Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 17 for Windows: galinga virtualizacija darbo vietoje VMware Workstation Pro 17 for Windows yra moderni virtualizavimo programinė įranga, leidžianti naudotojams kurti ir paleisti virtualias mašinas savo Windows...
162,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 16 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 16 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 16 for Windows yra nepakeičiama priemonė kiekvienai įmonei. Darbuotojai gali dirbti iš bet kurios vietos ir bet kuriuo įrenginiu. Naudodami VMware Workstation Pro 16, viename kompiuteryje galite naudoti kelias...
129,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 15 for Windows yra galinga Desktop virtualizavimo programinė įranga, leidžianti viename kompiuteryje paleisti kelias operacines sistemas. Ji idealiai tinka programinės įrangos kūrėjams, testuotojams ir IT...
110,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 14 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 14 FOR WINDOWS
Kaip VMware Workstation Pro 14 Windows klientas, esu labai patenkintas šios programinės įrangos veikimu ir funkcijomis. Galimybė kompiuteryje vienu metu paleisti kelias operacines sistemas yra labai naudinga, o vartotojo sąsaja paprasta...
92,90 € *

VMware Workstation Pro: galingas darbalaukio virtualizavimas

VMware Workstation Pro iš pirmo žvilgsnio

VMware Workstation Pro - tai pažangi virtualizavimo programinė įranga, leidžianti asmenims ir IT specialistams viename fiziniame kompiuteryje paleisti kelias operacines sistemas. Šis galingas sprendimas siūlo daugybę funkcijų ir galimybių, skirtų virtualioms aplinkoms kurti, valdyti ir testuoti.

Pagrindinės VMware Workstation Pro funkcijos

Aukščiausio lygio virtualizacija

Naudodami VMware Workstation Pro galite kurti ir paleisti virtualias mašinas (VM) savo darbalaukyje. Tai leidžia viename kompiuteryje naudoti skirtingas operacines sistemas, taikomąsias programas ir kūrimo aplinkas.

Momentinių kopijų technologija

Svarbi VMware Workstation Pro funkcija yra momentinių kopijų technologija. Momentinės kopijos leidžia įšaldyti virtualiųjų mašinų būseną tam tikru laiko momentu ir vėliau lengvai grįžti į tą momentą. Tai ypač naudinga atliekant testavimo ir kūrimo darbus.

Izoliuotos aplinkos

VMware Workstation Pro siūlo izoliuotas virtualiąsias aplinkas, kurios veikia nepriklausomai viena nuo kitos. Tai reiškia, kad atskirose virtualiosiose mašinose galite naudoti skirtingas operacines sistemas ir taikomąsias programas be jokių konfliktų.

Kodėl verta naudoti VMware Workstation Pro?

Kūrimo ir bandymų aplinkos

VMware Workstation Pro idealiai tinka kūrėjams ir bandytojams, nes leidžia kurti ir bandyti įvairias operacines sistemas ir programinės įrangos konfigūracijas nenaudojant fizinės aparatinės įrangos.

Saugumas ir izoliavimas

Virtualių aplinkų izoliavimas suteikia papildomą saugumo lygį, nes virtualioje mašinoje esančios galimai kenkėjiškos programos ar failai neturės įtakos pagrindinei operacinei sistemai.

Išvada

VMware Workstation Pro yra įspūdinga virtualizavimo platforma, suteikianti galingų darbalaukio kompiuterijos galimybių. Galimybė naudoti skirtingas operacines sistemas izoliuotose aplinkose ir momentinių kopijų technologija, leidžianti lengvai atkurti duomenis, yra privalomas įrankis kūrėjams, testuotojams ir IT specialistams. Jei norite padidinti savo produktyvumą, patobulinti kūrimo aplinką arba tiesiog paleisti kelias operacines sistemas viename kompiuteryje, VMware Workstation Pro yra tinkamas pasirinkimas. Investuokite į šią virtualizavimo programinę įrangą, kad optimizuotumėte savo darbo eigą ir geriau išnaudotumėte savo stalinį kompiuterį.

Kategorien