Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10495
 • 3YF-00233
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
"MacOS"  Monterėjus, Big Sur, Katalina, Mohavė


Kai reikia įtikinamai ir gyvai pateikti turinį, Microsoft PowerPoint vis dar yra klasikinė tam skirta programinė įranga. Naudodami daugybę dizaino parinkčių ir pagalbinių funkcijų, galite kurti informatyvias skaidres, kurios patraukia dėmesį dinamiškais perėjimais ir animacijomis. Naujausią išbandytos ir patikrintos Office programinės įrangos, skirtos "macOS" operacinėms sistemoms, versiją " PowerPoint for Mac 2021" dabar galima įsigyti iš Wiresoft. Ne tik profesionalams ir patyrusiems naudotojams, bet ir pradedantiesiems bei su Windows nesusipažinusiems naudotojams integruotos, intuityviai naudojamos priemonės padeda darbe, mokykloje ir universitete rengti temas ir skaidrėse esantį turinį bei sudaryti iš jų gyvą pristatymą, kuris taip pat yra informatyvus ir įspūdingas kaip profesionalus vaizdo pristatymas. Galimybė kuriant prezentaciją atkreipti dėmesį į prieinamumą taip pat išplečia žmonių, kuriuos galima pasiekti naudojant PowerPoint 2021 "Mac" , ratą.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"

Microsoft PowerPoint for Mac 2021 kaip viena biuro programa

Kai reikia įtikinamai ir gyvai pateikti turinį, Microsoft PowerPoint vis dar yra klasikinė šiam tikslui skirta programinė įranga. Naudodami daugybę dizaino parinkčių ir pagalbinių funkcijų, galite kurti informatyvias skaidres, kurios patraukia dėmesį dinamiškais perėjimais ir animacijomis.

Su PowerPoint for Mac 2021 Wiresoft siūlo naujausią patikrintos biuro programinės įrangos versiją, skirtą macOS operacinėms sistemoms. Ne tik profesionalams ir patyrusiems naudotojams, bet ir pradedantiesiems bei Windows nenaudojantiems naudotojams integruotos, intuityviai naudojamos priemonės padeda darbe, mokykloje ir universitete rengti temas ir skaidrėse pateikiamą turinį bei sudaryti iš jų gyvą paskaitą, kuri taip pat yra informatyvi ir įspūdinga kaip profesionalus vaizdo pristatymas. Galimybė kuriant atkreipti dėmesį į prieinamumą taip pat išplečia žmonių, kuriuos galima pasiekti naudojant PowerPoint 2021 for Mac , ratą.

Šiuo metu Microsoft PowerPoint for Mac 2021 vartotojo sąsaja buvo pertvarkyta, todėl tapo dar patogesnė ir leidžia naujiems vartotojams greitai pradėti dirbti su programa. Jiems taip pat padeda didelis šablonų ir dizaino parinkčių pasirinkimas, leidžiantis kurti individualios išvaizdos prezentacijų skaidres.

Be to, PowerPoint for Mac 2021 palaiko jutiklinį naudojimą - tai pasakytina ir apie planšetinius kompiuterius, ir apie bendrą skaitmeninių rašiklių naudojimą - ypač naujasis laisvosios rankos piešimo įrankis turi daugybę efektų ir formų spontaniškam profesionaliam eskizavimui.

PowerPoint for Mac 2021 galima įsigyti tik iš įprastinių tiekėjų kaip fiksuotą integruotą atitinkamos Office versijos komponentą, tačiau Wiresoft internetinėje parduotuvėje programinę įrangą galite įsigyti ir atskirai - už neprilygstamą kainą! Taip pat atkreipkite dėmesį į toliau išvardytus sistemos reikalavimus, kad galėtumėte naudotis visomis funkcijomis. Wiresoft galite įsigyti ne tik PowerPoint for Mac 2021, bet ir ankstesnes versijas už nedidelę kainą kaip vieno vartotojo versiją, taip pat kitas biuro programas. Visas svarbias naujas PowerPoint for Mac 2021 funkcijas rasite šioje išsamioje apžvalgoje.

Naujų PowerPoint funkcijų Mac 2021 versijoje apžvalga

Programoje PowerPoint for Mac 2021 yra daug optimizuotų ir išplėstų esamų įrankių funkcijų, taip pat daug naujų funkcijų. Ypač verta paminėti morfo funkciją, SVG ir 3D grafikos papildymą ir dar geresnę prieinamų prezentacijų kūrimo paramą.

Konkrečios Mac versijos PowerPoint funkcijos 2021

Microsoft į PowerPoint for Mac 2021 integravo keletą naujų funkcijų, kurios prezentacijų eigą padaro dar įdomesnę ir įvairesnę - tai visų pirma morfavimas ir patobulintas vaizdo įrašų įrašymas:

 • Morfavimo funkcija suteikia visiškai naujų animacijos galimybių. Taip sukuriami sklandūs perėjimai tarp atskirų skaidrių animuojant atskirus objektus, pavyzdžiui, figūras, paveikslėlius, SmartArt ir WordArt grafikos elementus, taip pat tekstą - tik diagramos neįtraukiamos. Norint sukurti morfopereigą, kuriai galima naudoti įvairius efektus, dvi skaidrės turi turėti bent vieną bendrą objektą.
 • Įrašant prezentaciją dabar galima įrašyti ne tik vaizdo ir garso komentarus, bet ir skaitmeninio laisvosios rankos įvesties gestus: visi elementai, pvz., komentarai ir animacijos, taip pat rodyklės judesiai ir rodymo trukmė, išsaugomi pačioje prezentacijoje. Taip jis paverčiamas vaizdo įrašu, kurį galima peržiūrėti programoje PowerPoint.
 • Integravus internetinį vaizdo įrašą, skaidrei galima suteikti daugiau dinamiškumo. Vaizdo įrašą galima paleisti neišeinant iš PowerPoint programos. Šią funkciją galima naudoti nuo macOS versijos 10.13.4 (High Sierra).

Naujos, keičiamo mastelio diagramos ir 3D modeliai

Programoje PowerPoint for Mac 2021 diagramų ir modelių, skirtų PowerPoint skaidrėms kurti, asortimentas taip pat išplėstas, įtraukiant daugybę papildomų diagramų, įskaitant trimačius modelius, kurie suteikia dar daugiau galimybių iliustruoti pristatymus:

 • Visus turimus 3D modelius galima laisvai pasukti 360° kampu ir be nuostolių keisti jų mastelį.
 • Naudojant naująją morfavimo funkciją šiuos 3D modelius taip pat galima animuoti.
 • Naudotojai taip pat gali kurti savo trimatį turinį ir įterpti jį į PowerPoint skaidrę.
 • Naujiena yra ir SVG (Scalable Vector Graphics) failai - keičiamo mastelio vektorinės grafikos failai; kaip ir 3D modelių atveju, jų privalumas yra tas, kad juos galima didinti arba mažinti pagal pageidavimą, neprarandant vaizdo kokybės, taip pat juos galima laisvai pasukti ir redaguoti naudojant spalvotus filtrus.
 • Naujasis piltuvėlio diagramos tipas labiausiai tinka proceso etapams iliustruoti.

Bendrosios PowerPoint for Mac funkcijos 2021

Be minėtų naujų įrankių ir funkcijų, PowerPoint for Mac 2021 taip pat turi daug kitų naujovių ir optimizavimų. Tai visų pirma laisvosios rankos piešimo ir prieinamų pristatymo dokumentų kūrimo palaikymas.

Naujos darbalaukio rodinio parinktys programoje PowerPoint for Mac 2021

PowerPoint for Mac 2021 pritaikytas tipiškas Windows biuro dizainas. Naujojo rodinio parinktis taip pat galima išjungti:

 • Visoms Office programoms būdinga juostos išvaizda PowerPoint for Mac 2021 suderinta su Windows plytelių išvaizda, būdinga Windows 10 operacinei sistemai.
 • Dažnai naudojamos funkcijos ir ypatybės dabar yra geriau matomos, todėl jas lengviau rasti.
 • Skirtukus taip pat galima išdėstyti pagal individualius poreikius, o juostą galima visiškai paslėpti; tada funkcijas galima pasiekti per viršuje esančią meniu juostą.
 • PowerPoint for Mac 2021 taip pat yra temų, kurios pakeičia programai būdingas langų spalvas (raudoną) achromatiniais tonais. Tai skatina susikaupimą, ypač skaitant skaidrės turinį. Baltas vaizdas yra labai ryškus, o tamsiai pilkos ir juodos spalvos su tamsiuoju režimu - ypač sumažintas, kontrastingesnis programų rodinys.

Praktinis laisvosios rankos įrankis ir nauji rašikliai

PowerPoint for Mac 2021 dabar yra praktiškas laisvosios rankos įrankis, kuriuo galima iškart braižyti formules ar diagramas, taip pat grafiką ir įterpti ją į skaidrę. Šį įrankį galima naudoti ne tik rašikliu arba, jei naudojamas lietimui jautrus valdymas, pirštu, bet ir kompiuterio pele. Galima naudoti įvairius spalvotus rašiklius, kad spalvotai paryškintumėte teksto fragmentus, kaip jau seniai žinoma iš Word. PowerPoint for Mac 2021 programoje esantis laisvosios rankos piešimo įrankis siūlo šias funkcijas ir efektus:

 • Braižymui ir rašymui, taip pat detalių paryškinimui galima rinktis iš įvairių skaitmeninių rašiklių, kurie yra skirtingo stiprumo ir spalvų: rašiklis, skirtas įprastam užrašų rašymui, pieštukas, kuriuo galima piešti eskizus ir grafiką, ir klasikinis teksto žymeklis, skirtas spalvotai pabraukti žodžius ar teksto ištraukas. Programoje taip pat yra rašiklių su metalo ir kitais grafiniais efektais, įskaitant galaktikos ir vaivorykštės, sidabro ir aukso, lavos ir vandenyno efektus.
 • Programoje PowerPoint for Mac 2021 gerokai patobulinta fono apkarpymo funkcija, skirta trukdančiam fonui pašalinti: dabar programa automatiškai aptinka fono sritį ir ją pasirenka. Integruotu rašikliu galima koreguoti pasirinkimą pridedant arba pašalinant dalis.
 • Apkarpymo funkciją taip pat galima naudoti tam tikroms lentelės sritims pažymėti, kad jas būtų galima naudoti kaip skaidrių grafiką.

Prieinamų prezentacijų kūrimas programoje PowerPoint for Mac 2021

2021-ojoje Mac versijoje ne tik patobulintos PowerPoint skaidrių projektavimo parinktys, kad jas būtų lengviau skaityti ir suprasti regos sutrikimų turintiems žiūrovams, bet ir įdiegta naujų funkcijų:

 • PowerPoint for Mac 2021 programoje PowerPoint for Mac 2021 jau teikiami pasiūlymai, kaip pagerinti darbą, iš dalies taip pat remiantis tarptautiniu mastu galiojančiais standartais. Juos galima lengvai priimti tiesiogiai vienu spustelėjimu, o programa juos automatiškai pritaiko tam tikrai sričiai.
 • Klaidų taisymo įrankis taip pat prideda trūkstamą alternatyvų tekstą prie paveikslėlių ir grafikos bei ištaiso nepakankamą spalvų kontrastą. Pilkos skalės vaizdas vaizdžiai imituoja spalvomis nesidominčio žmogaus suvokimą.
 • Į PowerPoint for Mac 2021 integruotuose iš anksto parengtuose prieinamuose skaidrių šablonuose jau yra tinkami skaidrių pavadinimai, įskaitant antraščių struktūrą.
 • AI funkcija QuickStarter siūlo praktinę pagalbinę priemonę prezentacijai kurti: pirmiausia naudotojams padedama atlikti teminį tyrimą. Įvedus temą, QuickStarter parodo tinkamų potemų sąrašą ir pasiūlo kiekvienai iš jų tinkamą skaidrių rinkinį. Pagal Bing tyrimo rezultatus įrankis sukuria skaidres su atitinkamu turiniu ir jų struktūra; tada norimas skaidres galima pasirinkti jas spustelėjus. Galiausiai belieka tik sukurti tinkamą išvaizdą, įskaitant foninę grafiką, ir prezentacijos pagrindas bus paruoštas vos per kelias minutes.

Patobulintas bendradarbiavimas internete su PowerPoint dokumentu

Jei prie PowerPoint pristatymo nori dirbti keli žmonės, tai taip pat įmanoma Mac kompiuteryje. Būtina sąlyga - naudoti vieną iš dviejų Microsoft debesijos paslaugų OneDrive arba SharePoint. Pirmiausia ten paskelbiama pristatymo kopija, kurią vėliau redaguoja atitinkami pakviesti darbuotojai. Visiems dalyvaujantiems asmenims atlikus pakeitimus ar pastabas, originalas ir kopija (-os) vėl sujungiami, o skirtumai parodomi ir prireikus juos galima atšaukti.

Sistemos reikalavimai Microsoft PowerPoint 2021 naudojimui Mac kompiuteryje

Toliau pateikiama informacija apie būtiniausius reikalavimus, kurie būtini norint įdiegti ir paleisti PowerPoint for Mac 2021 Apple įrenginyje.

Atkreipkite dėmesį, kad norint naudotis kai kuriomis programinės įrangos funkcijomis, turi būti įdiegta bent jau macOS 10.13.4 (High Sierra) versija.

 • Operacinė sistema: viena iš trijų dabartinių macOS operacinių sistemų versijų
 • Procesorius: Intel arba Apple Silicon (M1)
 • Darbinė atmintis: bent 4 GB
 • Kietasis diskas: bent 10 GB laisvos vietos
 • Vaizdo plokštė: ne mažiau kaip 1280 x 800 taškų

Pirkite PowerPoint for Mac 2021 kaip vieną Office Suite programą už specialią kainą Wiresoft

MS PowerPoint 2021 for Mac yra tipiškas atitinkamo Microsoft Office paketo, skirto Mac kompiuteriams, komponentas, kurio paprastai atskirai įprastose programinės įrangos parduotuvėse nėra. Wiresoft taip pat galite atskirai įsigyti PowerPoint for Mac 2021 programą!

Jūsų privalumai: Wiresoft siūloma PowerPoint pirkimo versija yra vieno naudotojo licencija, kuri neįpareigoja jūsų įsigyti ilgalaikę ir brangią prenumeratą, įskaitant atnaujinimus, ir nereiškia jokių funkcijų apribojimų. Todėl jums dvigubai verta įsigyti PowerPoint for Mac 2021 kaip vieną programą iš Wiresoft, ypač jei jums nereikia kitų Office programų.

Jūsų programinės įrangos pirkimas su Wiresoft visada yra pigus ir saugus! PowerPoint for Mac 2021 vieno vartotojo licencija, kurią čia įsigyjate, yra iš didesnės apimties įmonėms skirtos licencijos arba yra naudotos programinės įrangos licencija, todėl jos kaina yra ypatingai palanki! Pagal funkcionalumą siūloma programinė įranga yra identiška atitinkamai PowerPoint programai, kuri taip pat yra Office Suite for Mac 2021 paketo dalis. Tai reiškia, kad mažesnės įmonės ir individualūs naudotojai, pavyzdžiui, laisvai samdomi specialistai ar privatūs asmenys, gali naudotis visais PowerPoint for Mac 2021 versijos privalumais ir kartu sutaupyti pinigų.

Kiekviena Wiresoft siūloma Microsoft programa taip pat buvo išbandyta, kad ja būtų galima naudotis iš karto po įsigijimo ir neribotą laiką.

Pirkdami ar parduodami naudotą programinę įrangą visada galite būti tikri, kad nei jūs, nei mes nepateksime į teisiškai neaiškią padėtį! Taip yra todėl, kad prekyba Naudota programine įranga yra aiškiai leidžiama ES.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje   galite įsigyti PowerPoint for Mac dabartinę ir senesnes versijas bei visas kitas Office programas atskirai, taip pat daugelį kitų Microsoft programų.

Jei turite klausimų apie PowerPoint for Mac 2021 arba bet kurią kitą Office programinę įrangą, tiesiog pasinaudokite mūsų ekspertų konsultacijomis el. paštu, telefonu ir pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos