Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10084
 • 6VC-03224
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
37,90 € * 40,90 € * (7,33% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x User CAL
Sistema  "Windows" serveris
CAL RDS User CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris Suderinamas


Kad galėtų naudotis  Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugomis,kiekvienas naudotojas turi turėti RDS kliento prieigos licenciją (sutrumpintai - RDS naudotojo CAL), kad galėtų pasiekti "Windows" programas ir kt. įmonės tinkle vietoje ir nepriklausomai nuo bet kurio galinio įrenginio. Įprastinė User CAL "Windows Server" licencija neapima nuotolinės prieigos teisių; jas reikia įsigyti atskirai - nuotolinio darbalaukio paslaugos User CAL. Tai suteikia vienam registruotam naudotojui teisę naudotis nuotolinio darbalaukio sesijomis.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"

Remote Desktop Services Vartotojų licencijos Windows Server 2016 pirkti naudotas

Norint naudotis Remote Desktop Services Windows Server 2016, kiekvienam naudotojui reikia turėti RDS kliento prieigos licenciją (sutrumpintai - RDS naudotojo CAL), kad jis galėtų pasiekti Windows programas ir kt. įmonės tinkle vietoje, nepriklausomai nuo galinio įrenginio. Įprasta Windows serverio naudotojo licencija neapima nuotolinės prieigos teisių, jas reikia įsigyti atskirai kaip nuotolinio darbalaukio paslaugos naudotojo licenciją. Taip vienam registruotam naudotojui suteikiamas leidimas naudotis nuotolinio darbalaukio sesijomis.

"Wiresoft" "RDS User 2016 CAL", kaip naudotos programinės įrangos, privalumas - mažesnė kaina, palyginti su daugelio kitų licencijų teikėjų " RDS User CAL". Kartu jose yra tos pačios funkcijos, kaip ir naudotojo kliento prieigos licencijose, kurias galima įsigyti pagal oficialią "Microsoft" apimties licencijavimo programą Remote Desktop Services Windows serveryje.

Kokie yra RDS naudotojų licencijų privalumai " Windows Server 2016"?

Remote Desktop Services Windows serveriui - anksčiau vadintam terminalo paslaugomis - yra specialus serverio vaidmuo, skirtas naudotojams ar net galutiniams įrenginiams, kad jie galėtų naudotis Windows serverio 2016 ar kitos serverio versijos paslaugomis, neturėdami naudojamų Windows programų, įdiegtų vietoje kompiuteryje. "RDS 2016" naudotojo licencijos (angl. User CAL) reglamentuoja šią nuotolinę prieigą atskiriems darbuotojams; per atitinkamą Windows serverį, kuris veikia kaip priimantysis serveris, licencijuotam naudotojui programos tampa prieinamos per nuotolinio darbalaukio seansą. Tada šis naudotojas gali naudotis bet kuriuo asmeniniu ar nešiojamuoju kompiuteriu ir t. t., kad galėtų juos pasiekti savarankiškai (nuotoliniu būdu) arba įmonės vietoje per interneto ryšį, naudodamasis savo kliento prieigos licencija - RDS naudotojo licencija (RDS User CAL).

Nuotolinio darbalaukio paslaugos vartotojo licencijos privalumai Windows Server 2016 darbuotojams

Taigi kiekvienas įgaliotasis naudotojas, turintis RDS naudotojo licenciją Windows Server 2016, gali naudotis standartizuota Windows darbo aplinka, naudodamasis bet kokiu interneto ryšį palaikančiu galutiniu įrenginiu, kuris gali būti naudojamas nuotolinėje sesijoje. Kaip jau minėta, Windows programos nuotolinio darbalaukio sesijos metu vykdomos atitinkamame serveryje kaip kompiuterio prieglobstyje; naudotojui rodoma tik jo paties sesija, nes tai vyksta atskirai nuo kitų klientų prisijungimų.

Naudodami "RDS User CAL 2016", naudotojai gali naudoti beveik bet kokį senesnį galinį įrenginį, net jei jo našumas mažesnis, nes Remote Desktop Services jiems suteikia dabartinį Windows serverio našumą; todėl naudojant "Remote Desktop Service User CAL 2016", norint naudoti dabartinių versijų Windows programas, nebūtina turėti galingesnės įrangos.

" Windows Server 2016" RDS CAL sistemos privalumai administratoriams

Be praktinių RDS naudotojo licencijų privalumų naudotojams ar galutiniams įrenginiams, RDS licencijų licencijų sistema taip pat suteikia privalumų administratoriams: Nuotolinės prieigos teisių licencijavimas leidžia efektyviau administruoti visus registruotus naudotojus ir kompiuterius, nes įmonės tinkle įdiegtą Windows programinę įrangą galima administruoti centralizuotai ir taip pat teikti per ją, jos nereikia diegti kiekviename atskirame galutiniame įrenginyje. Vien tik Windows serveryje yra jo prieglobos vieta, o atnaujinimas naudojant atnaujinimus taip pat vyksta jame.

RDS naudotojo licencijos taip pat apibrėžia individualias registruotų naudotojų teises, kad jie galėtų naudotis Windows serveriu tik su savo prieigos teisėmis. Todėl " Windows Server 2016" skirtos RDS naudotojo ir įrenginio licencijos taip pat gerokai sumažina darbo vietų priežiūros ir aprūpinimo jomis pastangas.

Techninė informacija apie nuotolinio darbalaukio paslaugos naudotojo licencijas, skirtas " Windows Server 2016

Tiek "RDS for User CAL" suteikimą, tiek naudojimą Windows serveryje reglamentuoja skirtingi vaidmenys. Pirmiausia reikia užtikrinti RDS CAL ir serverio versijos suderinamumą.

Windows serverio vaidmenų apžvalga Remote Desktop Services

Naudojant " Windows Server 2016" RDS, be naudotojų naudojimo teisių valdymo, apibrėžti kiti serverio vaidmenys, kurie bendrai reglamentuoja licencijuoto naudotojo ar galinio įrenginio Windows programų naudojimą ir kt:

 • Nuotolinio darbalaukio licencijavimo tvarkyklė reglamentuoja arba suteikia galimybę naudoti RDS kiekvienam naudotojo CAL.
 • Nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobos įrenginys valdo darbalaukius arba programas, kurios suteikiamos įgaliotam naudotojui (arba galutiniam įrenginiui) kiekvienos sesijos metu.
 • Nuotolinio darbalaukio ryšio tarpininkas užtikrina sesijos RDS ryšį, o sesijos metu nutrūkus ryšiui, jis taip pat atkuria ryšį.
 • Nuotolinio darbalaukio vartai kontroliuoja prieigą per galutinį įrenginį prie Windows darbalaukio viešajame tinkle.
 • Prieiga per žiniatinklį Remote Desktop Services suteikia prieigą per RDS CAL per žiniatinklio portalą.

Atkreipkite dėmesį į Windows serverio su nuotolinio darbalaukio paslaugos naudotojo licencijomis 2016 versijų suderinamumą

RDS-CAL, nesvarbu, ar ji skirta konkrečiam naudotojui, ar konkrečiam įrenginiui, visada turi būti suderinama su Windows serverio, su kuriuo užmezgamas ryšys, versija. Jei RDS-CAL skirta Windows Server 2016 naudotojams, tai reiškia, kad jie gali ja naudotis, norėdami pasiekti Windows Server 2016 ir senesnę Windows serverio versiją (žemesnė versija). Tačiau "RDS-CAL 2016" negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę " Windows Server" versiją. Tai įmanoma tik naudojant atitinkamą versiją Remote Desktop Services CAL yra įmanoma.

Vartotojo licencijų ir įrenginio licencijų palyginimas Remote Desktop Services iš Windows Server 2016

Iš esmės, kaip aprašyta pirmiau: "Microsoft Server" programinės įrangos 2016 ar bet kurios kitos versijos diegimas nepriklauso nuo tolesnio jos naudojimo - tiek tiesiogiai, tiek Remote Desktop Services; tam reikalinga atitinkama kliento prieigos licencija - RDS vartotojo licencija (RDS User CAL) arba RDS įrenginio licencija (RDS Device CAL). Visas prieigos teises, suteikiamas naudojant kliento prieigos licencijas Windows serverio naudojimui, reglamentuoja "Microsoft", taikydama savo licencijavimo sistemą.

Kad galėtumėte pasiekti serverį Windows ir jo svetainę Remote Desktop Services vietoje ir nepriklausomai - nuotoliniu būdu - per žiniatinklį, be įprastinių prieigos licencijų reikia papildomų RDS naudotojo arba įrenginio licencijų CAL. "Microsoft" RDS CAL sistema taip pat leidžia serverio administratoriams tiksliai valdyti visas prieigos teises, o tai užtikrina didesnį saugumą, nes neregistruoti naudotojai, neturintys tokios prieigos licencijos (RDS User CAL), arba galutiniai įrenginiai neturi prieigos prie Windows serverio.

"Microsoft" siūlo dviejų skirtingų tipų licencijų licencijas, skirtas naudoti Remote Desktop Services Windows serverius:

 • RDS naudotojo CAL: taip specialiam naudotojui suteikiamos nuotolinės prieigos teisės
 • RDS įrenginio CAL: suteikia nuotolinės prieigos teises prie specialaus įrenginio (kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, stalo, mobiliojo telefono)

Naudotojo licencijos licencijos Remote Desktop Services 2016

RDS naudotojo licencija Windows Serveriui visada registruojama tik vieno specialaus naudotojo vardu. Prieigos licencija šiam naudotojui suteikia teisę naudotis Windows serveriu nuotolinio darbalaukio seansui; galima laisvai rinktis galutinį įrenginį arba kliento kompiuterį, naudojamą prieigai, tačiau vienu metu galima naudotis tik vienu kompiuteriu ar panašiu įrenginiu. Dėl laisvo techninės įrangos pasirinkimo įgaliotasis naudotojas gali keisti stacionarųjį kompiuterį įmonėje, mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ir pan. kelyje arba, pavyzdžiui, nešiojamąjį kompiuterį namuoseOffice, nes naudodamasis RDS User CAL jis visada naudoja savo asmeninę paskyrą Windows serveryje.

Naudojant RDS naudotojo licencijas, nuotolinio darbalaukio licencijavimas neįgyvendinamas. Tai reiškia, kad atitinkamas kliento ryšys užmezgamas neatsižvelgiant į licencijų serveryje pateiktą Remote Desktop Services naudotojo licencijų licencijų kortelių skaičių. Tačiau kiekvienas naudotojas turi turėti galiojančią naudotojo licenciją CAL. Todėl reikia nustatyti tikslų įmonės naudotojų licencijų CAL skaičių, o Windows serveryje turi būti įdiegtas pakankamas prieigos licencijų skaičius, kad kiekvienas naudotojas galėtų naudotis RDS CAL. Tai atliekama naudojant

"Remote Desktop Licensing Manager".

Iš pirmo žvilgsnio - visos " Windows Server 2016" RDS naudotojų licencijų licencijų funkcijos

 • RDS naudotojo licencijos priskiriamos konkrečiam "Active Directory" naudotojui, o ne įrenginiui
 • RDS naudotojo licencijos nėra laikinos ir negali būti atšauktos
 • Kiekvieną Remote Desktop Services vartotojo CAL seka licencijų serveris
 • Tačiau CAL negalima stebėti komandos viduje
 • Nustatytų vartotojo licencijų CAL skaičius gali būti per didelis, tačiau tuomet tai prieštarauja "Remote Desktop" licencijos sutarčiai

Išvada

Kokio tipo nuotolinių darbalaukių paslaugos Windows "Server 2016" suteikia daugiau privalumų įmonei, todėl kiekvienu atveju skiriasi. Sprendimas dėl kliento prieigos licencijavimo priklauso nuo darbuotojų skaičiaus ir pagrindinio galinių įrenginių naudojimo: darbuotojai, kurie lanksčiai naudoja įvairius galinius įrenginius ne tik viduje, bet ir išorėje, taip pat mobiliuosius įrenginius ir prie jų jungiasi skirtingose darbo vietose, taip pat prieina prie Windows serverio, turi daugiau galimybių naudodamiesi RDS naudotojo licencija (RDS User CAL). RDS naudotojo licencijos negalima pakeisti į įrenginio licenciją ir atvirkščiai. Todėl sprendimą reikia priimti pirkimo metu!

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje pigiai įsigykite "Microsoft" naudotojų licencijas Remote Desktop Services 2016 iš vienos licencijos

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galima įsigyti "RDS User CAL", skirtas " Windows Server 2016", pradedant nuo vienos licencijos - naudotos programinės įrangos pasiūlymas apima palankią pranašumo kainą, tačiau "naudota" nereiškia jokių trūkumų, susijusių su naudojimu.

Kokia naudojama programinė įranga iš RDS naudotojų licencijų, skirtų Windows Server 2016?

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje siūlomos " Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016" yra tipinės "Microsoft" prieigos licencijos iš licencijavimo programos; jos yra įmonės iš pradžių įsigytos galutinių įrenginių licencijos dalis. Bendrovei nereikalingos naudotojo prieigos licencijos arba visa apimties licencija buvo parduota "Wiresoft", o apimties licencija padalinta į atskiras RDS licencijas. Įsigijus ir padalijus šias CAL pažymimos kaip naudota programinė įranga. Tačiau tai nereiškia bendro RDS naudotojo CAL funkcijų nusidėvėjimo ar kitų apribojimų, susijusių su jų naudojimu, įskaitant laiko apribojimą.

Kokią apsaugą užtikrina naudota programinė įranga iš Remote Desktop Services Vartotojo licencijos, skirtos " Windows Server 2016"?

Klientams pirkti naudotas RDS CAL iš "Wiresoft" yra ne tik nebrangu, bet ir saugu! Jūs gaunate vieno vartotojo licenciją Remote Desktop Services "Microsoft Windows Server 2016" ne už mažesnę kainą, palyginti su panašiomis naujomis prekėmis, bet taip pat turite pirkėjo saugumą per momentinį atsisiuntimą, įskaitant licencijos aktyvavimą su įtrauktu galiojančiu apimties licencijos raktu.

Visos "Wiresoft" siūlomos naudotojo licencijos CAL Remote Desktop Services " Windows Server 2016" naudotojų licencijų licencijos gaunamos iš įmonių licencijų inventoriaus. Todėl jums, kaip klientui, įsigyjant RDS naudotojo licenciją arba kito "Microsoft" kliento prieigos licenciją kaip naudojamą programinę įrangą ir ją naudojant, užtikrinamas teisinis saugumas, nes nepažeidžiami jokie galiojantys teisės aktai. Tai ne kartą aiškiai patvirtinta ir įvairiuose teismų sprendimuose. Naudojama "Wiresoft" programinė įranga taip pat yra atspari auditui, nes pirkėjai turi visus įrodymus!

Jūsų privalumai naudojant naudotą programinę įrangą iš Remote Desktop Services 2016 naudotojo licencijų licencijų

"Wiresoft" siūlomos " Windows Server 2016" RDS naudotojo licencijos, taip pat kitos klientų prieigos licencijos kaip naudojama programinė įranga yra ne tik pigesnė alternatyva įprastiems komerciniams pasiūlymams klientams, bet ir suteikia galimybę laisvai pasirinkti licencijų, reikalingų " Windows Server" nuotolinėms paslaugoms licencijuoti, skaičių.

Be to, "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ne tik " Windows Server 2016" RDS įrenginio CAL, bet ir senesnių ar naujesnių versijų prieigos licencijų " Windows Server", taip pat RDS CAL " Server 2016". Įsigydami tokias CAL senesnėms " Windows Server" versijoms, išvengsite suderinamumo problemų ar būtinybės įsigyti naują aparatinę įrangą. Pasinaudokite plačia "Wiresoft" siūlomos programinės įrangos pasiūla, apimančia įvairias " Windows Server" CAL versijas!

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje galite rasti " Windows Server" naudotojo ir įrenginio CAL, taip pat kitų "Microsoft" klientų prieigos licencijų arba serverio programų - pigiai, kaip naudotą programinę įrangą, įskaitant tiesioginį atsisiuntimą. Jei turite klausimų apie " Windows Server 2016" arba bet kurio kito "Microsoft" produkto RDS naudotojo licencijas, susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos