Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10599
 • VCS8-STD-C
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
5 094,90 € * 5 659,90 € * (9,98% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"

VMware vCenter Server 8 Standard - centrinis virtualizacijos aplinkos valdymas

VMware vCenter Server 8 Standard yra pirmaujantis sprendimas, skirtas visai virtualizacijos aplinkai valdyti ir kontroliuoti. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl VMware vCenter Server 8 Standard yra nepakeičiamas norint optimizuoti virtualios infrastruktūros našumą, patikimumą ir efektyvumą.

Pagrindinės VMware vCenter Server 8 funkcijos Standard

 1. Centralizuotas valdymas: naudodami VMware vCenter Server 8 Standard galite valdyti visas savo virtualias mašinas (VM), kompiuterių šeimininkus ir išteklius iš centrinės konsolės. Taip lengviau valdyti ir stebėti visą aplinką.
 2. Našumo optimizavimas: Platforma siūlo našumo analizės ir optimizavimo įrankius, kad jūsų virtualios mašinos visada būtų geriausios formos ir veiktų sklandžiai. Įgysite informacijos apie išteklių panaudojimą ir galėsite aktyviai šalinti trikdžius.
 3. Automatizavimas: VMware vCenter Server 8 Standard suteikia galimybę automatizuoti įprastas užduotis, taip sutaupant laiko ir sumažinant žmogiškųjų klaidų skaičių. Galite automatizuoti tokias užduotis, kaip naujų virtualių mašinų aprūpinimas ar išteklių mastelio keitimas.
 4. Pažangus saugumas: Integruotos saugumo funkcijos apsaugo virtualius išteklius nuo grėsmių ir neteisėtos prieigos. Prieigos kontrolė ir šifravimas leidžia apsaugoti virtualią aplinką.

VMware vCenter Server 8 privalumai Standard

 • Efektyvus valdymas: Centralizuotas valdymas ir automatizavimas leidžia efektyviau naudoti IT išteklius ir sumažinti veiklos sąnaudas. Ženkliai sumažėja administravimui skiriamo laiko sąnaudos.
 • Didesnis prieinamumas: našumo optimizavimo ir didelio prieinamumo funkcijos užtikrina nuolatinį jūsų programų prieinamumą. Taip sumažinamos prastovos ir užtikrinamas verslo tęstinumas.
 • Saugumas ir atitiktis: Naudodami pažangias saugumo funkcijas, galite apsaugoti duomenis ir programas, kartu užtikrindami atitikties gairių laikymąsi. Tai ypač svarbu reguliuojamose pramonės šakose.

Virtualizacijos aplinkos ateitis su VMware vCenter Server 8 Standard

VMware vCenter Server 8 Standard yra esminis sprendimas įmonėms, kurioms reikia efektyvios, saugios ir itin prieinamos virtualizacijos aplinkos. Naudodami šią platformą esate optimaliai pasirengę skaitmeninės transformacijos iššūkiams. Optimizuokite išteklių naudojimą, padidinkite našumą ir užtikrinkite savo virtualizacijos aplinkos ateitį su 9 VMware vCenter Server 20. Tai centralizuotas valdymas, kuris padeda sėkmingai valdyti virtualią infrastruktūrą ir atitikti šiuolaikinių IT reikalavimus. 10 VMware vCenter Server 21 - tai efektyvios ir ateities virtualizacijos pagrindas.

Kitos nuorodos į "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos