Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
"MICROSOFT PUBLISHER 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

"MICROSOFT PUBLISHER 2013

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10132
 • 021-10257
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Publisher 2013 yra senesnė "Microsoft" universalios DTP programos versija, skirta profesionaliai kurti įdomiai atrodančius bet kokios paskirties leidinius: Be didelio šabloninių dokumentų, skirtų visiems tipiniams tikslams, pasirinkimo, "Publisher" taip pat siūlo intuityvias funkcijas, kuriomis galima kurti vizualiai patrauklią ir spausdintiną reklaminę medžiagą tiek verslo, tiek asmeniniam naudojimui: Galima kurti ne tik kvietimus ir skrajutes, bet ir verslo ir serijinius laiškus, laiškus, taip pat pristatymus, ataskaitas ir brošiūras ar net didesnius katalogus - tai tik tipiniai formatai, kurie jau įtraukti į šablonus.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį ""MICROSOFT PUBLISHER 2013"

Publisher 2013 - Microsoft DTP savarankiška programa kaip įsigyjama versija

"Publisher 2013" yra senesnė universalios "Microsoft" DTP programos versija, skirta profesionaliai kurti įdomios išvaizdos leidinius bet kokiam tikslui: Šiuo tikslu "Publisher" siūlo didelį šabloninių dokumentų, skirtų visiems tipiniams naudojimo būdams, pasirinkimą ir intuityviai naudojamas funkcijas, kurias galima naudoti kuriant vizualiai patrauklią ir kartu spausdintiną reklaminę medžiagą tiek verslo, tiek privačiame sektoriuje: Galima kurti ne tik kvietimus ir skrajutes, bet ir verslo ir serijinius laiškus, pašto siuntas, prezentacijas, ataskaitas ir brošiūras ar net didesnius katalogus - tai tik tipiniai formatai, kurie jau įtraukti į šablonus.

Lengvai suprantami ir patogūs naudoti įrankiai skirtukuose, kurie aiškiai suskirstyti pagal konkrečias funkcines sritis, padeda naudotojams nuo pradedančiųjų iki profesionalų, naudodamiesi praktiniais įrankiais ir funkcijomis, kurios taip pat palengvina, pavyzdžiui, vaizdų redagavimą, ir yra sujungtos į tipiškai patogią "Microsoft" naudotojo sąsają, užtikrinančią veiksmingą darbą. Todėl "Publisher" nereikia brangiai pirkti kitos DTP programos, be to, šia programine įranga gali greitai naudotis ir nepatyrę naudotojai.

" Publisher 2013" versijoje vėl siūloma nemažai praktinių papildymų ir naujų funkcijų, kurios leidžia dar intuityviau kurti leidinius:

 • Centrinė paveikslėlių paieška darbalaukyje, ClipArt kataloge Office.com arba internete ir tiesioginis įterpimas į dokumentą.
 • Paveikslėlių failai aiškiai rodomi projektavimo srities stulpelyje, juos galima vilkti ir nuleisti į maketavimo puslapį arba keisti.
 • Paveikslėlius taip pat galima naudoti kaip foną - formatą galima pritaikyti įvairiomis dizaino parinktimis.
 • Tekstus taip pat galima vizualiai paryškinti tokiais efektais kaip šešėliai ir atspindžiai, apšvietimo efektai ir nuožulnumas.

"MS Publisher 2013" galima naudoti tik kaip tam tikrų aukštesnių Office versijų sudedamąją dalį, pvz., ji nėra integruota į "Home & Business" ir " Office 2013 Home & Student". Tokio leidimo naudotojai gali patogiai įsigyti "Publisher 2013" iš "Wiresoft" kaip atskirą programą. Kadangi "Publisher 2013" versiją palaiko ir senesnės "Microsoft" operacinės sistemos nuo Windows XP ar vėlesnės versijos, naudotojams, norintiems ir toliau naudoti šią ar vieną iš vėlesnių versijų savo aparatinėje įrangoje, bus naudinga pirkti naudotą programinę įrangą.

Be " Publisher 2013 ", "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje taip pat galite įsigyti naujesnių versijų ir daug kitų specialių Office programų ypač mažomis kainomis kaip vieno vartotojo versijas. Toliau pateiktoje apžvalgoje išsamiau pristatomos "Publisher 2013" funkcijos ir ypatybės.

Svarbiausios Publisher 2013 naujovės iš pirmo žvilgsnio

Publisher 2013 versijoje ne tik optimizuotos ir papildytos jau įtrauktos funkcijos, bet ir pasiūlyta įvairių naujovių, todėl dizaino galimybių spektras dar labiau išplėstas.

Dėl didelio maketų šablonų pasirinkimo net ir nepatyrę naudotojai jau dabar gali priartėti prie tam tikros dizaino idėjos. Norint rasti tinkamą šabloną, galima naudoti office.com paiešką. Radus tinkamą maketą, jį galima lanksčiai pritaikyti ir išsaugoti kaip asmeninį naują šabloną, kad jį būtų galima iš karto naudoti naujam leidiniui. Be to, programoje "Publisher 2013" galima naudotis šiomis bendrosiomis funkcijomis, kurios suteikia daugiau spausdinimo dizaino galimybių:

 • Sukurtus maketus, paruoštus spausdinimui, galima išsaugoti dažniausiai naudojamais failų formatais - be labiausiai paplitusio PDF formato, dabar galima naudoti ir JPG bei XPS formatus. JPG suteikia naujų internetinio spausdinimo ir ypač nuotraukų spausdinimo galimybių, priklausomai nuo paslaugų teikėjo: Todėl, jei reikia, kiekvieną leidinio puslapį taip pat galima išsaugoti kaip JPEG vaizdą.
 • Naudokite "Publisher" jutikliniame prietaise: "Publisher 2013" versija taip pat pritaikyta naudoti planšetiniame kompiuteryje, todėl naudotojai gali naudoti ne pelę, o pirštą arba skaitmeninį rašiklį, kad galėtų naudotis visomis funkcijomis ir be vargo kurti maketus.
 • Naudodamiesi "Microsoft" debesijos paslauga "OneDrive", jie gali pasiekti išdėstymo dokumentus iš bet kurios vietos, dalytis jais su bendradarbiais ir naudoti juos atnaujindami realiuoju laiku. Aukšti "OneDrive" saugumo standartai apsaugo duomenis nuo neteisėtos prieigos ar praradimo.
 • Centrinė paveikslėlių paieška suteikia daugiau informacijos apie grafikos ar iliustracijų naudojimą - ji apima ne tik vietoje prieinamus paveikslėlius, bet ir Office.com esantį ClipArt katalogą bei paiešką internete.

Įdomios atskiros Publisher 2013 funkcijos

Be to, toliau išvardytos funkcijos ir ypatybės palengvina darbą su "Publisher" - atsiranda naujų efektų ir naudingų įrankių:

Vaizdų redagavimas ir keitimas dizaino srityje

Kai kuriuose darbo etapuose vienu metu reikia redaguoti kelis vaizdus. Tuomet "Publisher" juos aiškiai išvardija arba parodo atskirame stulpelyje dizaino srityje. Tada juos galima vilkti ir nuleisti į norimą vietą maketavimo dokumente arba pakeisti. Naujieji priartinimo, paslinkimo ir apkarpymo įrankiai leidžia redaguoti vaizdus nekeičiant dokumento išdėstymo, o nauji tikslaus lygiavimo įrankiai leidžia tiksliai formatuoti ir išdėstyti figūras, vaizdus ir tekstą.

Nauji vaizdų fono kūrimo būdai

"Publisher 2013" atveria naujas dizaino galimybes, nes paveikslėlius, kaip puslapio dizaino foną, galima tiksliai pasirinkti ir įterpti vos keliais spustelėjimais. Tada galima pasirinkti kelias parinktis, kad nuotrauką būtų galima pritaikyti prie dokumento formato: Vaizdą galima išplėsti arba naudoti kelis kartus kaip plyteles, taip visiškai užpildant foną.

Daugiau naujų vaizdų ir teksto efektų

"Publisher 2013" siūlo daug naujų vaizdo efektų, kuriais galima pridėti arba pakeisti nuotrauką šešėliais, atspindžiais, taip pat įvairiais švytėjimo efektais, minkštais kraštais, nuožulniais ir 3D vaizdais. Daugumą šių efektų galima naudoti ir tekstui, todėl galite kurti dokumentus, kurie išsiskiria iš vienodos daugelio kitų spaudinių išvaizdos ir patraukia skaitytojų dėmesį.

Teksto langelių naudojimas kelių puslapių leidiniuose

Kuriant kelių puslapių brošiūras su "Publisher 2013", ilgesnį tekstą, kuriame taip pat yra paveikslėlių ir informacinių langelių, ypač lengva įterpti susiejus atskirus teksto langelius. Tai reiškia, kad kopijuojamas tekstas automatiškai paskirstomas visuose teksto rėmeliuose. Jei vietos vis dar nepakanka, apie tai pranešama atitinkama piktograma atitinkamame lauke. Taip išvengiama svarbių teksto komponentų nepastebėjimo. Ši funkcija taip pat ypač naudinga, jei po įterpimo tekstai vis dar yra keičiami, nes srautas automatiškai lanksčiai koreguojamas.

Dalytis Publisher dokumentais internete

Norėdami užtikrinti, kad Publisher 2013 sukurtą dokumentą galėtų redaguoti ar komentuoti ir kiti darbuotojai, naudotojai gali naudoti Microsoft debesijos paslaugą "OneDrive" ir saugoti jį internete; autorizuoti gavėjai gauna prieigą prie dokumento, kad galėtų jį redaguoti, naudodami nuorodą, todėl saugykla taip pat yra ypač saugi ir apsaugo duomenis nuo praradimo. "OneDrive" siūlo patikimus atnaujinimus realiuoju laiku ir aukštus saugumo standartus veiksmingam bendradarbiavimui.

Microsoft Publisher 2013 sistemos reikalavimai

Office programa Publisher 2013 yra dviejų versijų: 32 ir 64 bitų. Priklausomai nuo to skiriasi individualūs reikalavimai aparatinei įrangai, pavyzdžiui, darbinei ir kietojo disko vietai. Taikomi šie minimalūs kompiuterio reikalavimai:

 • Operacinės sistemos: ne mažiau kaip Windows XP (SP3, 32 bitų), iki Windows 10 / Windows Server 2003 (SP2, 32 bitų) iki Windows Server 2019 (SP1, 32 bitų/64 bitų)
 • Procesorius: x86 arba x64 bitų procesorius su ne mažesniu kaip 1 GHz dažniu ir SSE2
 • Operatyvioji atmintis: 1 GB (32 bitų) arba 2 GB (64 bitų)
 • Kietojo disko vieta: bent 3,0 GB
 • Ekranas: ne mažesnė kaip 1024 x 768 skiriamoji geba
 • Vaizdo plokštė: "DirectX 10" vaizdo plokštė, skirta grafikos aparatiniam pagreitinimui
 • Jutiklinės funkcijos optimizuotos Windows 8

DTP programa Publisher 2013 Wiresoft pirkti pigiai kaip vieną versiją

"MS Publisher" yra neatsiejama tam tikrų MS Office leidimų dalis, tačiau ši programa neįtraukta į "Home & Business" ir "Home & Student " leidimus. "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje "Publisher 2013" taip pat galite įsigyti atskirai kaip naudotą programinę įrangą, priešingai nei daugelis kitų pardavėjų, kurie paprastai siūlo tik naujausią versiją. Kitas jūsų privalumas: čia siūloma "Publisher 2013" vieno vartotojo licencija taip pat nėra ribotos trukmės prenumeratos versija, ji priklauso jums po įsigijimo. Taigi, "Publisher 2013" programinės įrangos įsigijimas "Wiresoft" vertas dvigubai!

Kiekvienas "Wiresoft" programinės įrangos pirkimas yra ne tik ypač palankus jums, bet ir saugus: " Publisher 2013" vieno naudotojo licencija, kurią įsigyjate kaip naudotą programinę įrangą, yra kilusi iš buvusios didesnės įmonės didelės apimties licencijos, tačiau savo funkcijų spektru visiškai identiška "Publisher 2013" programai, kuri taip pat įtraukta į tam tikrus Office 2013 paketus. Todėl apimties licencijos padalijimas ir dėl to atsiradęs žymėjimas kaip naudota programinė įranga neturi įtakos jos funkcionalumui, be to, programinė įranga nesusidėvi.

"Wiresoft" parduoda tik pilnąsias "Publisher 2013" versijas arba kitas versijas ar programas, suderinamas su Office Programas, kurios yra identiškos originalioms "Microsoft" siūlomoms versijoms.

Pirkdami naudotą " Publisher 2013" programinę įrangą, neprisiimate jokios teisinės rizikos su "Wiresoft", nes prekyba naudota programine įranga yra aiškiai leidžiama pagal įstatymus, o tai kelis kartus patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Šią "Publisher 2013" naudojamą programinę įrangą galima įdiegti kompiuteryje baigus pirkimo ir atsisiuntimo procesą ir iš karto aktyvuoti bei naudoti su pateiktu daugkartinio aktyvavimo raktu (apimties licencijos raktu).

Naudotos programinės įrangos pirkimas iš "Wiresoft" yra ekonomiškai naudingas sprendimas mūsų klientams, kad jie galėtų naudoti senesnes programų versijas arba "Microsoft" programas, kurių paprastai nėra atskirai. Daugelis įmonių jau naudojasi "Wiresoft" naudotos programinės įrangos pasiūlymu, tačiau laisvai samdomi specialistai ir privatūs naudotojai taip pat vertina didelį programų versijų pasirinkimą ir sutaupo pinigų pirkdami!

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik šią, bet ir senesnes "Publisher 2013" versijas, taip pat daug kitų Office parduodamų naudotų programų. Jei turite klausimų apie "MS Publisher 2013" ar bet kurią kitą "Microsoft" programą, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingais patarimais el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į ""MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Klientų atsiliepimai apie ""MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos