Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - išsamiausia Microsoft operacinė sistema profesionaliems naudotojams Su naująja Windows 11 Enterprise didesnėms įmonėms, kurios kelia ypač aukštus reikalavimus operacinės sistemos saugumui, suteikiama daugiausia...
130,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - nauja Microsoft operacinė sistema profesionaliems naudotojams Naujojoje Windows 11 Pro naudotojams, kurie kelia ypač aukštus reikalavimus operacinei sistemai, suteikiama daugybė funkcijų ir parinkčių bei didesnis...
57,90 € *

Windows 11: naujausios operacinės sistemos

Windows 11 iš pirmo žvilgsnio

Windows 11 yra naujausia Microsoft operacinė sistema, užkariavusi kompiuterių naudotojų pasaulį. Šioje versijoje įdiegta daugybė naujų funkcijų ir patobulinimų, kurie naudotojo patirtį pakelia į naują lygį. Šiame straipsnyje išsamiau apžvelgsime Windows 11.

Svarbiausi Windows 11 bruožai

Modernus dizainas

Sistemoje Windows 11 siūloma visiškai atnaujinta naudotojo sąsaja su moderniu dizainu, pritaikytu naudotojų, naudojančių jutiklinius įrenginius ir tradicinius asmeninius kompiuterius, poreikiams. Naujas pradžios meniu, centruota užduočių juosta ir optimizuotos langų valdymo funkcijos suteikia Windows 11 šviežią išvaizdą.

Patobulintas našumas

Naudodami Windows 11 naudotojai gali naudotis patobulintomis našumo funkcijomis. Palaikomos DirectX 12 Ultimate ir DirectStorage funkcijos leidžia mėgautis geresne žaidimų patirtimi, o dėl didesnio efektyvumo ir spartos kasdienis naudojimasis operacine sistema tampa malonesnis.

Microsoft Teams integracija

Į Windows 11 vientisai integruota Microsoft Teams sistema, supaprastinanti naudotojų bendradarbiavimą ir bendravimą. Vaizdo skambučiai, pokalbiai ir bendradarbiavimo įrankiai integruoti tiesiai į užduočių juostą.

Techninės įrangos reikalavimai

Specialūs aparatinės įrangos reikalavimai

Norint kuo geriau išnaudoti naujas funkcijas, Windows 11 taip pat keliami specialūs aparatinės įrangos reikalavimai. Tai reiškia, kad senesni kompiuteriai gali būti nesuderinami. Prieš atnaujindami patikrinkite minimalius reikalavimus, kad įsitikintumėte, jog jūsų įrenginys yra suderinamas.

Atnaujinimas iš Windows 10

Windows 10 naudotojai gali nemokamai atsinaujinti iki Windows 11, jei jų aparatinė įranga atitinka reikalavimus. Atnaujinimas suteikia prieigą prie naujausių funkcijų ir patobulinimų.

Išvada

Windows 11 yra įdomi nauja operacinė sistema, pasižyminti moderniu dizainu, patobulintomis našumo funkcijomis ir sklandžia integracija su Microsoft Teams. Ji perkelia naudotojo patirtį į naują lygmenį, tačiau jai reikalingi tam tikri aparatinės įrangos reikalavimai. Jei jūsų kompiuteris suderinamas, Windows 11 suteikia puikią galimybę optimizuoti kompiuterio naudojimą ir pasinaudoti naujausiomis naujovėmis. Prieš atnaujindami nepamirškite patikrinti minimalių reikalavimų.

Kategorijos