Chat with us, powered by LiveChat
TEISINIS
Verslo klientai
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10598
  • VS8-EPL-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
SOFTWARE DOWNLOAD + LIZENZ
3 619,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"

VMware vSphere 8 Enterprise Plus pasižymi didesniu našumu ir patobulintomis funkcijomis

Naudodami VMware vSphere 8 Enterprise Plus galite pagerinti programų našumą ir prieinamumą. Tai padidina jūsų verslo našumą ir kontroliuoja išteklių valdymą. Greitai suteikite darbo krūvius virtualioje aplinkoje ir migruokite virtualias mašinas iš vieno fizinio serverio į kitą be prastovos.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus yra šešių skirtingų versijų: Essential, Essential Plus, Enterprise, Enterprise Plus, Standard ir vSphere Desktop. Šios versijos skiriasi ne tik kaina, bet ir turimomis funkcijomis, pavyzdžiui, IO Control, didžiausiu virtualių procesorių skaičiumi arba virtualiais paskirstomaisiais komutatoriais. Dvi pagrindinės vSphere versijos yra specialiai sukurtos mažoms ir vidutinėms įmonėms.

vSphere 8 Enterprise Plus yra naujausia VMware virtualizacijos platformos versija

VMware vSphere 8 Enterprise Plus - tai programinės įrangos produktų ir funkcijų rinkinys, skirtas duomenų centrams ir serveriams virtualizuoti. Baziniai produktai VMware ESXi ir VMware vCenter Server dažniausiai naudojami operacinėms sistemoms virtualizuoti duomenų centruose naudojant VMware programinę įrangą. VMware ESXi yra virtualizavimo hipervizorius, VMware vCenter Server yra juo pagrįsta valdymo sąsaja, kuri taip pat leidžia naudoti kitus produktus (pvz., VMware vCenter Site Recovery Manager, VMware vRealize Operations Manager) ir funkcijas (pvz., VMware vMotion, VMware HA, VMware). DRS). VMware vSphere taip pat yra VMware programinės įrangos (VMware vCloud Director) debesijos aplinkų kūrimo pagrindas.

VMware vSphere 8 Enterprise Plus palaiko įvairias virtualizacijos technologijas

vSphere 8 Enterprise Plus - VMware virtualizacijos platforma: vSphere 8 Enterprise Plus pagrįsta virtualizacijos koncepcija ir išnaudoja jos galią, kad duomenų centrą paverstų supaprastinta debesų kompiuterijos infrastruktūra. Tai leidžia IT organizacijoms lanksčiai ir patikimai teikti IT paslaugas. VMware vSphere, kaip debesų kompiuterijos operacinė sistema, valdo dideles infrastruktūras, pavyzdžiui, saugyklas, tinklus ir centrinius procesorius, dinamiškoje ir vientisoje darbo aplinkoje. Be to, šis programinės įrangos paketas gali valdyti visus duomenų centro sudėtingus aspektus. 

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 8 ENTERPRISE PLUS"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.