Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10598
 • VS8-EPL-C
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
3 258,90 € * 3 619,90 € * (9,97% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 8 Enterprise Plus - didžiausias virtualizacijos aplinkos našumas ir saugumas

VMware vSphere 8 Enterprise Plus - tai aukščiausios klasės VMware virtualizacijos sprendimas, siūlantis įmonėms išsamią platformą IT infrastruktūrai optimizuoti. Šiame straipsnyje sužinosite, kodėl VMware vSphere 8 Enterprise Plus yra geriausias pasirinkimas norint padidinti savo virtualizacijos aplinkos našumą, saugumą ir efektyvumą.

Pagrindinės VMware vSphere 8 Enterprise Plus funkcijos

 1. VMware vMotion: ši proveržio technologija leidžia sklandžiai perkelti veikiančias virtualias mašinas (VM) iš vieno fizinio kompiuterio į kitą be pertrūkių ir prastovų.
 2. Didelis prieinamumas (HA): VMware vSphere 8 Enterprise Plus suteikia pažangias didelio prieinamumo funkcijas, kad būtų sumažintos prastovos sugedus aparatinei įrangai ir užtikrintas nuolatinis programų prieinamumas.
 3. Paskirstytasis išteklių planuotojas (DRS): DRS automatiškai optimizuoja išteklių paskirstymą, kad būtų maksimaliai padidintas jūsų virtualiųjų mašinų našumas, kartu sumažinant energijos sąnaudas.
 4. Enterprise klasės saugumo funkcijos: VMware vSphere 8 Enterprise Plus apima išsamias saugumo funkcijas, tokias kaip šifravimas, tapatybės valdymas ir į saugumą orientuota architektūra, kad apsaugotų jūsų duomenis ir programas.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus privalumai

 • Didžiausias našumas: vMotion, DRS ir kitų funkcijų derinys užtikrina optimalų išteklių panaudojimą ir maksimalų jūsų virtualių mašinų našumą.
 • Didžiausias prieinamumas: Dėl didelio prieinamumo funkcijų jūsų IT aplinka išlieka stabili ir prieinama net ir sugedus aparatinei įrangai.
 • Pažangus saugumas: Enterprise klasės saugumo funkcijos apsaugo jūsų jautrius duomenis ir programas nuo grėsmių ir pavojų.

Virtualizacijos aplinkos ateitis su VMware vSphere 8 Enterprise Plus

VMware vSphere 8 Enterprise Plus yra geriausias pasirinkimas įmonėms, kurioms reikia aukščiausio našumo, didžiausio saugumo ir itin prieinamos virtualizacijos aplinkos. Naudodami šį sprendimą esate idealiai pasirengę skaitmeninės transformacijos iššūkiams. Optimizuokite savo IT išteklius, padidinkite efektyvumą ir užtikrinkite verslo programų ateitį naudodami VMware vSphere 8 Enterprise Plus. Tai virtualizavimo platforma, kuri padės jums pakelti savo IT į kitą lygį ir sėkmingai veikti nuolat besikeičiančiame IT pasaulyje.

 

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos