Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10448
 • D86-05942
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
141,90 € * 156,90 € * (9,56% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Microsoft Visio 2021 - tai naujausia universalios vizualizavimo programinės įrangos versija, kuria galima kurti daugybę įvairių sričių techninių ir verslo procesų, apžvalgų ir įrenginių planų, įskaitant duomenų vizualizavimą diagramų pavidalu. Šiam tikslui "MS Visio 2021" leidimas Standard suteikia papildomų galimybių su optimizuotais įrankiais ir papildomomis formomis. Naudojant "Microsoft Azure Active Directory" arba "Exchange Server", duomenis į figūras galima, pavyzdžiui, importuoti per šį arba iš "Excel" lentelės.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"

Visio 2021 Standard - naujausia praktinės Microsoft programos, skirtos diagramoms ir techniniams projektams kurti, versija

Microsoft Visio 2021 - tai naujausia universalios vizualizavimo programinės įrangos versija, kuria galima kurti daugybę techninių ir verslo procesų, apžvalgų ir įrenginių planų įvairiose srityse, įskaitant duomenų vizualizavimą diagramų pavidalu. Šiuo tikslu MS Visio 2021 Standard leidimas suteikia papildomų galimybių - optimizuotų įrankių ir papildomų formų. Jei naudojate Microsoft Azure Active Directory arba Exchange Server, duomenis į formas galima importuoti, pavyzdžiui, per šią arba iš Excel lentelės.

Net pradedantieji greitai perpranta Visio 2021 Standard, nes darbalaukio sąsaja panaši į kitų MS Office programų, todėl atrodo pažįstama - jie gali intuityviai naudotis esamais įrankiais ir funkcijomis, kad informatyviai pateiktų duomenis ir projektus bei naudotų juos bendravimui komandoje. Visio 2021 Standard taip pat galima naudoti jutikliniuose įrenginiuose - skaitmeniniu rašikliu arba pirštu.

Visio Standard Edition 2021 idealiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms, taip pat savarankiškai dirbantiems žmonėms, norintiems kurti aukšto lygio profesionalias vizualizacijas savo darbo srityje.  Šiuo tikslu Visio yra, pavyzdžiui, srauto diagramos, skirtos tarpfunkciniams darbo srautams atvaizduoti, tvarkaraščiai, kuriuose rodomi terminai ir kalendoriai, Gantto ir PERT diagramos, taip pat paprastos tinklo diagramos, architektūriniai aukštų planai, skirti biurui planuoti, ir įvairios organizacinės diagramos, kurios paprastai naudojamos verslo procesams vizualizuoti įmonėse: rinkodaros, smegenų šturmo, klaidų struktūros analizės ir audito srityse. Taip pat galite rinktis iš daugybės įvairios paskirties diagramų.

Tikėtina, kad Microsoft padidins naujos programinės įrangos, pavyzdžiui, MS Visio 2021 Standard, taip pat daugelio kitų naujų programų kainas, tačiau jas ir toliau bus galima įsigyti. Wiresoft Visio 2021 Standard jau galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą vienos licencijos pavidalu ir už gerokai mažesnę kainą, palyginti su naujuoju produktu - tiesiog susisiekite su mūsų komanda ir sužinokite, kada bus galima atsisiųsti Visio 2021.

Wiresoft programinės įrangos internetinėje parduotuvėje taip pat rasite daug kitų Microsoft programų kaip naudotą programinę įrangą už palankią kainą, pvz., programų, suderinamų su Visio 2021 Standard . Toliau pateikiamoje apžvalgoje rasite informacijos apie žinomas naujojo MS Visio 2021 Standard Edition naujoves ir optimizacijas, taip pat apie tipines funkcijas ir ypatybes.

Anksčiau žinomos Visio 2021 Standard Edition naujovės

MS Visio 2021 Standard Edition versijoje tikriausiai bus naujovių ir patobulinimų. Šiuo atžvilgiu Microsoft paskelbė:

 • Darbalaukio vaizdas buvo dar labiau modernizuotas - tai matyti iš atnaujintų juostos skirtukų.
 • Programoje Visio 2021 Standard taip pat siūlomi įvairių formų, šablonų ir stilių atnaujinimai.
 • Taip pat teigiama, kad Visio Standard 2021 siūlo plačias informacijos teisių valdymo galimybes, kad būtų užtikrinta duomenų apsauga.
 • Azure diagramoms kurti yra naujų šablonų, kurie padeda naudotojams atvaizduoti įvairias topologijas ir konfigūracijas.
 • Taip pat tikimasi patobulinti daugialypės terpės turinį, pavyzdžiui, archyvinius vaizdus ir piktogramas, kurias galima naudoti Visio diagramose.

Daugiau informacijos apie MS Visio Standard 2021 Edition, kai tik ji bus žinoma, sužinosite iš Wiresoft atstovo.

Naudokite įvairias MS Visio 2021 Standard diagramas arba kurkite savo formas

MS Visio 2021 Standard suteikia naudotojams platų diagramų tipų rinkinį, kurį galima naudoti įvairiems procesams ir struktūroms vizualizuoti. Kad būtų lengviau rasti konkrečiai taikymo sričiai tinkamas diagramas, jos suskirstytos pagal temas į vadinamuosius šablonus, kuriuose savo ruožtu yra atskiros formos arba diagramų formos. Pavyzdžiui, Standard Edition versijoje taip pat galima kurti paprastas tinklo diagramas. Daugelis Visio turimų formų atitinka pramonės standartus, o tai reiškia, kad jose yra privalomos informacijos, todėl jas taip pat galima toliau naudoti jose esančią informaciją.

Lengvas formų redagavimas

Tuomet formas galima papildyti pagal poreikį, pavyzdžiui, savo tekstu - tokiu atveju galima tiesiogiai aprašyti atskirus laukus arba tiesiogiai importuoti duomenis, pavyzdžiui, susiejant juos su Excel lentele arba, jei įmanoma, Exchange duomenų baze. Taip pat galima importuoti per MS SharePoint arba OneDrive paslaugas.

Savo formų kūrimas

Be formų, optimizuotų konkrečioms struktūroms ir procesams vaizduoti, Visio 2021 taip pat siūlo praktinių bendrųjų pradinių diagramų pasirinkimą, leidžiantį greitai pradėti dirbti dažnai reikalingose srityse, pavyzdžiui, organizacinėse diagramose, taip pat pagal specifikacijų ir aprašymo kalbos (SDL) standartą, ir smegenų šturmo metu, pavyzdžiui, kurti srautų diagramas, darbo eigą ir tvarkaraščius. Taip pat pateikiami praktiniai patarimai, kurie ypač naudingi pradedantiesiems.

Programoje Vision 2019 Standard naudotojai gali naudoti šias bendrąsias ir specifines formas, kad sukurtų savo pasirinktines formas ir visam laikui išsaugotų jas kaip naujas pagrindines formas Favourites, kad galėtų naudoti pakartotinai. Be to, Visio 2019 Standard esančias figūras galima toliau grafiškai pritaikyti ar papildyti, atsižvelgiant į papildomus reikalavimus: pvz., įvairiais įrankiais galima stipriau paryškinti atskirus turinio elementus ar sudedamąsias dalis, taip pat galima redaguoti visą diagramą. Yra įrankių ir parinkčių, pvz: Galima keisti teksto formatavimą ir spalvą, taip pat pasukti tekstą; galima keisti diagramos linijų storį, stilių ir spalvą. Be to, galima naudoti užpildymo spalvų paletę, gradientus, permatomumą ir raštus, taip pat šešėlių, švytėjimo, atspindžio ir 3D efektus tam tikroms sritims išryškinti, kurie gali būti naudingi pristatymams ir ataskaitoms suprasti.

Trumpas įvadas į MS Visio 2021 Standard diagramų tipus

Į Visio 2021 Standard vėl įtraukti kai kurių tipų diagramų papildymai, kurie dar labiau išplečia taikomųjų programų spektrą. Dažniausiai naudojamos tos formos ir pavidalai, kuriais aprašomi procesai:

 • Srauto diagramos - jomis galima vizualizuoti atskirus projektų procesų etapus, taip pat technines procedūras; jos taip pat apima plaukimo juostų diagramas, kurias galima naudoti atskiriems darbo etapams priskirti skirtingoms komandoms.
 • Tarpfunkcinės srautų diagramos yra ypatingas atvejis; tipiškos jų formos yra IDEF0 diagramos, naudojamos sisteminiams ir įmonės sprendimams modeliuoti, arba BPMN diagramos, naudojamos verslo informatikoje ir procesų valdyme.
 • Procesų srautų diagramos dažniausiai naudojamos cheminiams ir pramoniniams procesams vaizduoti, jose taip pat atsižvelgiama į procese naudojamą įrangą.
 • Verslo procesų diagramos gali iliustruoti daugybę veiklos procesų, net ir sudėtingų.
 • Laiko juostos diagramos dokumentuoja įvykių seką, pvz., verslo procesuose.

Be to, Visio Standard 2021 pateikiami šie diagramų tipai:

 • Organizacijų schemos paaiškina organizacijų struktūras, hierarchiją ir priklausomybę.
 • Sekos diagramose vaizduojami tam tikros sąveikos dalyviai arba objektai ir atitinkami įvykiai.
 • Veiklos diagramose aprašomi dalyvių veiksmai arba metodai.
 • Būklės diagramos iliustruoja fazių, per kurias pereina objektas, pvz., gaminio gyvavimo ciklas, seką.
 • Atvejų arba naudojimoatvejų diagramose aprašomi atskiri kūrimo projektų etapai.
 • Ryšių diagramos iliustruoja sistemos elementų sąveiką.
 • 3D stulpelinėse diagramose galima rodyti pardavimus, pelno augimą ar kitus pagrindinius veiklos rodiklius.
 • Grindų planuose, taip pat pastatų planuose, kaip jų atmainoje, vaizduojama architektūrinių erdvių ir aukštų planų struktūra; juose taip pat vaizduojama infrastruktūra, pavyzdžiui, techniniai grandinių aprašymai (taip pat pagal IEEE reikalavimus), įrengimai, vamzdynai ir sistemos, kurių taip pat reikia planuojant erdves.
 • IT diagramos iliustruoja procesų, funkcijų ir vaidmenų tinklus, pavyzdžiui, Active Directorys, taip pat duomenų bazes; šiai kategorijai taip pat priskiriamos ITIL (Informacinių technologijų infrastruktūros biblioteka) diagramos.

Techninės įrangos reikalavimai Microsoft Visio 2021 Standard

Tikimasi, kad MS Visio 2021 Standard Edition bus galima įsigyti 32 ir 64 bitų versijas ir ją bus galima naudoti tik kartu su Windows 10 arba 11 ir Windows Server 2019. Norėdami gauti naujausios informacijos, kreipkitės į Wiresoft komandą tiesiogiai - el. paštu, telefonu arba pokalbiais. Išsamią informaciją apie atskirus minimalius reikalavimus rasite šioje apžvalgoje:

 • Operacinės sistemos: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022
 • Procesorius: 1,6 GHz, dviejų branduolių
 • Atmintis: 4 GB RAM (64 bitų) arba 2 GB RAM (32 bitų)
 • Kietojo disko vieta: 4,0 GB
 • Ekrano ir (arba) ekrano skiriamoji geba: 1280 x 768
 • Grafika: DirectX 10 grafikos plokštė, skirta pagreitinti grafikos aparatinę įrangą
 • Tikimasi, kad norint naudoti Visio failų naudojimo debesyje funkcijas vėl reikės Microsoft OneDrive, OneDrive for Business arba SharePoint Services paskyros

Pirkite Microsoft Visio 2021 Standard kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje

Dabartinė MS Visio Standard 2021 Edition jau siūloma Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje kaip naudota viena licencija - ją galima atsisiųsti po oficialios išleidimo datos. Naudotos programinės įrangos kaina yra mažesnė nei atitinkamos naujos Visio Standard 2021 programinės įrangos kaina. Wiresoft, pirkdami naudotą programinę įrangą, galite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Pirkdami Microsoft Visio 2021 Standard Wiresoft parduotuvėje, gaunate originalią vieną licenciją, kurią anksčiau įsigijo Europos bendrovė ir pardavė Wiresoft. Perparduodant siūloma MS Visio 2021 Standard licencija pažymima kaip naudota, tačiau naudota nereiškia jokių Visio programinės įrangos funkcionalumo apribojimų arba kad ši licencija jau buvo faktiškai panaudota.
 • Siūloma MS Visio 2021 Standard programa ir visos kitos Wiresoft parduodamos naudotos Microsoft licencijos nėra nei riboto naudojimo, nei laikinai apribotos bandomosios versijos, jose nėra aktyvuoto licencijos rakto, bet tai yra programinės įrangos produktas, kurį įsigiję galite naudoti tik jūs patys.
 • Jei pirmasis pirkėjas jau buvo įdiegęs ir aktyvavęs atitinkamą programinę įrangą MS Visio 2021 Standard, ji vėl buvo ištrinta, kai buvo parduota Wiresoft, todėl atitinkama programinės įrangos licencija vėl yra 100 % laisvai prieinama.
 • Visas Wiresoft įsigytas ir perparduoti siūlomas naudotas licencijas, pavyzdžiui, šios MS Visio Standard 2021 programinės įrangos, prieš parduodant taip pat patikrinome, ar jos visiškai tinkamos naudoti.
 • Naudotos programinės įrangos Microsoft Visio 2021 Standard perpardavimo teisinis pagrindas yra galiojantys įstatymai, pagal kuriuos leidžiama parduoti ir pirkti bei naudoti naudotą programinę įrangą.
 • Sėkmingai atlikus pirkimą, MS Visio 2021 Standard programa tiesiogiai pasiekiama per elektroninį programinės įrangos pristatymą (ESD).
 • Įsigydami naudotą licenciją, pavyzdžiui, Visio 2021 standartinę versiją su Wiresoft, galite būti tikri, kad visada perkate ir naudojate legalų ir originalų Microsoft produktą.

Jei turite daugiau klausimų apie įsigytą Microsoft Visio 2021 Standard kaip naudotą programinę įrangą arba bet kurį kitą MS Visio 2021 leidimą, taip pat senesnes MS Visio versijas ar kitą Microsoft programinę įrangą, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos