Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10459
 • P73-08330
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
520,90 € * 577,90 € * (9,86% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 16 Core
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos 2x
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Windows Server 2022 - tai nauja serverių operacinė sistema iš . Ji pagrįsta 10 ir suteikia dar daugiau saugumo bei galimybių dalytis duomenimis, taikomosiomis programomis ir , o tai atitinka aukščiausius reikalavimus. Turint atitinkamą prieigos licenciją (kliento licencija), su 2022 licencija du virtualūs kompiuteriai gali naudoti "Hyper-V" prieglobos kompiuterį virtualizacijai. Standard Microsoft Windows Services Access User Microsoft Windows Server Standard Plus

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 Standard - didesnis tinklų saugumas

Windows Server 2022 Standard yra nauja Microsoft serverių operacinė sistema. Ji pagrįsta Windows 10 ir suteikia dar daugiau saugumo ir galimybių dalytis duomenimis, programomis ir paslaugomis, atitinkančiomis aukščiausius reikalavimus. Naudotojai, turintys Microsoft Windows Server 2022 Standard licenciją, su atitinkama kliento prieigos licencija gali naudoti du virtualius kompiuterius ir Hyper-V prieglobos kompiuterį virtualizacijai.

Į Windows Server 2022 Standard įdiegta daug naujų funkcijų, ypač saugumo srityje, o esamos funkcijos išplėstos arba patobulintos. Be kita ko, įjungta naujausia transporto sluoksnio saugumo (TLS) versija 1.3, naujas AES-256 šifravimo būdas SMB, taip pat palaikomas šifravimas per RDMA tinklus naudojant SMB Direct, naudojant AES-128.

Be to, išplėstos hibridinių funkcijų integravimo ir administravimo galimybės, patobulintas Windows Admin Center, pagerintas Windows konteinerių, UDP ir TCP našumas, optimizuotas saugyklos Storage Spaces Direct saugojimas ir standartinė Microsoft Edge naršyklė.

Windows Server 2022 standartinė versija su Windows 10 operacine sistema siūlo daugybę virtualizavimo galimybių, ypač mažesniems duomenų centrams, kurie patikimai apsaugo duomenis ir taikomąsias programas kelių debesų aplinkoje dėl geresnio mastelio, didelio našumo ir veiksmingų saugumo funkcijų.

Windows Server 2022 Standard Edition licencijavimas vėlgi pagrįstas branduolių skaičiumi, vienam serveriui reikia mažiausiai 16 branduolių.

Wiresoft jau galite rasti Windows Server 2022 Standard mažomis kainomis kaip naudotą programinę įrangą - be jokių šio leidimo virtualizacijos, saugumo ar našumo apribojimų. Daugiau informacijos apie visas Windows Server 2022 Standard Edition savybes ir funkcijas bei licencijavimą rasite šioje apžvalgoje arba tiesiogiai kreipkitės į Wiresoft atstovą.

Kas naujo Windows Server 2022 Standard? Svarbiausios funkcijos iš pirmo žvilgsnio

Naujoji Microsoft serverių operacinės sistemos Windows Server 2022 versija yra pagrįsta Windows 10, kuri taip pat yra vizualiai akivaizdi, todėl naudotojai visas funkcijas ras pažįstamoje vietoje. Naujajam Windows Server 2022 taip pat suteikiama 10 metų Microsoft produkto palaikymo ir atnaujinimų forma.

Palyginti su ankstesne versija, Windows Server 2022 turi daug naujovių trijose svarbiose srityse: Saugumas, taikomųjų programų platforma ir migracija.

Windows Server 2022 Standard saugumas

Dėl naujos daugiasluoksnės apsaugos Windows Server 2022 siūlo visapusišką apsaugą, kurios dabar skubiai reikia įmonių serveriams, kad būtų užtikrintas duomenų ir paslaugų prieinamumas. Be kita ko, tai užtikrina šios naujos funkcijos ir patobulinimai:

 • TPM 2.0 (Trusted Platform Module 2.0) užtikrina aparatine įranga pagrįstą saugią kriptografinių raktų ir duomenų saugyklą, taip pat sistemos vientisumo matavimą, įskaitant kodo teisėtumo ar patikimumo patikrinimą, kai paleidžiamas Windows serveris. Šis aparatine įranga pagrįstas patikimumas, be kita ko, naudojamas ir BitLocker disko šifravimui.
 • Programinės įrangos apsaugą užtikrina Secured Core serverių procesoriai, kurie palaiko paleidimo patikrą naudojant dinaminę patikimos matavimo šaknies (DRTM) technologiją ir izoliuotą tvarkyklių prieigą prie atminties naudojant tiesioginės prieigos prie atminties (DMA) apsaugą.
 • Secured Core serveriai taip pat palaiko kodo vientisumą pagal VBS standartą (virtualizacija pagrįsta apsauga) ir HVCI (hipervizoriumi pagrįsta apsauga). Taigi VBS naudojamos aparatinės virtualizacijos funkcijos sukuria saugią darbinės atminties sritį, kuri yra atskirta nuo operacinės sistemos, taip apsaugant serverį nuo rizikos, kurią kelia kriptovaliutų kasybos atakos.
 • Be to, VBS suteikia galimybę naudoti Credential Guard, pagal kurią naudotojo prisijungimo informacija saugoma virtualiame konteineryje, kurio operacinė sistema negali tiesiogiai pasiekti.
 • Dabar Windows Server 2022 Standard sistemoje pagal numatytuosius nustatymus įjungti HTTPS ir TLS 1.3, kad būtų užtikrintas saugus ryšys. TLS1.3 (angl. Transport Layer Security) - tai naujausia plačiausiai internete naudojamo saugumo protokolo versija, skirta šifruoti duomenis, kad būtų užtikrintas saugus ryšio kanalas tarp dviejų galinių taškų.
 • Windows Server 2022 Standard saugus DNS palaiko DoH (DNS-over-HTTPS), kad DNS užklausos būtų šifruojamos naudojant HTTPS protokolą, taip užkertant kelią pasiklausymui ir DNS duomenų klastojimui, o tai taip pat prisideda prie duomenų srauto saugumo.
 • Windows Server 2022 sistemoje SMB (Server Message Block) dabar naudojami AES-256-GCM ir AES-256-CCM šifravimo standartai, kurie automatiškai naudojami, kai tik užmezgamas ryšys su kitu kompiuteriu, kuris taip pat palaiko šiuos standartus.
 • Šifravimas naudojant SMB Direct ir RDMA (nuotolinė tiesioginė prieiga prie atminties) Windows Server 2022 užtikrina didesnį pralaidumą ir mažesnį vėlavimą tiesioginei saugyklai, saugyklos replikoms, Hyper-V, SQL Server ir kt.
 • Be to, Windows Server 2022 klasteriai su perjungimo per avariją funkcija leidžia išsamiai valdyti CSV (Cluster Shared Volumes) ir SBL (Storage Bus Layer) šifravimą.

Konteinerių programos sistemoje Windows Server 2022 Standard

Naudojant Windows Containers taip pat yra daugybė platformos optimizavimų, pavyzdžiui, programų suderinamumo ir Windows Container naudotojo sąsajos su Kubernetes.

 • Windows Containers atvaizdo dydis sumažintas iki 40 %, todėl 30 % pailgėja paleidimo laikas ir pagerėja našumas.
 • Kubernetes naudojimas, be kita ko, buvo supaprastintas dėl geresnio konteinerių palaikymo pagrindiniams procesams konfigūruojant mazgus, IPv6 ir tinklo politikos įgyvendinimo naudojant atvirojo kodo programą Calico.
 • Be to, atnaujintas Windows Admin Center, kad būtų paprasčiau kurti .NET programų konteinerius.

Saugykla ir migravimas sistemoje Windows Server 2022 Standard

Windows Server 2022 saugyklų perkėlimo paslaugos patobulintos taip, kad, be kita ko, būtų lengviau perkelti saugyklą į Windows Server, taip pat iš kitų šaltinio saugyklų į Azure. Šiuo tikslu Windows Server 2022 saugyklų perkėlimo serverio orkestratorius siūlo šias parinktis:

 • Vietinių naudotojų arba grupių perkėlimas į Windows Server
 • Migruoti saugyklą į failover klasterius ir iš jų bei migruoti tarp atskirų serverių ir failover klasterių
 • Saugyklos perkėlimas iš Linux serverių naudojant Samba
 • Perkėlimas į Azure tinklus
 • Migravimas iš NetApp CIFS serverių arba NetApp FAS masyvų į Windows Server

Kitos funkcijos:

 • Pritaikoma saugyklos taisymo sparta leidžia geriau kontroliuoti duomenų sinchronizavimo procesą: taip ištekliai gali būti skiriami duomenų kopijoms taisyti (atsparumas) arba aktyviems darbo krūviams vykdyti (našumas). Todėl klasterius galima valdyti lanksčiau ir veiksmingiau.
 • Saugyklos magistralės spartinančioji atmintinė dabar užtikrina saugyklą atskiruose serveriuose, pagerina skaitymo ir rašymo našumą ir padidina efektyvumą, nes prie lėtesnės laikmenos, pavyzdžiui, NVMe arba SSD, prijungia greitesnes laikmenas, pavyzdžiui, HDD.
 • SMB suspaudimas pašalina būtinybę rankiniu būdu suspausti failus juos perduodant tinklu, pvz., kad būtų galima greičiau perduoti failus užimtuose tinkluose.

Kiti Windows Server 2022 Standard patobulinimai

Be to, naujojoje Windows Server 2022 versijoje įdiegta visa eilė atskirų optimizavimų, kurie taip pat didina našumą:

 • Windows Server 2022 AMD procesorių Nested Virtualisation palaikymas Windows Server 2022 suteikia daugiau aplinkos techninės įrangos galimybių paleisti Hyper-V virtualioje mašinoje (VM).
 • Microsoft Edge pagal numatytuosius nustatymus įtrauktas į Windows Server 2022. Edge yra pagrįstas Chromium atviruoju kodu ir užtikrina didesnį saugumą nei Internet Explorer, kurią jis pakeičia.
 • Perdavimo valdymo protokolo (TCP) našumas pagerintas naudojant TCP HyStart++, kuris sumažina paketų praradimą, ir RACK (Recent ACKnowledgment), kuris sumažina retransliavimo trukmę (RTO) retransliavimo metu.
 • RSC (angl. Receive Segment Coalescing) optimizuoja Hyper-V virtualiuosius komutatorius, kad paketus būtų galima sujungti hipervizoriaus tinkle ir apdoroti kaip didesnius segmentus. Tai sumažina procesoriaus ciklų skaičių ir pagerina tinklo duomenų srauto našumą.

Techninės įrangos reikalavimai, keliami Windows Server 2022 Standard paleidimui

Windows Server 2022 yra pagrįstas operacine sistema Windows 10. Kad būtų galima naudotis visomis serverio programos funkcijomis ir užtikrinti saugumą, pagrindinė aparatinė įranga turi atitikti visus toliau išvardytus būtiniausius reikalavimus. Papildomi reikalavimai priklauso nuo atitinkamos sistemos konfigūracijos ir kitų įdiegtų programų.

 • Procesorius: 1,4 GHz 64 bitų
 • Atmintis: 512 MB (2 GB, jei naudojamas serveris su darbalaukio ekrano diegimo parinktimi)
 • Kietasis diskas: 32 GB laisvos vietos kietajame diske
 • BIOS: UEFI sistema su saugia įkrovos sistema (UEFI 2.3.1c), skirta tam tikroms funkcijoms
 • Vaizdo plokštė ir monitorius: 1 024 x 768 taškų

Windows Server 2022 Standard licencijavimas

Serverio su naująja Windows Server 2022 Standard Edition versija licencijavimas taip pat atliekamas kaip naudojamos programinės įrangos pagal Microsoft licencijavimo taisykles, pagal kurias licencijos reikalavimas apskaičiuojamas pagal branduolių skaičių. Taikomos šios nuostatos:

 • Windows Server 2022 Standard Edition paprastai licencijuojama pagal naudojamą fizinę aparatinę įrangą. Šiuo tikslu be fiziškai prieinamų pagrindinių procesorių skaičiaus atsižvelgiama ir į virtualių serverių skaičių.
 • Serverio licencija visada apima 2 fizinius procesoriaus branduolius.
 • Remiantis Microsoft licencijavimo taisyklėmis, visada remiamasi minimaliu 8 branduolių skaičiumi viename procesoriuje, net jei faktiškai esama aparatinė įranga turi mažiau nei 8 branduolius.
 • Numatoma, kad kiekvienas fizinis serveris turi bent 2 procesorius, todėl minimalus branduolių skaičius yra 16.
 • Serveriams, turintiems daugiau nei 16 branduolių, reikia papildomai licencijuoti atitinkamus Windows Server 2022 Standard paketus.

Daugiau nuostatų, pvz., dėl Hyper-V egzempliorių ir klientų - naudotojų ir galutinių įrenginių - prieigos prie Windows Server 2022 Standard licencijavimo, galite gauti iš Wiresoft darbuotojo. Wiresoft taip pat gali įsigyti atitinkamas Windows Server 2022 Standard licencijas / CAL.

Pirkite Microsoft Windows Server 2022 Standard kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje

Dabartinė 2021 m. paskelbta MS Windows Server Standard 2022 Edition jau siūloma kaip naudota programinė įranga Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje. Naudotos programinės įrangos kaina yra mažesnė nei atitinkamos naujos Windows Server Standard 2022 versijos kaina. Pirkdami naudotą programinę įrangą iš Wiresoft galite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Įsigydami Microsoft Windows Server 2022 Standard iš Wiresoft, gaunate originalią vieną licenciją, kurią anksčiau įsigijo įmonė ir pardavė Wiresoft.
 • Perparduodant ši MS Windows Server 2022 Standard licencija pažymima kaip naudota, tačiau naudota nereiškia jokių Windows Server programinės įrangos funkcionalumo apribojimų arba kad ši licencija jau buvo panaudota.
 • Jei pirmasis pirkėjas jau buvo įdiegęs arba aktyvavęs MS Windows Server 2022 Standard programinę įrangą, licencija vėl buvo ištrinta, kai ji buvo parduota Wiresoft, todėl atitinkama programinės įrangos licencija vėl yra 100 % laisvai prieinama.
 • Siūloma MS Windows Server 2022 Standard licencija, kaip ir kitos Wiresoft parduodamos naudotos Microsoft licencijos, nėra nei riboto naudojimo, nei riboto laiko bandomosios versijos, jose nėra jau aktyvuoto licencijos rakto, bet tai yra programinės įrangos produktas, kurį įsigiję galite naudoti tik jūs.
 • Visas Wiresoft įsigytas ir perparduoti siūlomas naudotas licencijas, pavyzdžiui, MS Windows Server Standard 2022, prieš parduodant taip pat patikrinome, ar jos visiškai tinkamos naudoti.
 • Naudotos Microsoft Windows Server 2022 Standard licencijos perpardavimo teisinis pagrindas yra galiojantys įstatymai, pagal kuriuos leidžiama parduoti ir pirkti bei naudoti naudotą programinę įrangą.
 • Sėkmingai atlikus pirkimą, MS Windows Server 2022 Standard programa iš karto pasiekiama per elektroninį programinės įrangos pristatymą (ESD).
 • Taigi pirkdami naudotą licenciją, pavyzdžiui, Windows Server 2022 standartinę versiją iš Wiresoft, galite būti tikri, kad visada perkate ir naudojate legalų ir originalų Microsoft produktą.

Jei turite daugiau klausimų apie įsigytą Microsoft Windows Server 2022 Standard kaip naudotą programinę įrangą arba kitą MS Windows Server 2022 leidimą, taip pat senesnes MS Windows Server versijas ar kitą Microsoft programinę įrangą, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos