Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL 2021

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10487
 • T5D-03485
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Suderinama


Microsoft Excel dabartinėje versijoje 2021 iki šiol neprilygstama skaičiuoklės programinė įranga, skirta sudėtingiems komerciniams ir statistiniams skaičiavimams atlikti, papildyta daugybe funkcijų, kurios taip pat leidžia atlikti loginius ir verslo matematinius skaičiavimus bei naudoti sukamąsias lenteles. Analizės rezultatus galima pateikti informatyviai ir aiškiai, naudojant įvairių tipų diagramas. Excel 2021 veikia kartu su "PowerBI" - galinga verslo analizės paslauga iš Microsoft, kuri taip pat leidžia tiesiogiai eksportuoti duomenis į kitas aplinkas.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCEL 2021"

Microsoft Excel 2021 kaip viena licencija

Microsoft Excel dabartinėje versijoje taip pat yra 2021 m. iki šiol neprilygstama skaičiuoklių programinė įranga, skirta sudėtingiems komerciniams ir statistiniams skaičiavimams kurti, papildyta daugybe funkcijų, kurios taip pat leidžia atlikti loginius ir verslo matematinius skaičiavimus bei naudoti sukamąsias lenteles. Analizės rezultatus galima pateikti informatyviai ir aiškiai, naudojant įvairių tipų diagramas. Excel 2021 veikia su PowerBI - galinga Microsoft verslo analizės paslauga, kuri taip pat leidžia eksportuoti duomenis tiesiai į kitas aplinkas.

Su Microsoft Excel 2021 galima atlikti dar išsamesnius ar sudėtingesnius skaičiavimus naudojant išplėstines formules ir naujas duomenų susiejimo ir pasirinkimo funkcijas. Svarbius duomenis galima pažymėti spalvotai, kad juos išryškintumėte. Naujose diagramose siūloma daugiau grafinio vaizdavimo galimybių.

Šiuo tikslu galima naudoti Microsoft Excel Online, kuri yra prieinama su visomis įprastomis naršyklėmis, todėl galima kurti lenteles ir redaguoti duomenis realiuoju laiku bei dalytis jais su kitais naudotojais. Patobulinta jutiklinio palaikymo funkcija palengvina naudojimąsi Excel planšetiniuose kompiuteriuose ar išmaniuosiuose telefonuose.

Be to, atsirado naujų įrankių, pavyzdžiui, laisvosios rankos braižymas ir patobulintos galimybės lengvai kurti prieinamas lenteles ir sąsiuvinius.

Naudojantis debesijos paslaugomis lengva dalytis dokumentais su kitais naudotojais ir bendradarbiauti.

Beje, norint kompiuteryje ar kitame galutiniame įrenginyje naudoti Excel 2021, turi būti įdiegta Windows 10. Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite įsigyti ne tik dabartinę Word Excel 2021 versiją, bet ir jos pirmtakę bei kitas Office programas ypač mažomis kainomis kaip vieno vartotojo versiją be programinės įrangos prenumeratos. Visos svarbios naujos Word 2021 funkcijos pateikiamos šioje apžvalgoje.

2021 versijos naujų Excel funkcijų apžvalga

Excel 2021 ne tik patobulinta ankstesnė versija, bet ir įdiegta daug naujų funkcijų, iš kurių kai kurios anksčiau buvo įtrauktos tik į Office 365 prenumeratos modelį - dabar jas galima įsigyti ir įsigyjamoje versijoje.

Konkrečios Excel lentelės funkcijos

Lentelių susiejimui su išplėstinėmis užklausomis Excel 2021 papildyta naujomis praktinėmis funkcijomis:

 • TEKSTO KLAUSIMAS: Iš pirmo žvilgsnio ši funkcija neturi nieko naujo, palyginti su ankstesne funkcija KLAUSIMAS, tačiau, skirtingai nei pastaroji, ji yra trumpesnė ir ją galima lengviau įvesti. Be to, funkcija TEXT CHAIN taip pat palaiko nuorodas į intervalus, o anksčiau buvo galima daryti tik nuorodas į atskiras ląsteles. Tai reiškia, kad TEKSTO KLAUSIMAS taip pat gali atsižvelgti į ląstelių intervalą arba ištisus stulpelius.
 • Naudojant funkciją TEXT CHAIN galima sujungti kelių intervalų tekstą; kiekvienas elementas atskiriamas naudotojo nurodytu skirtuku. Tai leidžia, pavyzdžiui, sujungti į langelius suskirstytus žodžius į sakinį.
 • IF: ši funkcija supaprastina sudėtingų IF funkcijų įvedimą, nes atitinkamos sąlygos tikrinamos iš anksto nustatyta tvarka. Šiuo tikslu funkcija MAXWENNS nurodo didžiausią skaičių apibrėžtame intervale, kuris atitinka bent vieną iš kriterijų; tas pats pasakytina ir apie funkciją MINWENNS, skirtą mažiausiam skaičiui.
 • Panaikinkite pasirinkimą: Ankstesnėse Excel versijose nebuvo galima vėl išskirti atskirų ląstelių, eilučių ar stulpelių iš anksčiau pasirinkto intervalo. Dabar Excel 2021 naudotojai gali išjungti nereikalingas eilutes, kurių buvo pasirinkta per daug arba neteisingai, pvz.

PivotTable optimizavimas

PivotTable, galingas Excel įrankis, skirtas dideliems duomenų kiekiams analizuoti ir vertinti, įskaitant aiškų rezultatų pateikimą dokumentuose, 2021 m. versijoje papildytas dar keliomis praktinėmis funkcijomis:

 • Asmeniniai PivotTable standartiniai maketai: ši funkcija dabar leidžia individualiai nustatyti sukamąją lentelę pagal savo idėjas, įskaitant dalinių ir bendrų rezultatų rodymą bei norimą ataskaitos maketo formą, ir išsaugoti šiuos numatytuosius nustatymus kaip standartinį maketą, kad jį būtų galima naudoti kitą kartą.
 • Automatinis santykių atpažinimas: Ši funkcija grindžiama analizėse dažnai naudojamais veiksmais - automatiškai sukuriami ryšiai tarp lentelių, kurios jau buvo naudojamos darbaknygės duomenų modelyje. Pavyzdžiui, Excel atpažįsta, kai analizei atlikti reikia susieti bent dvi lenteles, ir įspėja naudotoją. Vieną kartą spustelėjus galima rasti atitinkamus ryšius.
 • Naudotojo apibrėžtas priemones galima kurti ir redaguoti tiesiogiai Excel 2021 programos PivotTable laukų sąraše, taip pat jas galima ištrinti.
 • OLAP PivotTables galima sukurti dar greičiau: Naudojant OLAP (Online Analytical Processing) serverius PivotTables, užklausa dabar atliekama dar greičiau. Tai taikoma ne tik sukimosi lentelėms, prijungtoms prie Microsoft SQL Server Analysis Services, bet ir kitiems trečiųjų šalių OLAP serveriams.
 • Pažangus pavadinimų keitimas: Jei Excel 2021 darbo knygoje pakeičiami duomenų modelio lentelių ir stulpelių pavadinimai, Excel taip pat automatiškai atnaujina visas atitinkamas susijusias lenteles ir skaičiavimus, įskaitant visus darbalapius ir DAX formules, kai atliekamas pakeitimas.
 • Power Query užklausa: Optimizavus esamas ir naujas jungtis, pavyzdžiui, SAP Hana jungtį, duomenis iš įvairių šaltinių galima dar greičiau ir paprasčiau importuoti į Excel 2021 atliekant ETL (Extract, Transform & Load) procesus.

Naujos diagramos ir 3D modeliai

Analizėms ir ataskaitoms atlikti Excel 2021 dabar siūloma daug papildomų diagramų ir trimačių modelių, kad būtų galima aprėpti dar daugiau vertinimo sričių.

 • Žemėlapių diagramos: Ši nauja Excel 2021 funkcija leidžia rodyti geografines reikšmes. Todėl statistinius duomenų pasiskirstymus galima greitai ir aiškiai atvaizduoti žemėlapyje pagal sritis - nuo pasaulinio vaizdo iki geografinių regionų, administracinių rajonų ar net pašto kodų.
 • Piltuvėlio diagramos: Šia diagramos forma galima aiškiai pavaizduoti kelių etapų proceso paskirstymą ir proceso duomenis, pavyzdžiui, pardavimo ar klientų įsigijimo procesuose.
 • 3D modeliai: Excel 2021 naujovė - trimačiai modeliai ataskaitoms iliustruoti: naudotojai gali rinktis iš įvairių iš karto prieinamų atvaizdų, kuriuos taip pat galima pasukti 360° kampu, arba patys juos sukurti ir iš karto įterpti į dokumentą.
 • Lyginamoji vektorinė grafika: SVG (angl. Scalable Vector Graphics) failų privalumas yra tas, kad juos galima padidinti, sumažinti ar net pasukti pagal pageidavimą neprarandant vaizdo kokybės. Todėl vektorinės grafikos integravimas į Excel 2021 yra ypač praktiškas pristatymams.

Bendrosios funkcijos

Be specifinių Excel funkcijų, Excel 2021 taip pat siūlo daug kitų funkcijų, kurias galima naudoti ir kitose Office programose.

Naujos rodinių ir darbalaukio funkcijų parinktys

 • Naujos temos: ankstesnės temos dabar papildytos tamsiai pilka ir balta, taip pat juoda Excel programa. Juoda spalva yra kontrastingiausia.
 • Lentelės naudotojo sąsaja: Anksčiau pažįstamas juostinis ekranas buvo sujungtas su Windows 10 operacinei sistemai būdinga plytelių išvaizda. Dažnai naudojami elementai ir funkcijos išdėstyti matomoje vietoje, kad naudotojai juos galėtų greičiau pasiekti. Žinoma, šį vaizdą taip pat galima pritaikyti ir, pavyzdžiui, rodyti tik juostos išvaizdą.

Rašymo ir piešimo laisva ranka įrankis

Taip pat Excel 2021 atsirado daug naujų laisvosios rankos funkcijų ir efektų. Naujuoju laisvosios rankos braižymo įrankiu galima naudotis ne tik įvedant rašikliu ir liečiant, bet ir kompiuterio pele žymint sritis, įterpiant ir redaguojant formules ar paties nubraižytas diagramas.

 • Šiam tikslui galima įsigyti įvairaus storio ir spalvų skaitmeninių rašiklių: pieštuką piešimui, rašiklį rašymui ir ryškiklį teksto ištraukoms paryškinti. Metaliniai rašikliai ir laisvos rankos efektai, pavyzdžiui, vaivorykštės, galaktikos, lavos, vandenyno, aukso, sidabro ir kiti, išplečia dizaino galimybes.
 • Naudotojai taip pat gali į sąsiuvinį įterpti sudėtingas matematines formules naudodami funkciją Freehand FormulaInsert.
 • Lasso pasirinkimas: Pirštų galiukais galima pasirinkti konkrečią laisvosios rankos piešinio sritį, kurią reikia redaguoti. Tai galima padaryti ir naudojant Surface Pen rašiklį.

Optimizuotas prieinamumas

Patobulintos ir naujos funkcijos Excel 2021 taip pat prieinamos siekiant optimizuoti turinį, kad jį būtų lengviau skaityti ir redaguoti neįgaliems naudotojams. Palaikomasis klaidų taisymas siūlo patobulinimus po aktyvavimo, integruotos šios funkcijos:

 • Tarptautiniu mastu galiojančių standartų naudojimas.
 • Paspaudus Check (Patikrinti) skiltyje Check accessibility (Patikrinti prieinamumą), programa pateikia pasiūlymų, kuriuos galima iš karto įgyvendinti vienu spustelėjimu.
 • Garso signalo funkcija aktyviai palaiko naudotoją garsiniu grįžtamuoju ryšiu su garso efektais ir garsinėmis užuominomis, pvz., kai (netyčia) keičiamos tam tikros funkcijos arba kaip patvirtinimas išsiuntus el. laišką ar ištrynus turinį.

Kitos Excel funkcijos 2021

Kitos naujos funkcijos taip pat palengvina darbą su Excel komandoje:

 • Išleistų sąsiuvinių pakeitimus galima parodyti ir, jei reikia, greičiau atšaukti; taip pat nurodomi su jais susiję asmenys.
 • Vertėjas:Dabar Excel dar lengviau versti atskirus žodžius, ištraukas ar ištisus tekstus: jei anksčiau naudotojai, norėdami juos išversti, turėdavo per naršyklę išsikviesti svetainę, dabar tai galima padaryti tiesiai Excel, naudojant integruotą vertimo funkciją ir automatinį kalbos atpažinimą. Microsoft Translator galima naudotis daugiau kaip 60 kalbų.
 • Integravus duomenų apsaugos nuo duomenų praradimo (DLP) funkciją, dar lengviau laikytis duomenų apsaugos taisyklių: turinio galima ieškoti realiuoju laiku, remiantis iš anksto nustatytomis gairėmis dėl ypač konfidencialių duomenų tipų, pvz., sąskaitų, kredito kortelių numerių ir pan.

Excel 2021 sistemos reikalavimai

 • Operacinė sistema: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
 • Procesorius: ne mažiau kaip 1,6 GHz
 • Kietojo disko vieta: ne mažiau kaip 16 GB (32 bitų) arba 20 GB (64 bitų)
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 2 GB RAM (32 bitų) arba 4 GB RAM (64 bitų) - rekomenduojama: 4 GB RAM
 • Vaizdo plokštė: ne mažiau kaip 1280 x 768 taškų, ne mažiau kaip DirectX 9 su WDDM 2.0 - rekomenduojama: DirectX 10

Pirkite Excel 2021 kaip atskirą biuro programą Wiresoft už mažą kainą

MS Excel yra nepakeičiama, nuolatinė Microsoft Office paketo sudedamoji dalis. Skirtingai nei daugelis kitų programinės įrangos tiekėjų, Wiresoft neprivalo įsigyti Excel 2021 kaip atitinkamo Office paketo dalies, bet gali įsigyti programinę įrangą kaip atskirą programą.

Jūsų pranašumas: Naudodami vieno naudotojo licenciją neprivalote prisiimti ilgalaikių ir brangių prenumeratos įsipareigojimų arba sutikti su naudojimo laiko apribojimu. Todėl verta įsigyti Excel 2021 iš Wiresoft kaip atskirą programą, nes tada nereikia atsisiųsti jokių atnaujinimų, už kuriuos imamas mokestis.

Ši atskira Excel vieno vartotojo licencija turi tokį patį funkcijų spektrą kaip ir Excel, kuri taip pat įtraukta į Office Suite 2021 . Tai reiškia, kad net ir mažesnės įmonės ar laisvai samdomi specialistai gali pasinaudoti Excel 2021 privalumais ir kartu sutaupyti pinigų, nes Wiresoft šią vieno vartotojo programinę įrangą taip pat galima įsigyti už ypač mažą kainą.

Ne tik Excel, bet ir visos kitos Microsoft programinės įrangos licencijos, kurias galite įsigyti Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje, yra originalūs Microsoft produktai. Dažnai jie būna gauti pagal didelės apimties licenciją arba juos pakartotinai išleido bendrovė, todėl jų naudojimo galimybės nėra nei ribotos, nei patenka į pilkąją teisinę zoną. Pardavus Wiresoft, anksčiau įdiegta programinė įranga buvo ištrinta, todėl vėl tapo laisva ir gali būti naudojama kito naudotojo. Wiresoft, kaip patikimas programinės įrangos platintojas, taip pat siūlo tik neribotas ir 100 % tinkamas naudoti pilnas versijas.

Jei turite klausimų apie Excel 2021 ar kitą biuro programą, taip pat galite pasinaudoti mūsų kompetentingomis konsultacijomis el. paštu, telefonu ir pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCEL 2021"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCEL 2021"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos