Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10457
  • R18-01853
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
16,90 € * 40,90 € * (58,68% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x User CAL
Sistema  Windows Server 
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalserver nesuderinama(RDS CAL  vaizdas)


Kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis Server paslaugomis Microsoft Windows Server 2022 Standard- arba Datacenter-leidime su bet kuriuo Windows-įgalintu įrenginiu, reikia atskiros kliento prieigos licencijos naudotojams (User CAL), kuri nėra įtraukta į Server licenciją. Tai vienintelė licencija, pagal kurią atskiram User naudotojui suteikiamos atitinkamos prieigos prie Server teisės. Nesvarbu, ar įgaliotasis User CAL naudoja Desktop asmeninį, nešiojamąjį, išmanųjį ar planšetinį kompiuterį su Windows operacine sistema. Pirkėjas User CAL gali laisvai nuspręsti, kurį Windows palaikantį galutinį įrenginį jis nori naudoti, kad galėtų pasiekti Windows Server 2022.

Jei turite daugiau klausimų dėl gaminio, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"

Microsoft Windows Server 2022 vartotojo CAL

Kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis Microsoft Windows Server 2022 serverio paslaugomis Standard arba Datacenter Edition versijoje su bet kokiu Windows palaikančiu įrenginiu, reikia atskiros kliento prieigos licencijos naudotojams (User CAL), kuri nėra įtraukta į serverio licenciją. Tik taip atskiram naudotojui suteikiamos atitinkamos serverio prieigos teisės. Nesvarbu, ar įgaliotasis naudotojas CAL naudoja stacionarųjį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su Windows operacine sistema. Taigi naudotojo licencijos CAL pirkėjas gali laisvai nuspręsti, kokiu Windows palaikančiu galiniu įrenginiu jis nori pasiekti Windows Server 2022.

Wiresoft jau galite rasti naudotų naudotojo licencijų CAL, skirtų naujajam Windows Server 2022! Naudokitės mažesne kaina nei programinės įrangos prekyboje siūlomų naujų kliento prieigos licencijų naudotojams kaina ir tuo, kad galite patys nustatyti tikslų naudotojų licencijų CAL skaičių, reikalingą jūsų Windows Server programinei įrangai pasiekti!

Neribotas Windows Server 2022 naudojimas su naudojama naudotojo licencija CAL

Naujoji Microsoft programinė įranga Windows Server 2022 pagrįsta Windows 10 operacine sistema - jau standartinėje versijoje ji turi daug naujų funkcijų, užtikrinančių dar didesnį saugumą, ypač sudėtinguose tinkluose, taip pat papildomų galimybių dalytis duomenimis, programomis ir paslaugomis su kitais, o platesnėje Datacenter Edition versijoje galėsite naudotis išplėstomis funkcijomis. Su šiais Windows Server 2022 leidimais naudotojai, turintys naudotojo licenciją, taip pat gali naudotis įvairiomis galimybėmis ir našumo patobulinimais hibridiniuose scenarijuose, ypač virtualizavimo ir Windows konteinerių naudojimo srityse.

Didesnis tinklo saugumas naudojant Windows Server 2022

Kuriant ir valdant tinklus svarbiausias klausimas ir toliau išlieka saugumo veiksnys. Naujojoje Windows Server 2022 versijoje naudotojams, turintiems naudotojo licenciją CAL, suteikiama daug naujų funkcijų, kurios pagerina duomenų ir paslaugų apsaugą. Be TLS 1.3 - naujausios transporto sluoksnio saugumo versijos - tai ir kodo vientisumas pagal VBS (virtualizacija pagrįstas saugumas), TPM 2.0 (patikimos platformos modulis) ir hipervizoriumi pagrįstas saugumas (HVCI). RDMA tinklų šifravimui per SMB (Server Message Block) galima naudoti AES-128 ir AES-256 standartus, be kitų funkcijų, taip pat virtualią OSE (Operating System Environment).

Naudotojo licencija taip pat leidžia naudoti kitas funkcijas, pavyzdžiui, Hyper-V, SDN (programine įranga apibrėžtas tinklas), SSD (Storage Spaces Direct), taip pat SVM (Shielded Virtual Machines) ir Storage Replica, kad būtų galima kurti itin saugias virtualizavimo infrastruktūras, kuriomis naudotojai gali naudotis priklausomai nuo Server 2022 Edition versijos.

Konteinerių platformų valdymas sistemoje Windows Server 2022

Licencijuoti naudotojai taip pat gali naudotis patobulintomis programų suderinamumo funkcijomis, kai Windows Containers naudojami Windows Server 2022, taip pat patobulinta Windows Container naudotojo sąsaja su Kubernetes, o tai taip pat reiškia platesnį palaikymą ir didesnį našumą. Konteinerių kūrimas taip pat optimizuotas .NET programoms.

Naujos Windows Server 2022 saugyklos ir migracijos paslaugos

Windows Server 2022 taip pat turi papildomų funkcijų, susijusių su duomenų ir paslaugų perkėlimo galimybėmis, saugyklos perkėlimo paslaugose: priklausomai nuo versijos, naudotojo licencijos licencija (User CAL) siūlo įvairių papildymų ir patobulinimų, pavyzdžiui, migruojant vietinius naudotojus ar grupes, saugyklą, taip pat migruojant atskirus serverius - šiuo atveju ypač Linus serverius - ir failover klasterius.

Turėdami User Client Access licenciją, taip pat galite naudotis daugeliu kitų Windows Server 2022 našumo patobulinimų, įskaitant standartinį Microsoft Edge naudojimą, taip pat patobulinimus perdavimo valdymo protokole (TCP), Receive Segment Coalescing (RSC) ir Recent ACKnowledgment (RACK) bei Nested Virtualisation palaikymą su AMD procesoriais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Windows Server 2022 našumą, susisiekite su Wiresoft atstovu.

Kaip veikia licencijavimas naudojant Windows Server 2022 naudotojų licencijų licencijas?

Iš esmės, kalbant apie naudotą Wiresoft programinę įrangą, reikėtų pažymėti, kad su Windows Server 2022 naudotojo licencijomis yra tos pačios prieigos prie jos galimybės kaip ir prie naujo produkto - visada atsižvelgiant į atitinkamame leidime esančias funkcijas. Kitas naudotų naudotojų licencijų CAL pirkimo privalumas - galimybė individualiai nustatyti, kiek atskirų kliento prieigos licencijų norite įsigyti. Naudojant naudotą Wiresoft programinę įrangą nėra jokių apribojimų dėl įprasto naudotojų licencijų (CAL) suskirstymo, kaip nurodo Microsoft. Tai reiškia, kad ypač savarankiškai dirbantys asmenys ir mažesnės įmonės gali sutaupyti pinigų programinei įrangai įsigyti, nes Wiresoft leidžia jiems apskaičiuoti licencijų poreikį pagal individualius poreikius.

Kaip Windows Server 2022 licencijuojama naudojant naudotojo licenciją CAL?

Microsoft licencijų valdymas, be kita ko, nustato, kad kiekvienas atskiras naudotojas turi turėti atskirą kliento prieigos licenciją, suteikiančią prieigą prie vienos iš Windows Server 2022 versijų - Standard arba Datacenter. Kaip ir ankstesnių serverio versijų licencijavimo atveju, vartotojo licencijos CAL versija turi būti bent jau tokia pati arba aukštesnė už identišką Windows serverio versiją, kad būtų galima naudotis jos funkcijomis galutiniame įrenginyje su Windows. Šioje naudotojo licencijoje yra tik Windows Server 2022 kliento ir serverio aplinkos prieigos teisės, tačiau nėra programinės įrangos, kurią reikia įdiegti prieš tai.

Pagal Microsoft licencijų modelį Windows Server 2022 siūlomos dviejų tipų licencijos CAL:

  • Windows Server 2022 naudotojo licencija CAL: suteikiama specialaus naudotojo serverio prieigos teisių, nepriklausančių nuo galutinio įrenginio
  • Windows Server 2022 skirta įrenginio CAL: suteikia serverio prieigos teises specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, mobiliajam telefonui)

Taip pat galima lygiagrečiai licencijuoti naudotojo ir įrenginio licencijas.

Kokie yra Windows Server 2022 licencijavimo su kliento prieigos licencijomis privalumai?

Palyginti su pagrindiniu licencijavimu, Windows Server 2022 ir senesnių versijų CAL licencijavimas visų pirma suteikia galimybę lanksčiau, taigi ir labiau pagal poreikius, valdyti visų atitinkamų naudotojų teises. Pirkdami naudotas naudotojo prieigos licencijas iš Wiresoft, nebetaikomos kitaip nustatytos griežtos licencijavimo skalės, todėl iš mūsų perkate būtent tiek naudotojo licencijų CAL, kiek jums iš tikrųjų reikia, ir ne daugiau, be to, bet kada galite įsigyti papildomų individualių naudotojo licencijų CAL.

Naudokitės versijų suderinamumu su Windows Server 2022 naudotojų licencijomis!

Windows Server 2022 vartotojo licencija yra naujausia Microsoft siūloma kliento prieigos licencija. Tai reiškia, kad atitinkamam naudotojui suteikiamos ne tik dabartinio Windows Server 2022 prieigos teisės, bet ir senesnių serverio versijų, pvz., 2019 m., prieigos teisės (pažeminimas). Taigi ši naudotojo licencija turi lemiamą pranašumą prieš senesnes naudotojo licencijų versijas, kurios, priklausomai nuo versijos, galioja tik atitinkamai Windows Server programinei įrangai ir ankstesnėms versijoms, bet negali būti naudojamos dabartinei Windows Server 2022 versijai (atnaujinimui).

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį licencijuojant Windows Server 2022 su vartotojo licencija?

Kaip jau minėta, su vartotojo licencija prieigos teises prie Windows Server 2022 gauna tik vienas vartotojas. Nesvarbu, ar vartotojo licencija yra naudojama programinė įranga, ar nauja programinė įranga.

Kai tik naudotojas užregistruojamas naudotojo CAL, licencijos nebegalima perduoti kitam naudotojui. Taip pat iš esmės negalima keisti CAL tipo, t. y. naudoti naudotojo CAL kaip įrenginio CAL. Tačiau galima lygiagrečiai naudoti vartotojo licencijas ir įrenginio licencijas prieigai prie Windows Server 2022.

Šios Microsoft klientų prieigos licencijų valdymo nuostatos, be kita ko, taip pat padeda užkirsti kelią neautorizuotai trečiųjų šalių prieigai prie Windows Server 2022. Todėl naudotojų licencijos reiškia didesnį įmonės ir jos duomenų saugumą, nes tinkamai licencijos neturintys naudotojai negali pasiekti serverio.

Kokie yra konkretūs Windows Server 2022 naudotojo licencijos privalumai?

Windows Server 2022 paslaugų teikiamų funkcijų požiūriu naudotojo licencija nesiskiria nuo įrenginio licencijos. Tačiau asmeninė kliento prieigos licencija (vartotojo licencija) suteikia kitų privalumų, susijusių su galimybėmis naudotis Windows serveriu: kiekvienas vartotojas, turintis Windows Server 2022 vartotojo licenciją, gali naudoti bet kurį licencijuotą Windows galinį įrenginį, pvz., įmonėje, prieigai prie serverio. Ypač jei darbuotojas dažnai naudojasi Windows serveriu skirtingose darbo vietose ir vietose ir naudoja labai skirtingus galinius įrenginius, kurie, pavyzdžiui, yra prieinami vietoje, jis gali būti lankstesnis nei naudodamas su įrenginiu susijusią CAL. Todėl naudotojo CAL yra labai naudinga, jei licencijuotas naudotojas ne visada nori arba negali naudoti vieno ir to paties galinio įrenginio.

Jūsų pirkėjo saugumas su naudotomis Microsoft Windows Server 2022 naudotojų licencijomis iš Wiresoft

Windows Server 2022 vartotojo licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje pateikiamos kaip naudota programinė įranga, pradedant nuo vienos kliento prieigos licencijos. Naudokitės ne tik mažesne naudotos programinės įrangos kaina, palyginti su naujomis CAL, bet ir pirkėjo saugumu bei kitais privalumais:

  • Įsigydamas naudotą Wiresoft naudotojo licenciją, klientas įsigyja originalią vieną licenciją, kurią anksčiau įsigijo įmonė ir vėliau pardavė Wiresoft.
  • Prekybos naudotomis Microsoft Windows Server 2022 klientų prieigos licencijomis teisinis pagrindas yra galiojantys teisės aktai, pagal kuriuos leidžiama parduoti galutiniams klientams, taip pat pirkti ir naudoti.
  • Jei siūloma naudotojo licencija CAL jau buvo aktyvuota ankstesnio savininko, ši licencija prieš parduodant Wiresoft buvo ištrinta ir vėl gali būti 100 % laisvai naudojama.
Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.