Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ĮRENGINIO CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ĮRENGINIO CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10053
 • 381-04491
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
28,90 € * 30,90 € * (6,47% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x Device CAL
Sistema  "Exchange" serveris
CAL Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotai
Kalbos Visos kalbos


Dėl Standard arba Enterprise"Microsoft" leidinio Exchange Server 2019 kiekvienam galutiniam įrenginiui, naudojamam serverio paslaugoms pasiekti, be serverio licencijos reikia atskiros kliento prieigos licencijos: "Exchange Server 2019" Device CAL tam tikram registruotam kompiuteriui (asmeniniam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui ir t. t.) suteikiamos atitinkamos prieigos teisės.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ĮRENGINIO CAL"

Įrenginio CAL Microsoft Exchange Server 2019 kaip naudojamai programinei įrangai

Microsoft Exchange Server 2019 Standard arba Enterprise-Edition versijos atveju, be serverio licencijos, kiekvienam galutiniam įrenginiui, naudojamam serverio paslaugoms pasiekti, reikia atskiros kliento prieigos licencijos: Exchange Server 2019 Device CAL suteikia tam tikram registruotam kompiuteriui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui ir pan.) atitinkamas prieigos teises.

Pagal Microsoft licencijų valdymo taisykles Exchange Server 2019 Standard arba Enterprise licencija neapima jokių kitų naudotojo teisių, todėl jas reikia įsigyti atskirai, pvz., kaip įrenginio CAL. Todėl naudotojai gali naudotis visomis Exchange Server funkcijomis tik naudodamiesi jomis aprūpintu galutiniu įrenginiu.

Naudotas Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise įrenginių licencijas Wiresoft siūlo už palankią kainą - taip pat atskirai, o ne kaip paketą. Šios naudojamos įrenginio CAL turi tokias pačias funkcijas kaip ir Exchange Server 2019 įrenginio kliento prieigos licencijos, siūlomos oficialioje Microsoft apimties licencijavimo programoje.

Gaukite visas naujas MS Exchange Server 2019 galimybes naudodami naudotą įrenginio CAL

Windows Exchange Server 2019 veikia Windows Server 2019 Core pagrindu, todėl tai yra patikima platforma įmonių pranešimų siuntimo infrastruktūroms. Standard ir Enterprise versijos dar labiau padeda jiems perkelti dėmesį nuo bendravimo prie bendradarbiavimo. Šiuo tikslu galima naudotis šiomis funkcijomis ir savybėmis:

 • Meta Cache Database (MCDB) saugo metainformaciją, pavyzdžiui, pašto dėžučių aplankų struktūras, ir pagreitina prieigą bei turinio paiešką.
 • Dinaminė duomenų bazės spartinančioji atmintinė (DDC) dinamiškai pritaiko saugyklos talpą, kad ji būtų geriau naudojama, ir padidina Exchange Server spartą.
 • Naujasis paieškos indeksas yra pašto dėžutės duomenų bazėje, todėl labai supaprastėja valdymas ir padidėja paieškos sparta.
 • Windows Serverio branduolys leidžia supaprastintai paleisti standartinę serverio sistemos versiją. Tai supaprastina konfigūravimą ir užtikrina didesnį saugumą nuo įsilaužėlių.
 • Klientų prieigos taisyklėse pateikiamos patobulintos prieigos prie Exchange Server konfigūracijos srities apribojimo parinktys.
 • Nauji kalendoriaus patobulinimai, ypač skirti susitikimams organizuoti, įskaitant Numatytąją pabaigos datą, funkciją Nepersiųsti, patobulintą kalendoriaus tvarkymą ir daugiau galimybių konfigūruoti pranešimus, siunčiamus už biuro ribų.
 • Patobulintas bendradarbiavimas su dokumentais - galimybė įkelti ir saugoti failus OneDrive for Business.

Svarbiausios Exchange Server Standard- ir Enterprise-Edition 2019 kaip naudojamos programinės įrangos - įrenginių licencijos iš pirmo žvilgsnio

Wiresoft įrenginių CAL, siūlomos kaip naudota programinė įranga, turi tokią pačią prieigą, kaip ir atitinkamos naujos licencijos, kad būtų galima naudotis funkcijomis, prieinamomis kiekviename iš dviejų Exchange Server 2019 leidimų. Naudojamos įrenginių licencijos CAL yra nebrangi galimybė, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms bei organizacijoms, aprūpinti atitinkamus galutinius įrenginius Exchange Server prieigos licencija, taip pat todėl, kad taip galima pritaikyti licencijavimą.

Bendra informacija apie Exchange Server 2019 licencijavimą naudojant CAL

Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijoms Microsoft License Management siūlo licencijavimą su serverio licencija ir kliento prieigos licencijomis; kaip minėta, serverio licencija turi būti papildyta galinio įrenginio (arba naudotojo) licencijomis, kad darbuotojai galėtų naudotis el. paštu ir pan. Į serverio licenciją įtrauktos CAL yra skirtos tik IT administratoriams, todėl jų negalima naudoti tipinėms paslaugoms. Todėl tik kliento prieigos licencija, pvz., įrenginio CAL, suteikia darbuotojui teisę naudotis Exchange Server funkcijomis Windows palaikančiame galutiniame įrenginyje. CAL neapima jokios papildomos programinės įrangos, išskyrus prieigos teises prie Exchange Server 2019 kliento / serverio aplinkos.

Kokie yra Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise edition įrenginių licencijų privalumai?

Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijų licencijavimas pagal CAL leidžia lanksčiai, pagal pareikalavimą valdyti prieigos teises šiam tikslui naudojamuose kompiuteriuose. Pagal Microsoft licencijavimo modelį Exchange Server 2019 iš viso siūlomos dviejų tipų CAL:

 • Exchange Server 2019įrenginio licencija CAL: vienu metu taikoma vienam specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui) prieigos prie serverio teisėms
 • Exchange Server 2019naudotojo licencija CAL: taikoma vienam specialiam naudotojui vienu metu

Skirtingos Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise įrenginių licencijų CAL naudojimo parinktys

Exchange Server 2019 Standard ir Enterprise versijos pirmiausia skiriasi pašto dėžučių užklausų mastelio keitimo galimybėmis. Tačiau paprastai galima naudotis Enterprise versijos funkcijomis, turint įrenginio licenciją (angl. Device CAL), suteiktą Standard versijai, tačiau tuomet galima naudotis tik atitinkamai mažesniu pašto dėžučių duomenų bazių skaičiumi ir tik ribotomis Standard funkcijomis. Tuo tarpu Enterprise Edition versijos įrenginio CAL turi platesnį funkcijų spektrą.

Atkreipkite dėmesį į Exchange Server 2019 įrenginių licencijų versijų suderinamumą!

Exchange Server 2019 2019 versijų įrenginio CAL ne tik suteikia atitinkamam galutiniam įrenginiui šios versijos prieigos teises, bet ir leidžia naudotis senesnėmis Exchange versijomis, pvz., 2016 m. (žemesnės versijos). Tai suteikia Device CAL 2019 pranašumą prieš senesnes Device CAL versijas, kurios taikomos atitinkamai ankstesnei Exchange Server serverio versijai, bet kurių negalima naudoti norint pasiekti Exchange Server 2019 versiją (atnaujinti).

Nors šiuo metu nėra naujesnių Exchange Server įrenginio licencijų, išskyrus 2019 m. versiją, perkant visada verta patikrinti, ar serverio licencija ir kliento prieigos licencija yra suderinamos, taip pat kokias funkcijas apima konkreti versija.

Į ką reikėtų atsižvelgti licencijuojant Exchange Server 2019 su naudojama įrenginio licencija CAL?

Kaip minėta anksčiau, įrenginio licencija CAL suteikia prieigos prie Exchange Server 2019 teises vienam galutiniam taškui (įrenginiui). Užbaigus kompiuterio registraciją, įrenginio CAL negalima perkelti į kitą galinį įrenginį. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo ir naudoti įrenginio CAL kaip naudotojo CAL.

Šiais Microsoft licencijų valdymo apribojimais siekiama užkirsti kelią netinkamai prieigai prie Exchange Server 2019 paslaugų. Taip užtikrinamas didesnis įmonės ir jos ryšių saugumas, nes neleidžiama trečiosioms šalims ar nelicencijuotiems galiniams taškams pasiekti el. laiškų ir kitų serverio duomenų.

Kuo skiriasi Exchange Server 2019 įrenginio licencijos ir naudotojo licencijos?

Iš esmės Exchange Server 2019 įrenginio licencija (angl. Device CAL) nesiskiria nuo naudotojo licencijos (angl. User CAL) funkcionalumo požiūriu. Skirtumas yra tas, kokią naudą teikia atitinkamo tipo prieiga prie Exchange serverio. Be to, svarbu ir įmonės darbo vietų skaičius bei įranga, taip pat darbo eiga, kuria naudotojai naudojasi Exchange serveriu: pavyzdžiui, kai kuriose MVĮ įvairūs darbuotojai naudojasi vienu galiniu įrenginiu, kad paeiliui prisijungtų prie Exchange serverio, skambintų el. laiškais ir t. t., o kitose įmonėse naudotojai šiuo tikslu naudojasi visiškai skirtingais galiniais įrenginiais.

Įrenginys, kuriam suteikta prieiga prie Windows su įrenginio CAL, gali būti laikomas naudojamu bet kurio darbuotojo, turinčio leidimą naudotis Exchange paslaugomis. Jei licencijuotas galutinis įrenginys yra mobilusis, pvz., nešiojamasis kompiuteris arba planšetinis kompiuteris, atitinkamas naudotojas taip pat gali savarankiškai pasiekti Exchange serverį vietoje, pvz., kelyje arba namuoseOffice, naudodamasis interneto prieiga. Todėl Device CAL taip pat siūlo mobiliojo naudojimo parinktis.

Išvada dėl prietaiso CAL

Todėl kiekvienu konkrečiu atveju gali skirtis, kuris Exchange Server 2019 klientų prieigos licencijų tipas suteikia daugiau privalumų naudojant įmonėje. Atsižvelgiant į tai, reikėtų atsižvelgti ne tik į darbuotojų, kurie naudoja Exchange serverį ryšiams palaikyti, skaičių, bet ir į vyraujantį prieigos per esamus galinius taškus tipą: Jei keli darbuotojai reguliariai naudojasi vienu konkrečiu galutiniu įrenginiu - mobiliuoju arba atskiru - ir pakaitomis juo naudojasi Exchange serveriui pasiekti, pvz., dirbdami pamainomis, Device CAL turi daugiau privalumų.

Exchange Server 2019 licencijavimas naudojant įrenginio licencijas Exchange Server 2019 yra palankesnis nei naudojant naudotojo licencijas, nes tada reikia mažiau licencijų, todėl tai priklauso nuo tipinės įmonės darbo eigos. Todėl jos žinios turėtų būti pagrindas renkantis CAL perkant naudotas Exchange Server 2019 kliento prieigos licencijas.

Microsoft Exchange Server 2019 įrenginio CAL galima įsigyti iš vienos licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Exchange Server 2019 įrenginio CAL galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje vos už vieną kliento prieigos licenciją - tuomet nebetaikomi jokie Microsoft licencijavimo reikalavimai. Kartu jų priskyrimas prie naudotų nesukelia jokių trūkumų jų tinkamumui naudoti - ne tik todėl, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Informacija apie Exchange Server 2019 įrenginio CAL kilmę kaip naudojama programinė įranga iš Wiresoft

Visos Wiresoft siūlomos Exchange Server 2019 įrenginio licencijos CAL, naudojamos Wiresoft, yra originalios licencijos, nes jos taip pat siūlomos pagal Microsoft licencijavimo programą; priešingai, Wiresoft CAL yra buvusios Exchange Server 2019 įrenginio apimties licencijos, kurią įsigijo ankstesnis savininkas, įmonė, sudedamosios dalys. Pastaroji perpardavė Wiresoft atskiras Device prieigos licencijas arba visas Device apimties licencijas, o apimties licencijos buvo išskaidytos į atskiras licencijas. Todėl šios prietaiso CAL pažymėtos kaip naudojama programinė įranga. Tačiau, nepaisant to, kad naujosios licencijos žymimos kaip naudotos, jas galima naudoti kaip naujas licencijas prieigai prie Exchange Server 2019, nes jos nesiskiria nuo jų funkcionalumo ar naudojimo trukmės apribojimais.

Exchange Server 2019 įrenginių licencijos Exchange Server 2019 kaip naudojama programinė įranga užtikrina pirkėjo saugumą

Exchange Server 2019 įrenginio CAL, siūlomos kaip naudota programinė įranga, ne tik suteikia Wiresoft klientams pigią Exchange Server licencijavimo galimybę, bet ir yra saugios bei teisėtos! Wiresoft įrenginių licencijos Microsoft Exchange Server 2019 taip pat suteikia jums, kaip klientui, įprastą pirkėjo saugumą, nes po įsigijimo iš karto atsisiunčiamos, įskaitant neatidėliotiną licencijos aktyvinimą naudojant licencijos raktą.

Ar teisėta pirkti arba naudoti naudotas Exchange Server 2019 įrenginių licencijas?

Iš Wiresoft galite įsigyti ne tik Exchange Server 2019 įrenginio CAL, bet ir visas kitas siūlomas kliento prieigos licencijas iš įmonės licencijų atsargų. Todėl kiekvienas CAL pardavimas ir pirkimas grindžiamas galiojančia teismų praktika, kuri aiškiai leidžia prekiauti Microsoft naudotomis licencijomis, be to, tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Taigi jūs, kaip klientas, turite teisinį saugumą pirkdami naudotas Exchange Server 2019 įrenginio licencijas ir jas naudodami, nes nei Wiresoft, nei jūs, kaip pirkėjas ir naudotojas, nepažeidžiate jokių teisinių nuostatų.

Dar vienas privalumas: Wiresoft naudota programinė įranga taip pat yra patikima auditui, nes turi visus ankstesnių pirkėjų įrodymus!

Santrauka: Jūsų privalumai perkant Exchange Server 2019 įrenginių licencijas kaip naudotą programinę įrangą iš Wiresoft

Naudojama Wiresoft programinė įranga, skirta Exchange Server 2019 įrenginių licencijoms, yra palanki alternatyva daugelio kitų programinės įrangos teikėjų įprastiniams pasiūlymams - tai taikoma ir kitoms prieigos licencijoms.

Be to, nėra jokių apribojimų, susijusių su mažiausiu įsigyjamų įrenginio CAL skaičiumi, todėl licencijavimas gali būti pritaikytas ir lankstus, o ne pagal griežtą slankiąją skalę. Wiresoft klientai taip pat gali sumažinti Exchange Server prieigos licencijavimo išlaidas pagal faktinį serverio paslaugų naudojimą.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje taip pat rasite ne tik Exchange Server 2019 naudojamų įrenginio prieigos licencijų, bet ir naudotojo licencijų CAL bei atitinkamų klientų prieigos licencijų dabartinėms išankstinėms MS Exchange Server versijoms, taip pat programinės įrangos licencijų kitai Microsoft serverių programinei įrangai, įskaitant atitinkamas reikalingas prieigos licencijas. Tai leidžia papildyti kitų verslo sričių programinės įrangos atsargas naudotomis Wiresoft licencijomis ir išvengti papildomų išlaidų naujai aparatinei įrangai, taip pat suderinamumo problemų, kurių gali kilti dėl nevienodų programinės įrangos versijų naudojimo.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti ne tik įrenginio CAL ir serverio licencijų, bet ir kitos Microsoft programinės įrangos su visais naudotos programinės įrangos teikiamais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Exchange Server 2019 arba bet kurio kito Microsoft produkto įrenginio CAL, nedvejodami kreipkitės į mūsų kompetentingus patarėjus pokalbiuose, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ĮRENGINIO CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ĮRENGINIO CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos