Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10070
 • R18-04277
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
12,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x R2 įrenginio CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Įrenginys CAL R2
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinamas(peržiūrėti RDS CAL )


Norint naudotis "Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard" ir "Datacenter" versijų paslaugomis, be serverio licencijos reikia ir atitinkamos kliento prieigos licencijos galutiniam įrenginiui: Windows Server 2012 R2 Device CAL. Tai suteikia prieigos teises konkrečiam registruotam kompiuteriui (asmeniniam, nešiojamajam, planšetiniam ir kt.).

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"

Pirkite naudotą Microsoft Windows Server 2012 R2 įrenginio CAL

Norint naudotis Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ir Datacenter versijų paslaugomis, be serverio licencijos reikia ir atitinkamos kliento prieigos licencijos galutiniam įrenginiui: Windows Server 2012 R2 Device CAL. Taip suteikiamos prieigos teisės prie konkretaus kompiuterio (asmeninio, nešiojamojo, planšetinio kompiuterio ir kt.), kuris jame užregistruotas.

Pagal Microsoft licencijų valdymo nuostatas į Windows Server 2012 R2 serverio licenciją neįtrauktos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti papildomai - kaip įrenginio CAL. Tokiu būdu užregistruotą galutinį įrenginį gali naudoti bet kuris įgaliotasis naudotojas, norėdamas naudotis Windows Server funkcijomis vienoje iš šių versijų.

Wiresoft už priimtiną kainą gali įsigyti Windows Server 2012 R2 įrenginių licencijų licencijas kaip naudotą programinę įrangą - jas taip pat galima įsigyti atskirai, kad būtų galima lanksčiai ir pagal poreikius licencijuoti galutinius įrenginius. Naudota Windows Server 2012 R2 galutinio įrenginio programinės įrangos prieigos licencija turi tas pačias funkcijas kaip ir įrenginio CAL, siūlomos kaip naujos pagal įprastą Microsoft licencijavimo programą.

Naudokitės visomis Windows Server 2012 R2 funkcijomis naudodami naudotą įrenginio CAL

Net ir naudodami anksčiau naudotą įrenginio CAL, galite naudotis visomis serverio versijos 2012 R2, kuri yra Windows Server 2012 įpėdinė, teikiamomis galimybėmis: Jis ne tik palaiko Windows 8, bet ir yra parengtas darbui su debesimis, o tai reiškia, kad su juo galima sukurti debesų serverį ir apsaugoti duomenis per prieigos teisę turintį galutinį įrenginį.

Kokias funkcijas ir privalumus siūlo Windows Server 2012 R2 Datacenter ir Standard versijos su įrenginio CAL?

Wiresoft siūlo Windows Server 2012 R2 standartinę ir duomenų centro versijas. Jie daugiausia skiriasi skirtingu virtualizacijos laipsniu, tačiau funkcijų spektras yra toks pat.

Windows Server 2012 R2 Standard Edition pakanka klientams, kurie nenaudoja virtualizacijos arba naudoja tik kelias virtualias mašinas, o Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition siūlo visas reikiamas funkcijas virtualizuotai privačios debesijos aplinkai valdyti, taip pat bet kokiam skaičiui virtualių mašinų Hyper-V vaidmenyje naudojamame Windows serveryje.

Tarp svarbiausių Microsoft Windows Server 2012 R2 naujovių, be daugybės patobulinimų ir papildomų funkcijų tinklo, saugyklos ir administravimo srityse, yra patobulinta prieigos ir informacijos apsauga, įskaitant virtualiojo darbalaukio infrastruktūrą, taip pat serverio funkcija IP adresų valdymas (IPAM) ir moderni naudotojo sąsaja, optimizuota jutikliniams ekranams. Šios funkcijos taip pat įtrauktos į Windows Server 2012 R2, kurias taip pat galima naudoti su naudojama įrenginio licencija CAL:

 • PowerShell 3.0, kad galėtumėte veiksmingai valdyti sistemos nustatymus
 • Naujasis užduočių tvarkytuvas užtikrina didesnį našumą optimizuojant procesus
 • IIS (Internet Information Service 8.0) su išplėstinio patvirtinimo sertifikatų valdymu
 • SMB 3.0 suteikia dar greitesnę ir geresnę prieigą prie failų bendrųjų failų
 • Aukštesnis virtualizacijos lygis naudojant Hyper-V, nes pagerinta prieiga prie virtualių serverių pagal RDP
 • Sesijos per nuotolinio darbalaukio protokolą (RDP) vykdomos per kompiuterį, todėl tiesioginis RDP ryšys su virtualiuoju serveriu nebereikalingas
 • Windows Server 2012 R2 ir Hyper-V Server 2012 R2 palaikymas per System Center Virtual Machine Manager 2012 R2, kad abi sistemos galėtų veikti lygiagrečiai
 • 2 kartos VM palaiko naują BIOS standartą UEFI ir integruotą Secure Boot funkciją
 • Patobulintas Linux palaikymas, kad Linux klientai taip pat galėtų naudoti dinaminę atmintį
 • Duomenų deduplikavimas taip pat ir virtualiuose kietuosiuose diskuose
 • SSD ir SATA diskai sujungti į Storage Spaces
 • ReFS (atsparioji failų sistema) papildo NTFS

Microsoft licencijavimo sistema su įrenginio CAL

Išleidusi Windows Server 2012 R2, Microsoft taip pat atnaujino licencijavimo modelį. Priklausomai nuo leidimo, be kita ko, skiriamos licencijos pagal branduolius, kurioms nereikia papildomų prieigos licencijų, ir licencijos pagal serverį ir nuo įmonės priklausantį klientų prieigos licencijų (CAL) skaičių. Mažosioms ir vidutinėms įmonėms palankesnis prieigos leidimo variantas su įrenginio CAL.

Todėl kiekvieną serverio licenciją papildo kliento prieigos licencijos, pvz., įrenginio CAL, kuriomis galutiniam įrenginiui suteikiamos atitinkamos teisės, kad atitinkamas naudotojas galėtų naudotis tipinėmis Windows Server funkcijomis. Įrenginio CAL neturi jokios kitos programinės įrangos, išskyrus specialias prieigos teises, skirtas Windows Server 2012 R2 kliento ir serverio aplinkai, tačiau joje nėra jokios kitos programinės įrangos.

Naudojamų įrenginių licencijų licencijų naudojimas Windows Server 2012 R2 Standard ir Datacenter versijoms

Wiresoft siūlomos naudojamos programinės įrangos įrenginio licencijos nesiskiria nuo panašių naujų įrenginio licencijų, nes jos suteikia tas pačias galimybes naudotis Windows Server 2012 R2 Standard ir Datacenter versijų funkcijomis. Todėl daugelio įmonių ir organizacijų naudojamos prietaisų licencijos CAL yra ekonomiška alternatyva galutiniams įrenginiams su serverio prieigos licencija. Toliau pateikiamoje apžvalgoje išvardyti visi naudojamos programinės įrangos privalumai ir ypatybės.

Kokius CAL tipus galima naudoti Windows Server 2012 R2 Standard ir Datacenter Edition versijose?

Windows Server 2012 R2 kliento prieigos licencijavimas yra dviejų CAL tipų:

 • Windows Server 2012 R2 įrenginio CAL - vienam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)
 • Windows Server 2012 R2 naudotojo licencija CAL - vienam naudotojui

Kuo skiriasi Windows Server 2012 R2 įrenginio licencijos ir naudotojo licencijos?

Windows Server 2012 R2 įrenginio licencija CAL savo funkcijomis ir paslaugomis nesiskiria nuo atitinkamos naudotojo licencijos CAL. Vienintelis skirtumas yra atitinkamas Windows serverio prieigos leidimo tipas: Naudojant įrenginio licencijos licenciją (angl. Device CAL) suteikiama prieiga prie vieno galinio įrenginio, tačiau jį pakaitomis gali naudoti keli naudotojai, kad galėtų naudotis Windows Server paslaugomis; priklausomai nuo darbo vietų su kompiuteriu skaičiaus ir įrangos bei kai kuriose įmonėse būdingų darbo procesų, tokia situacija gali būti dominuojanti - priešingai nei tada, kai vienas naudotojas su savo paskyra daugiausia naudoja visiškai skirtingus galinius įrenginius.

Pavyzdžiui, įmonėse, kuriose dirbama pamainomis, kai keli darbuotojai naudojasi vienu galiniu įrenginiu ir tikrina savo el. paštą ir t. t., galinis įrenginys su įrenginio CAL gali būti naudingesnis; šiuo atveju reikia mažiau galinio įrenginio prieigos licencijų. Jei licencijuotas galutinis įrenginys yra mobilusis įrenginys, pavyzdžiui, nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas, naudotojas gali pasiekti Windows serverį nepriklausomai nuo jo buvimo vietos, pavyzdžiui, namų biure, kelyje ar kitoje vietoje. Taigi, Device CAL taip pat siūlo mobiliojo naudojimo parinktis.

Kokios skirtingos naudojamos Windows Server 2012 R2 standartinės ir duomenų centro versijų įrenginių licencijos CAL naudojimo parinktys?

Priklausomai nuo to, ar Windows Server 2012 R2 įdiegta Standard, ar Datacenter Edition versija, Device CAL taip pat turi skirtingas funkcijas: Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition versiją galima pasiekti naudojant Standard Edition versijos įrenginio CAL, tačiau galima naudotis tik ribotomis Standard Edition versijos funkcijomis. Tik Datacenter Edition versijoje esanti Device CAL siūlo atitinkamai išplėstą savybių ir funkcijų apimtį. Jei prieigai prie Windows Server 2012 R2 Standard naudojama Datacenter Edition versijos įrenginio CAL, galima naudotis tik Standard Edition versijos funkcijomis.

Atkreipkite dėmesį į Windows Server 2012 R2 įrenginių licencijų versijų suderinamumą

Naudojant Windows Server 2012 R2 įrenginio licenciją (angl. Device CAL for Windows Server 2012 R2) galutiniam įrenginiui suteikiamos senesnių Windows Server versijų prieigos teisės (pažeminimas), be to, jis gali naudotis funkcijomis, kurios priklauso nuo versijos. Tačiau Windows Server 2012 R2 versijos įrenginio CAL negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę versiją, pvz., 2016 m. (atnaujinimą). Todėl klientai, pirkdami Windows Server 2012 R2 įrenginių licencijas, turėtų atkreipti dėmesį į esamos serverio licencijos ir reikiamos kliento prieigos licencijos suderinamumą, taip pat į atitinkamam leidimui prieinamas funkcijas.

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį perkant naudotas Windows Server 2012 R2 įrenginių licencijas?

Windows Server 2012 R2 įrenginio CAL suteikia licenciją tik vienam galutiniam įrenginiui ir suteikia jam prieigos teises, apibrėžtas kiekvienam leidimui. Baigus registraciją, įrenginio CAL nebegalima perduoti kitam galutiniam įrenginiui. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo ir naudoti prietaiso CAL kaip naudotojo CAL.

Tokios Microsoft licencijų valdyme apibrėžtos CAL nuostatos padeda užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie Windows Server 2012 R2, todėl įmonės gali užtikrinti didesnį duomenų ir ryšių saugumą, nes el. pašto paslaugų ar serverio duomenų negalima pasiekti be atitinkamos įrenginio CAL.

Išvada dėl prietaiso CAL

Kurios rūšies kliento prieigos licencijos užtikrina didesnį lankstumą įmonėje, taigi ir palankesnį licencijavimo variantą, priklauso nuo konkretaus atvejo. Be licencijuotų galinių įrenginių, kuriais galima naudotis Windows Server, skaičiaus, lemiamą reikšmę turi ir naudotojų skaičius: jei keli naudotojai pakaitomis naudojasi Windows Server 2012 R2 per vieną galinį įrenginį pagal nutylėjimą, daugiau privalumų suteikia licencijavimas naudojant įrenginio licencijų licencijas.

Todėl prieš priimant sprendimą dėl CAL įsigijimo, geriausia pradėti nuo tikslių žinių apie tipinius įmonės procesus, kad būtų galima pasirinkti Windows Server 2012 R2 CAL tipą. Aprašytoje situacijoje licencijavimas naudojant įrenginio licencijas CAL įmonei yra pigesnis nei licencijavimas naudojant naudotojo licencijas CAL, nes reikia įsigyti mažiau kliento prieigos licencijų.

Naudotos Microsoft Windows Server 2012 R2 įrenginių licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Naudotas Windows Server 2012 R2 versijų įrenginių licencijas taip pat galima įsigyti atskirai Wiresoft internetinėje parduotuvėje - čia netaikomos jokios Microsoft taisyklės dėl licencijų išdėstymo dalimis; kitu atveju naudota programinė įranga neturi jokių trūkumų ar apribojimų, palyginti su naujomis licencijomis - ne tik todėl, kad programinė įranga iš esmės nesusidėvi, bet ir todėl, kad nėra jokių funkcionalumo apribojimų.

Iš kur gaunamos Wiresoft siūlomos Windows Server 2012 R2 įrenginio licencijos CAL kaip naudota programinė įranga?

Wiresoft siūlomos naudojamos Windows Server 2012 R2 leidimų licencijos yra originalios Microsoft licencijų programos licencijos; prieš Wiresoft jas parduodant, jos buvo įmonės įsigytos Windows Server 2012 R2 licencijos dalis. Wiresoft įsigijo šią apimties licenciją arba atskiras nepanaudotas įrenginio prieigos licencijas, o visos apimties licencijos buvo išskaidytos į atskiras licencijas. Gautos atskiros įrenginio CAL yra žymimos kaip naudojama programinė įranga. Nepaisant šio pavadinimo, jos gali būti naudojamos kaip naujos licencijos prieigai prie Windows Server 2012 R2, nes jos nesiskiria nuo naujų licencijų nei funkcijų apribojimais, nei naudojimo laikotarpiu.

Naudotos Windows Server 2012 R2 įrenginių licencijos su pirkėjo garantija

Wiresoft naudojama programinė įranga Windows Server 2012 R2 įrenginio licencijos CAL suteikia klientams saugų Windows Server 2012 R2 licencijavimą! Naudotų Wiresoft prietaisų CAL taip pat užtikrina įprastą pirkėjo saugumą, nes įsigijus iš karto atsisiunčiama, taip pat iš karto aktyvuojama licencija, naudojant galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėta pirkti arba naudoti naudotas Windows Server 2012 R2 įrenginių licencijas?

Wiresoft klientai, pirkdami naudotas Windows Server 2012 R2 įrenginių licencijas ir jas naudodami, gali pasikliauti teisiniu saugumu, nes jos nepažeidžia jokių teisinių nuostatų. Taip yra todėl, kad tiek naudojamos Windows Server 2012 R2 įrenginių licencijos CAL, tiek kitos Wiresoft parduotuvėje prieinamos klientų prieigos licencijos yra iš įmonių licencijų atsargų. Todėl prekyba naudotomis CAL pagrįsta galiojančia teismų praktika, pagal kurią aiškiai leidžiama parduoti, pirkti ir naudoti naudotas Microsoft CAL; tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Be to, naudota Wiresoft programinė įranga taip pat užtikrina audito saugumą, nes pateikiami išsamūs visų ankstesnių pirkėjų įrodymai!

Visi naudojamos programinės įrangos, skirtos Windows Server 2012 R2 įrenginių licencijų licencijoms, privalumai iš pirmo žvilgsnio

Windows Server 2012 R2 naudotojo licencijos Wiresoft naudotai programinei įrangai yra pigesnė alternatyva, palyginti su panašiais naujais produktais iš daugumos įprastinių programinės įrangos tiekėjų - šis privalumas taip pat taikomas Microsoft Server naudotai programinei įrangai ar kitoms klientų prieigos licencijoms.

Kadangi naudojamų įrenginių licencijų licencijavimo nereglamentuoja kitaip dažnai pasitaikantis baigimas, galite licencijuoti tikslų galutinių įrenginių skaičių pagal faktinį Windows Server paslaugų naudojimą savo įmonėje. Wiresoft klientai taip pat gali sumažinti galutinių įrenginių įsigijimo išlaidas, naudodamiesi šiuo lanksčiu klientų prieigos licencijavimu.

Naudotos prieigos licencijos iš Wiresoft taip pat yra ypač praktiškas būdas už priimtiną kainą papildyti savo programinės įrangos atsargas, nes pasiūlymas apima ir kelias programinės įrangos versijas. Taip taip pat išvengiama suderinamumo problemų, kurios gali kilti, pavyzdžiui, dėl lygiagretaus skirtingų programinės įrangos versijų naudojimo, todėl sumažėja naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidos. Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti ne tik Windows Server 2012 R2 versijų įrenginio licencijas, bet ir atitinkamas naudotojo licencijas kaip naudotą programinę įrangą.

Wiresoft naudotos programinės įrangos pasiūloje yra Microsoft programinės įrangos, skirtos daugeliui kitų sričių, su visais pirmiau minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Windows Server 2012 R2 arba bet kurio kito Microsoft produkto įrenginio licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos