Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10429
 • R18-05768
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
170,90 € * 188,90 € * (9,53% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Numeris 10x naudotojo CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Naudotojo CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinamas(peržiūrėti RDS CAL )


Licencijuojant "Microsoft Windows Server 2019" standartinę arba duomenų centro versiją, be pagrindinių serverio licencijų, kiekvienam naudotojui taip pat reikalinga kliento prieigos licencija, pvz., "Windows Server 2019 User CAL"; ji suteikia atitinkamam registruotam naudotojui prieigos prie šio "Windows" serverio teises.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL"

įsigykite 10 Microsoft Windows Server 2019 naudotojų licencijų kaip naudotas licencijas

Licencijuojant Microsoft Windows Server 2019 standartinę arba duomenų centro versiją, be pagrindinių serverio licencijų, kiekvienam naudotojui taip pat reikalinga kliento prieigos licencija, pvz., Windows Server 2019 User CAL; ji suteikia atitinkamam registruotam naudotojui prieigos prie šio Windows serverio teises.

Taip yra todėl, kad Windows 2019 Server standartinės arba duomenų centro versijos pagrindinėse licencijose nėra jokių papildomų naudotojo teisių, todėl jas reikia įsigyti atskirai kaip naudotojo licenciją (User CAL), kad konkretus naudotojas turėtų asmeninį leidimą naudotis Windows Server tik per laisvai pasirenkamą galinį įrenginį.

Naudotos Windows Server 2019 vartotojo licencijos Wiresoft ne tik kainuoja pigiau nei kitos programinės įrangos prekyboje siūlomos naujos kliento prieigos licencijos, bet jas taip pat galima įsigyti atskirai, o ne pakete. Nepaisant to, naudojamos CAL turi tas pačias funkcijas kaip ir Windows Server 2019 vartotojo kliento prieigos licencijos, kurias galima įsigyti pagal oficialią Microsoft licencijavimo programą.

Naudokite visus MS Windows Server 2019 privalumus su naudota CAL

Windows Server 2019 standartinėje arba duomenų centrų versijoje siūloma daug naujų funkcijų, visų pirma skirtų naudoti Windows 10 pagrįstoms debesijos programoms. Pavyzdžiui, programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN) leidžia ne tik centralizuotai konfigūruoti fizinius tinklo įrenginius, pavyzdžiui, maršrutizatorius ir komutatorius, bet ir virtualiuosius tinklo įrenginius, pavyzdžiui, vartus, ir dinamiškai juos valdyti. Be to, Windows Server 2019 suteikia galimybę beveik sklandžiai sujungti du tinklus. Kitos funkcijos, kuriomis naudotojai gali naudotis naudodami naudotą naudotojo licenciją CAL, yra šios:

 • Saugus virtualių tinklų šifravimas naudojant šifruotus tinklus ir Datagram Transport Layer Security (DTLS)
 • Naujos Hyper-Converged Infrastructure (HCI) funkcijos sumažina sudėtingumą ir supaprastina IT infrastruktūros diegimąV
 • Patobulinta Linux integracija su apsaugotomis virtualiosiomis mašinomis
 • Kubernetes konteinerių naudojimas
 • Pažangi apsauga nuo grėsmių, skirta jautriems duomenims apsaugoti ir atakoms anksti aptikti
 • Storage Spaces Direct, skirta vietos serverio duomenų saugyklai sujungti į virtualų klasterį
 • Storage Replica apsaugo nuo duomenų praradimo failų sistemos lygmeniu ir sumažina prastovos trukmę naudodama pasiruošimo nelaimėms funkciją

Svarbi informacija apie naudojamas Windows Server Standard ir Datacenter Edition 2019 vartotojo licencijas

Naudojama Wiresoft programinė įranga, pvz., naudotojo licencija CAL, taip pat turi tas pačias parinktis, kad būtų galima naudotis visomis integruotomis atitinkamos Windows Server 2019 Edition versijos funkcijomis: Tai ypač mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms ir organizacijoms yra ekonomiška serverių licencijavimo alternatyva, nes ją taip pat galima pritaikyti pagal poreikius:

Informacija apie Windows Server 2019 CAL licencijavimą

Pagal Microsoft licencijavimo sąlygas Windows Server 2019 licencijavimas pagal branduolius / procesoriaus branduolius taikomas Standard ir Datacenter versijoms, o tai turi būti papildyta naudotojų arba galutinių įrenginių licencijavimu; visos į serverio licenciją įtrauktos licencijos CAL turi tik administratoriaus teises, todėl kiekvienam specialiam naudotojui reikia prieigos licencijos (User CAL), kad jis galėtų naudotis faktinėmis Windows serverio paslaugomis; ji taip pat turi atitikti identišką arba aukštesnę Windows serverio versiją - daugiau informacijos apie tai pateikiama toliau.

Tik ši asmeninė kliento prieigos licencija suteikia naudotojui teisę naudotis 2019 versijos Windows Server funkcijomis; joje yra tik Windows Server 2019 kliento ir serverio aplinkos prieigos teisės ir nėra jokios kitos programinės įrangos, kurią dar reikia įdiegti.

Kokie yra Windows Server 2019 Standard arba Datacenter Edition licencijavimo su naudotojų licencijomis privalumai?

Windows Server 2019 CAL licencijavimas leidžia lanksčiai ir pagal poreikius valdyti naudotojų teises. Naudotų prieigos licencijų naudojimas naudotojams yra ekonomiškesnis Windows Server paslaugų naudojimo būdas, ypač MVĮ, nes kliento prieigos licencijas reikia pirkti tik tiek darbuotojų, kiek jų iš tikrųjų reikia. Pagal Microsoft licencijavimo modelį Windows Server 2019 siūlomos dviejų tipų CAL:

 • Windows Server 2019 naudotojo licencija CAL: suteikiama specialaus naudotojo serverio prieigos teisių
 • Windows Server 2019 vartotojo licencija CAL: suteikia serverio prieigos teises specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)

Naudotojo CAL taip pat galima derinti su įrenginio CAL.

Atkreipkite dėmesį į CAL versijų suderinamumą su Windows Server 2019!

Naudotojo licencija Windows Server 2019 suteikia ne tik atitinkamo naudotojo prieigos teises prie 2019 versijos Windows Server, bet ir prie senesnių versijų, pvz., 2014 versijos (sumažinimas). Tai yra pranašumas, palyginti su licencijomis CAL, kurios skirtos tik ankstesnei Windows Server 2019 versijai, nes jų negalima naudoti 2019 m. Windows Server versijai (atnaujinimui). Todėl perkant Windows Server 2019 vartotojo licencijas, reikia įsitikinti, kad serverio licencija ir kliento prieigos licencija yra suderinamos.

Į ką dar reikia atsižvelgti licencijuojant Windows Server 2019 su naudojama naudotojo licencija CAL?

Kaip jau minėta, tik tam tikras registruotas darbuotojas gauna asmenines Windows Server 2019 prieigos teises su naudotojo licencija CAL, todėl svarbu, kad būtų galima laisvai pasirinkti atitinkamą Windows palaikantį galinį įrenginį. Užbaigus naudotojo registraciją, to nebegalima pakeisti. Iš esmės taip pat neįmanoma pakeisti CAL tipo iš naudotojo į įrenginio CAL arba atvirkščiai. Tačiau Windows Server 2019 vartotojo licencijas galima derinti su įrenginio licencijomis.

Šiomis Microsoft nuostatomis dėl CAL licencijavimo siekiama užkirsti kelią netinkamai prieigai prie Windows Server 2019. Be to, jie taip pat užtikrina įmonės ir jos duomenų saugumą, nes neįgalioti ar trečiųjų šalių naudotojai negali naudotis paslaugomis.

Kuo skiriasi Windows Server 2019 vartotojo licencija ir įrenginio licencija?

Iš esmės Windows Server 2019 naudojama vartotojo licencija User CAL savo funkcijomis nesiskiria nuo įrenginiu pagrįstos kliento prieigos licencijos, vadinamos įrenginio licencija Device CAL. Atitinkami jų privalumai išryškėja tik tada, kai įmonėje įprastai naudojamasi Windows Server:

Windows Server 2019 naudotojo prieigos licencija yra susieta tik su konkrečiu darbuotoju, tačiau ji suteikia galimybę laisvai pasirinkti galutinio įrenginio prieigą prie Windows Server, nesvarbu, kur jis būtų. Todėl, palyginti su prieigos licencija, susijusia su galutiniu įrenginiu, Naudotojo licencija suteikia kitokią naudojimo sritį, nes licencijuotas naudotojas nėra saistomas naudojamo kompiuterio ar panašaus įrenginio - visada su sąlyga, kad naudojamas galutinis įrenginys turi prieigą prie interneto. Tai reiškia, kad naudotojas gali pasiekti Windows serverį ne tik iš stacionaraus kompiuterio darbo vietoje įmonėje, bet ir iš išorės: pvz., per asmeninį nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną - verslo kelionės metu arba namų biure.

Todėl Windows Server 2019 vartotojo licencijos tokiems darbuotojams, kurie dažnai keičia savo darbo aplinką ir prisijungimui prie serverio naudoja turimą galinį įrenginį, suteikia galimybę lanksčiau naudotis Windows Server funkcijomis, nes naudodami vartotojo licenciją jie visada naudoja savo asmeninę paskyrą.

Išvada

Kuris Windows Server 2019 klientų prieigos licencijos tipas turi daugiau privalumų naudojant įmonėje, kiekvienu atveju skiriasi. Šiuo atveju svarbų vaidmenį vaidina darbuotojų, kurie naudojasi Windows serveriu, skaičius, atsižvelgiant į vyraujantį prieigos per esamus galinius įrenginius tipą: kai dauguma darbuotojų pakaitomis naudojasi mobiliaisiais galiniais įrenginiais arba įvairiais atskirais įrenginiais, taigi ir skirtingomis darbo vietomis, kad galėtų prisijungti prie Windows serverio, asmeninė naudotojo licencija CAL suteikia daugiau privalumų. Kaip jau minėta, sprendimą dėl tinkamo kliento prieigos licencijavimo tipo reikia priimti prieš perkant, nes Windows Server 2019 vartotojo licencijos negalima pakeisti į įrenginio licenciją ir atvirkščiai. Tačiau Windows Server 2019 galima sujungti naudotojo licencijas ir įrenginio licencijas arba naudoti jas lygiagrečiai.

Naudotos Microsoft Windows Server 2019 naudotojų licencijos, kurias galima įsigyti už vieną licenciją Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Naudotas MS Windows Server 2019 naudotojo licencijas galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje jau kaip vieno naudotojo licenciją - čia netaikomos jokios Microsoft apimties licencijų nuostatos. Ženklas naudotas nereiškia, kad naudotojo CAL apskritai yra netinkamas naudoti, nes programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Informacija apie naudojamas Windows Server 2019 naudotojų licencijas Wiresoft

Naudotos Windows Server 2019 naudotojo licencijos CAL yra tipinės darbuotojams skirtos prieigos licencijos, nes kitais atvejais jas taip pat galima įsigyti pagal Microsoft licencijavimo programą; priešingai, jos kadaise buvo Windows Server 2019 naudotojo licencijos apimties licencijos kaip naudotos programinės įrangos dalis, kurią įsigijo ankstesnis pirkėjas, paprastai įmonė. Pastarajai nereikalingos naudotojo prieigos licencijos arba net visa apimties licencija buvo parduota Wiresoft. Vykstant šiam procesui, apimties licencija buvo panaikinta ir pakeista į atskiras licencijas, o gautos atskirų naudotojų prieigos licencijos buvo pažymėtos kaip naudojama programinė įranga. Nepaisant to, kad tokios Windows Server 2019 naudotojo licencijos CAL pažymėtos kaip naudotos, jas galima visiškai naudoti, nes jų funkcionalumas ar naudingo tarnavimo laikas nesiskiria nuo naujos licencijos.

Naudotos programinės įrangos, skirtos Windows Server 2019 naudotojų licencijoms, pirkėjo saugumas

Naudotos Windows Server naudotojų licencijos yra ne tik pigesnė Windows Server licencijavimo alternatyva Wiresoft klientams, bet ir saugi! Kaip klientas iš mūsų jau gaunate Microsoft Windows Server 2019 vieno vartotojo licenciją už mažesnę kainą, palyginti su nepanaudotomis naujomis licencijomis, be to, turite įprastą pirkėjo saugumą, nes licenciją galite iš karto atsisiųsti ir iškart aktyvuoti naudodamiesi pridėtu licencijos raktu.

Ar teisėta pirkti ir naudoti naudotas Windows Server 2019 licencijas CAL?

Visos iš Wiresoft įsigytos Windows Server 2019 naudotojų ir kitos prieigos licencijos yra iš įmonių ar organizacijų licencijų inventoriaus. Todėl tiek pardavimui, tiek pirkimui taikomi galiojantys teisės aktai, kuriuose aiškiai leidžiama prekiauti naudota programine įranga; įvairūs teismų sprendimai aiškiai patvirtino teisėtumą.

Klientams Windows Server 2019 naudotojo licencijų licencijų ar kitų Wiresoft siūlomų kliento prieigos licencijų įsigijimas kaip naudojamos programinės įrangos ir jų naudojimas užtikrina teisinį saugumą, nes nei Wiresoft, nei jūs, kaip klientas, nepažeidžiate jokių teisinių nuostatų. Be to, naudotos Wiresoft licencijos CAL taip pat yra patikimos auditui, nes yra visi ankstesnių pirkėjų įrodymai!

Wiresoft privalumai perkant naudotas Windows Server 2019 naudotojų licencijas

Santrauka: Naudota Wiresoft programinė įranga mūsų klientams siūlo prieinamą alternatyvą daugeliui kitų programinės įrangos tiekėjų pasiūlymų ne tik Windows Server 2019 naudotojų licencijų, bet ir kitų prieigos licencijų srityje.Be to, kaip jau nurodyta, perkant nėra apribojimų dėl mažiausio naudotojų licencijų, kurias reikia įsigyti, skaičiaus - priešingai nei nelanksčios klientų prieigos licencijų pakopos, todėl įmonės ir kiti klientai gali sumažinti serverio licencijavimo išlaidas, nes gali tiksliai licencijuoti faktinį Windows Server paslaugų naudojimą.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje rasite Windows Server 2019 įrenginio licencijų licencijas, be naudotojo licencijų licencijų naudotojo programinės įrangos prieigos licencijų, taip pat kitų Windows Server versijų ar kitos serverio programinės įrangos licencijų, įskaitant atitinkamas prieigos licencijas. Taip naudodami naudotas licencijas galite palankiomis kainomis papildyti ar atnaujinti turimą kitų sričių programinę įrangą ir išvengti naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidų bei suderinamumo problemų dėl nevienodų programinės įrangos versijų.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik CAL ar serverio programinę įrangą, bet ir kitus Microsoft programinės įrangos produktus su visais Wiresoft naudojamos programinės įrangos privalumais. Jei turite klausimų apie Windows Server 2019 arba bet kurio kito Microsoft produkto naudotojo licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos