Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10599
  • VCS8-STD-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
5 659,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"

VMware vCenter Server 8 Standard virtualių infrastruktūrų valdymas

vCenter Server 8 Standard yra galingas pagrindinis įrankis vSphere pagrindu veikiančiai infrastruktūrai ir jos aplinkai valdyti. Pažangi serverių valdymo programinė įranga siūlo daugybę funkcijų, leidžiančių patikimai automatizuoti ir konfigūruoti, taip pat papildomai pritaikyti ar pašalinti virtualius duomenų centrus, virtualias mašinas ir virtualias programas hibridiniuose debesyse. Be to, VMware vCenter Server 8 Standard funkcinę sritį galima lengvai išplėsti naudojant įvairius papildinius, pavyzdžiui, integruojant fizinio ir virtualaus valdymo įrankius.

Naudodamos VMware vCenter Server 8 Standard, įmonės gali naudoti keičiamo dydžio ir plečiamą platformą, su kuria galima lengvai ir efektyviai valdyti daug VMware scenarijų - iki didelio skaičiaus virtualių mašinų, saugojimo sistemų ar virtualių tinklų.

vCenter Server 8 Standard Centralizuotas VMware virtualiųjų mašinų, Esxi kompiuterių ir programų valdymo sprendimas

Į vCenter Server 8 Standard Update Manager ir vCenter Converter taip pat integruota vCenter 8 Standard . VMware vCenter Server centralizuotai valdo daugybę virtualių mašinų, paskirstytų viename ar keliuose ESXi kompiuteriuose. Naudojant vCenter Server 8 Standard taip pat galima centralizuotai registruoti ir vertinti visų kompiuterių ir virtualiųjų mašinų našumo matavimus.

vCenter Server 8 centralizuotai valdo virtualius kompiuterius ir virtualias mašinas iš vienos konsolės, todėl užtikrinamas paprastas ir išsamus valdymas, įskaitant visus matomumo lygius. Taigi, galingos vCenter Server 8 Standard priemonės supaprastina veiksmingą vSphere infrastruktūros valdymą ir suteikia plačias valdymo galimybes. Be to, per vCenter Server taip pat galima atlikti tiesioginį darbo krūvio perkėlimą, visišką klonavimą ir šaltąjį perkėlimą vMotion. Web Services API taip pat palengvina lanksčią vCenter Server integraciją su esama sistemų valdymo programine įranga.

vCenter Server 8 Standard - pagerintas didelių virtualių infrastruktūrų našumas ir mastelio keitimas

vCenter Server 8 Standard teikia aktyvų, automatizuotą valdymą, kad būtų galima dinamiškai teikti naujas paslaugas. Ištekliai gali būti skirstomi ir optimizuojami maksimaliai efektyviai. Pavyzdžiui, iki 15 vCenter Server egzempliorių gali valdyti 70 000 virtualių mašinų ir 5 000 kompiuterių. Dinamiškai valdant išteklius, įskaitant išteklių paskirstymą, vCenter Server protingai paskirsto turimus išteklius virtualioms mašinoms. Tai palengvina paslaugų lygio atitiktį svarbiausių verslo taikomųjų programų paslaugų lygio susitarimams (SLA).

vCenter Server 8 Standard apima visas turimas vCenter Server funkcijas. Galima valdyti iki 2 000 vSphere ESXi kompiuterių.

vCenter Server taip pat gali sklandžiai išplėsti vietines aplinkas į vSphere pagrįstus viešuosius debesis, pavyzdžiui, VMware Cloud on AWS - skaidriai valdyti iki 2 000 kompiuterių ir 35 000 virtualiųjų mašinų su viena vCenter Server instancija, nepriklausomai nuo to, kokia vCenter Server versija veikia.

Kitos nuorodos į "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.