Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10529
 • PGI-00254
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
40,90 € * 44,90 € * (8,91% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x naudotojo Enterprise CAL
Sistema  "Exchange" serveris
CAL Enterprise User CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotai
Kalbos Visos kalbos


"Microsoft Exchange" serveris Enterprise CAL 2019 yra programinės įrangos produktas, suteikiantis prieigą prie "Microsoft Exchange Server" savybių ir funkcijų. Tai papildoma "Microsoft Exchange Server" Standard CAL licencija. Licencija leidžia tokiems įrenginiams, kaip darbo vietos, nešiojamieji kompiuteriai ir mobilieji įrenginiai, prisijungti prie "Exchange Server" ir naudotis jo funkcijomis.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL"

Įmonės naudotojų licencijos Microsoft Exchange Server 2019 kaip naudojama programinė įranga

Microsoft Exchange Server 2019 standartinės ir Enterprise versijų atveju kiekvienam naudotojui, norinčiam naudotis serverio paslaugomis, be serverio licencijos reikia atskiros kliento prieigos licencijos: Exchange Server 2019 User CAL. Tik taip konkrečiam registruotam asmeniui suteikiamos atitinkamos prieigos teisės.

Taip yra todėl, kad pagal Microsoft licencijų valdymo nuostatas Exchange Server 2019 Standard arba Enterprise licencija neapima jokių papildomų naudotojo teisių, todėl jas reikia įsigyti papildomai, išduodant naudotojo licenciją CAL. Taigi registruoti naudotojai gali naudotis visomis Exchange Server funkcijomis naudodami pasirinktą galutinį įrenginį.

Naudotas Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise Edition naudotojų licencijas Wiresoft gali įsigyti ne tik už palankią kainą, bet ir atskirais kiekiais. Naudotos naudotojo licencijos CAL turi tas pačias funkcijas kaip ir naudotojo kliento prieigos licencijos, kurios siūlomos kaip naujos oficialioje Microsoft Exchange Server 2019 licencijavimo programoje.

Naudokitės visomis naujomis MS Exchange Server 2019 funkcijomis, naudodamiesi naudotojų licencijomis CAL

Windows Exchange Server 2019 taip pat veikia sistemoje Windows Server 2019 Core ir yra patikima bei saugi organizacijos pranešimų siuntimo infrastruktūros platforma. Atskiros Exchange versijos, pavyzdžiui, Standard ir Enterprise, siūlo visas funkcijas, kurios padeda ne tik palaikyti visapusišką bendravimą, bet ir bendradarbiavimą. Be kita ko, galima naudotis šiomis naujomis funkcijomis ir savybėmis:

 • Meta Cache Database (MCDB) išsaugo meta informaciją, pavyzdžiui, pašto dėžučių aplankų struktūras, taip pat pagreitina prieigą prie turinio ir jo paiešką.
 • Dinaminė duomenų bazės talpykla (DDC) padidina Exchange Server spartą ir užtikrina geresnį saugyklos talpos panaudojimą, nes dinamiškai prisitaiko prie dabartinių reikalavimų.
 • Paieškos rodyklė dabar yra pašto dėžutės duomenų bazėje, todėl supaprastėja administravimas ir padidėja paieškos greitis.
 • Naudojant Windows Server Core taip pat galima paleisti standartinę serverio sistemos versiją supaprastintu būdu, todėl lengviau konfigūruoti ir užtikrinamas didesnis saugumas nuo įsilaužėlių.
 • Naudojant kliento prieigos taisykles, yra daugiau galimybių apriboti prieigą prie Exchange Server konfigūracijos srities.
 • Bendradarbiavimą su dokumentais gerokai pagerina galimybė failus padaryti prieinamus OneDrive for Business.
 • Nauji kalendoriaus patobulinimai palengvina susitikimų organizavimą, pvz., patobulintas kalendoriaus valdymas (Patobulintas kalendoriaus valdymas), įdiegtos tokios funkcijos kaip Numatytoji pabaigos data, Neperduoti, taip pat įvairios ne darbo vietoje siunčiamų pranešimų konfigūravimo parinktys.

Exchange Server Standard ir Enterprise Edition 2019 naudotojų licencijos Exchange Server Standard ir Enterprise Edition kaip naudojama programinė įranga - svarbiausi faktai iš pirmo žvilgsnio

Wiresoft siūlomos naudotojų licencijų licencijos (CAL) kaip naudota programinė įranga niekuo nesiskiria nuo naujų produktų, jos turi tas pačias prieigos parinktis kaip ir nauji produktai, kad būtų galima naudotis Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijų funkcijomis. Todėl naudotos naudotojo licencijos CAL yra pigesnė galimybė mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms ir organizacijoms aprūpinti savo darbuotojus Exchange Server prieigos licencija, be to, jos taip pat leidžia pritaikyti licencijavimą.

Bendra informacija apie Microsoft licencijų valdymą Exchange Server 2019 su CAL

Exchange Server 2019 standartinių ir Enterprise versijų atveju Microsoft licencijų valdymas reguliuoja papildomą naudotojų licencijavimą, suteikiant prieigos teises, kad darbuotojai galėtų naudotis el. laiškais ir pan.. Taip yra todėl, kad į serverio licenciją įtrauktos CAL yra skirtos tik IT administratoriams ir negali būti naudojamos tipinėms Exchange paslaugoms. Tik kliento prieigos licencija User CAL suteikia darbuotojui teisę naudotis Exchange Server funkcijomis bet kuriame Windows palaikančiame galutiniame įrenginyje. Be asmeninių prieigos teisių prie Exchange Server 2019 kliento ir serverio aplinkos, naudotojo licencijoje nėra jokios kitos programinės įrangos.

Kokie yra Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijų naudotojų licencijų privalumai?

Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijų licencijavimas pagal CAL leidžia tiksliai ir pagal pareikalavimą valdyti visų organizacijos darbuotojų prieigos teises. Pagal Microsoft licencijavimo modelį Exchange Server 2019 siūlomos dviejų tipų CAL:

 • Exchange Server 2019naudotojo licencija CAL - taikoma vienam specialiam naudotojui
 • Exchange Server 2019įrenginio CAL - taikoma vienam specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui) Serverio prieigos teisės

Kuo skiriasi Exchange Server 2019 naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos?

Exchange Server 2019 naudotojo licencija User CAL siūlo tokias pačias naudojimo parinktis kaip ir įrenginio licencija Device CAL. Tačiau skiriasi atitinkamos prieigos prie Exchange serverio galimybės, dėl kurių gaunami skirtingi privalumai. Be įmonės darbuotojų skaičiaus ir jų darbo vietų su asmeniniu kompiuteriu ar panašia įranga, svarbų vaidmenį atlieka ir darbo eiga, kuria naudotojai naudojasi Exchange serveriu: Kai kuriose MVĮ naudotojai gali prie jo prisijungti per visiškai skirtingus galinius įrenginius, o kitoje darbo aplinkoje keli darbuotojai dalijasi vienu galiniu įrenginiu ir pakaitomis jungiasi prie Exchange serverio, kad galėtų išsikviesti el. laiškus ir pan.

Todėl kiekvienas atskiras darbuotojas, kuriam suteikta teisė pasiekti Exchange serverį su naudotojo licencija (User CAL), gali naudoti bet kurį Windows palaikantį galutinį įrenginį Exchange paslaugoms pasiekti. Tai suteikia galimybę prie Exchange serverio prisijungti vietoje ir nepriklausomai, naudojant savo mobilųjį kompiuterį arba išmanųjį telefoną, pvz., kelyje arba namų biure, bet svarbiausia - naudojant bet kurį kitą įrenginį, prieinamą vietoje per interneto prieigą.

Todėl Naudotojo licencija CAL suteikia geras mobiliojo naudojimo galimybes, nes licencijuotas naudotojas gali nevaržomai rinktis prieigą - visada su sąlyga, kad naudojamas galutinis įrenginys yra suderinamas su Windows.

Exchange Server 2019 CAL naudojimo parinkčių skirtumai Standard ir Enterprise versijoms

MS Exchange Server 2019 standartinis ir Enterprise leidimai skiriasi ne tik funkcijų išplėtimais, bet ir, Enterprise atveju, visų pirma atitinkamų pašto dėžučių reikalavimų mastelio galimybėmis. Tačiau iš esmės galima naudoti ir Enterprise Edition versiją su Standard Edition versijos naudotojo licencija, tačiau tada galima naudotis ne tik ribotomis Standard Edition versijos funkcijomis, bet ir atitinkamai mažesniu pašto dėžučių duomenų bazių skaičiumi. Todėl Enterprise Edition versijos vartotojo licencijos suteikia daugiau funkcijų, jei įdiegta Enterprise Server licencija.

Užtikrinkite Exchange Server 2019 naudotojų licencijų suderinamumą su versijomis

Be pirmiau minėtų parinkčių, priklausomai nuo versijos, Exchange Server 2019 versijos naudotojo licencija suteikia naudotojui ne tik šios serverio versijos prieigos teises, bet ir senesnių Exchange versijų, pvz., 2016 m., prieigos teises (pažeminimas). Taigi 2019 m. serverio versijai skirta naudotojo licencija yra pranašesnė už senesnių versijų naudotojo licencijas, kurias taip pat galima naudoti ankstesnėms Exchange Server versijoms, bet ne 2019 m. Exchange Server versijai (naujinimui).

Nors šiuo metu Exchange Server 2019 versijos naudotojo licencija yra didžiausia, be įtrauktų konkrečiai versijai būdingų funkcijų, visada reikėtų atkreipti dėmesį į serverio licencijos ir kliento prieigos licencijos suderinamumą.

Į ką turėtumėte atsižvelgti licencijuodami Exchange Server 2019 su naudotojo licencija?

Kaip jau minėta, naudota naudotojo licencija CAL suteikia vienam naudotojui Exchange Server 2019 prieigos teises. Užbaigus naudotojo registraciją, šios naudotojo CAL nebegalima perduoti kitam asmeniui. Taip pat neįmanoma pakeisti CAL tipo ir naudoti naudotojo CAL kaip įrenginio CAL.

Šie Microsoft licencijų valdymo apribojimai skirti užkirsti kelią netinkamai prieigai prie Exchange Server 2019 paslaugų. Todėl jie užtikrina didesnį įmonės ir jos komunikacijos saugumą, nes trečiosios šalys ar nelicencijuoti asmenys neturi prieigos teisių naudotis el. pašto paslaugomis ir kitais serverio duomenimis.

Išvada dėl Exchange Server 2019 naudotojų licencijų licencijų

Kurios rūšies Windows Exchange Server 2019 kliento prieigos licencija turi daugiau privalumų naudojant įmonėje, kiekvienu atveju skiriasi. Čia lemiamą vaidmenį vaidina vyraujantis prieigos per esamus galinius įrenginius tipas: kai tik darbuotojai reguliariai naudoja mobiliuosius galinius įrenginius arba įvairius atskirus įrenginius pakaitomis, pvz., skirtingose darbovietėse, norėdami prisijungti prie Windows serverio, asmeninė naudotojo licencija (CAL) suteikia daugiau privalumų, nes jie visada gali naudoti savo asmeninę paskyrą šiam tikslui.

Ar Exchange Server 2019 licencijavimas naudojant naudotojo licencijas Exchange Server 2019 yra palankesnis įmonei nei naudojant įrenginio licencijas, nes tokiu atveju reikia mažiau licencijų, priklauso nuo tipinės įmonės darbo eigos. Žinios apie tai sudaro optimalų CAL pasirinkimo pagrindą perkant naudotas Exchange Server 2019 kliento prieigos licencijas.

Microsoft Exchange Server 2019 vartotojo licencijos, kurias galima įsigyti už vieną licenciją Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Exchange Server 2019vartotojo licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje yra jau nuo vienos kliento prieigos licencijos - nes galimi Microsoft licencijavimo reglamentai negalioja pažymėjus kaip naudotą, kitaip nėra jokių su naudojimu susijusių trūkumų - ne tik todėl, kad programinė įranga iš principo negali susidėvėti.

Exchange Server 2019 vartotojo licencijų kilmė, kaip naudojama programinė įranga Wiresoft

Šios Wiresoft siūlomos Exchange Server 2019 naudotojo licencijos User CALs, skirtos naudoti programinę įrangą, yra originalios licencijos, nes jos taip pat siūlomos kitur pagal Microsoft licencijavimo programą; skirtumas tas, kad Wiresoft naudotojo licencijos User CALs buvo Exchange Server 2019 licencijos dalis, skirta naudotojams, kuriuos įmonė kadaise įsigijo kaip ankstesnis savininkas. Visą naudotojo licenciją arba atskirų naudotojų prieigos licencijas pastaroji perpardavė Wiresoft, o apimties licencijos taip pat buvo suskirstytos į atskiras licencijas. Taip sukurtos atskiros naudotojo licencijos CAL žymimos kaip naudojama programinė įranga. Tačiau nepaisant to, kad šios licencijos pažymėtos kaip naudotos, jas galima naudoti kaip naujas licencijas norint naudotis Exchange Server 2019 paslaugomis, nes jos nesiskiria nuo šių licencijų funkciniais apribojimais ar naudojimo laikotarpiu.

Pirkėjo saugumas su Exchange Server 2019 naudotojo licencijomis, kaip naudojama programinė įranga

Wiresoft siūlomos Exchange Server 2019 naudotojo licencijos Exchange Server 2019 yra ne tik pigus Exchange Server 2019 licencijavimo būdas mūsų klientams, bet ir saugus bei teisėtas naudojimas! Todėl šios Wiresoft vartotojo licencijos taip pat suteikia jums, kaip klientui, įprastą pirkėjo saugumą, nes įsigiję iš karto atsisiųsite ir iš karto aktyvuosite licenciją naudodami galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėtas naudotų Exchange Server 2019 naudotojų licencijų įsigijimas ir naudojimas?

Tiek vartotojo licencijos, kurias galite įsigyti iš Wiresoft, skirtos Exchange Server 2019, tiek visos kitos parduotuvėje siūlomos kliento prieigos licencijos gaunamos iš įmonių licencijų atsargų. Todėl tiek naudotų CAL pardavimas, tiek pirkimas grindžiamas galiojančia teismų praktika, kurioje aiškiai leidžiama prekiauti Microsoft naudotomis licencijomis, o tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Tai reiškia, kad jūs, kaip naudotų Exchange Server 2019 naudotojo licencijų CAL pirkėjas, taip pat kaip naudotojas, turite teisinį saugumą, nes nei Wiresoft, nei jūs nepažeidžiate jokių teisinių nuostatų.

Kitas privalumas: kiekviena naudojama Wiresoft programinė įranga taip pat yra patikima auditui, nes pateikti visi ankstesnių pirkėjų įrodymai!

Santrauka: Visi Wiresoft naudojamos programinės įrangos, skirtos Exchange Server 2019 naudotojų licencijoms, privalumai

Naudotos Exchange Server 2019 naudotojų licencijos Wiresoft siūlo nebrangią alternatyvą, prilygstančią daugelio tradicinių programinės įrangos tiekėjų naujoms licencijoms - tai taikoma ir kitų Microsoft serverių prieigos licencijoms.

Nėra jokių kitų licencijavimo apribojimų, pvz., mažiausio naudotojų licencijų licencijų skaičiaus, todėl galite licencijuoti savo darbuotojus individualiai ir lanksčiai, atsižvelgdami į faktinį serverio paslaugų naudojimą. Tai taip pat leidžia Wiresoft klientams sumažinti Exchange Server naudotojų prieigos licencijavimo išlaidas.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Exchange Server 2019 naudotojo prieigos licencijų, bet ir įrenginių licencijų (angl. Device CAL) ir atitinkamų klientų prieigos licencijų dabartinėms išankstinėms MS Exchange Server versijoms, kaip naudojamos programinės įrangos, taip pat programinės įrangos licencijų, įskaitant atitinkamas reikalingas prieigos licencijas daugeliui kitų Microsoft Server programų. Taigi, naudodami naudotas Wiresoft licencijas, turite ekonomišką galimybę papildyti savo programinės įrangos atsargas ir kitose verslo srityse, taip išvengdami išlaidų naujai aparatinei įrangai ir suderinamumo problemų, kurios gali kilti dėl nevienodų programinės įrangos versijų naudojimo.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik serverio ir kliento prieigos licencijas, bet ir kitas Microsoft programinės įrangos programas su visais naudotos programinės įrangos privalumais. Jei turite klausimų apie MS Exchange Server 2019 arba bet kurio kito Microsoft produkto naudotojo licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos