Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10598
  • VS8-EPL-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
3 619,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 8 Enterprise Plus: jūsų IT kraštovaizdžio žaidimo pakeitimas

VMware vSphere 8 Enterprise Plus - tai daugiau nei tik virtualizacijos sprendimas: tai žaidimas, kuris padeda optimizuoti jūsų IT infrastruktūrą, pagerinti verslo operacijas ir galiausiai padidinti jūsų įmonės konkurencingumą. Šiais laikais, kai skaitmeninimas ir lankstumas yra neatsiejami verslo sėkmės aspektai, "VMware vSphere 8 Enterprise Plus" gali padėti jums išlikti priekyje.

Jūsų duomenų centrui skirta keičiamo mastelio virtualizacija ir valdymas

VMware vSphere 8 Enterprise Plus užtikrina mastelio keitimą, automatizavimą ir saugumą, kurių reikia šiuolaikinėms įmonėms, kad jos galėtų patenkinti augančius IT poreikius. Turėdamos išsamų funkcijų rinkinį, įmonės gali efektyviai didinti savo duomenų centrų pajėgumus, automatizuoti IT procesus ir apsaugoti duomenis bei programas. Dėl šių funkcijų ir ilgametės "VMware" patirties bei kompetencijos "vSphere 8 Enterprise Plus" yra idealus sprendimas bet kokiai IT aplinkai, nesvarbu, kokio dydžio ar sudėtingumo ji būtų.

Didelis našumas ir patikimumas, kuriuo galite pasikliauti

VMware vSphere 8 Enterprise Plus sukurta įmonėms, kurioms reikia didelio našumo ir patikimumo. Naudodami tokias funkcijas kaip paskirstytasis išteklių planavimas (DRS) ir didelio prieinamumo (HA), galite užtikrinti, kad jūsų darbo krūviai visada gautų reikiamus išteklius, ir sumažinti prastovas. Dėl to padidėja našumas ir patikimumas, todėl galite sklandžiai ir efektyviai vykdyti savo verslą.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus: investicija į jūsų verslo ateitį

Naudodami VMware vSphere 8 Enterprise Plus investuojate ne tik į technologinį sprendimą, bet ir į savo verslo ateitį. Dėl pažangių funkcijų ir galimybių, leidžiančių optimizuoti IT ir tobulinti verslo procesus, vSphere 8 Enterprise Plus gali padėti užtikrinti jūsų verslo ateitį.

Kurkite ateitį naudodami dirbtinį intelektą ir mašininį mokymąsi

Pagrindinė VMware vSphere 8 Enterprise Plus funkcija - dirbtinio intelekto (DI) ir mašininio mokymosi (ML) palaikymas. Naudodami vSphere 8 Enterprise Plus galite valdyti dirbtinio intelekto ir ML darbo krūvius naudodami tą pačią platformą, kurią jau naudojate tradicinėms taikomosioms programoms. Tai atveria naujas automatizavimo, efektyvumo didinimo ir inovacijų galimybes, kurios gali paruošti jūsų verslą ateičiai.

Saugumas ir atitiktis Enterprise lygmeniu

Naudodami VMware vSphere 8 Enterprise Plus galite būti ramūs, kad jūsų duomenys ir taikomosios programos yra saugūs. Su integruotomis saugumo funkcijomis, tokiomis kaip "Secure Boot", "Virtual Trusted Platform Module (vTPM) ir šifruotas vMotion, galite užtikrinti aukštą savo darbo krūvių saugumo lygį. Be to, "vSphere 8 Enterprise Plus" padeda laikytis atitikties reikalavimų, nes turi audito sekos, vaidmenimis pagrįstos prieigos ir kitų funkcijų.

Pasirinkti VMware vSphere 8 Enterprise Plus yra strateginis sprendimas, galintis paruošti jūsų verslą ateičiai. Dėl patobulinto funkcionalumo, mastelio keitimo ir saugumo "vSphere 8 Enterprise Plus" gali padėti supaprastinti IT valdymą, pagerinti verslo procesus ir galiausiai sustiprinti konkurencines pozicijas. Pasiryžkite ir sužinokite, kaip "VMware vSphere 8 Enterprise Plus" gali pakeisti jūsų verslą.

Optimizuokite ir automatizuokite savo IT su VMware vSphere 8 Enterprise Plus

Su VMware vSphere 8 Enterprise Plus gaunate sprendimą, kuris neapsiriboja tik paprasta virtualizacija. Jis suteikia įrankius, kurių reikia IT aplinkai optimizuoti ir automatizuoti, kad galėtumėte mažiau laiko skirti IT infrastruktūrai valdyti ir daugiau laiko skirti strateginėms užduotims.

Dinaminis išteklių valdymas ir apkrovos balansavimas

VMware vSphere 8 Enterprise Plus turi išmanųjį išteklių valdymą, padedantį maksimaliai padidinti našumą ir pagerinti prieinamumą. Paskirstytasis išteklių planuotojas (DRS) ir saugyklos DRS leidžia dinamiškai subalansuoti apkrovą ir optimaliai išnaudoti išteklius, automatiškai perkeliant darbo krūvius tarp kompiuterių, kad būtų išvengta našumo trikdžių ir išlaikyta pusiausvyra.

Automatizuoti ir organizuoti IT procesus

Naudodami tokias funkcijas kaip vRealize Orchestrator ir Auto Deploy, vSphere 8 Enterprise Plus galite automatizuoti ir orkestruoti įvairius IT procesus. Šie įrankiai padeda padidinti efektyvumą, sumažinti klaidų skaičių ir sutaupyti laiko automatizuojant kompiuterių aprūpinimą, programų konfigūravimą ir kitas pasikartojančias užduotis.

Užtikrinkite savo verslo ateitį su VMware vSphere 8 Enterprise Plus

VMware vSphere 8 Enterprise Plus - tai ne tik investicija į dabartinę IT infrastruktūrą, tai investicija į jūsų verslo ateitį. Dėl plataus naujų technologijų ir standartų palaikymo ji padeda užtikrinti jūsų verslo ateitį.

Naujų technologijų ir standartų palaikymas

Naudodami vSphere 8 Enterprise Plus visada laikysite pirštą ant pulso. Ji palaiko naujausius aparatinės įrangos, operacinių sistemų ir taikomųjų programų platformų standartus, įskaitant naujausių kartų x86 mikroschemų rinkinius, svečias operacines sistemas ir konteinerių sistemas. Ji taip pat siūlo pažangias galimybes dirbtinio intelekto ir ML darbo krūviams, todėl galite lengvai integruoti naujas technologijas į savo IT aplinką.

Lengva integracija į debesiją

Su VMware vSphere 8 Enterprise Plus integracija į debesiją tampa paprasta. Naudodami hibridinės debesijos plėtrą (Hybrid Cloud Extension, HCX), galite sklandžiai prijungti vietinę infrastruktūrą prie debesijos ir perkelti darbo krūvius iš vienos debesijos į kitą ir į vietinį duomenų centrą. Tai leidžia visapusiškai išnaudoti debesijos privalumus neatsisakant esamos IT infrastruktūros.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus suteikia jums įrankius ir funkcijas, kurių reikia, kad galėtumėte įveikti šiandienos IT aplinkų iššūkius ir paruošti savo verslą ateičiai. Dėl patobulinto funkcionalumo, mastelio keitimo ir saugumo ji gali padėti optimizuoti IT valdymą, pagerinti verslo procesus ir sustiprinti konkurencines pozicijas. Sužinokite, kaip "VMware vSphere 8 Enterprise Plus" gali pakeisti jūsų verslą.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.