Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10597
  • VS8-STD-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
995,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

VMware vSphere 8 Standard naujovės

VMware vSphere 8 Standard yra vienas iš keturių vSphere leidimų. vSphere 8 Standard licencija išduodama pagal fizinius kompiuterių procesorius. Nuo 7 versijos didžiausias procesoriaus branduolių skaičius yra 32. Į pagrindinės atminties dydį neatsižvelgiama. Licencijuotame vSphere serveryje gali veikti bet koks virtualių mašinų (VM) skaičius. Neapima vCenter Server (/vendor/vmware/vcenter-server/standard/). Pagrindiniai vSphere Standard naudojimo atvejai yra serverių konsolidavimas ir verslo tęstinumas.

vSphere 8 Standard yra naujų funkcijų ir patobulinimų

Įrodyta, kad atnaujinant vSphere sistemas vCenter versija visada yra didesnė arba lygi ESXi versijai. Taip užtikrinama, kad galėsite pasinaudoti visomis naujomis naujausios vSphere versijos funkcijomis. Daugiau informacijos apie vSphere surinkimo numerius rasite VMware vCenter Server surinkimo numeriuose ir versijose bei VMware ESXi/ESX surinkimo numeriuose ir versijose. Informacijos apie vSphere Back-in-Time versijų atnaujinimo apribojimus rasite VMware žinių bazės straipsnyje 67077.

vSphere Cluster Service (vCLS) patobulinimai: vSphere 7.0 Update 3 vSphere administratoriai gali konfigūruoti vCLS virtualias mašinas, kad jos veiktų konkrečiose duomenų saugyklose, konfigūruodami kiekvieno klasterio virtualių mašinų vCLS duomenų saugyklos nustatymus. Administratoriai taip pat gali apibrėžti duomenų apdorojimo politiką, kad nurodytų, kaip vSphere paskirstytasis išteklių planuotojas (DRS) turėtų išdėstyti vCLS proxy virtualiųjų kompiuterių (vCLS VM) ir kitų darbo apkrovos virtualiųjų kompiuterių grupes.

VMware vSphere 8 Standard - itin lanksti virtualizacijos platforma

VMware vSphere 8 Standard yra duomenų centrų ir serverių virtualizavimo platforma, todėl ji yra pagrindinis skaitmeninis debesijos infrastruktūros pagrindas. Naudojant vSphere 8 Standard duomenų centrus galima lengvai paversti debesijos aplinkomis, nepriklausomai nuo įrenginių programų ir operacinių sistemų.

VMware vSphere 8 Standard - VMware virtualizacijos platforma: VMware vSphere 8 Standard pagrįsta virtualizacijos koncepcija ir išnaudoja jos galią, kad duomenų centrą paverstų supaprastinta debesų kompiuterijos infrastruktūra. Tai leidžia IT organizacijoms lanksčiai ir patikimai teikti IT paslaugas. VMware vSphere 8 Standard, kaip debesų kompiuterijos operacinė sistema, dinamiškai ir sklandžiai valdo dideles infrastruktūras, pvz., saugyklas, tinklus ir procesorius. Be to, šis programinės įrangos paketas gali valdyti visus duomenų centro sudėtingus aspektus.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.