Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 7 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10544
  • VS7-STD-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
791,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"

VMware vSphere 7 Standard yra pirmaujanti virtualizacijos platforma, užtikrinanti visapusišką jūsų programų saugumą ir palaikymą. Naudodami vSphere 7 galite vykdyti bet kokią darbo krūvį virtualioje aplinkoje, padidinti našumą naudodami supaprastintą Management ir sumažinti išlaidas naudodami integruotą atkūrimo po avarijos funkciją.

VMware vSphere 7 Standard - tai galinga virtualizacijos platforma, kuri gali padėti jūsų įmonei sutaupyti lėšų ir padidinti efektyvumą. Toliau pateikiama keletas pagrindinių VMware vSphere 7 Standard privalumų:

1. Didesnis efektyvumas - VMware vSphere 7 Standard padeda konsoliduoti Server ir paleisti kelias programas vienoje Server, o tai gali padidinti efektyvumą ir sutaupyti lėšų.

2. Geresnis pasiekiamumas - VMware vSphere 7 Standard padeda užtikrinti aukštą programų pasiekiamumą, naudojant tokias funkcijas kaip tiesioginis migravimas, atsparumas gedimams ir paskirstytasis išteklių planuotojas (DRS).

3. Patobulintas saugumas - VMware vSphere 7 Standard teikia tokias saugumo funkcijas, kaip vaidmenimis pagrįsta prieigos kontrolė, įsilaužimų aptikimo ir prevencijos sistema (IDS/IPS) ir virtualios ugniasienės, kad apsaugotų jūsų duomenis.

VMware vSphere 7 Standard - tai pirmaujanti serverių virtualizavimo platforma, siūlanti išsamias funkcijas ir galimybes įvairaus dydžio duomenų centrams. Naudodami VMware vSphere 7 Standard galite konsoliduoti savo programas į mažiau serverių ir sutaupyti techninės įrangos, energijos, aušinimo ir Management išlaidų. Dėl integruotos atsparumo gedimams ir atkūrimo po avarijos apsaugos galite būti tikri, kad jūsų verslas visada veiks saugiai.

 
Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.