Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10597
 • VS8-STD-C
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
896,90 € * 995,90 € * (9,94% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

VMware vSphere 8 Standard - naujos kartos virtualizacijos sprendimas

VMware vSphere 8 Standard - tai naujausias virtualizacijos sprendimas, padedantis įmonėms optimizuoti IT infrastruktūrą, padidinti našumą ir supaprastinti serverių bei taikomųjų programų valdymą. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl VMware vSphere 8 Standard yra puikus pasirinkimas jūsų virtualizacijos poreikiams.

Pagrindinės VMware vSphere 8 funkcijos Standard

 1. Serverių virtualizavimas: VMware vSphere 8 Standard leidžia fizinius serverius paversti virtualiomis mašinomis (VM). Tai leidžia efektyviai panaudoti išteklius ir sutaupyti lėšų.
 2. Didelis prieinamumas: produkte siūlomos integruotos funkcijos, užtikrinančios didelį taikomųjų programų prieinamumą. Sugedus aparatinei įrangai, duomenų praradimas sumažinamas iki minimumo, o jūsų paslaugos išlieka nepertraukiamai prieinamos.
 3. Pažangus saugumas: VMware vSphere 8 Standard apima tokias saugumo funkcijas kaip šifravimas, tapatybės valdymas ir į saugumą orientuota architektūra, kad būtų apsaugoti jūsų duomenys ir programos.
 4. Efektyvus valdymas: platformoje pateikiamos galingos virtualios aplinkos valdymo ir stebėjimo priemonės, užtikrinančios efektyvų išteklių naudojimą.

VMware vSphere 8 privalumai Standard

 • Taupomos išlaidos: Konsoliduodami serverius ir virtualizuodami IT infrastruktūrą galite sutaupyti nemažai aparatinės įrangos išlaidų.
 • Lankstumas ir mastelio keitimas: VMware vSphere 8 Standard leidžia prireikus didinti išteklius, kad būtų patenkinti besikeičiantys reikalavimai.
 • Geresnis našumas: Optimizuotas išteklių naudojimas ir didelis programų prieinamumas pagerina jūsų IT infrastruktūros našumą.

Jūsų IT infrastruktūros ateitis su VMware vSphere 8 Standard

VMware vSphere 8 Standard - tai pagrindinis sprendimas, leidžiantis jūsų IT infrastruktūrai pereiti į kitą lygį. Naudodami naujoviškas funkcijas ir patikrintą VMware patikimumą, esate puikiai pasirengę įveikti skaitmeninės transformacijos iššūkius. Maksimaliai padidinkite savo IT išteklių efektyvumą ir užtikrinkite verslo programų ateitį su VMware vSphere 8 Standard. Tai naujos kartos virtualizacijos sprendimas, padedantis išlikti konkurencingiems sparčiai besikeičiančiame IT pasaulyje.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos