Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10545
  • VS7-ESP-KIT-C
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 612,90 € * 2 901,90 € * (9,96% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informacija apie gaminį "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"

Įvadas į VMware vSphere 7 Essentials Plus rinkinį

"VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit" yra galingas, lankstus ir keičiamo dydžio sprendimas, specialiai sukurtas padėti mažoms ir vidutinėms įmonėms valdyti ir optimizuoti IT išteklius. Šis rinkinys, kuriame daugiausia dėmesio skiriama paprastumui, saugumui ir mastelio keitimui, leidžia įmonėms virtualizuoti savo infrastruktūrą ir optimizuoti IT veiklą.

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit - tai universalus sprendimas, skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurioms reikia patikimos ir saugios platformos savo infrastruktūroms virtualizuoti. Jame yra visos "vSphere 7 Essentials" funkcijos, tačiau siūlomi papildomi privalumai, pavyzdžiui, "High Availability", "vSphere Replication" ir "vSphere vMotion". Naudodamos šias patobulintas funkcijas, organizacijos gali sumažinti prastovas, užtikrinti duomenų vientisumą ir supaprastinti techninę priežiūrą.

Patobulinta virtualizacija

Komplekte "VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit" pateikiamos išsamios virtualizavimo priemonės, leidžiančios efektyviai išnaudoti išteklius. Jis leidžia centralizuotai valdyti virtualias mašinas (VM) ir stebėti jų našumą. Naudodami "vSphere Client" administratoriai gali kurti, konfigūruoti, saugoti ir stebėti virtualiąsias mašinas.

Saugumas ir duomenų apsauga

Naudojant tokias funkcijas kaip "vSphere Replication" ir "Data Protection", "vSphere 7 Essentials Plus" rinkinys užtikrina duomenų saugumą ir vientisumą. "vSphere Replication" leidžia lengvai ir ekonomiškai efektyviai replikuoti virtualiąsias mašinas duomenų apsaugai ir atkūrimui. "vSphere Data Protection" užtikrina neagentinį, atvaizdais pagrįstą virtualiųjų mašinų atsarginių kopijų kūrimą ir atkūrimą.

"VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit" išplėstinės funkcijos

Naudodamos "vSphere 7 Essentials Plus Kit", mažos ir vidutinės įmonės gali naudotis ne tik standartinėmis virtualizacijos, bet ir išplėstinėmis funkcijomis.

"vSphere High Availability" ir "vMotion

Naudojant "vSphere High Availability" (HA), galima iki minimumo sumažinti prastovas. HA stebi virtualiuosius kompiuterius ir kompiuterių prievadus, o aptikus gedimą automatiškai paleidžia virtualiuosius kompiuterius kitame klasterio prietaise. "vSphere vMotion" leidžia sklandžiai perkelti virtualiuosius kompiuterius iš vieno serverio į kitą nesukeliant prastovų.

Mastelio keitimas ir našumas

Komplektas "vSphere 7 Essentials Plus" yra keičiamo dydžio sprendimas, kuris auga kartu su jūsų verslo poreikiais. Jis palaiko iki trijų fizinių serverių (su ne daugiau kaip dviem procesoriais viename serveryje), todėl įmonės gali pridėti papildomų išteklių, kai jos auga. Naudojant tokias funkcijas, kaip "Distributed Resource Scheduler" (DRS) ir "Storage DRS", išteklius galima efektyviai paskirstyti ir panaudoti, kad būtų užtikrintas optimalus našumas.

Apskritai "VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit" yra patikimas ir keičiamo dydžio sprendimas, užtikrinantis paprastą IT infrastruktūros valdymą ir didelį prieinamumą. Naudodamos šį rinkinį organizacijos gali modernizuoti savo infrastruktūrą, supaprastinti IT procesus ir galiausiai efektyviau siekti verslo tikslų.

Supaprastinkite IT valdymą

Naudojant "VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit" galima labai supaprastinti organizacijos IT infrastruktūros valdymą. Rinkinyje integruota daug valdymo įrankių ir funkcijų, kurios leidžia automatizuoti užduotis, taupyti laiką ir išteklius.

"vCenter Server" - supaprastintas valdymas

Į "vSphere 7 Essentials Plus Kit" rinkinį įtrauktas "vCenter Server" - centralizuota valdymo priemonė, kuri supaprastina "vSphere" prieglobos kompiuterių ir virtualiųjų mašinų valdymą. Naudodami intuityvią naudotojo sąsają administratoriai gali lengvai stebėti ir valdyti virtualiuosius kompiuterius ir jų išteklius, nepriklausomai nuo jų skaičiaus ar vietos. Naudojant "vCenter Server" taip pat galima naudoti "vSphere vMotion" ir "vSphere HA", taip maksimaliai padidinant IT išteklių prieinamumą ir efektyvumą.

Automatizavimas naudojant "vSphere Auto Deploy

"vSphere Auto Deploy" yra dar viena galinga šio rinkinio priemonė, leidžianti automatizuoti užduotis. Naudodami "Auto Deploy" administratoriai gali greitai diegti ir atnaujinti "vSphere" prieglobos kompiuterius, gerokai sutrumpindami šioms užduotims atlikti sugaištamą laiką.

"VMware vSphere 7 Essentials Plus" rinkinys - investicija į ateitį

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit įdiegimas jūsų organizacijoje yra daugiau nei paprasta investicija į programinę įrangą. Tai investicija į jūsų verslo gyvybingumą ateityje, IT infrastruktūros našumą ir darbuotojų pasitenkinimą.

Lankstumas ir atsparumas ateičiai

Komplektas "vSphere 7 Essentials Plus Kit" suteikia lankstumo, kurio šiuolaikinėms organizacijoms reikia norint greitai prisitaikyti prie besikeičiančių verslo reikalavimų. Jis leidžia sklandžiai didinti IT išteklius augant verslui. Palaikoma naujausia techninė įranga ir operacinės sistemos, todėl jūsų verslas yra pasirengęs būsimiems technologijų atnaujinimams.

Padidinkite IT efektyvumą

Naudodamas pažangias valdymo ir automatizavimo priemones, "vSphere 7 Essentials Plus Kit" padeda įmonėms padidinti savo IT komandų efektyvumą. Sumažinus prastovų laiką, automatizavus įprastas užduotis ir optimizavus išteklių naudojimą, jūsų komanda gali sutelkti dėmesį į strategiškesnes iniciatyvas.

Apskritai "VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit" yra išsamus ir perspektyvus sprendimas įmonėms, siekiančioms optimizuoti savo IT infrastruktūrą ir reaguoti į skaitmeninės ekonomikos poreikius. Jame pateikiamos tinkamos priemonės ir funkcijos, leidžiančios maksimaliai padidinti efektyvumą, supaprastinti valdymą ir galiausiai paremti jūsų verslo sėkmę.

Kitos nuorodos į "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientų atsiliepimai apie "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos