Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
"MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

"MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10148
 • D47-00916
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
63,90 € * 69,90 € * (8,58% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
"MacOS"  Monterėjus, Big Sur, Katalina, Mohavė


Kai reikia įtikinamai ir gyvai pateikti turinį, Microsoft PowerPoint vis dar yra klasikinė tam skirta programinė įranga. Naudodami įvairias dizaino parinktis ir pagalbines funkcijas, galite kurti informatyvias skaidres, kurios patraukia dėmesį dinamiškais perėjimais ir animacijomis. Naujausią išbandytos ir patikrintos Office programinės įrangos, skirtos "macOS" operacinėms sistemoms, versiją " PowerPoint for Mac 2019" dabar galima įsigyti iš Wiresoft. Ne tik profesionalams ir patyrusiems naudotojams, bet ir pradedantiesiems bei su Windows nesusipažinusiems naudotojams integruotos, intuityviai naudojamos priemonės padeda darbe, mokykloje ir universitete rengti temas ir turinį skaidrėse bei sudaryti iš jų gyvą pristatymą, kuris taip pat yra informatyvus ir įspūdingas kaip profesionalus vaizdo pristatymas. Galimybė kuriant atkreipti dėmesį į prieinamumą taip pat išplečia žmonių, kuriuos galima pasiekti naudojant PowerPoint 2019 for Mac , ratą.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį ""MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"

"Microsoft PowerPoint for Mac 2019" kaip atskira Office programa

Kai reikia įtikinamai ir gyvai pateikti turinį prezentacijos forma, "Microsoft PowerPoint" vis dar yra klasikinė programinė įranga. Naudodami daugybę dizaino parinkčių ir pagalbinių funkcijų, galite kurti informatyvias skaidres, kurios patraukia dėmesį dinamiškais perėjimais ir animacijomis.

"PowerPoint for Mac 2019" - tai naujausia patikrintos Office programinės įrangos, skirtos "MacOS" operacinėms sistemoms, versija, kurią dabar galima įsigyti iš "Wiresoft". Ne tik profesionalams ar patyrusiems, bet ir pradedantiesiems bei ne Windows-afiniams naudotojams integruotos, intuityviai naudojamos priemonės padeda tiek darbe, tiek mokykloje ar studijų metu parengti temas ir turinį skaidrėse bei sujungti jas į gyvą paskaitą, kuri taip pat veikia kaip profesionali vaizdo prezentacija, informatyvi ir kartu įspūdinga. Galimybė kuriant atkreipti dėmesį į prieinamumą taip pat išplečia žmonių, kuriuos galima pasiekti naudojant " PowerPoint 2019 for Mac", ratą.

" Microsoft PowerPoint for Mac 2019" naudotojo sąsaja buvo atnaujinta, todėl ji tapo dar patogesnė; tai leidžia naujiems naudotojams greitai pradėti dirbti su programa. Be to, jiems padeda platus šablonų ir dizaino parinkčių asortimentas, leidžiantis kurti individualios išvaizdos prezentacijų skaidres.

Be to, "PowerPoint for Mac 2019" palaiko jutiklinį naudojimą - tai taikoma ir planšetiniams kompiuteriams, ir bendram skaitmeninių rašiklių naudojimui - ypač naujasis laisvosios rankos piešimo įrankis turi daugybę efektų ir formų, kad galėtumėte patys kurti profesionalius eskizus.

"PowerPoint for Mac 2019" galima įsigyti tik kaip sudėtinę atitinkamos Office versijos dalį iš įprastinių tiekėjų, tačiau "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galite įsigyti programinę įrangą atskirai - ir už neprilygstamą kainą! Atkreipkite dėmesį į toliau išvardytus sistemos reikalavimus, kad galėtumėte naudotis visomis funkcijomis. "Wiresoft" galite įsigyti ne tik "PowerPoint for Mac 2019", bet ir ankstesnes versijas už mažą kainą kaip vieno vartotojo versiją, taip pat kitas Office programas. Visos svarbios naujos "PowerPoint for Mac 2019" funkcijos pateikiamos šioje išsamioje apžvalgoje.

Naujų "PowerPoint" funkcijų "Mac 2019" versijoje apžvalga

Programoje "PowerPoint for Mac 2019" yra daug patobulintų ir patobulintų esamų įrankių funkcijų, taip pat daug naujų funkcijų. Ypač paminėtina "Morph" funkcija, pridėta SVG ir 3D grafika ir dar geresnė prieinamų prezentacijų kūrimo parama.

Konkrečios "PowerPoint" funkcijos 2019 m. "Mac" versijoje

"Microsoft" į "PowerPoint for Mac 2019" įtraukė keletą naujų funkcijų, kurios leidžia įdomiau ir įvairiau rengti prezentacijas, visų pirma morfingas ir patobulintas vaizdo įrašų įrašymas:

 • Funkcija "Morph" suteikia visiškai naujų animacijos parinkčių. Ji sukuria vientisus perėjimus tarp atskirų skaidrių animuodama atskirus objektus, pavyzdžiui, figūras, paveikslėlius, "SmartArt" ir "WordArt" grafiką, taip pat tekstą - tik diagramos neanimuojamos. Norint tai padaryti, dvi skaidrės turi turėti bent vieną bendrą objektą, kad būtų galima sukurti morfo perėjimą, kuriam galima naudoti įvairius efektus.
 • Įrašant prezentaciją dabar galima įrašyti ne tik vaizdo ir garso komentarus, bet ir skaitmeninio laisvosios rankos įvedimo gestus: visi elementai, pavyzdžiui, komentarai ir animacijos, taip pat rodyklės judesiai ir rodymo trukmė, išsaugomi pačioje prezentacijoje. Taip prezentacija paverčiama vaizdo įrašu, kurį galima peržiūrėti programoje "PowerPoint".
 • Integravus internetinį vaizdo įrašą, skaidrei galima suteikti daugiau dinamikos. Vaizdo įrašą galima paleisti neišeinant iš programos "PowerPoint". Ši funkcija pradėta naudoti nuo "macOS 10.13.4" ("High Sierra") versijos.

Naujos, keičiamo mastelio diagramos ir 3D modeliai

Programoje "PowerPoint for Mac 2019" diagramų ir modelių, skirtų "PowerPoint" skaidrių dizainui, asortimentas taip pat papildytas nauju diagramų rinkiniu, įskaitant trimačius modelius, kurie suteikia dar daugiau galimybių iliustruoti pristatymus:

 • Visus turimus 3D modelius galima laisvai pasukti 360° kampu ir be nuostolių keisti jų mastelį.
 • Naudojant naująją morfavimo funkciją šiuos 3D modelius taip pat galima animuoti.
 • Naudotojai taip pat gali kurti savo trimatį turinį ir įterpti jį į "PowerPoint" skaidrę.
 • Naujiena yra ir SVG (Scalable Vector Graphics) failai - keičiamo mastelio vektorinė grafika; jų, kaip ir 3D modelių, privalumas yra tas, kad juos galima didinti arba mažinti pagal pageidavimą, neprarandant vaizdo kokybės, taip pat juos galima laisvai pasukti ir redaguoti naudojant spalvotus filtrus.
 • Naujojo tipo piltuvėlio diagrama daugiausia tinka aiškiai parodyti proceso etapus.

Bendrosios "PowerPoint for Mac 2019" funkcijos

Be pirmiau minėtų naujų įrankių ir funkcijų, " PowerPoint for Mac 2019" taip pat turi daug kitų naujų funkcijų ir patobulinimų. Tai visų pirma laisvosios rankos piešimo ir prieinamų pristatymo dokumentų kūrimo palaikymas.

Naujos darbalaukio rodinio parinktys programoje "PowerPoint for Mac 2019"

Windows tipinis Office dizainas pritaikytas "PowerPoint for Mac 2019". Naujojo rodinio parinktis taip pat galima išjungti:

 • Visoms Office programoms būdinga juostelės išvaizda "PowerPoint for Mac 2019" suderinta su Windows plytelių išvaizda, būdinga Windows 10 operacinei sistemai.
 • Dažnai naudojamos funkcijos ir ypatybės dabar yra labiau paryškintos, todėl turėtų būti lengviau jas rasti.
 • Skirtukus taip pat galima išdėstyti pagal savo poreikius, taip pat juostą galima visiškai paslėpti; tada funkcijas bus galima pasiekti iš viršuje esančios meniu juostos.
 • "PowerPoint for Mac 2019" taip pat apima temas, kurios pakeičia įprastas programos langų spalvas (raudoną) achromatiniais tonais. Tai padeda susikaupti, ypač skaitant skaidrės turinį. Todėl baltas vaizdas yra labai ryškus, o tamsiai pilkas ir juodas su tamsiu režimu siūlo ypač sumažintą, didesnio kontrasto programos ekraną.

Patogus laisvosios rankos įrankis ir nauji rašikliai

Programoje "PowerPoint for Mac 2019" dabar yra patogus laisvosios rankos įrankis, kuriuo galima iškart nubraižyti formules ar diagramas, taip pat grafikus ir įterpti juos į skaidrę. Šį įrankį galima naudoti ne tik rašikliu ar, lietimo atveju, pirštu, bet ir kompiuterio pele. Be to, galima naudoti daugybę spalvotų rašiklių, kuriais galima spalvotai paryškinti teksto fragmentus, kaip jau seniai žinoma iš "Word". Programoje "PowerPoint for Mac 2019" esantis laisvosios rankos piešimo įrankis siūlo šias funkcijas ir efektus:

 • Braižymui ir rašymui, taip pat detalių paryškinimui galima įsigyti įvairių skaitmeninių rašiklių, kurie yra skirtingo stiprumo ir spalvų: rašiklį, skirtą įprastam užrašų rašymui, pieštuką, kuriuo galima piešti eskizus ir grafiką, ir klasikinį ryškiklį, skirtą spalvotai pabraukti žodžius ar teksto ištraukas. Programoje taip pat yra rašiklių su metalo ir kitais grafiniais efektais, įskaitant galaktikos ir vaivorykštės, sidabro ir aukso, lavos ir vandenyno efektus.
 • Programoje "PowerPoint for Mac 2019" gerokai patobulinta apkarpymo funkcija, skirta dėmesį blaškančiam fonui pašalinti: dabar programa automatiškai aptinka ir pasirenka fono sritį. Įmontuotu rašikliu galima koreguoti pasirinkimą, juo pridedant arba pašalinant dalis.
 • Apkarpymo funkciją taip pat galima naudoti tam tikroms lentelės sritims pasirinkti, kad jas būtų galima naudoti kaip skaidrių grafiką.

Prieinamų prezentacijų kūrimas programoje "PowerPoint for Mac 2019"

2019 m. "Mac" versijoje ne tik patobulintos "PowerPoint" skaidrių skaitymo ir supratimo palengvinimo regos sutrikimų turintiems žiūrovams parinktys, bet ir pridėta naujų funkcijų:

 • "PowerPoint for Mac 2019" programoje "Supportive Error Correction in PowerPoint for Mac 2019", iš dalies remiantis čia taikomais tarptautiniais standartais, pateikiami pasiūlymai, kaip pagerinti darbą. Juos galima lengvai priimti tiesiogiai vienu spustelėjimu, o programa juos automatiškai pritaiko tam tikrai sričiai.
 • Klaidų taisymo įrankis taip pat prideda trūkstamą alternatyvų tekstą prie paveikslėlių ir grafikos bei ištaiso nepakankamą spalvų kontrastą. "Pilkos spalvos" vaizdas vaizdžiai imituoja spalvomis nesidominčio žmogaus suvokimą.
 • Į "PowerPoint for Mac 2019" integruotuose iš anksto parengtuose prieinamuose skaidrių šablonuose jau yra tinkami skaidrių pavadinimai, įskaitant antraštės struktūrą.
 • AI funkcija "QuickStarter" yra praktinė pradinė pagalbinė priemonė prezentacijai kurti: pirmiausia naudotojams padedama atlikti teminį tyrimą. Įvedus temą, "QuickStarter" parodo tinkamų potemų sąrašą ir pasiūlo kiekvienai iš jų tinkamą skaidrių rinkinį. Pagal paieškos "Bing" rezultatus įrankis sukuria skaidres su atitinkamu turiniu ir jų struktūra. Tada norimas skaidres galima pasirinkti jas spustelėjus. Galiausiai belieka tik sukurti tinkamą išvaizdą, įskaitant foninę grafiką, ir prezentacijos pagrindas bus paruoštas vos per kelias minutes.

Patobulintas bendradarbiavimas internete su "PowerPoint" dokumentu

Jei prie "PowerPoint" pristatymo nori dirbti keli žmonės, tai taip pat įmanoma "Mac" kompiuteryje. Būtina sąlyga - naudoti vieną iš dviejų "Microsoft" debesijos paslaugų "OneDrive" arba "SharePoint". Pirmiausia ten paskelbiama pristatymo kopija, kurią vėliau redaguoja atitinkami pakviesti darbuotojai. Kai visi dalyvaujantys asmenys prideda savo pakeitimus ar pastabas, originalas ir kopija (-os) vėl sujungiami, kad būtų galima parodyti skirtumus ir prireikus juos panaikinti.

Sistemos reikalavimai naudojant "Microsoft PowerPoint 2019" "Mac" kompiuteryje

Toliau pateikiamoje informacijoje išvardyti būtiniausi reikalavimai, kad galėtumėte įdiegti ir paleisti " PowerPoint for Mac 2019" "Apple" įrenginyje.

Atkreipkite dėmesį, kad norint naudotis kai kuriomis programinės įrangos funkcijomis, turi būti įdiegta bent "macOS" 10.13.4 (High Sierra) versija.

 • Operacinė sistema: vienos iš trijų dabartinių "macOS" operacinių sistemų versija
 • "iPad" ir "iPhone": bent "iOS 8.0" arba naujesnė versija
 • Procesorius: "Intel
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 4 GB
 • Kietasis diskas: bent 3 GB laisvos vietos
 • Vaizdo plokštė: ne mažiau kaip 1280 x 800 taškų

Pirkite "PowerPoint for Mac 2019" kaip vieną " Office Suite" programą "Wiresoft" už specialią kainą

"MS PowerPoint 2019 for Mac" yra tipiškas atitinkamo "Microsoft" Office rinkinio, skirto "Mac" kompiuteriams, komponentas ir paprastai atskirai įprastose programinės įrangos parduotuvėse nėra prieinamas. "Wiresoft" taip pat galite įsigyti "PowerPoint for Mac 2019" programą atskirai!

Jūsų privalumai: "Wiresoft" siūloma "PowerPoint" pirkimo versija yra vieno naudotojo licencija, kuri neįpareigoja jus pasirašyti ilgalaikę ir brangią prenumeratą, įskaitant atnaujinimus, taip pat nereiškia jokių funkcijų apribojimų. Todėl jums dvigubai verta įsigyti "PowerPoint for Mac 2019" kaip vieną programą iš "Wiresoft", ypač jei jums nereikia kitų Office programų.

Jūsų programinės įrangos pirkimas su "Wiresoft" visada yra pigus ir saugus! "PowerPoint for Mac 2019" vieno vartotojo licencija, kurią čia įsigyjate, yra iš didesnės apimties licencijos įmonėms arba yra naudotos programinės įrangos licencija - todėl jos ypatingas kainos pranašumas! Pagal funkcionalumą siūloma programinė įranga yra identiška atitinkamai "PowerPoint" programai, kuri taip pat yra " Office Suite for Mac 2019" dalis. Taigi, ypač mažesnės įmonės ir individualūs naudotojai, pavyzdžiui, laisvai samdomi darbuotojai ar privatūs asmenys, gali pasinaudoti visais "PowerPoint for Mac 2019" versijos privalumais ir sutaupyti pinigų.

Kiekviena "Wiresoft" siūloma "Microsoft" programa taip pat buvo išbandyta, kad būtų faktiškai ir nepriekaištingai tinkama naudoti, todėl ją galima atsisiųsti iš karto po įsigijimo, o jos naudojimo laikas ir galimybės neribotos.

Pirkdami ar parduodami naudotą programinę įrangą visada galite būti tikri, kad nei jūs, nei mes nepateksime į teisiškai neaiškią padėtį! Kadangi ES aiškiai leidžiama prekiauti naudota programine įranga.

" Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje galite įsigyti "PowerPoint for Mac" dabartinę ir senesnes versijas bei visas kitas Office programas atskirai, taip pat daugelį kitų "Microsoft" programų.

Jei turite klausimų apie " PowerPoint for Mac 2019" arba bet kurią kitą Office programinę įrangą, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į ""MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Klientų atsiliepimai apie ""MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos