Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10592
  • VS8-ESP-KIT-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
3 850,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - tai galinga virtualizacijos platforma, leidžianti įmonėms konsoliduoti fizinius serverius ir sumažinti duomenų centro išlaidas. Rinkinyje yra pirmaujanti VMware vSphere hipervizoriaus sistema, kuri užtikrina išskirtinį našumą, mastelio keitimą ir patikimumą. Be to, rinkinys suteikia prieigą prie pagrindinių vSphere funkcijų, pavyzdžiui, didelio prieinamumo (HA), atsparumo gedimams (FT) ir duomenų apsaugos (DP). Naudodamos šias funkcijas įmonės gali apsaugoti svarbiausias programas ir duomenis nuo prastovų ar duomenų praradimo.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - Virtualizacijos platforma

VMware vSphere 8 Essentials Plus, pasaulyje pirmaujanti virtualizavimo platforma, suteikia galimybę įvairaus dydžio įmonėms virtualizuoti svarbiausias taikomąsias programas ir darbo krūvius, mažinant IT išlaidas ir sudėtingumą. Šiame mažoms įmonėms skirtame viskas viename sprendime yra viskas, ko reikia visiškai virtualizuotai infrastruktūrai paleisti, įskaitant vCenter Server Standard Edition.

vSphere 8 Essentials Plus Kit mažoms įmonėms siūlo ekonomišką būdą konsoliduoti fizinius serverius ir sumažinti serverių išsiplėtimą. Konsoliduodamos kelis fizinius serverius į mažesnį skaičių galingesnių serverių, įmonės gali gerokai sutaupyti kapitalo ir eksploatacinių išlaidų. Be to, kiekviename fiziniame serveryje naudodamos kelias virtualias mašinas, organizacijos gali dar labiau padidinti naudojimo rodiklius ir pagerinti programų našumą.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - naudojimas

Funkcija Virtualus inventorius suteikia funkcijas šioms licencijuotoms VMware vSphere aplinkoms: VMware vSphere Essentials, Essentials Plus, Standard ir Standard with Operations Management. Nors šios funkcijos gali būti diegiamos didelių įmonių aplinkoje, naudotojo patirtis ir našumas optimizuoti naudoti mažų ir vidutinių įmonių aplinkoje.

VMware vSphere naudoja atvirojo kodo ir Linux elementus, taip pat VM branduolį, kuris yra nuosavybinė programinė įranga. Naudojant VMware vSphere virtualios mašinos saugomos vadinamuosiuose duomenų saugyklų kataloguose. Svarbiausi failų tipai yra virtualieji kietieji diskai (*.vmdk failai) ir konfigūracijos failai (*.vmx failai).

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.