Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10423
  • R18-05121
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
138,90 € * 152,90 € * (9,16% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 10x įrenginio CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Įrenginio CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinamas(peržiūrėti RDS CAL )


Kad naudotojai galėtų naudotis visomis "Microsoft Windows Server 2016" paslaugomis, teikiamomis "Standard" ir "Datacenter" versijose, be serverio licencijos vienai iš versijų, taip pat reikalinga kliento prieigos licencija galutiniams įrenginiams: "Windows Server 2016" Įrenginio CAL. Taip vienam registruotam kompiuteriui (asmeniniam, nešiojamajam, planšetiniam ir kt.) suteikiamos atitinkamos nustatytos prieigos teisės.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"

10 Microsoft Windows Server 2016 įrenginio licencijų CAL, kaip naudojama programinė įranga

Kad naudotojai galėtų naudotis visomis Microsoft Windows Server 2016 paslaugomis, teikiamomis Standard ir Datacenter versijose, be serverio licencijos vienai iš versijų taip pat reikia kliento prieigos licencijos galutiniams įrenginiams: Windows Server 2016 Device CAL. Taip vienam registruotam kompiuteriui (asmeniniam, nešiojamajam, planšetiniam ir kt.) suteikiamos atitinkamos nustatytos prieigos teisės.

Pagal Microsoft licencijų valdymo taisykles į Windows Server 2016 serverio licenciją neįtrauktos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti atskirai kaip įrenginio CAL. Tada bet kuris įgaliotasis naudotojas gali naudotis Windows Server funkcijomis naudodamasis kiekvienu užregistruotu galutiniu įrenginiu.

Wiresoft už priimtiną kainą siūlo Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų įrenginių licencijas (angl. Device CAL) kaip naudotą programinę įrangą - jas taip pat galima įsigyti atskirai, kad būtų galima lanksčiai ir pagal poreikius licencijuoti galutinius įrenginius. Naudojamos programinės įrangos prieigos licencijos, skirtos galutiniams įrenginiams, turi tokias pačias funkcijas, kaip ir Windows Server 2016 įrenginių CAL, siūlomos kaip nauji produktai pagal įprastą Microsoft licencijavimo programą.

Naudokitės visomis Windows Server 2016 funkcijomis net ir naudodami naudotą įrenginio CAL

Naudodami įrenginio CAL galite naudotis visomis galimybėmis, kurias suteikia

2016 m. serverio versija - Windows Server 2012 įpėdinė: Ji ne tik palaiko Windows 10, bet ir yra pritaikyta debesijai, todėl galima sukurti debesijos serverį, kuriame galima kurti atsargines duomenų kopijas naudojant prieigos teisę turintį galutinį įrenginį.

Wiresoft siūlo Windows Server 2016 standartinę ir duomenų centro versijas bei kiekvienai iš jų reikalingas CAL. Be kita ko, šiose programose taip pat įdiegtos Core ir Nano serverių diegimo funkcijos ir sudarytos sąlygos naudoti virtualizavimo / Hyper-V konteinerius, taip pat Windows Server Containers ir Host Guardian Service. Windows Server 2016 duomenų centro versijoje taip pat galima naudotis tokiomis funkcijomis kaip programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN) ir tinklo stekas (Protocol Stack), tiesioginė saugykla (S2D), saugyklos replika (Storage Spaces Direct), saugyklos replika (Storage Replica) ir apsaugotos virtualios mašinos (Shielded Virtual Machines) su atitinkama įrenginio licencija (Device CAL), kurios ypač reikalingos įmonėms, turinčioms didelį darbo krūvį ir kelias virtualias sistemas.

Visa informacija apie naudojamas programinės įrangos įrenginių licencijas Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijoms iš pirmo žvilgsnio

Wiresoft siūlomos naudojamos programinės įrangos įrenginio licencijos nesiskiria nuo atitinkamų naujų įrenginio licencijų, jose yra tos pačios parinktys, kuriomis galima naudotis Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų funkcijomis. Todėl daugelyje įmonių ir organizacijų įrenginio CAL, kaip naudojama programinė įranga, yra ekonomiška alternatyva, leidžianti aprūpinti esamus Windows palaikančius galutinius įrenginius serverio prieigos licencija. Toliau pateiktoje apžvalgoje paaiškinami visi šios naudojamos programinės įrangos privalumai ir ypatybės.

Microsoft licencijų valdymas Windows Server 2016 licencijoms CAL

Microsoft Licence Management apibrėžia visas taikytinas nuostatas dėl Windows Server 2016 standartinės ir Datacenter versijų galutinių įrenginių papildomos prieigos licencijavimo, kad naudotojai per juos galėtų pasiekti el. paštą, kontaktus ir kalendorius. Nors kiekvienoje serverio licencijoje yra prieigos licencijos, jos skirtos administratoriams ir negali būti naudojamos tipinėms naudotojų paslaugoms. Jas galima gauti tik naudojantis kliento prieigos licencijomis, pvz., įrenginio licencija CAL, kuri atitinkamam galutiniam įrenginiui suteikia atitinkamas teises, kad bet kuris naudotojas galėtų naudotis tipinėmis Windows Server funkcijomis. Įrenginio CAL neturi jokios papildomos programinės įrangos, išskyrus specialias prieigos teises, skirtas Windows Server 2016 kliento ir serverio aplinkai.

Kokius CAL tipus galima naudoti Windows Server 2016 Standard ir Datacenter Edition versijose?

Klientų prieigos licencijavimas Windows Server 2016 prieinamas pagal Microsoft licencijavimo modelį, naudojant dviejų tipų CAL:

  • Windows Server 2016įrenginio CAL, skirta specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)
  • Windows Server 2016naudotojo licencija CAL - vienam specialiam naudotojui

Ar skiriasi Windows Server 2016 įrenginio licencijos ir naudotojo licencijos?

Iš esmės Windows Server 2016 įrenginio licencija CAL suteikia tas pačias funkcijas ir paslaugas kaip ir naudotojo licencija CAL. Skiriasi tik atitinkamo tipo prieiga prie Windows serverio: Naudojant įrenginio licencijos licenciją (angl. Device CAL), vienu galiniu įrenginiu gali naudotis keli naudotojai, kurie pakaitomis per jį naudojasi Windows Server paslaugomis; priklausomai nuo darbo vietų su kompiuteriu skaičiaus ir įrangos bei tipinių darbo srautų, tokia situacija gali susiklostyti kai kuriose įmonėse - priešingai nei tada, kai naudotojas daugiausia naudojasi visiškai skirtingais galiniais įrenginiais, turėdamas atskirą paskyrą.

Todėl kiekvieną Windows galinį įrenginį su įrenginio CAL gali naudoti skirtingi darbuotojai, kad galėtų naudotis Windows paslaugomis. Tipiškas scenarijus - įmonės, kuriose dirbama pamainomis, kai keli darbuotojai naudojasi vienu galiniu įrenginiu, kad galėtų tikrinti el. paštą ir t. t.; šiuo atveju reikia mažiau galinio įrenginio prieigos licencijų nei naudotojo CAL.

Taigi licencijuotu galutiniu įrenginiu, kurį galima naudoti keliaujant, pavyzdžiui, nešiojamuoju kompiuteriu ir planšetiniu kompiuteriu, taip pat išmaniuoju telefonu, atitinkamas naudotojas gali naudotis nepriklausomai nuo buvimo vietos, pavyzdžiui, namų biure, kelyje ar kitoje vietoje, kad internetu prisijungtų prie Windows serverio. Todėl Device CAL taip pat siūlo mobiliojo naudojimo parinktis.

Kokios naudojimo parinktys įtrauktos į Windows Server 2016 standartinės ir duomenų centro versijų įrenginių licencijas?

Priklausomai nuo to, ar įdiegta Windows Server 2016 standartinė, ar duomenų centro versija, įrenginio CAL turi skirtingas funkcijas.

Tačiau Windows serverį Datacenter Edition versijoje galima pasiekti naudojant Standard Edition versijos įrenginio licenciją (angl. Device CAL), tik su tuo skirtumu, kad Standard Edition versijai būdingos funkcijos yra ribotos. Tik Datacenter Edition įrenginio CAL suteikia išplėstinę paslaugų ir funkcijų apimtį, atitinkančią Datacenter Edition serverio licenciją. Atitinkamai su Datacenter Edition įrenginio CAL, naudojant standartinio serverio licenciją, galima naudotis tik standartinės versijos funkcijomis.

Atkreipkite dėmesį į Windows Server 2016 įrenginių licencijų versijų suderinamumą

Naudojant Windows Server 2016 įrenginio CAL galima ne tik naudotis funkcijomis, priklausančiomis nuo versijos, bet ir suteikti galutiniam įrenginiui senesnių Windows Server versijų, pvz., 2013 m., prieigos teises (pažeminimas). Tačiau, priešingai, Windows Server 2016 versijos įrenginio licencija CAL negali būti naudojama prieigai prie aukštesnės 2019 m. versijos (atnaujinimo).

Todėl Windows Server 2016 įrenginių CAL pirkėjai visada turėtų atkreipti dėmesį į esamos serverio licencijos ir kliento prieigos licencijų suderinamumą, taip pat į atitinkamam leidimui prieinamas funkcijas.

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį licencijuojant Windows Server 2016 su įrenginių licencijomis?

Windows Server 2016 įrenginio CAL suteikia licenciją lygiai vienam galutiniam įrenginiui ir suteikia jam prieigos teises, kurias galima gauti pagal leidimą. Baigus registraciją, šio įrenginio CAL nebegalima perduoti kitam galutiniam įrenginiui. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo ir naudoti prietaiso CAL kaip naudotojo CAL.

Šiomis Microsoft licencijų valdymo nuostatomis siekiama užkirsti kelią bet kokiai neteisėtai prieigai prie Windows Server 2016, taip pat užtikrinti didesnį įmonių ryšių ir duomenų saugumą, nes be atitinkamos įrenginio licencijos CAL negalima naudotis el. pašto paslaugomis ar serverio duomenimis iš kompiuterio, kuriame nėra atitinkamos įrenginio licencijos CAL.

Išvada dėl prietaiso CAL

Todėl kiekvienu konkrečiu atveju sprendžiama, kuris kliento prieigos licencijos tipas suteikia daugiau galimybių ar palankesnių licencijavimo galimybių įmonėje naudotis Windows Server 2019. Lemiamą reikšmę turi ne tik galinių įrenginių, per kuriuos pasiekiamas Windows serveris, skaičius, bet ir naudotojų skaičius: jei keli naudotojai, norėdami pasiekti Windows serverį, daugiausia naudojasi vienu galiniu įrenginiu, licencijavimas naudojant Device CAL suteikia daugiau privalumų.

Todėl geriausias atspirties taškas renkantis tinkamą Windows Server 2016 CAL tipą yra tikslios žinios apie įmonės procesus. Pirmiau nurodytomis aplinkybėmis licencijavimas naudojant įrenginio licencijas CAL įmonei yra pigesnis nei licencijavimas naudojant naudotojo licencijas CAL, nes tokiu atveju reikia įsigyti mažiau kliento prieigos licencijų.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje galima įsigyti Microsoft Windows Server 2016 naudojamos programinės įrangos CAL įrenginyje, pradedant nuo vienos licencijos

Naudotas Windows Server 2016 versijų įrenginių licencijas taip pat galima įsigyti atskirai Wiresoft internetinėje parduotuvėje, nes Microsoft licencijavimo taisyklės netaikomos dėl pakopų; kitu atveju naudota programinė įranga neturi jokių trūkumų ar apribojimų - ne tik dėl to, kad programinė įranga negali susidėvėti iš esmės, bet ir dėl bendro funkcionalumo.

Iš kur atsiranda Windows Server 2016 įrenginių licencijos, kurias Wiresoft siūlo kaip naudotą programinę įrangą?

Wiresoft siūlomos Windows Server 2016 Editions įrenginių licencijos Windows Server 2016 Editions kaip naudota programinė įranga yra originalios licencijos, nes jas taip pat galima įsigyti pagal Microsoft licencijavimo programą; skirtumas tas, kad anksčiau jos buvo Windows Server 2016 įrenginių licencijos dalis, kurią įmonė įsigijo pirmą kartą. Tada Wiresoft įsigijo šią apimties licenciją arba atskirų įrenginių prieigos licencijas, kurių nereikėjo, ir apimties licencijos buvo išskaidytos į atskiras licencijas. Tokios atskiros įrenginio CAL tada yra priskiriamos prie naudojamos programinės įrangos. Nepaisant šio pavadinimo, jos gali būti naudojamos kaip nenaudojama licencija prieigai prie Windows Server 2016, nes jos nesiskiria nuo naujų licencijų nei funkcijų apribojimais, nei naudojimo laikotarpiu.

Windows Server 2016 naudojamų Windows Server 2016 įrenginių licencijų programinės įrangos pirkėjo saugumas

Wiresoft naudojama programinė įranga, skirta Windows Server 2016 įrenginių licencijoms, suteikia klientams saugią prieigos prie Windows Server 2016 licencijavimo galimybę! Taip yra todėl, kad naudotos Wiresoft įrenginio licencijos CAL taip pat apima įprastą pirkėjo saugumą, kai įsigijus iškart atsisiunčiama, įskaitant tiesioginį licencijos aktyvavimą naudojant galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėta pirkti ir naudoti naudotas Windows Server 2016 įrenginių licencijas (CAL)?

Wiresoft klientams Windows Server 2016 naudotų įrenginių CAL įsigijimas ir naudojimas yra teisiškai saugus, nes nepažeidžia jokių teisinių nuostatų. Taip yra todėl, kad Wiresoft parduotuvėje siūlomos Windows Server 2016 įrenginių licencijos, kaip ir kitos tokios klientų prieigos licencijos, gaunamos iš įmonių licencijų atsargų. Dėl šios priežasties prekyba naudotomis licencijomis CAL grindžiama galiojančia teismų praktika, kurioje aiškiai leidžiama parduoti, pirkti ir naudoti Microsoft naudotas licencijas; tai taip pat ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Wiresoft naudojama programinė įranga taip pat užtikrina audito saugumą, nes pateikiamas išsamus visų ankstesnių pirkėjų įrodymas!

Naudojamos programinės įrangos, skirtos Windows Server 2016 įrenginių licencijų licencijoms, privalumų santrauka

Wiresoft Windows Server 2016 naudotojo licencijos User CAL, kaip naudota programinė įranga, yra pigesnė alternatyva, palyginti su panašiais naujais įprastinių programinės įrangos tiekėjų produktais - šis privalumas taip pat taikomas ir kitai Microsoft Server naudotai programinei įrangai ar prieigos licencijoms.

Kadangi licencijavimas naudojant naudojamų įrenginių licencijų licencijas neribojamas dažnai taikomu pakopų nustatymu, galite pritaikyti tikslų licencijuojamų galutinių įrenginių skaičių pagal faktinį Windows Server paslaugų naudojimą savo įmonėje. Kaip Wiresoft klientas, šis lankstus Windows Server galutinių įrenginių prieigos prie kliento licencijavimas taip pat leidžia sumažinti įsigijimo išlaidas.

Naudotos Wiresoft licencijos taip pat yra ypač praktiškas būdas už priimtiną kainą papildyti programinės įrangos atsargas, nes į pasiūlymą įtrauktos kelios programinės įrangos versijos. Tai reiškia, kad galima išvengti suderinamumo problemų, kurios gali kilti, pavyzdžiui, dėl lygiagretaus skirtingų programinės įrangos versijų naudojimo, taip pat galima sumažinti naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidas. Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti ne tik Windows Server 2016 versijų įrenginio licencijų korteles, bet ir atitinkamas naudotojo licencijų korteles kaip naudotą programinę įrangą.

Wiresoft naudotos programinės įrangos pasiūloje taip pat yra Microsoft programinė įranga daugeliui kitų sričių - su visais pirmiau minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Windows Server 2016 arba bet kurio kito Microsoft produkto įrenginio licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos