Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10481
  • 359-01464
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
145,90 € * 160,90 € * (9,32% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x įrenginio CAL
Sistema  SQL serveris 
CAL Įrenginio CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + Autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos


Naudodami įrenginio licencijos licenciją (angl. Device CAL) naudotojai gali naudotis "Microsoft" patikimos reliacinės duomenų platformos funkcijomis ir paslaugomis, kurios yra prieinamos naujoje "SQL Server 2022" programinės įrangos tam tikrose versijose, pavyzdžiui, "Standard", ir teikti įmonėms ir organizacijoms aktualias duomenų bazes, taip pat analizės ir ataskaitų rengimo funkcijas, kad jos būtų visapusiškai naudojamos. "SQL Server 2022" įtikina savo dideliu našumu ir išsamiomis ryšių sąsajomis, taip pat didelių duomenų klasterių naudojimu, įskaitant išsamias duomenų ir jų vientisumo saugumo ir apsaugos priemones bei daugelį kitų funkcijų, leidžiančių jas teikti įvairioms programoms, taip pat ir debesyje.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"

Microsoft SQL Server 2022 Device CAL

Naudodamiesi Device CAL , naudotojai gali naudotis patikimos reliacinės duomenų platformos funkcijomis ir Services iš Microsoft pateiktos naujosios SQL Server 2022 programinės įrangos tam tikroms redakcijoms - pavyzdžiui, Standard - aktualios duomenų bazės, taip pat analizės ir ataskaitų teikimo funkcijomis, skirtomis įmonėms ir organizacijoms, skirtomis visapusiškam naudojimui. SQL Server 2022 stebina dideliu našumu ir teikiamomis išsamiomis ryšių sąsajomis, taip pat didžiųjų duomenų klasterių naudojimu, įskaitant išsamias duomenų ir jų vientisumo saugumo ir apsaugos priemones, taip pat daugybe kitų funkcijų, leidžiančių jas teikti įvairioms taikomosioms programoms, net ir Cloud.

Kiekvienam Windows įgalintam galutiniam įrenginiui, kuriuo naudotojai naudojasi Server paslaugomis Microsoft SQL Server 2022, reikalinga papildoma kliento prieigos licencija (įrenginio CAL), nes ji neįtraukta į SQL Server licenciją. Tik kliento prieigos licencija suteikia galutiniam įrenginiui reikiamas prieigos teises. Galiausiai nesvarbu, ar Desktop kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris, išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris turi licenciją Device CAL . Todėl Device CAL pirkėjas gali laisvai nuspręsti, kokį licencijuotą galutinį įrenginį jis nori naudoti prieigai prie SQL Server 2022. Be to, ankstesnės SQL Server versijos Device CAL negalima naudoti dabartinei SQL Server 2022 versijai pasiekti.

Naudotas Device CAL SQL Server 2022 jau galima iš anksto užsisakyti adresu Wiresoft! Tikimasi, kad juos galėsite įsigyti iškart po oficialios išleidimo datos. Naudota programinė įranga iš Wiresoft jums suteikia mažesnę kainą, palyginti su naujomis SQL kliento prieigos licencijomis galutiniams įrenginiams, siūlomomis programinės įrangos prekyboje, taip pat galimybę įsigyti tik tiek Device CAL licencijų, kiek iš tikrųjų reikia jūsų SQL 2022 Server programinei įrangai!

SQL Server 2022 Device CAL - Pasinaudokite visais naujais MS SQL Server 2022 privalumais

SQL Server 2022 - tai naujausia patikimos reliacinių duomenų bazių valdymo sistemos iš Microsoft versija, kuri įvairaus dydžio įmonėms ir organizacijoms suteikia įvairių duomenų bazių, taip pat analizės ir ataskaitų rengimo funkcijų, dažniausiai naudojamų įmonių išteklių planavimo ir CRM sistemose bei ERP programinėje įrangoje. SQL Server 2022 šioms verslo sritims skirta stipri, Cloud palaikoma reliacinių duomenų bazių valdymo sistema, kurią galima lanksčiai pritaikyti prie augančių iššūkių.

SQL Server 2022 - Tipinis Services 

Naudodamiesi Device CAL , priklausomai nuo SQL Server 2022 versijos, darbuotojai gali naudotis tokiomis funkcijomis kaip duomenų grupavimas (priskyrimas grupėms), taip pat stebėsenos funkcijomis, kai apdoroja tikslines duomenų bazės užklausas, skirtas sistemingam duomenų rinkimui. Vartotojai, turintys licencijuotą terminalą, taip pat gali naudotis visais Intelligent Query Processing teikiamais privalumais pagreitinant dar didesnių duomenų kiekių užklausas, įskaitant mašininio mokymosi įrankius ir PolyBase, skirtą optimizuotam Transact-SQL užklausų iš išorinių duomenų šaltinių apdorojimui.

SQL Server 2022 - didelių duomenų klasteris

Įdiegus Big Data Cluster MS SQL Server, visų pirma tai reiškia, kad SQL Server 2022 m. versijoje vėl galima naudotis daugybe galingų analizės priemonių, skirtų visapusiškam didžiųjų duomenų valdymui, įskaitant, pavyzdžiui, išmanųjį užklausų apdorojimą, skirtą pagreitintam ir kartu patikimam didelių duomenų kiekių apdorojimui, įskaitant jų teikimą įvairioms, taip pat ir Cloud pagrįstoms taikomosioms programoms. Taigi didelių duomenų darbo krūviai taip pat gali būti perkeliami į SQL Server, tačiau taip pat ir išorinių duomenų bazių užklausos gali būti atliekamos tiesiogiai.

Naudojant Big Data Clusters, per Kubernetes taip pat galima sukurti keičiamo dydžio SQL Server, HDFS ir Spark konteinerių klasterius. Taip pat galima atlikti dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi užduotis HDFS saugyklų fonduose, kuriuose galima analizuoti duomenis iš įvairių išorinių šaltinių, sujungti juos su reliaciniais duomenimis ir saugoti naudojant Data Lake įrankį. Be dirbtinio intelekto įrankių, taip pat galima naudoti, pavyzdžiui, Spark, R, Python ir Java. Iš to sukurtos programos gali būti kuriamos kaip konteineriai ir žiniatinklio paslaugų programos, kuriomis pasiekiami didžiųjų duomenų klasteryje saugomi duomenys.

Kitos funkcijos taip pat apima Transact-SQL, skirtą lygiagrečioms užklausoms ir duomenų rašymui bei apdorojimui, ir funkciją Data Mart, kuri pagerina duomenų analizės našumą horizontaliai keičiant didžiųjų duomenų klasterių mastelį.

Jei norite gauti naujausios informacijos apie Services naudojamą Device kliento prieigos licenciją SQL Server 2022, susisiekite su vienu iš mūsų komandos narių adresu Wiresoft.

SQL 2022 Device CAL - Kaip licencijuojama?

Tam tikroms SQL Server 2022 versijoms, kaip alternatyva Core licencijavimui, Client-Access licencijavimas, pvz., galutiniams įrenginiams, taip pat galimas iš Microsoft licencijų valdymo. Būtina sąlyga - kad CAL galiotų bent jau ta pati arba aukštesnė versija, kad būtų leidžiama naudotis Server paslaugomis Windows galiniame įrenginyje. Device CAL 2022 yra tik SQL Server 2022 kliento / serverio aplinkos prieigos teisės - ir jokios programinės įrangos, kurią reikia įdiegti.

Licencijų modelyje Microsoft tikriausiai vėl bus siūlomi dviejų tipų CAL tam tikroms SQL Server 2022 versijoms:

  • Device CAL sQL Server 2022: naudojant šią funkciją prieigos teises gauna specialus galutinis įrenginys (pvz., kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris, telefonas)
  • User CAL sQL Server 2022: naudojant šią funkciją prieigos teises gauna specialus User

SQL Server 2022 - Kokie yra CAL pagrįsto licencijavimo privalumai?

Tam tikroms Microsoft SQL Server versijoms įmonės gali pasirinkti Core ir CAL licencijavimą. Priklausomai nuo licencijuojamų galutinių įrenginių skaičiaus, CAL įsigijimas klientams gali būti finansiškai palankesnė alternatyva. Naudojant Device prieigos licencijas iš Wiresoft nebėra nustatytos griežtos licencijų skalės, todėl įsigyjate būtent tiek Device licencijų, kiek jums iš tikrųjų reikia, ir bet kada galite įsigyti papildomų atskirų Deivce licencijų.

SQL 2022 Device CAL - Naudokite SQL Server 2022 versijų suderinamumą!

Device CAL for SQL Server 2022 yra naujausia kliento prieigos licencija, paskelbta Microsoft. Jei planuojate naudoti ne tik atitinkamą SQL Server 2022 versiją, bet ir senesnę Server programinę įrangą, Device CAL SQL Server 2022 suteikia jums pranašumą, nes galutiniame įrenginyje taip pat suteikiamos ankstesnių versijų, pavyzdžiui, 2019 m. ir senesnių, prieigos teisės. Ir atvirkščiai, jei turite Device CAL , galiojančią ankstesnėms SQL Server versijoms, negalėsite naudotis SQL Server 2022 (atnaujinti).

SQL 2022 Device CAL - Kokios yra SQL Server 2022 licencijavimo sąlygos?

Kaip jau minėta, Pro Device CAL konkretus galutinis įrenginys gauna prieigos teises SQL Server 2022. Naudojamų licencijų CAL atveju jos yra tokios pačios kaip ir naujų klientų prieigos licencijų atveju. Tačiau atlikus registraciją Device CAL negalima perkelti į kitą kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ir pan. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo ir naudoti, pavyzdžiui, Device CAL registruoti User (User CAL). Tačiau galima lygiagrečiai naudoti Device CAL ir Device CAL SQL Server 2022.

Šiomis nuostatomis Microsoft CAL licencijų valdymas taip pat nori prisidėti prie netinkamos prieigos prie SQL Server 2022 ir jo duomenų prevencijos ir padidinti jų saugumą nuo neteisėtos prieigos prie įrenginio.

SQL Server 2022 Device CAL - Kokie yra SQL Server 2022 privalumai?

Device CAL nesiskiria nuo User CAL prieigos parinkčių, kurios įtraukiamos naudojant SQL Server 2022 Services.

Skiriasi tik įvairių SQL versijų funkcijų spektras. Konkrečiam įrenginiui skirta kliento prieigos licencija (angl. Device CAL) tik suteikia kitų privalumų dėl skirtingai reglamentuojamų prieigos prie SQL Server galimybių: Windows-galutinį įrenginį, kuriam suteikta Device CAL licencija, serverio prieigai gali naudoti bet kuris įgaliotas įmonės darbuotojas. Device CAL suteikia didesnį pranašumą, jei licencijuotu terminalu pakaitomis naudojasi keli darbuotojai. Tada mobilieji galiniai įrenginiai su Device CAL , pavyzdžiui, nešiojamasis kompiuteris arba planšetinis kompiuteris, taip pat gali būti naudojami savarankiškai, pavyzdžiui, Home-Office arba kelyje, kad atitinkamas naudotojas galėtų prisijungti prie SQL serverio.

Jei turite daugiau klausimų apie klientų prieigos licencijų įsigijimą Microsoft SQL Server 2022 kaip naudotai programinei įrangai arba kitai Microsoft programinei įrangai, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais. 

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos