Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtravimo rezultatų nerasta!
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
Kaip naudoti VMware Workstation Pro 17 Bet kuri programa, veikianti Standard kompiuteryje, gali veikti VMware Workstation Pro virtualioje mašinoje. VMware Workstation Pro 17 yra užbaigtas kompiuteris su visomis tinklo ir įrenginių...
179,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 15 for Windows yra galinga Desktop virtualizavimo programinė įranga, leidžianti viename kompiuteryje paleisti kelias operacines sistemas. Ji idealiai tinka programinės įrangos kūrėjams, testuotojams ir IT...
121,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 16 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 16 FOR WINDOWS
VMware Workstation Pro 16 for Windows yra nepakeičiama priemonė kiekvienai įmonei. Darbuotojai gali dirbti iš bet kurios vietos ir bet kuriuo įrenginiu. Naudodami VMware Workstation Pro 16, viename kompiuteryje galite naudoti kelias...
142,90 € *
VMWARE WORKSTATION PRO 14 FOR WINDOWS VMWARE WORKSTATION PRO 14 FOR WINDOWS
Kaip VMware Workstation Pro 14 Windows klientas, esu labai patenkintas šios programinės įrangos veikimu ir funkcijomis. Galimybė kompiuteryje vienu metu paleisti kelias operacines sistemas yra labai naudinga, o vartotojo sąsaja paprasta...
101,90 € *

Ką gali padaryti Workstation Pro?

VMware Workstation Pro siūlo platų funkcijų ir įrankių spektrą, leidžiantį kurti programinę įrangą bet kokiems galutiniams įrenginiams, taip pat platformoms ar debesims ir išbandyti ją pačiose įvairiausiose aplinkose. Workstation Pro veikia kaip duomenų centras, veikiantis viename kompiuteryje. Priklausomai nuo versijos, į Workstation Pro įtrauktos šios funkcijos ir ypatybės:

 • Viename kompiuteryje vienu metu veikia kelios operacinės sistemos: naudojant VMware Workstation Pro galima kurti ne tik realias "Linux" ir Windows virtualias mašinas, bet ir kitas Desktop-, planšetinius kompiuterius bei aplinkas, įskaitant virtualaus tinklo simuliaciją ir tinklo sąlygas. Sukurtas virtualias mašinas taip pat galima naudoti kodo kūrimui, sprendimų architektūrai ir programų testavimui.
 • Užmegzti saugų ryšį su vSphere, ESXi ir kitais Workstation serveriais: VMware Workstation Pro galima naudoti ne tik virtualioms mašinoms, bet ir fiziniams kompiuteriams paleisti ir valdyti. Juos galima naudoti kaip Remote kompiuterius, kad būtų galima atlikti tipines valdymo užduotis, pavyzdžiui, išjungti ir paleisti iš naujo, valdyti maitinimą, įjungti techninės priežiūros režimą ir kurti naujas virtualias mašinas.
 • Naudojant patikrintą integruotą VMware hipervizorių, virtualias mašinas lengva perkelti iš vieno vietinio kompiuterio į kitą, o tai dar labiau padidina kūrėjų produktyvumą.
 • Daugybė kūrimo ir testavimo funkcijų praktiškai bet kuriai platformai: Workstation Pro ne tik palaiko šimtus skirtingų operacinių sistemų, bet ir yra suderinama su įvairiomis Cloud- ir konteinerių technologijomis, tokiomis kaip "Docker" ir "Kubernetes".
 • Didelė apsauga izoliuojant aplinkas: Workstation Pro yra vienas saugiausių hipervizorių, siūlantis galingas funkcijas IT saugumo specialistams, įskaitant saugaus antrojo darbalaukio sukūrimą, kad būtų galima naudoti skirtingus duomenų apsaugos nustatymus, tinklo konfigūracijas ir įrankius, taip pat įvairias teismo ekspertizės priemones, skirtas operacinės sistemos pažeidžiamoms vietoms nustatyti.

Kitos Workstation funkcijos Pro

Workstation Pro siūlo gerokai daugiau funkcijų ir galimybių nei Workstation grotuvas, su kuriuo neįmanoma vienu metu paleisti kelių virtualių mašinų. Priklausomai nuo naudojamos Workstation Pro versijos, taip pat yra šios funkcijos:

 • Paprastas SSH prisijungimas pelės paspaudimu, prisijungimo duomenis reikia įvesti tik pirmą kartą.
 • Naudojant Workstation Pro , galima šifruoti virtualias mašinas ir paleisti užšifruotas virtualias mašinas. Be to, galima apriboti naudotojų teises, kad būtų galima konfigūruoti virtualias mašinas.
 • Galima pervadinti Windows virtualius tinklus, įskaitant DHCP, NAT, IP adresus, LAN segmentus, "Samba" (Linux) ir imituoti paketų praradimą bei vėlavimą.
 • Naudodami momentinių nuotraukų funkciją, testuotojai ir kūrėjai po pakeitimų ar atnaujinimų gali atkurti ankstesnę virtualiosios mašinos būseną.
 • Virtualias mašinas galima klonuoti dviem variantais: susieti klonai - tai virtualios mašinos kopijos, turinčios bendrą virtualųjį kietąjį diską; o visiški klonai - tai pilnos virtualios mašinos kopijos arba virtualiųjų kietųjų diskų kopijos.
 • Naudojant Workstation Server VMware Workstation Pro bendrinamąsias arba Remote virtualias mašinas gali vykdyti ir naudoti kitos VMware darbo vietos per tinklą.
 • Naudojant naują komandinės eilutės sąsajos įrankį vctl galima diegti vietinius OCI konteinerius ir "Kubernetes" klasterius, įskaitant virtualiųjų mašinų, virtualiųjų tinklų ir virtualiųjų išteklių izoliavimo parinktis; virtualiąsias mašinas ir konteinerius taip pat galima paleisti viename kompiuteryje.
 • Workstation Pro atlieka visų platformų kūrimo ir testavimo funkcijas, taip pat virtualizuoja x86 operacines sistemas.
 • Galima kurti ir konfigūruoti sudėtingus virtualius IPv4 ir IPv6 tinklus, skirtus virtualiems virtualiems kompiuteriams, įskaitant tinklo užlaikymų ir pralaidumo simuliaciją, kad būtų galima sukurti realaus pasaulio scenarijus.
 • Galinga naujosios Workstation Pro versijos 3D grafika leidžia sklandžiai paleisti 3D programas, įskaitant "DirectX 11" ir "OpenGL 4.1" palaikymą virtualiosiose mašinose ir žaidimuose.

Bendrieji sistemos reikalavimai

VMware Workstation Pro galima naudoti x86 Standard aparatinėje įrangoje su "Intel" ir AMD procesoriais (64 bitų), taip pat Windows ir "Linux" pagrindinėse operacinėse sistemose (64 bitų). Turi būti įvykdyti šie minimalūs reikalavimai:

 • Suderinamas x86/AMD64 procesorius su 64 bitų, 2011 m. ar naujesnės versijos (pavieniai procesoriai nepalaikomi)
 • Core-Greitis: 1,3 GHz arba greitesnis
 • Atmintis: 2 GB; rekomenduojama 4 GB RAM arba daugiau

Priklausomai nuo VMware Workstation Pro versijos, gali būti taikomi kitokie arba aukštesni reikalavimai.