Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10421
  • R18-05123
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
336,90 € * 372,90 € * (9,65% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 25x User CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotai
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinama(peržiūrėti RDS CAL )


Kad naudotojas galėtų naudotis Standard ir "Microsoft Windows Server 2016" "Datacenter" versijų paslaugomis, be atitinkamos serverio licencijos, reikia ir kliento prieigos licencijos Windows Server 2016 User CAL. Ji suteikia konkrečiam registruotam naudotojui atitinkamas prieigos teises, kuriomis jis gali naudotis bet kuriame "Windows" palaikančiame galutiniame įrenginyje.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"

25 Microsoft Windows Server 2016 naudotojų licencijos, kaip naudojama programinė įranga

Kad naudotojas galėtų naudotis Microsoft Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų paslaugomis, be atitinkamos serverio licencijos reikia turėti ir kliento prieigos licenciją: Windows Server 2016 User CAL. Taip konkrečiam registruotam naudotojui suteikiamos atitinkamos prieigos teisės, kuriomis jis gali naudotis bet kuriame Windows palaikančiame galutiniame įrenginyje.

Kadangi Windows Server 2016 serverio licencijoje nėra jokių naudotojų prieigos teisių pagal Microsoft licencijų valdymo nuostatus, jas reikia įsigyti atskirai kaip naudotojo licenciją (User CAL).

Wiresoft siūlomos Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų naudotojų licencijų licencijos (CAL) už palankią kainą parduodamos kaip naudota programinė įranga - be to, jas galima įsigyti ir atskirai, kad būtų galima lanksčiai, pagal poreikius licencijuoti visus naudotojus. Šios naudojamos Windows Server 2016 naudotojo prieigos licencijos turi tas pačias funkcijas kaip ir naudotojo licencijos CAL, siūlomos kaip naujos pagal įprastą Microsoft apimties licencijavimo programą.

Naudojimasis visomis Windows Server 2016 paslaugomis su naudojama naudotojo licencija CAL

Naudodami naudotą naudotojo licenciją CAL galite naudotis visomis funkcijomis, kurios yra prieinamos

2016 m. serverio versija, kuri yra Windows Server 2012 įpėdinė: Windows Server 2016 palaiko Windows 10 ir taip pat gali būti naudojamas debesijos serveriui sukurti, kad jame būtų galima pateikti ir apsaugoti duomenis.

Wiresoft siūlo Windows Server 2016 standartinę ir duomenų centro versijas. Jose yra tokios funkcijos kaip Core & Nano Server Deployment ir Host Guardian Service, taip pat galima naudoti Windows Server Containers ir Virtualisation/Hyper-V Containers. Tik Windows Server 2016 Datacenter Edition versijoje galima naudotis tokiomis funkcijomis kaip programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN), Storage Spaces Direct (S2D), Storage Replica, taip pat tinklo kaminai (Protocol Stack) ir apsaugotos virtualiosios mašinos (Shielded Virtual Machines), jei turite atitinkamą naudotojo licenciją (User CAL); šios funkcijos visų pirma reikalingos didesnėse įmonėse, turinčiose dideles darbo apkrovas ir naudojančiose kelias virtualiąsias sistemas.

Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų naudotojų licencijų, kaip naudojamos programinės įrangos, apžvalga

Wiresoft siūlomos naudotojo licencijos, kaip naudota programinė įranga, funkciniu požiūriu nesiskiria nuo naujų naudotojo licencijų, nes jose yra tos pačios Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų funkcijų ir paslaugų naudojimo parinktys. Todėl daugeliui įmonių ir organizacijų naudotos naudotojų licencijos yra ekonomiškas sprendimas suteikti naudotojams asmeninę serverio prieigos licenciją. Daugiau informacijos rasite šioje apžvalgoje.

Microsoft klientų prieigos licencijų valdymas Windows Server 2016

Microsoft licencijų valdyme tiksliai reglamentuojamas Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų naudotojų papildomos prieigos licencijavimas, kad jie galėtų naudotis el. paštu, kontaktais ir kalendoriais bei kitomis paslaugomis. Nors į serverio licenciją taip pat įtrauktos prieigos licencijos, jos skirtos tik administratoriams, todėl jų negalima naudoti tipinėms naudotojų paslaugoms. Jas galima naudoti tik su atitinkama kliento prieigos licencija, pavyzdžiui, naudotojo licencija CAL, kuri suteikia tam tikram individualiam naudotojui atitinkamas prieigos teises, kuriomis jis gali naudotis naudodamasis pasirinktu galiniu įrenginiu. Be šių specialių naudotojo prieigos teisių, skirtų Windows Server 2016 kliento ir serverio aplinkai, naudotojo licencijoje nėra jokios papildomos programinės įrangos.

Kokius CAL tipus galima naudoti Windows Server 2016 Standard ir Datacenter Edition versijose?

Microsoft klientų prieigos licencijavimo modelis Windows Server 2016 siūlo dviejų tipų CAL:

  • Windows Server 2016naudotojo licencija CAL - vienam specialiam naudotojui
  • Windows Server 2016įrenginio CAL, skirta specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)

Kuo skiriasi Windows Server 2016 naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos?

Iš esmės su Windows Server 2016 vartotojo licencija galima naudoti tas pačias funkcijas ir paslaugas kaip ir su įrenginio licencija. Vienintelis skirtumas tarp jų yra tas, kas ar kas turi licenciją: Naudotojo licencija CAL leidžia specialiam naudotojui naudotis Windows Server paslaugomis laisvai pasirenkamame galutiniame įrenginyje pakaitomis ir nepriklausomai nuo buvimo vietos; priklausomai nuo darbo vietų skaičiaus ir įrangos įmonėje, tai gali būti vyraujanti darbo situacija - priešingai nei tada, kai keli naudotojai naudojasi vienu ir tuo pačiu galutiniu įrenginiu su savo paskyra.

Taigi naudotojas, kuriam suteiktas leidimas per naudotojo CAL, gali naudoti bet kurį Windows palaikantį galutinį įrenginį su atitinkama operacinės sistemos versija, kad galėtų naudotis Windows paslaugomis. Pavyzdžiui, nešiojamąjį kompiuterį jie gali naudoti kelyje vietoj stacionaraus kompiuterio darbo vietoje, o namų biure - ten esantį kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį ir pan. Ypač jei darbuotojai dažnai dirba keliaudami ir tikrina savo el. paštą, pasiekia serverio duomenis ir t. t., licencijavimas naudojant naudotojo licencijas gali būti pigesnis nei licencijavimas naudojant galutinius įrenginius.

Kokias konkrečias naudojimo parinktis siūlo Windows Server 2016 naudotojo licencijos Standard ir Datacenter versijose?

Priklausomai nuo to, ar įdiegta Windows Server 2016 versija Standard, ar Datacenter Edition, su vartotojo licencija galima naudotis skirtingomis funkcijomis: Taip pat galima naudoti Windows Server 2016 Datacenter Edition versiją su Standard Edition versijos naudotojo licencija, tačiau su apribojimu, kad tada bus galima naudotis tik Standard Edition versijos funkcijomis. Taip yra todėl, kad tik su Datacenter Edition naudotojo licencija galima naudotis išplėstine paslaugų ir funkcijų apimtimi su Datacenter Edition serverio licencija.

Ir atvirkščiai, su Datacenter Edition vartotojo licencija, kai prieinamas serveris, kuriam išduota Standard Edition licencija, galima naudotis tik atitinkamai nustatytomis funkcijomis.

Atkreipkite dėmesį į Windows Server 2016 naudotojų licencijų versijų suderinamumą

Kaip jau minėta, su naudojama Windows Server 2016 vartotojo licencija (CAL) darbuotojas gali ne tik naudotis funkcijomis, priklausančiomis nuo versijos, bet ir senesnių Windows Server versijų, pvz., 2013 m., prieigos teisėmis (žemesnės versijos). Tačiau atvirkštinis variantas negalimas, todėl Windows Server 2016 versijos vartotojo licencija negali būti naudojama norint pasiekti aukštesnę 2019 m. versiją (naujinimą).

Todėl perkant Windows Server 2016 vartotojo licencijas, reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į atitinkamas naudojamąsias funkcijas kiekvienoje versijoje, bet ir į serverio licencijos ir kliento prieigos licencijų suderinamumą.

Į ką dar reikėtų atsižvelgti licencijuojant Windows Server 2016 su vartotojo licencijomis?

Windows Server 2016 naudotojo licencija suteikia licenciją lygiai vienam naudotojui ir suteikia jam atitinkamo serverio leidimo naudojimo parinktis. Užbaigus registraciją, šios naudotojo licencijos nebegalima perduoti kitam naudotojui. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo ir naudoti naudotojo CAL kaip įrenginio CAL.

Šiomis Microsoft licencijų valdymo nuostatomis siekiama užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie Windows Server 2016, taip užtikrinant didesnį ryšių ir pačių duomenų saugumą, nes be atitinkamos naudotojo licencijos CAL trečiosios šalys negali naudotis el. pašto paslaugomis ar serverio duomenimis.

Išvada apie naudotojo licencijas CAL

Kurios rūšies kliento prieigos licencija suteikia daugiau Windows Server 2016 naudojimo galimybių konkrečioje įmonėje ir yra palankesnė licencijavimo galimybė, priklauso nuo konkretaus atvejo. Be naudotojų skaičiaus, lemiamą reikšmę turi ir tai, kiek galinių įrenginių naudojama prieigai prie Windows serverio: Kadangi dauguma naudotojų naudoja labai skirtingus galinius įrenginius, kad galėtų naudotis Windows Server 2016 paslaugomis, licencijavimas naudojant naudotojo licencijas suteikia daugiau privalumų.

Todėl prieš perkant licencijas CAL patartina išsiaiškinti, kokia yra tipinė įmonės darbo eiga, kad būtų galima rasti tinkamiausią CAL tipą Windows Server 2016. Tada licencijavimas naudojant naudotojo licencijas gali būti pigesnis nei licencijavimas naudojant įrenginio licencijas, nes reikia įsigyti mažiau kliento prieigos licencijų.

Microsoft Windows Server 2016 vartotojo licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje prieinamos kaip naudota programinė įranga, pradedant nuo vienos licencijos

Naudotas Windows Server 2016 versijų naudotojo licencijas taip pat galima įsigyti atskirai Wiresoft internetinėje parduotuvėje, nes Microsoft licencijavimo taisyklės, kaip įprasta, netaikomos; kitu atveju naudota programinė įranga neturi jokių trūkumų ar funkcionalumo apribojimų - taip pat ir dėl to, kad programinė įranga iš principo negali susidėvėti.

Iš kur gaunamos Wiresoft siūlomos naudotos Windows Server 2016 naudotojų licencijos?

Wiresoft siūlomos Windows Server 2016 versijų naudotojo licencijos yra originalios licencijos, nes jos taip pat siūlomos pagal Microsoft licencijavimo programą; skirtumas tik tas, kad anksčiau jos buvo įmonės įsigytos Windows Server 2016 naudotojo licencijos dalis. Wiresoft įsigijo šias apimties licencijas arba atskirų naudotojų prieigos licencijas, pagal kurias apimties licencijos buvo išskaidytos į atskiras licencijas. Gautos atskirų naudotojų CAL vadinamos naudojama programine įranga. Nepaisant to, kad jos pažymėtos kaip naudotos, jas galima naudoti kaip ir naujas licencijas Windows Server 2016 prieigai gauti, nes jos nesiskiria nuo šių licencijų funkcionalumo ar naudojimo laiko apribojimais.

Naudota programinė įranga su Windows Server 2016 vartotojo licencijomis su pirkėjo apsauga

Net ir naudotų Wiresoft naudotojo licencijų CAL atveju klientai gali pasikliauti įprastiniu pirkėjo saugumu, nes įsigiję iš karto atsisiųs, taip pat iš karto aktyvuos licenciją naudodami galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėtas naudotos programinės įrangos, skirtos Windows Server 2016 vartotojo licencijoms, pirkimas ir naudojimas?

Naudotų Windows Server 2016 vartotojo licencijų įsigijimas ir naudojimas teisiškai neprieštarauja klientams, nes nepažeidžiami jokie teisės aktai. Viena vertus, Wiresoft parduotuvėje siūlomos Windows Server 2016 vartotojo licencijos, taip pat kitos klientų prieigos licencijos yra iš įmonių licencijų inventoriaus. Todėl naudotų licencijų CAL pardavimas, pirkimas ir naudojimas grindžiamas galiojančia teismų praktika, kurioje aiškiai leidžiama prekiauti naudotomis Microsoft licencijomis ir jas naudoti; tai kelis kartus aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Kitas Wiresoft naudojamos programinės įrangos privalumas yra jos audito saugumas, nes pateikiami išsamūs visų ankstesnių pirkėjų įrodymai!

Naudojamos programinės įrangos, skirtos Windows Server 2016 naudotojų licencijų licencijoms, privalumų santrauka

Wiresoft siūlomos Windows Server 2016 naudotojo licencijos naudotojui yra pigi alternatyva, palyginti su panašiais naujais įprastinių programinės įrangos tiekėjų produktais - šis kainos pranašumas taip pat taikomas ir kitai Microsoft Server naudotai programinei įrangai arba Wiresoft prieigos licencijoms.

Kadangi licencijavimas naudojant naudotų naudotojų licencijų licencijas nereikalauja dažnai įprasto laipsniavimo, su Wiresoft galite pritaikyti klientų prieigos licencijų poreikį prie faktinio Windows Server paslaugų naudojimo savo įmonėje. Taigi, dėl lankstaus Windows Server 2016 klientų prieigos licencijavimo naudotojams taip pat galima sumažinti įsigijimo išlaidas.

Wiresoft naudotų licencijų pasiūlymas taip pat yra ypač nebrangus būdas papildyti programinės įrangos atsargas, nes įsigyjant galima naudotis keliomis tam tikros programinės įrangos versijomis, todėl išvengiama suderinamumo problemų, kurios gali kilti, pavyzdžiui, dėl lygiagretaus skirtingų programinės įrangos versijų naudojimo, o tai taip pat gali sumažinti išlaidas perkant naują aparatinę įrangą.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti turimų Windows Server 2016 versijų naudotojo licencijų ir atitinkamų įrenginių licencijų kaip naudojamos programinės įrangos. Be to, Wiresoft naudojamos programinės įrangos pasiūloje yra ir kitų sričių, kuriose naudojama Microsoft programinė įranga, taikomųjų programų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Windows Server 2016 arba bet kurio kito Microsoft produkto naudotojo licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos