Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10432
 • R18-05767
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
170,90 € * 188,90 € * (9,53% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 10x Device CAL
Sistema  Windows Server 
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalserver nesuderinama(RDS CAL  vaizdas)


2019 m. Standard- arba Datacenter-edicijos Microsoft Windows Server , be Server branduolių licencijų, taip pat reikalinga kliento prieigos licencija kiekvienam galutiniam įrenginiui, per kurį bus pasiekiamos Server paslaugos: Šiam tikslui skirtas Windows Server 2019 Device CALtai suteikia tam tikslui užregistruotam konkrečiam kompiuteriui (asmeniniam, nešiojamajam ir kt.) atitinkamas prieigos teises.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"

pirkti 10 paketų Microsoft Windows Server 2019 įrenginio CAL naudota

Microsoft Windows Server 2019 Standard arba Datacenter Edition versijoje, be serverio branduolių licencijų, taip pat reikalinga kliento prieigos licencija kiekvienam galutiniam įrenginiui, per kurį bus pasiekiamos serverio paslaugos: Šiam tikslui yra sukurta Windows Server 2019 įrenginio CAL, su kuria tam tikslui užregistruotam konkrečiam kompiuteriui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui ir pan.) suteikiamos atitinkamos prieigos teisės.

Pagrindinėse Windows 2019 Server Standard arba Datacenter licencijose nėra jokių naudotojo teisių, todėl jas reikia įsigyti atskirai kaip įrenginio CAL; kiekvienas naudotojas, turintis teisę naudoti įrenginį, kuriame jis įdiegtas, gali juo naudotis, norėdamas pasiekti Windows Server.

Naudotas Windows Server 2019 įrenginių licencijas Wiresoft ne tik gali įsigyti už mažesnę kainą nei programinės įrangos prekyboje siūlomas naujas kliento prieigos licencijas, bet ir atskirai, o ne skalėmis. Šios naudojamos įrenginio CAL turi tokias pačias funkcijas kaip ir Windows Server 2019 įrenginio kliento prieigos licencijos, kurias galima įsigyti pagal oficialią Microsoft licencijavimo programą.

Naudokitės visomis MS Windows Server 2019 funkcijomis naudodami naudotą įrenginio licenciją CAL

Windows Server 2019 yra pagrįstas Windows 10 ir siūlo daug naujų funkcijų tiek Standard, tiek Datacenter Edition versijose, ypač debesų programoms naudoti. Integruota programine įranga apibrėžta tinklaveika (SDN) suteikia galimybę ne tik centralizuotai konfigūruoti fizinius tinklo įrenginius, pavyzdžiui, maršrutizatorius ir komutatorius, bet ir virtualius tinklo įrenginius, pavyzdžiui, šliuzus, įskaitant dinaminį valdymą. Be to, Windows Server 2019 suteikia galimybę sujungti du tinklus ir juos sujungti beveik vientisai. Kitos įdomios funkcijos, kuriomis taip pat gali naudotis naudotojai, turintys Used Device CAL, yra šios:

 • Šifruojami tinklai ir saugiam šifravimui virtualiuose tinkluose skirta duomenų perdavimo sluoksnio apsauga (DTLS)
 • Hyper-Converged Infrastructure (HCI) mažina sudėtingumą ir supaprastina IT infrastruktūros diegimą
 • Optimizuotas Linux naudojimas su apsaugotomis virtualiosiomis mašinomis
 • Kubernetes konteinerių paslaugos
 • Išplėstinė apsauga nuo grėsmių, skirta ankstyvam atakų aptikimui ir neskelbtinų duomenų apsaugai
 • Storage Spaces Direct suteikia galimybę sujungti vietinių serverių duomenų saugyklas į virtualų klasterį
 • Saugyklos replika sumažina duomenų praradimą failų sistemos lygmeniu
 • Pasirengimas nelaimėms taip pat sumažina prastovas

Svarbiausi faktai apie naudojamas Windows Server Standard ir Datacenter Edition 2019 įrenginių licencijas iš pirmo žvilgsnio

Net ir kaip naudota programinė įranga, Wiresoft įrenginio CAL turi tas pačias prieigos parinktis, kad būtų galima naudoti abiejų Windows Server 2019 versijų funkcijas: Tai yra pigi alternatyva mažoms ir vidutinėms įmonėms ir organizacijoms, ypač mažoms ir vidutinio dydžio, norint aprūpinti darbuotojus Windows Server prieigos licencijomis galutiniams įrenginiams, taip pat dėl to, kad galima pritaikyti licencijavimą.

Informacija apie Windows Server 2019 licencijavimą naudojant CAL

Microsoft Licence Management siūlo alternatyvią galimybę licencijuoti Windows Server 2019 pagal atskirus branduolius ir (arba) procesoriaus branduolius; tokiu atveju reikia papildomai licencijuoti galutinius įrenginius (arba naudotojus) arba. Taip yra todėl, kad tokios į serverio licenciją įtrauktos licencijos CAL yra skirtos tik administratoriams, o ne įprastam Windows serverio paslaugų naudojimui, todėl kiekvienam atskiram galutiniam įrenginiui reikia atitinkamos prieigos licencijos (įrenginio CAL). Ši įrenginio CAL turi atitikti identišką arba aukštesnę Windows serverio versiją - daugiau informacijos apie scenarijus pateikiama toliau.

Taigi tik ši konkrečiam įrenginiui skirta kliento prieigos licencija suteikia naudotojui teisę naudoti 2019 versijos Windows Server funkcijas Windows palaikančiame galutiniame įrenginyje. Be Windows Server 2019 kliento ir serverio aplinkos prieigos teisių, CAL neturi jokios kitos programinės įrangos, kurią reikia įdiegti iš pradžių.

Kokie yra Windows Server 2019 Standard ir Datacenter Edition versijų įrenginių licencijų privalumai?

Visų pirma, Windows Server 2019 licencijavimas pagal CAL leidžia lanksčiai ir pagal poreikius valdyti atitinkamų kompiuterių teises. Ypač naudojamos prieigos licencijos įrenginiams yra ekonomiškesnė alternatyva mažoms ir vidutinėms įmonėms naudotis Windows Server paslaugomis: Taip yra todėl, kad nėra jokių apribojimų dėl mastelio, todėl kliento prieigos licencijas reikia įsigyti tik tiek darbuotojų, kiek jų iš tikrųjų reikia. Pagal Microsoft licencijavimo modelį Windows Server 2019 siūlomos iš viso dviejų tipų CAL:

 • Windows Server 2019įrenginio licencija CAL: ji suteikia specialaus galutinio įrenginio (kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio, telefono) prieigos prie serverio teises
 • Windows Server 2019naudotojo licencija CAL: ji suteikia serverio prieigos teises specialiam naudotojui

Taip pat galima lygiagrečiai naudoti naudotojo CAL ir įrenginio CAL.

Atkreipkite dėmesį į Windows Server 2019 įrenginio CAL versijų suderinamumą!

Windows Server 2019 įrenginio licencija CAL ne tik suteikia galutiniam įrenginiui prieigos teises prie Windows Server 2019, bet ir prieigą prie senesnių versijų, pvz., 2016 m. (sumažinimas). Tai suteikia serverio įrenginio CAL 2019 pranašumą prieš senesnes įrenginio CAL versijas, taikomas ankstesnei Windows Server 2019 versijai, nes tokios versijos negalima naudoti prieigai prie Windows Server 2019 versijos (atnaujinimo). Net jei šiuo metu nėra naujesnių Windows Server įrenginio licencijų CAL nei 2019 m. versija, vis tiek visada reikėtų atkreipti dėmesį į serverio licencijos ir kliento prieigos licencijos suderinamumą.

Kas dar svarbu licencijuojant Windows Server 2019 su naudojama įrenginio CAL?

Kaip jau minėta, įrenginio licencija CAL suteikia prieigos prie Windows Server 2019 teises tik vienam galutiniam įrenginiui (įrenginiui). Užregistravus CAL būtent šiame įrenginyje, licencijos nebegalima perkelti į kitą kompiuterį. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo ir naudoti įrenginio CAL kaip naudotojo CAL. Tačiau naudojant Windows Server 2019 leidžiama lygiagrečiai naudoti įrenginio licencijas ir įrenginio licencijas.

Šiomis Microsoft CAL licencijavimo sistemos nuostatomis siekiama užkirsti kelią netinkamai prieigai prie Windows Server 2019. Todėl jie užtikrina didesnį įmonės ir jos duomenų saugumą, nes nelicencijuoti ar trečiųjų šalių įrenginiai negali pasiekti duomenų.

Kokie yra skirtumai tarp Windows Server 2019 įrenginio licencijos ir naudotojo licencijos?

Windows Server 2019 įrenginio licencija Device CAL funkcionalumo požiūriu paprastai nesiskiria nuo naudotojo licencijos User CAL. Tačiau kiekvienas iš jų turi tipinių privalumų, susijusių su prieigos prie Windows Server tipo prieiga: Šiuo atveju svarbų vaidmenį atlieka darbo vietų skaičius įmonėje ir darbo eiga, kuria naudojamasi Windows serveriu: Kai kuriose MVĮ keli darbuotojai paeiliui naudojasi vienu galiniu įrenginiu, pvz., dirbdami pamainomis, kad galėtų prisijungti prie Windows serverio, o kitose darbo aplinkose naudotojai paeiliui naudojasi visiškai skirtingais galiniais įrenginiais.

Todėl visi darbuotojai, kurie turi galimybę arba leidimą naudotis serveriu, gali naudotis vienu Windows galiniu įrenginiu, kuriam išduota įrenginio licencija: Jei licencijuotas galinis įrenginys yra mobilusis nešiojamasis kompiuteris arba planšetinis kompiuteris, atitinkamas darbuotojas taip pat gali savarankiškai naudotis Windows serveriu vietoje, pvz., kelyje arba namų biure. Todėl Device CAL galima naudoti ir keliaujant.

Išvada dėl prietaiso CAL

Todėl kiekvienu konkrečiu atveju skiriasi, kurio tipo Windows Server 2019 kliento prieigos licencija turi daugiau privalumų naudojant įmonėje. Čia svarbų vaidmenį vaidina darbuotojų, kurie naudojasi Windows serveriu, skaičius, palyginti su vyraujančiu prieigos per esamus galinius įrenginius tipu: kai tik dauguma darbuotojų prieigai prie Windows serverio pakaitomis naudoja konkretų mobilųjį galinį įrenginį arba atskirą įrenginį, įrenginio CAL suteikia daugiau privalumų.

Todėl tai, ar Windows Server 2019 įrenginio CAL suteikia daugiau taikomųjų programų galimybių nei naudotojo CAL, parodoma atitinkamoje tipinėje įmonės darbo eigoje. Žinios apie tai turėtų būti CAL pasirinkimo pagrindas perkant tinkamas Windows Server 2019 kliento prieigos licencijas.

Naudotų Microsoft Windows Server 2019 įrenginių CAL taip pat galima įsigyti už vieną licenciją Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Wiresoft internetinėje parduotuvėje galima įsigyti Windows Server 2019 naudotų įrenginių licencijų CAL vos nuo vienos kliento prieigos licencijos - todėl netaikomi jokie Microsoft apimties licencijavimo reikalavimai. Tai, kad CAL pažymėta kaip naudota, nereiškia jokių bendrų trūkumų naudojimo požiūriu, ne tik todėl, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Informacija apie Windows Server 2019 įrenginių licencijas, skirtas Windows Server 2019, kaip naudojamą programinę įrangą - iš Wiresoft

Visos Wiresoft siūlomos naudotos Windows Server 2019 įrenginio CAL yra originalios prieigos licencijos darbuotojams, nes jas taip pat galima įsigyti pagal Microsoft licencijų programą; priešingai, jos buvo Windows Server 2019 įrenginio licencijos dalis, kurią pirmas įsigijo atitinkamas ankstesnis pirkėjas, paprastai įmonė. Šiam pirkėjui nereikalingos įrenginio prieigos licencijos arba visa įrenginio apimties licencija buvo parduota Wiresoft, o apimties licencija išskaidyta į atskiras licencijas. Tokiu būdu sukurtos individualios prietaiso prieigos licencijos vadinamos naudojama programine įranga. Nepaisant to, kad šios įrenginio licencijos pažymėtos kaip naudotos licencijos, jas galima visiškai naudoti prieigai prie Windows Server 2019, nes jos nesiskiria nuo niekada nenaudotos prieigos licencijos nei funkcionalumu, nei naudingo tarnavimo laiku.

Naudota Windows Server 2019 įrenginių licencijų programinė įranga su pirkėjo užtikrinimu

Windows Server 2019 įrenginio licencijos Windows Server 2019 kaip naudojama programinė įranga ne tik suteikia Wiresoft klientams prieinamą Windows serverio licencijavimo alternatyvą, bet ir yra saugios bei teisėtos! Kiekviena atskira Microsoft Windows Server 2019 įrenginio CAL suteikia jums, kaip klientui, įprastą pirkėjo saugumą, nes ji atsisiunčiama iš karto, įskaitant tiesioginį licencijos aktyvavimą naudojant pridedamą licencijos raktą.

Ar teisėtas naudotos Windows Server 2019 įrenginio CAL įsigijimas ir naudojimas?

Windows Server 2019 įrenginio CAL, taip pat visos kitos prieigos licencijos, kurias galite įsigyti iš Wiresoft, gaunamos iš atitinkamų įmonės ar organizacijos licencijų atsargų. Dėl šios priežasties tiek CAL pardavimui, tiek pirkimui taikoma galiojanti jurisdikcija, kurioje aiškiai leidžiama prekiauti Microsoft naudojama programine įranga, ir tai aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Todėl jums, kaip klientui, naudotų Windows Server 2019 įrenginių licencijų CAL pirkimas ir jų naudojimas užtikrina teisinį saugumą, nes nei Wiresoft, nei jūs, kaip pirkėjas ar naudotojas, nepažeidžiate jokių teisinių nuostatų. Naudotos Wiresoft CAL taip pat yra atsparios auditui, nes turi visus ankstesnių pirkėjų įrodymus!

Wiresoft privalumų santrauka perkant naudotas Windows Server 2019 įrenginių licencijas CAL

Naudotos Wiresoft Windows Server 2019 įrenginių licencijos Windows Server 2019 yra pigi alternatyva daugeliui kitų programinės įrangos teikėjų pasiūlymų - tai taikoma ir kitoms prieigos licencijoms

Kaip jau buvo nurodyta, taip pat nėra apribojimų dėl mažiausio Įrenginio licencijų licencijų, kurias reikia įsigyti pirkimo metu, skaičiaus, todėl galima nelanksti slankioji skalė kliento prieigos licencijoms netaikoma. Tai taip pat leidžia Wiresoft klientams sumažinti serverio prieigos licencijavimo išlaidas, nes jie licencijuoja tik faktinį Windows Server paslaugų naudojimą.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje rasite ne tik Windows Server 2019 naudojamos programinės įrangos prieigos licencijas, bet ir naudotojo CAL, taip pat klientų prieigos licencijas kitoms Windows Server versijoms ir kitas serverio programinės įrangos licencijas, įskaitant kiekvienu atveju reikalingas prieigos licencijas. Tokiu būdu naudotomis Wiresoft licencijomis palankiomis kainomis galite papildyti savo programinės įrangos atsargas kitose srityse ir taip išvengti papildomų išlaidų naujai aparatinei įrangai bei suderinamumo problemų, kurių gali kilti dėl nevienodų programinės įrangos versijų.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik įrenginio CAL ir serverio programinės įrangos, bet ir kitų Microsoft programinės įrangos produktų su visais Wiresoft naudojamos programinės įrangos teikiamais privalumais. Jei turite klausimų apie Windows Server 2019 ar bet kurio kito Microsoft produkto įrenginio CAL, nedvejodami kreipkitės į mūsų kompetentingus patarėjus pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos