Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10071
 • R18-04281
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
12,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x R2 naudotojo CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Naudotojas CAL R2
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinamas(peržiūrėti RDS CAL )


Kad būtų galima naudotis "Microsoft Windows Server 2012 R2" funkcijomis, kurias galima įsigyti iš "Wiresoft" standartinės ir "Datacenter" versijų, be serverio licencijos kiekvienam naudotojui taip pat reikalinga kliento prieigos licencija: "Windows Server 2012 R2" User CAL. Ji suteikia registruotam naudotojui atitinkamas prieigos teises, kuriomis jis gali naudotis bet kuriame "Windows" palaikančiame galutiniame įrenginyje.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"

Pirkite naudotas Microsoft Windows Server 2012 R2 vartotojo licencijas

Kad būtų galima naudotis Microsoft Windows Server 2012 R2 funkcijomis, kurias galima įsigyti iš Wiresoft standartinės ir Datacenter versijų, be serverio licencijos kiekvienam naudotojui taip pat reikalinga kliento prieigos licencija: Windows Server 2012 R2 User CAL. Ji suteikia registruotam naudotojui atitinkamas prieigos teises, kuriomis jis gali naudotis bet kuriame Windows palaikančiame galutiniame įrenginyje.

Pagal Microsoft licencijų valdymo taisykles Windows Server 2012 R2 serverio licencijoje nėra jokių papildomų naudotojo teisių, todėl jas reikia įsigyti papildomai - kaip naudotojo licenciją (User CAL). Tik šiuo vardu registruotas naudotojas turi teisę naudotis Windows Server funkcijomis.

Windows Server 2012 R2 naudotojų licencijų licencijas Wiresoft siūlo ne tik už ypač palankią kainą kaip naudotą programinę įrangą - jas taip pat galima įsigyti vos už vieną kliento prieigos licenciją, kad būtų galima lanksčiai ir pagal poreikius licencijuoti darbuotojus. Naudotos Windows Server 2012 R2 programinės įrangos prieigos licencijos turi tas pačias funkcijas kaip ir atitinkamos Microsoft licencijavimo programoje siūlomos naudotojo licencijos (User CAL) kaip naujos prekės, jei jos ten apskritai prieinamos.

Visapusiškai naudokite Windows Server 2012 R2 su naudojama naudotojo licencija CAL

Jau naudojamoms naudotojo licencijoms taip pat suteikiamos visos serverio versijos 2012 R2, kuri yra Windows Server 2012 įpėdinė, naudojimo parinktys: dėl Windows 8 palaikymo ji taip pat pritaikyta debesijai, todėl galima sukurti debesijos serverį ir naudoti duomenis per galutinį įrenginį debesijoje.

Kokios funkcijos ir privalumai prieinami Windows Server 2012 R2 Datacenter ir Standard leidimuose su vartotojo licencija?

Wiresoft siūlo Windows Server 2012 R2 versiją kaip standartinę ir Datacenter Edition versiją. Funkcijų asortimentas yra vienodas, tačiau jos skiriasi skirtingu virtualizavimo funkcijų laipsniu:

Windows Server 2012 R2 Standard Edition skirta įmonėms, kurios visiškai nenaudoja virtualizacijos arba naudoja tik kelias virtualias mašinas, o Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition turi visas funkcijas, skirtas virtualizuotai debesijos aplinkai valdyti, taip pat bet kokiam skaičiui virtualių mašinų, naudojamų Windows Server Hyper-V vaidmenyje.

Be daugybės optimizuotų tinklo, saugyklos ir administravimo sričių funkcijų, pvz., patobulintos prieigos ir informacijos apsaugos, taip pat virtualaus darbalaukio infrastruktūros su jutikliniams ekranams optimizuota vartotojo sąsaja, Microsoft Windows Server 2012 R2 taip pat įdiegta serverio funkcija IP adresų valdymas (IPAM) ir toliau nurodytos naujos funkcijos, kurios taip pat prieinamos su naudojama naudotojo licencija CAL:

 • Naujas, galingesnis užduočių tvarkytuvas
 • Internet Information Service 8.0 su išplėstinio patvirtinimo sertifikatų valdymu
 • SMB 3.0 - greitesnė ir paprastesnė failų bendrinimo prieiga
 • Hyper-V siūlo aukštesnį virtualizacijos lygį, o prieiga prie virtualių serverių suteikiama naudojant RDP
 • PowerShell 3.0 - veiksmingas sistemos nustatymų valdymas
 • Nuotolinio darbalaukio protokolo (RDP) sesijos vykdomos per kompiuterį, todėl nereikia tiesioginio RDP ryšio su virtualiuoju serveriu
 • System Center Virtual Machine Manager 2012 R2 palaiko Windows Server 2012 R2 ir Hyper-V Server 2012 R2 lygiagretų veikimą
 • 2 kartos virtualios mašinos palaiko Secure Boot ir BIOS standartą UEFI
 • Patobulintas Linux palaikymas naudojant Linux klientams skirtą dinaminę atmintį
 • Duomenų dedublikavimas virtualiuose kietuosiuose diskuose
 • Storage Spaces jungia SSD ir SATA diskus
 • NTFS papildyta atsparia failų sistema

Vartotojo licencijos CAL Microsoft licencijavimo sistemoje

Kartu su Windows Server 2012 R2 išleidimu Microsoft atnaujino licencijavimo modelį. Priklausomai nuo leidimo, galima licencijuoti serverio branduolius, kad nereikėtų papildomų naudotojo licencijų CAL, arba licencijuoti serverį ir reikiamą klientų prieigos licencijų (CAL) skaičių. Todėl pastarasis prieigos licencijavimo su naudotojo licencijomis variantas dažnai yra palankesnis sprendimas mažosioms ir vidutinėms įmonėms.

Šiuo atveju kiekviena serverio licencija papildoma, pavyzdžiui, naudotojo licencijomis, kurios suteikia naudotojui atitinkamas teises naudotis tipinėmis Windows serverio funkcijomis. Be šių Windows Server 2012 R2 kliento ir serverio aplinkos prieigos teisių, naudotojo licencijoje nėra jokios kitos programinės įrangos.

Naudotojų licencijų kortelių naudojimas kaip naudojamos programinės įrangos Windows Server 2012 R2 Standard ir Datacenter leidimuose

Todėl Wiresoft parduotuvėje siūlomos naudotos programinės įrangos naudotojo licencijos nesiskiria nuo naujų naudotojo licencijų: jos suteikia tas pačias galimybes naudotis Windows Server 2012 R2 paslaugomis, kurias galima gauti Standard arba Datacenter Edition versijoje. Daugeliui įmonių ir organizacijų naudotos naudotojo licencijos yra ekonomiškesnė galimybė aprūpinti darbuotojus serverio prieigos licencija; be to, tokių senesnių CAL versijų paprastai nebesiūloma kaip naujų. Toliau pateiktoje apžvalgoje apibendrinami visi CAL naudojamos programinės įrangos privalumai ir ypatybės.

Kokius CAL tipus galima naudoti Windows Server 2012 R2 Standard ir Datacenter versijose?

Windows Server 2012 R2 kliento prieigos licencijavimas yra dviejų CAL tipų:

 • Windows Server 2012 R2 naudotojo licencija CAL - vienam naudotojui
 • Windows Server 2012 R2 įrenginio CAL - vienam galutiniam įrenginiui (pvz., kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)

Kuo skiriasi Windows Server 2012 R2 vartotojo licencija ir įrenginio licencija?

Windows Server 2012 R2 vartotojo licencijos ir įrenginio licencijos nesiskiria turimomis funkcijomis ir paslaugomis. Esminis skirtumas yra tas, kaip suteikiamas prieigos prie Windows serverio leidimas: Naudodamasis naudotojo licencija CAL asmuo įgyja teisę naudotis Windows Server paslaugomis; naudodamasis šia asmenine paskyra jis gali pakaitomis ir nepriklausomai nuo vietos naudoti visiškai skirtingus galinius įrenginius, jei juose įdiegta Windows ir suderinama operacinės sistemos versija. Tai reiškia, kad naudotojas, pavyzdžiui, gali naudotis nešiojamuoju ar planšetiniu kompiuteriu, kai keliauja, stacionariu kompiuteriu darbo vietoje, o asmeniniu kompiuteriu ar nešiojamuoju kompiuteriu - namų biure ir pan. Todėl licencijavimas naudojant naudotojo licencijas gali būti naudingesnis nei licencijavimas naudojant galutinius įrenginius, jei įmonės darbuotojai dažnai dirba keliaudami ir dažnai tikrina savo el. paštą arba prieina prie serverio duomenų ir t. t., priešingai nei tada, kai keli naudotojai naudoja vieną ir tą patį registruotą galutinį įrenginį.

Kokią taikymo sritį siūlo naudojama Windows Server 2012 R2 vartotojo licencija kiekviename iš Standard ir Datacenter leidimų?

Priklausomai nuo to, ar Windows Server 2012 R2 versija Standard, ar Datacenter Edition įdiegta įmonėje, ar panašioje įmonėje, per naudotojo licenciją CAL galima naudotis skirtingomis funkcijomis: Windows Server 2012 R2 duomenų centro versiją galima naudoti su Standard Edition versijos naudotojo licencija, tačiau galima naudotis tik ribotomis Standard Edition versijos funkcijomis. Naudotojo licencijos licencija Datacenter Edition suteikia išplėstą Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition funkcijų apimtį. Jei Windows Server 2012 R2 Standard Edition versija pasiekiama naudojant šią naudotojo licenciją CAL, prieinamos tik Standard Edition versijos funkcijos.

Atkreipkite dėmesį į Windows Server 2012 R2 naudotojų licencijų versijų suderinamumą

Naudotojo licencija Windows Server 2012 R2 suteikia registruotam naudotojui ne tik teises naudotis funkcijomis, kurios priklauso nuo leidimo, bet ir senesnių Windows Server versijų naudojimo teises (pažeminimas). Priešingai, Windows Server 2012 R2 versijos vartotojo licencija neapima teisių, susijusių su aukštesnėmis serverio versijomis, pvz., 2016 (atnaujinimas). Todėl prieš įsigydami Windows Server 2012 R2 vartotojo licencijas turėtumėte ne tik atsižvelgti į kiekvieno leidimo funkcijas, bet ir atkreipti dėmesį į esamos Windows Server licencijos ir kliento prieigos licencijos suderinamumą.

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį perkant naudotas Windows Server 2012 R2 naudotojo licencijas?

Kaip jau minėta, Windows Server 2012 R2 naudotojo licencija suteikia licenciją tik vienam naudotojui ir suteikia jam prieigos teises, apibrėžtas pagal leidimą. Kai tik naudotojo registracija baigiama, naudotojo CAL nebegalima perduoti kitam naudotojui. Iš esmės taip pat neįmanoma pakeisti CAL tipo ir naudoti naudotojo CAL kaip įrenginio CAL.

Šiomis Microsoft licencijų valdymo nuostatomis dėl naudotojo licencijų CAL siekiama užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie Windows Server 2012 R2, o tai suteikia įmonėms didesnę duomenų apsaugą ir bendravimo saugumą, nes be naudotojo licencijos CAL negalima naudotis serverio paslaugomis ir duomenimis.

Išvada dėl Microsoft Windows Server 2012 R2 naudojamų naudotojų licencijų licencijų

Kuris kliento prieigos licencijos tipas yra lankstesnis ir ekonomiškesnis, nustatoma kiekvienu konkrečiu atveju. Be licencijuotų darbuotojų, kurie naudojasi Windows serveriu, skaičiaus, svarbus ir naudojamų galinių įrenginių skaičius: kai tik dauguma naudotojų prie Windows Server 2012 R2 prieina per skirtingus galinius įrenginius ir savarankiškai, licencijavimas su naudotojo licencijomis suteikia daugiau privalumų.

Todėl geriausias atspirties taškas renkantis CAL tipą - tikslios žinios apie tipinius įmonės procesus naudojant Windows Server 2012 R2. Pirmiau aprašytame pavyzdyje licencijavimas naudojant naudotojo licencijas įmonei yra palankesnis nei licencijavimas naudojant įrenginio licencijas, nes reikia įsigyti mažiau kliento prieigos licencijų.

Microsoft Windows Server 2012 R2 vartotojo licencijos, kaip naudojama programinė įranga Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Naudotojų licencijų licencijas kaip naudotą Windows Server 2012 R2 programinę įrangą Wiresoft internetinėje parduotuvėje galima įsigyti vos už vieną licenciją - šiuo atveju netaikomos visos kitais atvejais galiojančios Microsoft licencijų mastelio nustatymo taisyklės; naudota programinė įranga neturi jokių trūkumų ar apribojimų, palyginti su naujomis licencijomis - taip pat todėl, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Iš kur Wiresoft naudoja Windows Server 2012 R2 naudotojų licencijų licencijų programinę įrangą?

Wiresoft siūlomos naudojamos Windows Server 2012 R2 vartotojo licencijos yra originalios Microsoft licencijavimo programos licencijos; jos buvo Windows Server 2012 R2 vartotojo licencijos dalis, kurią įsigijo įmonė ir vėliau pardavė Wiresoft. Todėl visos apimties licencijos buvo suskaidytos į atskiras licencijas, o gautos atskiros naudotojo licencijos CAL vadinamos naudota programine įranga, tačiau jas galima naudoti kaip naują licenciją prieigai prie Windows Server 2012 R2, nes jos gali būti vėl naudojamos registracijai, kadangi jos nesiskiria nuo naujų licencijų nei funkcionalumo, nei naudojimo laikotarpio apribojimais.

Pirkėjo saugumas su naudotomis Windows Server 2012 R2 naudotojo licencijomis

Wiresoft naudotos programinės įrangos pasiūlymas, skirtas Windows Server 2012 R2 naudotojų licencijoms, suteikia klientams saugumą licencijuojant Windows Server 2012 R2! Todėl naudotos naudotojo licencijos CAL yra įprastos pirkėjo saugumo priemonės, kurias įsigijus galima iš karto atsisiųsti, įskaitant tiesioginį licencijos aktyvavimą naudojant galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėtas naudotų Windows Server 2012 R2 naudotojo licencijų įsigijimas ir naudojimas?

Įsigydami naudotas Windows Server 2012 R2 vartotojo licencijas ir jas naudodami Wiresoft klientai gali būti tikri, kad nepažeidžia jokių teisinių nuostatų. Naudotos Windows Server 2012 R2 vartotojo licencijos, kaip ir kitos Wiresoft parduotuvėje prieinamos klientų prieigos licencijos, yra iš įmonių licencijų inventoriaus. Todėl prekiaujant naudotomis naudotojo licencijomis taikoma galiojanti teismų praktika, kuri aiškiai leidžia parduoti, pirkti ir naudoti naudotas Microsoft naudotojo licencijas; tai kelis kartus aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose. Naudota programinė įranga iš Wiresoft taip pat siūlo audito saugumą dėl visų ankstesnių pirkėjų įrodymų!

Naudotų Windows Server 2012 R2 naudotojų licencijų privalumai iš pirmo žvilgsnio

Naudota Wiresoft programinė įranga, skirta Windows Server 2012 R2 naudotojo licencijoms, yra ne tik už prieinamą kainą, bet ir vis dar prieinama čia, parduotuvėje, palyginti su daugelio programinės įrangos tiekėjų siūlomomis licencijomis, nors tai nėra naujausia versija - šie privalumai taip pat taikomi Microsoft kitoms klientų prieigos licencijoms ir serverio licencijoms kaip naudota programinė įranga.

Be to, išduodant licencijas su naudojamomis naudotojo licencijomis CAL, panaikinamas dažnai pasitaikantis pakopinis licencijavimas, todėl galite licencijuoti tikslų galutinių įrenginių skaičių savo įmonėje pagal faktinį Windows Server paslaugų naudojimą.

Naudotos Wiresoft CAL suteikia praktinę galimybę papildyti ir senesnės programinės įrangos atsargas, nes galima įsigyti tiek dabartinės, tiek senesnės programinės įrangos versijų; tai reiškia, kad galima išvengti suderinamumo problemų, kurios gali kilti dėl lygiagretaus skirtingų programinės įrangos versijų naudojimo, todėl sumažėja naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidos.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti ne tik Windows Server 2012 R2 versijų naudotojo licencijas, bet ir atitinkamas įrenginių licencijas kaip naudotą programinę įrangą. Be to, Wiresoft naudotos Microsoft programinės įrangos pasiūlymas apima ir kitas programas - su visais pirmiau minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Windows Server 2012 R2 arba bet kurio kito Microsoft produkto naudotojo licencijas, nedvejodami kreipkitės į mus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos