Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10082
  • 6VC-02071
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
28,90 € * 30,90 € * (6,47% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x R2 Device CAL
Sistema  "Windows" serveris
CAL RDS Device CAL R2
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris Suderinamas


"Microsoft Windows" nuotolinio darbalaukio paslaugos (RDS) - tai senųjų terminalo serverio CAL įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir taikomųjų programų platforma, kuri siūlo daugybę galimybių teikti ir valdyti darbalaukius bei prijungti nuotolinius darbuotojus naudojant seansų virtualizavimo ir virtualaus darbalaukio infrastruktūros (VDI) technologijas. Tai leidžia padidinti įmonės lankstumą ir duomenų saugumą naudojant centralizuotą darbalaukio sprendimą, kartu atleidžiant IT skyrių nuo darbalaukių ir taikomųjų programų valdymo naštos.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS)

Naudodami RDS galite lengvai suteikti savo organizacijos darbuotojams saugų būdą pasiekti įmonės duomenis. Vietoje senųjų terminalų serverių Remote Desktop Services siūlomas centralizuotas virtualizavimas naudojant virtualaus darbalaukio infrastruktūros (VDI) technologiją. Tai reiškia, kad IT skyriui reikia prižiūrėti tik vieną serverį. Microsoft serveryje galima sukurti skirtingus profilius skirtingiems naudotojams, kurie rodomi atsižvelgiant į naudotojo licenciją. Vartotojai savo kompiuteriuose paleidžia įprastą Windows, tačiau visi duomenys yra serveryje. Vartotojai prisijungia prie šio serverio per programą ir mato Standard darbalaukį, koks yra serveryje. Nuo šio momento naudotojas dirba tik šioje virtualioje aplinkoje, o duomenys iš serverio į naudotojo kompiuterį neperkeliami. Klientų duomenys nebeturi būti saugomi naudotojo kompiuteryje, o tai visada kelia riziką, jie saugomi tik serveryje, o naudotojas juos gali matyti naudodamas virtualizaciją. Jei aplinkoje kyla problemų, nereikia kviesti viso IT skyriaus ar blokuoti kitų išteklių. Kadangi tai tik virtuali aplinka, problemą reikia išspręsti tik serveryje. Kai naudotojai vėl prisijungia, jie visi mato atnaujintą sąsają be klaidų ir jiems nereikia laukti. Be to, mažesnė rizika, kad programinės įrangos atnaujinimai (įskaitant ir iš Windows ) sukels problemų. Windows Remote Desktop Services suteikia nedidelį atakų plotą, nes daugeliui darbuotojų reikia prižiūrėti tik vieną aplinką, todėl sumažėja pastangų ir visų darbas tampa efektyvesnis.

Nuotolinio darbalaukio sesijos kompiuteris, prie kurio užmezgamas ryšys, sprendžia, ar kiekvienam naudotojui reikia licencijos virtualiajam darbalaukiui peržiūrėti, o jei taip, tai kokios licencijos. Ji prašo licencijos ir, kai naudotojo arba įrenginio licencija perduodama, naudotojas gali pradėti dirbti.

Pirkti licenciją pagal naudotoją ar įrenginį?

Licencijų modeliai yra tokie lankstūs, kokie jums reikalingi. Jei jūsų darbuotojai dažnai keliauja arba dirba su skirtingais įrenginiais, naudotojo-CAL, t. y. naudotojo licencija, yra geras pasirinkimas. Bendrai naudojamiems kompiuteriams, kai keli naudotojai naudojasi vienu kompiuteriu arba kai vienas naudotojas naudoja tik vieną įrenginį, verčiau rinkitės Device-CAL, t. y. įrenginiu pagrįstą licenciją. Jei nesate tikri, kuris modelis jums labiausiai tinka, kreipkitės į mūsų palaikymo tarnybą. Mūsų aptarnaujantis personalas mielai jums padės. Apskaičiuosime jums pigesnį modelį, nes galbūt tikslinga naudoti licencijų derinį. Priklausomai nuo to, kaip dirba skirtingi jūsų įmonės skyriai, gali būti geriau vienoje vietoje turėti naudotojo licencijas, o kitoje - įrenginio licencijas.

Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 DEVICE CAL

Čia siūloma įrenginio licencija suteikia teisę kompiuteriui prisijungti prie Microsoft serverio ir naudotis jame teikiamomis paslaugomis. Jei naudotojams tenka dirbti su ypač jautriais duomenimis, pravartu virtualizuoti darbalaukį. Kiekvienas naudotojas dirba apsaugotoje aplinkoje, o administravimas palengvina IT skyriaus darbą.

Jei jums reikia naudotojo licencijos, sprendimą rasite čia.

Pirkti Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) - tai senųjų terminalo serverio licencijų CAL įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir taikomųjų programų platforma, suteikianti daugybę galimybių teikti ir valdyti darbalaukius bei prijungti nutolusius darbuotojus naudojant sesijų virtualizavimo ir virtualiojo darbalaukio infrastruktūros (VDI) technologijas. Tai leidžia padidinti lankstumą ir duomenų saugumą įmonėje naudojant centralizuotą darbalaukio sprendimą, o IT skyriui suteikiama daugiau galimybių valdyti darbalaukius ir programas.

Įsigykite įrenginio CAL arba naudotojo CAL Windows RDS serveriui?

Jei norite įsigyti CAL savo Windows RDS serveriui, galite rinktis tarp Device-CAL ir User-CAL. Kaip matyti iš pavadinimo, įrenginio CAL priskiriama įrenginiui, o naudotojo CAL yra asmeninė licencija. Device-CAL naudingas įmonėms, kurių darbuotojai dirba tik vienoje darbo vietoje arba su vienu kompiuteriu, arba netgi dalijasi kompiuteriu su keliais darbuotojais. Kita vertus, User-CAL tinka darbuotojams, kurie dirba skirtingose vietose arba su skirtingais įrenginiais ir kuriems reikia, kad kiekvienas įrenginys būtų prijungtas prie tinklo.

Mūsų aptarnaujantis personalas mielai atsakys į visus jūsų klausimus apie Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device-CAL. Tiesiog susisiekite su mumis telefonu arba naudodamiesi mūsų kontaktų forma. 

Kitos nuorodos į "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos