Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 STANDARD

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10105
  • P73-06285
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
60,90 € * 66,90 € * (8,97% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Core 16 Core 
Įrenginiai 1x
Virtualios mašinos 2x
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija


Su Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft siūlomas privačių ir komercinių serverių programų sprendimas, kurį lengva įdiegti ir prižiūrėti. Microsoft Windows versija Server buvo patobulinta ir nustebino naujomis funkcijomis ir savybėmis. Šiame straipsnyje paaiškinama, kas yra programinė įranga Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ir kaip ją galima naudoti.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 STANDARD"

"Microsoft" Windows Server 2012 R2 Standard

Su "Microsoft Windows Server 2012 R2" Standard "Microsoft" siūlo privačių ir komercinių serverių programų sprendimą, kurį galima lengvai įdiegti ir prižiūrėti. "Microsoft" serverio versija Windows buvo patobulinta ir nustebino naujomis funkcijomis ir savybėmis. Šiame straipsnyje paaiškinama, kas yra "Microsoft" Windows Server 2012 R2 Standard programinė įranga ir kaip ją galima naudoti.

Kas tiksliai yra "Microsoft" Windows Server 2012 R2 Standard ir kam ši programinė įranga naudojama?

Ši programinė įranga yra programinės įrangos milžinės "Microsoft" operacinė sistema. Tai specialiai sukurta operacinė sistema, skirta serverių konfigūravimui, valdymui ir priežiūrai, taip pat optimizuota tam pačiam tikslui. Todėl "Microsoft Windows Server" paprastai netinka įprastam darbui kompiuteriu, bet yra specialiai sukurta naudoti ir diegti serveryje. Jame siūloma daug įvairių įrankių ir funkcijų, kurios labai palengvina ir palengvina serverio administravimą ir konfigūravimą. "Microsoft" Windows serveris naudojamas ne tik privačiame, bet ir verslo sektoriuje. Daugelis didelių įmonių savo serverius administruoja naudodamos "Microsoft" Windows Server 2012 R2 Standard. Naudojant šią operacinę sistemą taip pat galima sukurti vadinamąjį debesį, prie kurio prieigą turi naudotojai ir darbuotojai. Taip pat toks serveris gali būti naudojamas atsarginėms kopijoms ir kitoms duomenų atsarginėms kopijoms, kurios taip pat gali būti šifruojamos.

Kokius aparatinės įrangos reikalavimus turi atitikti kompiuteris, kad jame veiktų "Microsoft Windows Server 2012 R2" Standard?

Kad "Microsoft Windows Server 2012 R2" Standard veiktų sklandžiai, kompiuteryje turi būti 64 bitų procesorius, kurio taktinis dažnis ne mažesnis kaip 1,4 GHz. Be to, reikia maždaug 32 GB vietos kietajame diske ir apie 512 MB operatyviosios atminties (RAM). Naudojant SSD arba didesnę operatyviąją atmintį, sistema gali veikti daug geriau ir greičiau. Didesnis procesoriaus taktinis dažnis taip pat padidins vykdymo greitį. Be to, serveriui prijungti taip pat reikia WLAN arba Ethernet adapterio. Šie adapteriai paprastai jau būna integruoti tiesiai į aparatinę įrangą.

Kaip "Microsoft" Windows Server 2012 R2 Standard įdiegiama į kompiuterį ar serverį?

Šią operacinę sistemą galima įdiegti iš kompaktinio disko arba USB atmintinės. Tačiau bet kuriuo atveju laikmena turėtų būti įkrovos laikmena, kad kompiuteris ją tiesiogiai atpažintų paleidimo metu. Tada įdėkite laikmeną, įjunkite kompiuterį - kompiuteris turėtų iš karto atpažinti Windows įdiegimą ir pradėti veikti. Jei kompiuteris iš karto neatpažįsta diegimo, reikėtų patikrinti BIOS nustatymus. Įkrovimas iš kompaktinio disko arba USB atmintinės turėtų būti pirmas, net prieš įkrovimą iš HDD arba SSD. Įdiegimo vedlys padeda naudotojui įdiegti ir paaiškina visus veiksmus. Įdiegti galima ne tik per grafinę sąsają, bet ir iš komandinės eilutės (terminalo). Tai rekomenduojama tik pažengusiems naudotojams, čia naudotojas gali atlikti labai išsamius nustatymus. Taip pat galite pasirinkti, ar Windows Serveris turi veikti kaip grafinės sąsajos operacinė sistema, ar tik iš komandinės eilutės. Pasirinkus pastarąją parinktį, kompiuterį galima valdyti iš kito kompiuterio per saugų SSH ryšį, todėl sąrankai atlikti nereikia monitoriaus.
Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVERIS 2012 R2 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos