Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10392
 • 359-06866
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
516,90 € * 572,90 € * (9,77% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 5x naudotojo CAL
Sistema  SQL serveris 
CAL Naudotojo CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + Autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos


Kad vartotojas galėtų naudotis visomis "Microsoft SQL Server 2019" SQL paslaugomis ir funkcijomis, jam reikia atitinkamos kliento prieigos licencijos - "SQL Server 2019 User CAL", kurią naudodamasis jis gali pasiekti serverį iš bet kurio galutinio įrenginio. Pačioje "SQL 2019" serverio licencijoje nėra jokių naudotojo teisių, todėl jas reikia įsigyti atskirai, t. y. naudotojams išduodant licenciją CAL. Kiekviena iš 5 naudotojo licencijų CAL suteikia atitinkamą leidimą penkiems registruotiems naudotojams.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ USER CAL"

5 vartotojo licencijos "SQL Server 2019" kaip naudojama programinė įranga

Kad galėtų naudotis visomis "Microsoft SQL Server 2019" SQL paslaugomis ir funkcijomis, naudotojas turi turėti atitinkamą kliento prieigos licenciją - "SQL Server 2019 User CAL", kurią naudodamasis jis gali naudotis juo iš bet kurio galutinio įrenginio. Į pačią "SQL 2019 Server" licenciją neįtrauktos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti atskirai, t. y. kaip CAL naudotojams. 5 naudotojų licencijos CAL suteikia atitinkamus leidimus penkiems registruotiems naudotojams.

"Wiresoft" "SQL Server 2019 User CAL", kaip naudotos programinės įrangos, privalumas yra tas, kad jas jau galima įsigyti atskirai ir už mažesnę kainą nei įprastų licencijų teikėjų panašūs pasiūlymai. Kartu jos turi tas pačias funkcijas kaip ir " SQL Server 2019" naudotojo kliento prieigos licencijos, kurias galima įsigyti pagal oficialią "Microsoft Volume Licensing Program" licencijavimo programą.

Gaukite visus "MS SQL Server 2019" privalumus naudodami naudotą naudotojo licenciją CAL

"SQL Server 2019" yra naujausia "Microsoft" duomenų platformos versija, kuri suteikia įmonei visas svarbias duomenų bazių, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijas, kurias turi turėti moderni ir galinga reliacinių duomenų bazių valdymo sistema (RDVS), naudojama, pavyzdžiui, įmonių išteklių planavimo sistemose, ERP programinėje įrangoje ir CRM sistemose.

Priklausomai nuo serverio versijos, tai apima ne tik duomenų grupavimą (priskyrimą grupėms), bet ir sistemingo rinkimo stebėjimą bei tikslinių užklausų apdorojimą. Naudotojai, turintys "SQL User CAL 2019", čia gali naudotis pažangiuoju užklausų apdorojimu (IQP), skirtu pagreitintoms didesnių duomenų rinkinių užklausoms, taip pat didelių duomenų klasterio funkcija su mašininio mokymosi modelių įrankiais ir "PolyBase", skirta "Transact-SQL" užklausoms iš išorinių duomenų šaltinių apdoroti.

Kitos funkcijos:

 • Always Encrypted (visada užšifruota), kai duomenys iš kliento į DBVS užšifruojami
 • Pažangus užklausų apdorojimas (IQP), skirtas didelių duomenų rinkinių užklausoms optimizuoti
 • "Intelligent Performance", kuri užtikrina spartesnį duomenų bazės operacijų vykdymą
 • Duomenų bazės momentinės nuotraukos galimiems neatitikimams dokumentuoti
 • Paskutinių užklausų planų statistika, skirta naujausiems užklausų vykdymo planams peržiūrėti
 • patobulinta lengvoji užklausų profiliavimo infrastruktūra ir
 • Pagreitintas duomenų bazės atkūrimas - pagreitintas duomenų bazės atkūrimas po pakartotinio paleidimo arba sandorio atšaukimo

"SQL Server 2019" naudotojų licencijos Standard leidimui

Naudodami naudotą "Wiresoft" programinės įrangos naudotojo licenciją (angl. User CAL), galite naudotis "SQL Server 2019" Standard-Edition funkcijomis: Tai skirta mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms ir suteikiama licencijavimo galimybė pagal serverį/CAL, kai, be serverio licencijos, naudotojams reikia atitinkamo skaičiaus prieigos licencijų (kliento prieigos licencijų).

"SQL Server 2019" licencijavimo modelis naudojant serverio licencijas ir licencijas CAL

Licencijavimas vienam serveriui ir naudotojų licencijoms CAL pagrįstas įprastais "Microsoft" nurodytais reikalavimais: Kiekvienam serveriui, kuriame veikia SQL serverio egzempliorius, reikia Standard serverio licencijos. Be to, kiekvienam specialiam naudotojui, kuris naudojasi licencijuotu "SQL Server", reikia turėti atitinkamą tos pačios arba naujesnės serverio versijos prieigos licenciją (User CAL). Todėl šis licencijavimo modelis taip pat vadinamas serverio / CAL licencijavimu.

Taigi "Microsoft" licencijų valdymas atskiria serverių ir atskirų naudotojų licencijavimą. Pastarieji gali naudotis SQL serverio funkcijomis tik naudodami naudotojo licenciją CAL. Ši kliento prieigos licencija apima tik prieigos teises kliento ir serverio aplinkoje, be būtinybės įdiegti bet kokią programinę įrangą. Naudotojo kliento prieigos licencijos reglamentuoja "SQL Server 2019" naudojimo teises, be prieigos prie licencijuoto serverio teisių, jos taip pat apima susijusias paslaugas.

Pastaba dėl "SQL Server 2019" naudotojų licencijų versijų suderinamumo

Todėl su "SQL Server 2019" vartotojo licencija taip pat galima naudotis " SQL Server 2017" arba senesne versija (žemesnė versija). Tačiau atvirkštinis scenarijus - naudoti senesnės "SQL Server" versijos, pvz., 2017 m., naudotojo licenciją, kad būtų galima pasiekti aukštesnę "SQL Server" versiją, pvz., 2019 m. (naujinimas), yra neįmanomas.

Kodėl "SQL Server 2019" Standard versijoje galima naudoti pagal CAL?

Tik "SQL Server 2019" Standard versijoje "Microsoft" taip pat siūlo naudotojams (arba galutiniams taškams) išduoti licencijas pagal CAL. Tai leidžia naudotis "SQL Server" funkcijomis net tiems naudotojams, kurių serverio našumas yra mažesnis, pavyzdžiui, ypač mažose ir vidutinėse įmonėse, kur to visiškai pakanka. Tokioms įmonėms ekonomiškesnis būdas naudoti "SQL Server" yra licencijavimas pagal naudotojų prieigos licencijas, nes jos turi įsigyti tik tiek naudotojų prieigos licencijų, kiek jų iš tikrųjų reikia. Pagal "Microsoft" licencijavimo modelį siūlomos dviejų skirtingų tipų licencijų licencijos "SQL Server 2019" naudojimui:

 • "SQL Server 2019" naudotojo licencija CAL: suteikiama specialaus naudotojo prieigos teisė
 • "SQL Server 2019 Device CAL": suteikia prieigos teises prie specialaus galutinio įrenginio (kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio, mobiliojo telefono)

Kokios yra ypatingos licencijavimo su "SQL Server 2019" naudotojo licencijomis funkcijos?

Vartotojo kliento prieigos licencija - tai viena licencija, suteikianti tam tikriems naudotojams prieigos prie "SQL Server 2019" teises. Šiuo atveju negalima nei pakeisti naudotojo, kuris nurodytas pirmas, nei pakeisti priskyrimo tipo. Šie apribojimai užtikrina didesnį saugumą ir užkerta kelią netinkamam CAL naudojimui, kad, pavyzdžiui, neįgalioti darbuotojai ar nepažįstami asmenys negalėtų pasiekti svarbių įmonės duomenų.

Kokie "SQL Server 2019" naudotojo licencijos privalumai?

"SQL Server 2019" naudotojo licencija yra susieta ne su konkrečiu galutiniu įrenginiu, o tik su konkrečiu asmeniu. Taigi, "SQL Server 2019" naudotojo licencija "User CAL for SQL Server 2019" registruoja tik vieną naudotoją pagal pavadinimą. Taip šiam naudotojui suteikiama teisė naudotis SQL serveriu, todėl kiekvienu atveju galima laisvai pasirinkti galutinį įrenginį, per kurį bus pasiekiamas serveris, tačiau vienu metu tai gali būti daroma tik iš vieno kompiuterio ar panašaus įrenginio.

Palyginti su kita kliento prieigos licencijos versija - nuo įrenginio priklausoma licencija CAL - naudotojo CAL turi pranašumą, nes jos naudojimas nėra vietiškai apribotas. Jei licencijuoto naudotojo naudojamas galutinis įrenginys turi prieigą prie interneto, naudotojas gali pasiekti "SQL Server" ne tik įmonėje, pvz., darbo vietoje, bet ir už jos ribų, pvz., naudodamasis nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu traukinyje, komandiruotėje ar namuoseOffice.

Todėl "SQL Server" vartotojo licencija suteikia galimybę lanksčiai ir mobiliai naudotis "SQL Server" funkcijomis, ypač tiems naudotojams, kurie dažnai dirba iš skirtingų vietų ir reguliariai jungiasi prie serverio, nes naudodami vartotojo licenciją jie visada naudoja savo asmeninę paskyrą.

Išvada

Kurios rūšies "SQL Server 2019" licencijų licencijos suteikia daugiau naudos konkrečioje organizacijoje, gali skirtis priklausomai nuo konkretaus atvejo. Sprendimą dėl tinkamo kliento prieigos licencijavimo reikia priimti prieš perkant, nes "SQL Server" vartotojo licencijos negalima pakeisti į įrenginio licenciją ir atvirkščiai.

Jis grindžiamas ne tik darbuotojų skaičiumi, bet ir vyraujančiu galutinių įrenginių naudojimo būdu: Jei dauguma darbuotojų, norėdami pasiekti "SQL Server", nuolat naudojasi skirtingais kompiuteriais ne tik įmonės viduje, bet ir išorėje, taip pat mobiliaisiais kompiuteriais arba skirtingomis darbo vietomis, juos aprūpinus naudotojo licencijomis suteikiama daugiau privalumų.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje įsigykite "Microsoft SQL Server 2019" naudotojo licencijas, pradedant nuo vienos licencijos

"SQL Server 2019" vartotojo licencijų licencijas "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galima įsigyti vos už vieną licenciją - naudotos programinės įrangos kaina yra gerokai mažesnė, o naudotos programinės įrangos būklė neturi jokių trūkumų naudojimo požiūriu.

Kas yra "SQL Server 2019" naudotojo licencijos, kaip naudojama programinė įranga?

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje siūlomos "SQL Server 2019" naudotojo licencijos yra įprastos prieigos licencijos iš "Microsoft" licencijavimo programos; jas, kaip "SQL Server 2019" naudotojams skirtos apimties licencijos dalį, pirmiausia įsigijo įmonė, kuri perpardavė nereikalingas naudotojo prieigos licencijas arba visą apimties licenciją "Wiresoft". Tūrio licencija buvo suskirstyta į atskiras licencijas, o naudotojo licencijos buvo pažymėtos kaip naudojama programinė įranga. Tačiau tai nereiškia, kad "SQL Server User CAL" programinė įranga yra nusidėvėjusi, taip pat nereiškia jokio kito apribojimo, susijusio su jos funkcionalumu ar laiko apribojimu.

Kokią apsaugą užtikrina "SQL Server 2019" naudotojo licencijos kaip naudojama programinė įranga?

Pirkti naudotas "SQL Server" naudotojo licencijas iš "Wiresoft" yra ne tik nebrangu mūsų klientams, bet ir saugu! Jūs ne tik gaunate "Microsoft SQL Server 2019" vieno vartotojo licenciją už mažesnę kainą nei panaši nauja programinė įranga, bet ir užtikrinate pirkėjo saugumą, nes galite iš karto atsisiųsti ir aktyvuoti licenciją, naudodamiesi pridėtu apimties licencijos raktu:

Visos "Wiresoft" siūlomos "SQL Server 2019" vartotojo licencijos yra iš Europos Sąjungoje esančių įmonių licencijų inventoriaus. Jums, kaip klientui, "SQL Server 2019" vartotojo licencijos (arba bet kurios kitos "Microsoft" klientinės prieigos licencijos, kurią "Wiresoft" siūlo kaip naudotą programinę įrangą) įsigijimas ir naudojimas reiškia teisinį saugumą, nes nepažeidžia jokių galiojančių taisyklių, o tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose. Naudota "Wiresoft" programinė įranga taip pat atspari auditui, nes pirkėjas turi visus įrodymus!

Jūsų privalumai naudojant naudotą programinę įrangą iš "SQL Server 2019" naudotojo licencijų

"Wiresoft" siūlomos "SQL Server 2019" naudotojo licencijos "User CAL" arba kitos kliento prieigos licencijos, kaip naudojama programinė įranga, yra ne tik pigesnė alternatyva panašiems komerciniams pasiūlymams, bet ir suteikia klientams galimybę laisvai pasirinkti, kiek tiksliai naudotojo licencijų reikia "SQL Server" paslaugoms licencijuoti, todėl sumažėja licencijavimo išlaidos.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje rasite platų CAL kaip naudotos programinės įrangos asortimentą, be naudotojo CAL taip pat galite įsigyti "SQL Server 2019" įrenginio CAL ir prieigos licencijas senesnėms ar naujesnėms "MS SQL Server" versijoms. Įsigydami senesnių "SQL Server" versijų licencijas CAL išvengsite būtinybės pirkti naują aparatinę įrangą ar dažnų suderinamumo problemų. Pasinaudokite plačiu "Wiresoft" naudojamos programinės įrangos su skirtingomis "SQL Server" CAL versijomis asortimentu!

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite " SQL Server 2019" vartotojo ir įrenginio licencijų licencijas, taip pat kitas "Microsoft" klientų prieigos licencijas arba serverio programas - mažomis kainomis kaip naudotą programinę įrangą, įskaitant tiesioginį atsisiuntimą ir aktyvavimą. Jei turite klausimų apie "SQL Server 2019" arba bet kurio kito "Microsoft" produkto naudotojo licencijas, kreipkitės į mus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PAKUOČIŲ USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos