Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - nauja Microsoft operacinė sistema profesionaliems naudotojams Naujojoje Windows 11 Pro naudotojams, kurie kelia ypač aukštus reikalavimus operacinei sistemai, suteikiama daugybė funkcijų ir parinkčių bei didesnis...
27,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - išsamiausia Microsoft operacinė sistema profesionaliems naudotojams Su naująja Windows 11 Enterprise didesnėms įmonėms, kurios kelia ypač aukštus reikalavimus operacinės sistemos saugumui, suteikiama daugiausia...
63,90 € *

Windows 11 Pro ir Windows 11 Enterprise patobulinta apsauga, be kitų saugumo funkcijų, palaiko grupinių politikų, skirtų naudotojams ir galutiniams įrenginiams administruoti, kūrimą ir atnaujinimų diegimo valdymą, pvz., naudojant Windows Update for Business. Tik Windows 11 Enterprise Edition siūlo išskirtinį virtualizacija pagrįstą saugumą ir nuo hipervizoriaus apsaugotą kodo vientisumą. 

Be to, Windows 11 versijos paprastai pristatomos nauju patraukliu Float Design dizainu, su pakeistu darbalaukio vaizdu, kuris pagerina naudotojo patirtį, nes įprastų užduočių atlikimas tampa dar intuityvesnis - daug patogumo patobulinimų, pavyzdžiui, pakeistas pradžios meniu su centriniu valdymu, komandų integravimas į užduočių juostą, taip pat Dark Mode vaizdo parinktis. Galiniams įrenginiams su jutikline funkcija taip pat naudingas optimizuotas patogumas (taip pat ir naudojant skaitmeninį rašiklį) ir patobulintas kalbos atpažinimas.

Du dabartinės Microsoft operacinės sistemos Windows 11 Pro ir Windows 11 Enterprise leidimus jau galima rasti kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje - didelis jų privalumas yra mažesnė kaina, palyginti su atitinkamais naujais produktais. Toliau pateiktoje apžvalgoje pateikiamos svarbiausios funkcijos, palyginti su lengvesniais leidimais, taip pat Windows 11 Pro ir Windows 11 Enterprise skirtumai. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į vieną iš mūsų darbuotojų. Saugiai įsigykite Windows 11.

Windows 11 Pro ir Windows 11 Enterprise versijos iš pirmo žvilgsnio

Naujojoje Microsoft operacinėje sistemoje Windows 11, skirtoje asmeniniams ir nešiojamiesiems kompiuteriams bei kitiems mobiliesiems įrenginiams su Windows, vėl daugiausia dėmesio skiriama nuo vietos nepriklausomam naudotojų bendradarbiavimui ir duomenų naudojimui debesyje. Suprantama, ypač svarbus yra saugumo aspektas, dėl kurio administracijai taip pat tenka atlikti daug sudėtingų užduočių.

Tiek Windows 11 Pro, tiek Enterprise Editions versijose naudotojai ir administratoriai gali naudotis išplėstomis saugumo funkcijomis, kurios apsaugo komandinį darbą ir prieigą prie paslaugų per debesį nuo įsilaužėlių ir išsaugo duomenų vientisumą. Tikėtina, kad tarp jų vėl bus šios jau žinomos funkcijos:

 • Hyper-V - ši Microsoft vizualizavimo technologija leidžia kitas operacines sistemas paleisti kaip virtualias mašinas. Pagrindiniai Hyper-V privalumai - mažesnis serverio pajėgumų naudojimas ir didesnis saugumas, nes visos virtualios paslaugos gali būti vykdomos nepriklausomai viena nuo kitos; be to, programas galima geriau vykdyti senesniuose galutiniuose įrenginiuose.
 • BitLocker - ši technologija naudojama saugiam kietųjų diskų šifravimui, kuris ypač svarbus mobiliesiems įrenginiams, kuriems dažnai gresia pavojus būti pavogtiems ar pamestiems. BitLocker patikimai užšifruoja neskelbtinus ar asmeninius duomenis ir taip apsaugo juos nuo netinkamo naudojimo.
 • USB atmintines ir išorinius kietuosius diskus galima papildomai užšifruoti naudojant įrankį BitLocker To Go.
 • Windows Sandbox - prieš tai neįdiegus virtualaus kietojo disko, šia programa galima paleisti virtualizuotą Windows 11 versiją ir išbandyti nežinomas ar įtartinas programas atskirai nuo pagrindinio kompiuterio, taigi saugioje aplinkoje.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) - su šia programa naršyklę taip pat galima naudoti naršymui savotiškoje smėlio dėžėje, izoliuojant nepatikimas svetaines ir nežinomus Word, PowerPoint ir Excel failus, o kilus abejonių, neleidžiant jiems pasiekti įmonės duomenų ir programų.

Windows 11 Pro ir Enterprise sistemoje administratoriams suteikiamos išsamios funkcijos, leidžiančios priskirti diferencijuotas teises atskiriems naudotojams ir komandoms, kad būtų galima bendradarbiauti, pvz., su:

 • Grupės politikos, skirtos prieigos prie duomenų ir įrenginių teisėms valdyti per kompiuterius ir naudotojų paskyras
 • Atnaujinimų konfigūravimas, pvz., atsižvelgiant į atitikties terminus ir FEatures Kiosk režimą, kai kiekvienas darbuotojas gauna naudotojo paskyrą su atskiru tapatybės kodu
 • Nuotolinio darbalaukio programa, skirta nuotolinei prieigai, kad galėtumėte prisijungti prie kompiuterio iš nutolusios vietos
 • Microsoft Business Store, skirta teikti programas specialioms naudotojų grupėms

Tik Windows 11 Enterprise siūlo didžiausią

Funkcionalumo ir našumo požiūriu Windows 11 versija Enterprise Edition yra maksimali - išskirtinės funkcijos ypač padeda hibridiniam darbui didesnėse įmonėse ir organizacijose. Leidinys yra 2 versijų - pritaikytas įvairaus dydžio ir didėjantiems didesnių įmonių ir organizacijų saugumo poreikiams:

Windows 11 Enterprise E3

Šiame leidime yra dar daugiau pažangių saugumo ir valdymo funkcijų bei valdymo funkcijų nei Windows 11 Pro, pavyzdžiui, operacinės sistemos aprūpinimas kontroliuojamais atnaujinimais, taip pat daugybė įrenginių ir programų valdymo parinkčių, spausdintuvų valdymas be serverio ir platesnė apsauga nuo naujausių saugumo grėsmių.

Windows 11 Enterprise E5

Į šią Windows 11 versiją išskirtinai įtraukta Microsoft Defender for Endpoint, kuri didesnėms įmonėms, ypač naudojančioms galutinių taškų apsaugą, suteikia holistinį viskas viename sprendimą su dar pažangesnėmis valdymo funkcijomis, pvz:

 • Galutinių taškų apsaugos aptikimas ir reagavimas
 • Saugumo rizikos valdymas
 • Mobile Threat Defence, skirta aptikti mobiliąsias grėsmes ir riziką, pvz., mobiliąją apgaulę

Be to, Windows 11 Enterprise E5 Edition suteikia organizacijoms pagrindines įžvalgas apie naujausias grėsmes, naudojantis specialiomis geriausių saugumo ekspertų žiniomis, taip pat pažangią stebėseną, įskaitant analitiką, ir paramą galutiniams taškams debesyje apsaugoti, naudojant rizika pagrįstą vertinimą, naujos kartos apsaugą nuo elgsenos ir turtingas taikomųjų programų programavimo sąsajas (API), kad būtų sumažintas atakos paviršius, ypač kibernetinėms grėsmėms.

Mobile Threat Defense apsaugo nuo polimorfinių ir metamorfinių kenkėjiškų programų, taip pat nuo grėsmių be failų ir failų. Mašininio mokymosi funkcijos aptinka įvairias atakas, pvz., nulinės dienos išnaudojimo atvejus. Be to, yra galimybė izoliuoti aparatinę įrangą paleidžiant sistemą ir vykdant programas per vietinį ir nuotolinį valdymą, taip pat konteinerio izoliavimas naudojant Microsoft Edge, kad būtų apsisaugota nuo kenkėjiškų svetainių.

Bendrosios naujos Windows 11 Pro ir Enterprise funkcijos - Pirkti Windows 11

Be minėtų programų, kurios yra išskirtinės Windows 11 Pro ir Enterprise versijoms, naujojoje Windows 11 operacinėje sistemoje, kaip jau minėta, taip pat yra keletas kitų naujų funkcijų, kurias verta paminėti ir kurios užtikrina dar geresnę naudotojo patirtį, ypač atnaujinant bendrą išvaizdą. Taip pat buvo taikomi nauji dizaino principai, pvz:

 • Plūduriuojantis dizainas: pertvarkyta Windows 11 sąsaja nuo senesnių versijų skiriasi permatomais langais ir plūduriuojančiais elementais, taip pat nauju fono paveikslėliu, primenančiu plūduriuojantį audinį, kuris suteikia darbalaukiui trimatę išvaizdą.
 • Segoe Fluent Icons: Naujojoje operacinėje sistemoje Windows 11 taip pat įdiegtas naujas sistemos piktogramų šriftas, kuriuo siekiama pagerinti simbolių ir piktogramų suprantamumą. Segoe Fluent, vaizduodama glifus, laikosi trijų principų: Minimalūs - glifai turi tik tas detales, kurios būtinos turiniui perteikti; Harmoningi - glifai pagrįsti paprastomis geometrinėmis figūromis, ir Evoliuciniai: - glifai naudoja šiuolaikines metaforas, kurias naudotojams lengva suprasti.
 • Saulės slėnio dizainas: peržiūrint kontekstinį meniu, daugiau dėmesio skirta aiškumui, kuris ypač pastebimas dėl suapvalintų kampų. Taip pat buvo pakeistos langų atidarymo ir kt. animacijos, kurios atrodo sklandžiau. Modernizuotos aplankų ir Explorer piktogramos, o administravimo įrankiai pervadinti į Windows Tools. Atnaujintas ir Microsoft naršyklės Edge dizainas.
 • Tamsųjį režimą galima naudoti ir atskirose programose, kad galėtumėte dirbti ekrane susikaupę.

Be vizualinių pakeitimų, pradžios meniu ir užduočių juosta taip pat buvo funkcionaliai pakeisti, kad būtų aiškiau ir patogiau naudotis Windows 11:

 • Atnaujintame Windows 11 pradžios meniu nebėra iš ankstesnių versijų žinomų ir daugelio naudotojų nemėgstamų gyvų plytelių, bet jis labiau orientuotas į planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų išvaizdą ir veikimą; taip toliau siekiama vienodesnės naudotojo sąsajos visuose Windows palaikančiuose galutiniuose įrenginiuose ir užtikrinama dar sklandesnė naudotojo patirtis.
 • Užduočių juostoje yra naujų piktogramų, dabar ji centruojama ekrano apačioje, tačiau taip pat gali būti sugrupuota į kairę, kaip ir anksčiau.
 • Be to, į užduočių juostą integruota bendravimo platforma Teams, kuri pakeitė Skype, kurios Windows 11 nebėra. Vienu spustelėjimu naudotojai gali bendrauti tarpusavyje arba dalyvauti vaizdo konferencijoje.
 • Dabar iš meniu išnyko rečiau naudojamos funkcijos, todėl svarbesnės funkcijos, kurios naudojamos dažniau, yra labiau akcentuojamos.
 • Windows 11 versijoje Infocentre pranešimų centras atskirtas nuo greitųjų nustatymų, todėl taip pat yra aiškesnis, o kalendorius rodomas spustelėjus datą.
 • Į darbalaukio paviršių sugrįžo valdikliai, vėlgi su naujienų juosta, skirta naujienoms ir įdomioms temoms; taip pat galima naudoti trečiųjų šalių valdiklius.
 • Įrenginiams su jutikliniais ekranais skirtas naujas planšetės režimas, kuris ne tik aiškesnis dėl patobulintos ekrano klaviatūros, bet ir dėl naujų funkcijų bei jutiklinių gestų.
 • Naudojant Windows 11 taip pat galima naudoti Android programėles ir su jomis susieti išmanųjį telefoną.
 • Kitos įdomios atskiros funkcijos, kuriomis naudotojai gali naudotis Windows 11, yra naujasis ekrano nuotraukų karpymo įrankis, papildomos skaičiuotuvo funkcijos, patobulintas energijos taupymo režimas ir pasirinktinai prieinama Microsoft įrankių kolekcija PowerToys.

Naujausios informacijos apie naujas Windows 11 funkcijas apskritai, taip pat apie specialias Pro ir Enterprise versijų funkcijas teiraukitės Wiresoft komandos.

Pirkite Microsoft Windows 11 Editions Pro ir Enterprise kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft

Dvi naujas Microsoft Windows 11 Editions Pro ir Enterprise versijas Wiresoft jau galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą už mažesnę kainą. Jūs galite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Perkate originalią Microsoft programinę įrangą su galiojančiu licencijos raktu - jokių riboto naudojimo ar ribotų bandomųjų versijų.
 • Tai, kad Windows 11 versija pažymėta kaip naudota programinė įranga, nereiškia jokių programinės įrangos funkcionalumo apribojimų.
 • Naudotą Pro arba Enterprise Edition Windows 11 programinę įrangą Wiresoft patikrino, ar ji visiškai tinkama naudoti prieš perparduodant.
 • Prekyba Microsoft naudojama programine įranga, pavyzdžiui, Windows 11, ir jos naudojimas yra teisėti, nes tai leidžiama pagal įstatymus.
 • Įsigydami naudotą licenciją iš Wiresoft visada įsigysite legalų ir kartu originalų Microsoft Windows 11 produktą.

Jei turite klausimų apie Microsoft Windows 11 versijas Pro ir Enterprise, tiesiog susisiekite su mumis per pokalbį, telefonu arba el. paštu.