Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10457
  • R18-01853
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
34,90 € * 37,90 € * (7,92% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x User CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Terminas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinama(peržiūrėti RDS CAL )


Kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis "Microsoft Windows Server 2022" serverio paslaugomis Standard arba "Datacenter" versijoje su bet kokiu "Windows" palaikančiu įrenginiu, reikia atskiros kliento prieigos licencijos naudotojams (User CAL), kuri nėra įtraukta į serverio licenciją. Tik ši licencija suteikia atskiram naudotojui atitinkamas serverio prieigos teises. Nesvarbu, ar įgaliotasis User CAL naudotojas naudoja stalinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su "Windows" operacine sistema. Tai reiškia, kad pirkėjas User CAL laisvai gali nuspręsti, kokį galutinį įrenginį su "Windows" operacine sistema jis nori naudoti prieigai prie "Windows Server 2022".

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"

Išlaisvinkite "Microsoft Windows Server 2022" galią User CAL

Apžvalga

"Microsoft Windows Server 2022" User CAL (kliento prieigos licencija) - tai raktas į visą jūsų verslo potencialą. Ši licencija atveria "Windows Server 2022" pasaulį ir suteikia galimybę lanksčiai valdyti naudotojus, kad darbas būtų sklandus ir saugus.

Galingos funkcijos

1. Sklandus bendradarbiavimas: "Windows Server 2022" leidžia naudotojams sklandžiai dirbti kartu. Galinga platforma optimizuoja bendravimą ir bendradarbiavimą, kad padidėtų jūsų komandos produktyvumas.

2. Pažangus saugumas: Apsaugokite slaptus duomenis naudodami pažangias "Windows Server 2022" saugumo funkcijas. User CAL suteikia saugią prieigą ir apsaugo nuo kibernetinių grėsmių, kad užtikrintumėte informacijos konfidencialumą.

3. Lengvas naudojimas ir lankstumas: Ši licencija siūlo ne tik galingas funkcijas, bet ir lengvą naudojimą bei lankstumą. Lengvai valdykite naudotojų prieigą ir pritaikykite konfigūraciją pagal savo organizacijos poreikius.

Lengvas administravimas

1. Efektyvus licencijų valdymas: Išlaikykite visišką licencijų kontrolę naudodami efektyvų "Windows Server 2022" licencijų valdymą. Optimizuokite licencijų naudojimo valdymą ir stebėseną.

2. Patogi vartotojo sąsaja: User CAL siūlo intuityvią ir patogią vartotojo sąsają, kad būtų lengva konfigūruoti ir valdyti naudotojo prieigą. Sumažinkite administravimo pastangas ir padidinkite efektyvumą.

Atitinka naujausio "Google" naudingojo stalo atnaujinimo reikalavimus

Naujausias suderinamumas: " Windows Server 2022" User CAL visiškai atitinka naujausius "Google" naudingo stalo atnaujinimo reikalavimus. Neatsilikite nuo naujovių ir pasinaudokite naujausiais sklandžios integracijos privalumais.

Išvada

Microsoft Windows Server 2022 User CAL yra idealus sprendimas organizacijoms, kurios vertina lanksčią, saugią ir patogią serverio aplinką. Pasinaudokite pažangiomis funkcijomis, optimizuokite bendradarbiavimą ir apsaugokite savo duomenis nuo grėsmių - visa tai su paprastu licencijų valdymu. Paruoškite savo įmonę skaitmeninei ateičiai ir maksimaliai išnaudokite darbuotojų potencialą.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos