustatymus
  • SMB 3.0 suteikia dar greitesnę prieigą prie failų
  • SSD ir SATA diskus galima sujungti į saugyklų telkinius ir bendrinti
  • Didesnis prieinamumas naudojant atsparią failų sistemą (ReFS)
  • Moderni naudotojo sąsaja, optimizuota jutikliniams ekranams
  • Veiksmingesnis užduočių tvarkytuvas, naudojant efektyvesnius procesus

"Microsoft" licencijavimo sistema

Kartu su " Windows Server 2012 R2 " ir kitų serveriams skirtų programinės įrangos versijų išleidimu "Microsoft" atnaujino licencijavimo modelį. Dabar "Microsoft", atsižvelgdama į versiją, skiria licencijavimą pagal branduolius, kuriam nereikia papildomų prieigos licencijų, ir licencijavimą pagal serverį ir nuo įmonės priklausantį klientų prieigos licencijų (CAL) skaičių. Tai apskaičiuojama pagal naudotojų arba galutinių įrenginių (asmeninių kompiuterių, nešiojamųjų kompiuterių ir kt.), kuriems turi būti suteikta teisė naudotis, sumą. Todėl galima pasirinkti, ar licencijuoti vieną asmenį, ar vieną įrenginį - vadinamąją naudotojo arba įrenginio licenciją.

Licencijavimas su CAL prie inamas ne kiekvienai serverio versijai; paprastai įrenginiams arba naudotojams gali būti suteiktos kliento prieigos licencijos, atsižvelgiant į serverio programinės įrangos tipą atitinkamoje standartinėje versijoje (be kitos licencijavimo pagal pagrindą galimybės).

Šio "Microsoft" licencijavimo modelio pagrindas - skirtingos atskirų serverių versijų mastelinės galimybės. Tai atspindi skirtingus įmonių ir organizacijų reikalavimus, susijusius su serverio programinės įrangos veikimu, taip pat naudojamų funkcijų ir ypatybių apimtimi.

Čia paaiškintas teisių paskirstymo variantas su prieigos pagrindu išduodamomis licencijomis CAL yra palankesnis sprendimas mažoms ir vidutinėms įmonėms, jei jos naudoja tik standartines arba pagrindines serverio versijos funkcijas, nei licencijavimas pagal branduolius, kai apskaičiuojant licencijos išlaidas remiamasi įmonėje naudojamų kompiuterių skaičiavimo galia.

Už priimtiną kainą iš "Wiresoft" įsigykite "Windows Server" 2012 ir 2012 R2 versijų vartotojo ir įrenginio licencijas

Norint teisėtai naudotis atitinkamomis "Windows Server 2012" arba "Server 2012 R2" versijos funkcijomis ir paslaugomis (iš "Wiresoft" galima įsigyti "Standard" arba "Datacenter Edition Server 2012 R2" versiją), reikia įsigyti atitinkamą klientų prieigos licencijų skaičių. Taip yra todėl, kad pagal "Microsoft" licencijavimo modelį serverio programinės įrangos diegimo licencija atskiriama nuo licencijos, skirtos naudoti naudotojui arba galutiniam įrenginiui. Todėl kiekvienam įmonės ar organizacijos naudotojui, norinčiam naudotis "Windows" serverio programinės įrangos 2012 ir 2012 R2 versijų funkcijomis, reikia turėti kliento prieigos licenciją.

CAL visada yra viena licencija, kuri tik su ja turinčiam naudotojui arba galutiniam įrenginiui leidžia naudotis licencijuota "Windows Server" versija. Tai neleidžia kitiems įrenginiams ar naudotojams, neturintiems atitinkamos CAL, gauti prieigos prie serverio paslaugų ir duomenų. Taip įmonės gali apsaugoti savo neskelbtinus duomenis, ypač nuo pašalinių darbuotojų ar nepažįstamų asmenų. Todėl Kliento prieigos licencija taip pat užtikrina aukštesnį saugumo lygį.

Vartotojo licencijų ir įrenginio licencijų skirtumai sistemoje "Windows Server 2016" / 2016 R2

Pagal "Microsoft" licencijų modelį skiriamos naudotojo licencijos CAL ir įrenginio licencijos CAL. Šis skirtumas tarp galutinio įrenginio licencijos ir naudotojo licencijos yra naudingas tuo, kad teisės bendrovėje skirstomos lanksčiai ir kartu atsižvelgiant į poreikius. Priskyrus prieigos licenciją konkrečiam naudotojui arba galutiniam įrenginiui, jos negalima perduoti kitam naudotojui arba galutiniam įrenginiui. Taip pat neįmanoma licencijuoti įrenginio su naudotojo licencija CAL arba atvirkščiai. Kita vertus, abiejų tipų licencijos gali būti derinamos, kad būtų galima gauti prieigą prie "Windows" serverio įmonėje.

Wiresoft" rasite ir "2012 R2" serverio versijos "Client Access" licencijas, kurias taip pat galima įsigyti už priimtiną kainą: tiek su vartotoju, tiek su įrenginiu susijusias individualias licencijas. Sprendimui dėl tinkamiausio licencijos varianto gali turėti įtakos toliau aprašyti veiksniai.

"Windows Server 2012" ir "2012 R2" vartotojo licencija CAL

Viena (1) " Windows Server 2012 / R2" vartotojo licencija suteikia prieigą prie serverio funkcijų tik vienam (1) vartotojui. Vartotojo kliento prieigos licencija nesusijusi su tiksliai vienu įrenginiu, tačiau licencijuotas naudotojas gali naudotis serveriu pakaitomis naudodamasis skirtingais įrenginiais.

Taigi naudotojo licencijos privalumas yra tas, kad ji lanksčiai suteikia prieigą prie serverio iš visiškai skirtingų vietų - stacionarių ar mobiliųjų: iš bet kurio kompiuterio darbo vietoje įmonėje ARBA iš bet kurio mobiliojo galinio įrenginio (pvz., nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio) - darbo vietoje, namų biure ar bet kurioje kitoje vietoje, kurioje veikia "Windows". Naudojant naudotojo licenciją CAL galima naudoti "Windows Server 2012" versijas nepriklausomai nuo buvimo vietos.

"Windows Server 2012" ir "2012 R2" skirtų įrenginių CAL

Kita vertus, " Windows Server" įrenginio CAL yra tik su įrenginiu susijęs prieigos leidimas. Vietoj asmens tik vienam (1) galutiniam įrenginiui suteikiamos prieigos prie "Windows" serverio teisės. Vėlgi, įrenginio tipas nesvarbus, jei jis yra "Windows": "Windows Server 2012" arba "2012 R2" funkcijomis galima naudotis su bet kuriuo asmeniniu arba nešiojamuoju kompiuteriu ar planšetiniu kompiuteriu, kuriam prieigos teisės suteiktos naudojant įrenginio CAL. Nesvarbu, ar galutinis įrenginys naudojamas vietoje, įmonėje, ar mobiliajame telefone. Todėl kiekvienas darbuotojas, turintis prieigą prie jo, taip pat gali automatiškai prisijungti prie licencijuoto serverio su įrenginio CAL. Tai ypač naudinga, jei keli naudotojai naudojasi vienu galiniu įrenginiu.

Sprendimas dėl įrenginio CAL arba naudotojo CAL

Taigi, perkant kliento prieigos licencijas, sprendimas dėl licencijos tipo - įrenginio CAL ar naudotojo CAL - priklauso nuo to, koks serverio paslaugų naudojimo tipas įmonėje vyrauja, kad būtų sutaupytos licencijavimo išlaidos.

Jei dauguma darbuotojų "Windows" serverio paslaugomis naudojasi vietoje iš įmonės darbo vietos, pavyzdžiui, vykdydami projektus arba dirbdami pamainomis, pigiau yra jiems įrengti įrenginio licencijas (angl. Device CAL).

Kita vertus, jei darbuotojai prie serverio jungiasi iš įvairių galutinių įrenginių - ne tik stacionarių, bet ir mobiliųjų, esančių įmonės teritorijoje, kelyje ir namų biure, - tada įrengti naudotojo licencijas CAL yra naudingiau ir kainos požiūriu.

Tam tikromis aplinkybėmis "Windows Server" įrenginio licencijų ir naudotojo licencijų derinys turi daugiausia privalumų. Kaip jau minėta, CAL formos keisti negalima.

Įsigykite "Windows Server 2012" ir 2012 R2 įrenginių ir naudotojų licencijas už priimtiną kainą "Wiresoft

"Wiresoft" teikia išsamias konsultacijas dėl individualių naudotojų ir įrenginių prieigos licencijų reikalavimų ir siūlo "Windows Server 2012" ir "2012 R2" CAL kaip vienkartines licencijas ypač palankiomis kainomis. Todėl su mumis galite visiškai lanksčiai patenkinti ar papildyti individualius "Windows Server" CAL reikalavimus ir sutaupyti pinigų. Jei turite klausimų dėl "Microsoft Server 2012" ir vėlesnės versijos "2012 R2" licencijavimo, susisiekite su mumis.

"Wiresoft" siūlomos "Microsoft Server Client Access" licencijos yra originalūs "Microsoft" produktai ir nepanaudotos europinės įrenginio ar naudotojo licencijų licencijų versijos. Juos teisėtai įsigijome iš įmonių ir tiksliai patikrinome jų autentiškumą. Būdami "Wiresoft" klientai, turite pranašumą kainos atžvilgiu, palyginti su naujais produktais. Daugelis mūsų klientų jau dabar naudojasi finansiniais privalumais pirkdami licencijas iš "Wiresoft". Jei norite gauti daugiau informacijos apie "Windows Server 2012" ir "Windows Server 2012 R2" bei kitų "Microsoft" serverių versijų CAL, nedvejodami susisiekite su mumis.