Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 7 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10544
  • VS7-STD-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
713,90 € * 791,90 € * (9,85% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"

VMware vSphere 7 apžvalga Standard

Sveiki atvykę į naują virtualizacijos ir debesų kompiuterijos erą su VMware vSphere 7 Standard, pirmaujančia serverių virtualizavimo programine įranga. VMware vSphere 7 Standard remiasi tvirtu ankstesnių versijų pagrindu ir pateikia daugybę naujų funkcijų ir patobulinimų, skirtų supaprastinti IT infrastruktūros valdymą ir sumažinti veiklos sąnaudas, kartu padidinant patikimumą ir našumą.

Nesvarbu, ar esate maža įmonė, ieškanti būdų, kaip optimizuoti savo IT infrastruktūrą, ar didelė įmonė, kuriai reikia patenkinti augančio verslo poreikius, "vSphere 7" Standard gali iš esmės pakeisti jūsų IT veiklą.

Kitas serverių virtualizacijos lygis

"vSphere 7" Standard suteikia galimybę konsoliduoti kelias operacines sistemas ir taikomąsias programas viename fiziniame serveryje. Tai leidžia geriau išnaudoti išteklius, sumažinti techninės įrangos sąnaudas ir lengviau valdyti IT infrastruktūrą.

Be to, "vSphere 7 Standard " patobulintos procesoriaus planavimo, atminties valdymo ir tinklo galimybės, kurios padeda maksimaliai padidinti virtualių mašinų našumą ir sumažinti fizinės aparatinės įrangos poreikį.

Optimizuokite operacijas

Naudodami "vSphere 7" Standard galite automatizuoti operacijas, sumažinti rankinio įsikišimo ir padidinti efektyvumą. Automatizavę įprastas užduotis, tokias kaip virtualių mašinų aprūpinimas, apkrovos balansavimas ir pajėgumų planavimas, galite optimizuoti savo IT aplinkos veikimą ir padidinti našumą.

Padidinkite saugumą ir sumažinkite riziką

Duomenų ir programų saugumas yra itin svarbus, todėl "vSphere 7" Standard pateikia patikimą saugumo funkcijų rinkinį, užtikrinantį, kad virtuali aplinka būtų apsaugota nuo grėsmių.

Pagerinkite duomenų saugumą

Standard "vSphere 7" siūlo keletą saugumo patobulinimų, įskaitant virtualių mašinų šifravimą, saugų virtualių mašinų ir kompiuterių kompiuterių paleidimą ir patobulintas audito sekimo galimybes. Šios funkcijos užtikrina, kad jūsų duomenys būtų saugūs tiek ramybės būsenoje, tiek judėjime, ir suteikia jums priemones, kurių reikia atitikties reikalavimams įvykdyti.

Sumažinkite riziką

Užtikrindama jūsų programų ir duomenų prieinamumą, "vSphere 7" Standard padeda sumažinti verslo sutrikimų riziką. Joje siūlomos įvairios prieinamumo funkcijos, įskaitant "vSphere High Availability" (HA), "Fault Tolerance" ir "vMotion", padedančios sumažinti prastovas ir užtikrinti verslo tęstinumą.

VMware vSphere 7 Standard yra daugiau nei tik virtualizacijos platforma. Tai galingas įrankis, leidžiantis optimizuoti IT aplinką, sumažinti veiklos sąnaudas, apsaugoti duomenis ir taikomąsias programas bei maksimaliai padidinti investicijų į IT vertę. Dėl savo išsamaus funkcijų rinkinio ir įrodyto patikimumo bei našumo "vSphere 7 Standard " yra puikus pasirinkimas įvairaus dydžio įmonėms.

Supaprastintas valdymas ir kontrolė

Naudodami "vSphere 7" Standard visada kontroliuosite savo IT aplinką. Platforma suteikia centralizuotą ir nuoseklią valdymo sąsają, kuri sklandžiai integruojama su esamomis valdymo priemonėmis. Tai palengvina infrastruktūros valdymą, nesvarbu, ar ji būtų jūsų duomenų centre, ar debesyje.

Intuityvi sąsaja

Intuityvi ir patogi "vSphere 7" Standard sąsaja leidžia administratoriams vos keliais spustelėjimais kurti, konfigūruoti ir valdyti virtualias mašinas bei kitus išteklius. Be to, "vCenter Server" valdymo sąsaja suteikia vieningą visos "vSphere" infrastruktūros vaizdą, todėl daug lengviau valdyti ir stebėti išteklius.

Integruoti valdikliai

į "vSphere 7" Standard įdiegtos įvairios kontrolės priemonės, įskaitant politika pagrįstą valdymą, kuris leidžia paskirstyti ir reguliuoti išteklius atsižvelgiant į konkrečius programų poreikius. Be to, tokios funkcijos kaip "Role-Based Access Control" ir "vSphere Single Sign-On" leidžia tiksliai kontroliuoti prieigos ir leidimų nustatymus, padėdamos sustiprinti virtualios aplinkos saugumą.

Užtikrinkite ateitį su "VMware vSphere 7 Standard

Šiais laikais, kai technologinė aplinka nuolat tobulėja, labai svarbu, kad jūsų virtualizacijos platforma neatsiliktų nuo naujausių technologijų ir standartų. VMware vSphere 7 Standard sukurta taip, kad atitiktų besikeičiančius šiuolaikinių IT aplinkų poreikius ir kartu užtikrintų jūsų investicijų ateitį.

Naujausių technologijų palaikymas

"vSphere 7" Standard palaiko naujausių kartų x86 aparatinę įrangą, operacines sistemas ir taikomąsias programas. Ji taip pat siūlo optimizuotą šiuolaikinių taikomųjų programų struktūrų ir programavimo kalbų palaikymą, todėl yra ideali platforma šiuolaikinėms taikomosioms programoms kurti ir diegti.

Parengta ateičiai

Dėl pažangios architektūros ir naujų technologijų, tokių kaip "Kubernetes" ir konteinerizavimas, palaikymo "vSphere 7" Standard yra gerai pasirengusi atitikti ateities IT aplinkų reikalavimus. Nesvarbu, ar planuojate kurti hibridinės debesijos aplinką, kurti modernias taikomąsias programas, ar naudoti dirbtinį intelektą ir mašininį mokymąsi, "vSphere 7" Standard yra pasirengusi padėti jums šiame kelyje.

Naudodami "VMware vSphere 7" Standard galite išnaudoti visą savo IT aplinkos potencialą. Turėdama išsamų galingų funkcijų ir patobulinimų rinkinį, "vSphere 7" Standard padeda sumažinti IT sudėtingumą, padidinti veiklos efektyvumą, sustiprinti saugumą ir padidinti judrumą - visa tai su viena nuoseklia platforma. Pasinaudokite "vSphere 7" Standard galia ir lankstumu, kad pasiektumėte savo IT tikslus ir skatintumėte savo verslą.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos