Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10413
 • 381-02255
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
209,90 € * 231,90 € * (9,49% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 10x User CAL
Sistema  "Exchange" serveris
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotai
Kalbos Visos kalbos


Norint naudotis "Microsoft Exchange Server 2016" serverio paslaugomis Standard ir Enterprise redakcijose, kiekvienam naudotojui, be faktinės serverio licencijos, reikia asmeninės kliento prieigos licencijos: "Exchange Server 2016" User CAL. Tik ji konkrečiam šiam tikslui registruotam asmeniui suteikia atitinkamas prieigos teises.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL"

10 Microsoft Exchange Server 2016 naudotojų licencijų (CAL), kaip naudojama programinė įranga

Norint naudotis Microsoft Exchange Server 2016 serverio paslaugomis Standard ir Enterprise versijose, kiekvienam naudotojui, be serverio licencijos, reikia asmeninės kliento prieigos licencijos: Exchange Server 2016 User CAL. Tik tokiu būdu konkrečiam tam tikslui registruotam asmeniui suteikiamos atitinkamos prieigos teisės.

Pagal Microsoft licencijų valdymo taisykles į Exchange Server 2016 Standard arba Enterprise licenciją neįtrauktos jokios papildomos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti atskirai kaip naudotojo licenciją (User CAL). Tada registruotas naudotojas gali naudotis atitinkamomis Exchange Server funkcijomis naudodamasis laisvai pasirenkamu galiniu įrenginiu.

Naudotas Exchange Server 2016 naudotojų licencijas Standard ir Enterprise Editions galima įsigyti už priimtiną kainą iš Wiresoft - taip pat atskirai, kad būtų galima lanksčiai ir pagal poreikius licencijuoti. Ši naudota programinė įranga turi tas pačias funkcijas kaip ir Exchange Server 2016 naudotojo kliento prieigos licencijos, siūlomos kaip naujos pagal oficialią Microsoft licencijavimo programą.

Naudokitės visomis MS Exchange Server 2016 funkcijomis su naudojama naudotojo licencija CAL

Exchange Server 2016 yra šiuolaikinės įmonės ryšių sistemos procesų kontrolės ir valdymo pagrindas. Ji sujungia įvairių vietovių darbuotojus ir padalinius kaip vidinė ir išorinė sąsaja ir didina procesų efektyvumą: Naudojant Exchange Server 2016 galima centralizuotai tvarkyti kontaktus ir el. laiškus bei juos aiškiai archyvuoti; be kita ko, dėl versijų valdymo pagerėja bendras darbas su dokumentais. Optimizuota serverio architektūra sumažina serverio vaidmenų skaičių iki dviejų: pašto dėžutės ir kraštinio transporto; taip pat supaprastintas mastelio keitimas ir patobulintas įvairių debesijos paslaugų palaikymas. Kitos funkcijos:

 • eDiscovery paieškos architektūroje dabar naudojami keli serveriai, todėl ji veikia asinchroniškai ir decentralizuotai.
 • Kontekstiniai filtrai padeda lengviau rasti ieškomą informaciją.
 • Patobulintas paieškos mastelis padidina pašto dėžučių, kuriose galima atlikti paiešką, ir archyvinių pašto dėžučių skaičių iki 20 000.
 • Outlook 2016 arba Outlook žiniatinklyje suteikia geresnį duomenų siuntimo valdymą, įskaitant pritaikytas prieigos teises.
 • Hibridinių pašto dėžučių scenarijų palaikymas.
 • Duomenų praradimo prevencija (DLP) užtikrina didesnį duomenų saugumą, taip pat kai gaunami el. laiškai su kenkėjiškomis programomis.
 • Numatytasis Outlook protokolas - MAPI per HTTP - pagerina Exchange jungčių patikimumą ir stabilumą.

Vartotojų licencijų, skirtų Exchange Server 2016, apžvalga Standard- ir Enterprise Edition kaip naudojama programinė įranga

Iš esmės Wiresoft siūlomos naudotojų licencijos, kaip naudota programinė įranga, niekuo nesiskiria nuo panašių naujų licencijų: jos turi tas pačias galimybes, kaip ir šios, kad būtų galima naudotis paslaugomis, prieinamomis kiekviename iš Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise leidimų. Todėl daugeliui įmonių ir organizacijų iš anksto įsigyta programinė įranga yra ekonomiškai efektyvi alternatyva norint suteikti darbuotojams Exchange Server prieigos licenciją. Visi privalumai ir ypatybės paaiškinti toliau pateikiamoje apžvalgoje.

Apie Microsoft licencijų valdymą Exchange Server 2016 su CAL

Microsoft licencijų valdyme pateikiamos nuostatos dėl papildomo licencijavimo naudotojams, turintiems Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise versijų prieigos teises prie el. pašto ir kt. Į serverio licenciją jau įtrauktos CAL yra skirtos tik administratoriams ir negali būti naudojamos Exchange tipo paslaugoms. Tik kliento prieigos licencija, pavyzdžiui, vartotojo licencija CAL, suteikia darbuotojui asmenines teises naudotis Exchange Server funkcijomis bet kuriame Windows palaikančiame galutiniame įrenginyje. Šioje naudotojo licencijoje CAL nėra jokios papildomos programinės įrangos, išskyrus asmenines prieigos teises Exchange Server 2016 kliento / serverio aplinkai.

Kokias CAL galima įsigyti Exchange Server 2016 Standard- ir Enterprise leidimams?

Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise versijų licencijavimas pagal CAL leidžia valdyti visų organizacijos darbuotojų prieigos teises. Pagal Microsoft licencijavimo modelį Exchange Server 2016 siūlomos dviejų tipų CAL:

 • Exchange Server 2016 naudotojo licencija CAL - taikoma vienam specialiam naudotojui
 • Exchange Server 2016 įrenginio licencija CAL - taikoma vienam specialiam galiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui) Serverio prieigos teisės

Kuo skiriasi Exchange Server 2016 naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos?

Exchange Server 2016 naudotojo licencija User CAL iš esmės turi tas pačias funkcijas kaip ir įrenginio licencija Device CAL, tačiau abi jos skiriasi atitinkamomis parinktimis, kai galima pasiekti Exchange serverį. Tai lemia skirtingą naudą:

Kiekvienas darbuotojas, turintis prieigos teisę su naudotojo licencija CAL, gali naudotis Exchange paslaugomis naudodamas bet kurį Windows galinį įrenginį. Taip pat nėra jokių apribojimų dėl vietos, jei tik yra interneto ryšys, todėl prie Exchange serverio galima prisijungti vietoje savarankiškai, naudojantis savo mobiliuoju kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu kelyje ir namuoseOffice, taip pat kitu vietoje esančiu kompiuteriu.

Todėl User CAL suteikia geras mobiliojo naudojimo galimybes, nes licencijuotas naudotojas gali laisvai pasirinkti, kokį galutinį įrenginį naudoti, taip pat gali prisijungti prie jos naudodamasis trečiosios šalies kompiuteriu.

Be darbuotojų skaičiaus ir darbo vietų su asmeniniu kompiuteriu ar panašia įranga, svarbų vaidmenį įmonėje atlieka ir darbo eiga, kuria naudotojai naudojasi Exchange serveriu: Ypač mažose ir vidutinėse įmonėse naudotojai dažnai gali dalytis keliais skirtingais galutiniais įrenginiais ir naudoti juos prieigai prie Exchange serverio, kad gautų ir tvarkytų el. laiškus.

Kokie yra Exchange Server 2016 licencijų skirtumai Standard ir Enterprise versijoms?

MS Exchange Server 2016 naudotojų licencijos skiriasi priklausomai nuo Standard ir Enterprise versijų pagal tam tikrus funkcinius patobulinimus, taip pat pagal Enterprise versijai taikomus tipinius pašto dėžučių reikalavimus. Tačiau Enterprise Edition serverio paslaugomis galima naudotis turint Standard Edition naudotojo licenciją - tokiu atveju naudotojas gali naudotis atitinkamai ribotomis Standard Edition funkcijomis ir mažesniu pašto dėžučių duomenų bazių skaičiumi. Todėl kartu su Enterprise Server licencija Enterprise Edition vartotojo licencijos suteikia daugiau funkcijų, ypač reikalingų didesnėse įmonėse, organizacijose ar įstaigose; be kita ko, tai apima duomenų praradimo prevenciją.

Atkreipkite dėmesį į Exchange Server 2016 naudotojų licencijų suderinamumą su versijomis

Be pirmiau minėtų parinkčių, priklausomai nuo versijos, Exchange Server 2016 versijos naudotojo licencija suteikia naudotojui ne tik šios serverio versijos prieigos teises, bet ir senesnių Exchange versijų, pvz., 2013 m., prieigos teises (pažeminimas). Tačiau 2016 m. serverio versijos vartotojo licencijos negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę 2019 m. Exchange Server versiją (naujinimą).

Todėl pirkdami naudotojo licencijas CAL, be konkrečiam leidimui būdingų galimų funkcijų, visada turėtumėte atkreipti dėmesį į naudojamos serverio licencijos ir kliento prieigos licencijų suderinamumą.

Į ką reikėtų atsižvelgti licencijuojant Exchange Server 2016 su naudotojų licencijomis?

Kaip minėta, 2016 versijos vartotojo licencija suteikia asmeninės prieigos teises prie Exchange Server 2016 serverio lygiai vienam vartotojui. Užbaigus šio naudotojo registraciją, šios naudotojo CAL nebegalima perduoti kitam asmeniui. Taip pat negalima keisti CAL tipo, šiuo atveju: naudoti naudotojo CAL kaip įrenginio CAL.

Šiomis Microsoft licencijų valdymo nuostatomis siekiama užkirsti kelią bet kokiai netinkamai prieigai prie Exchange Server 2016 paslaugų. Jos taip pat užtikrina didesnį organizacijos ir jos ryšių saugumą, nes nelicencijuoti asmenys neturi teisės naudotis el. pašto paslaugomis ir gauti prieigą prie serverio duomenų.

Išvada dėl Exchange Server 2016 naudotojų licencijų licencijų

Taigi, kuris Windows Exchange Server 2016 CAL tipas suteikia daugiau naudos konkrečioje organizacijoje, gali skirtis priklausomai nuo konkretaus diegimo atvejo. Lemiamą vaidmenį atlieka vyraujantis prieigos per naudojamus galinius įrenginius tipas: kadangi dauguma darbuotojų prieigai prie Windows Exchange serverio pakaitomis naudoja įvairius mobiliuosius galinius įrenginius arba atskirus įrenginius, kurie gali būti skirtingose darbo vietose arba už įmonės ribų, su asmeniu susieta naudotojo licencija (User CAL) suteikia daugiau privalumų, nes naudotojas gali laisvai pasirinkti kompiuterį ir jam tereikia naudoti savo asmeninę paskyrą.

Todėl, norint pasirinkti tinkamą Exchange Server 2016 CAL tipą, reikia žinoti tipinę įmonės darbo eigą. Todėl įmonei licencijavimas naudojant naudotojo CAL gali būti ekonomiškesnis nei naudojant įrenginio CAL, nes iš viso reikia mažiau licencijų.

Naudotos Microsoft Exchange Server 2016 vartotojo licencijos - galima įsigyti iš vienos licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Exchange Server 2016 vartotojo licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje taip pat prieinamos kaip vieno kliento prieigos licencijos - galimos Microsoft licencijavimo apimties nuostatos dėl pakopų netaikytinos naudojamoms licencijoms; kitu atveju su jomis nėra jokių trūkumų ar naudojimo apribojimų - ne tik todėl, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Iš kur Wiresoft naudoja programinę įrangą, skirtą Exchange Server 2016 naudotojų licencijoms?

Wiresoft siūlomos MS Exchange Server 2016 naudotojo licencijos yra originalios Microsoft licencijos, nes jos taip pat siūlomos pagal Microsoft licencijavimo programą; vienintelis skirtumas yra tas, kad naudotos naudotojo licencijos anksčiau buvo Exchange Server 2016 licencijos dalis, kurią anksčiau įsigijo Europos įmonė kaip savininkė. Pastarasis perpardavė Wiresoft šią naudotojo apimties licenciją arba atskirų naudotojų prieigos licencijas, kurios nebuvo reikalingos, ir Wiresoft išskaidė apimties licencijas į pavienes licencijas. Šios gautos vieno vartotojo licencijos CAL yra pažymėtos kaip naudota programinė įranga, tačiau, nepaisant to, kad jos pažymėtos kaip naudotos licencijos, jas galima naudoti kaip naujas licencijas prieigai prie Exchange Server 2016, nes jos nesiskiria nei funkcionalumo, nei naudojimo laiko apribojimais.

Exchange Server 2016 naudotojų licencijos Exchange Server 2016 kaip naudojama programinė įranga suteikia pirkėjo saugumą

Wiresoft siūlomos Exchange Server 2016 naudotojo licencijos Exchange Server 2016 kaip naudota programinė įranga yra ekonomiškai efektyvi Exchange Server 2016 licencijavimo forma klientams, nes jų naudojimas yra saugus ir teisėtas! Todėl naudotoms naudotojo licencijoms taip pat taikoma įprastinė pirkėjo apsauga: iš karto po pirkimo atsisiųsti ir nedelsiant aktyvuoti licenciją naudojant galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėta pirkti ir naudoti naudotą programinę įrangą su Exchange Server 2016 naudotojo licencijomis?

Wiresoft siūlomos Exchange Server 2016 vartotojo licencijos, kaip ir visos kitos kliento prieigos licencijos, gaunamos iš įvairių įmonių licencijų inventoriaus. Taigi prekiaujant naudotomis licencijomis CAL taikoma galiojanti jurisdikcija, kuri aiškiai leidžia pirkti ir parduoti bei naudoti Microsoft naudotas licencijas; tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Taigi Wiresoft klientai turi teisinį saugumą naudodami Exchange Server 2016 naudotojo licencijas kaip pirkėjai ir kaip naudotojai, nes šiame procese nepažeidžiamos jokios teisinės nuostatos.

Kitas privalumas: Wiresoft naudojama programinė įranga taip pat yra patikima auditui, nes pateikiami visi ankstesnių pirkėjų įrodymai!

Visų Exchange Server 2016 naudotojų licencijų privalumų apžvalga, kaip naudojama programinė įranga

Exchange Server 2016 naudotojo licencijos Wiresoft naudojamai programinei įrangai yra nebrangi alternatyva, palyginti su panašiais naujais įprastinių programinės įrangos tiekėjų produktais - šis privalumas taip pat taikomas atitinkamoms prieigos licencijoms kitai Microsoft serverių programinei įrangai.

Licencijuojant naudotas licencijas CAL taip pat nėra jokių apribojimų, pvz., skalės, pagal kurią turi būti perkamos naudotojo licencijos CAL, todėl galite licencijuoti tikslų darbuotojų skaičių, pritaikytą jūsų faktiniam serverio paslaugų naudojimui. Todėl Wiresoft klientai, lanksčiai pritaikydami Exchange Server, taip pat gali sumažinti naudotojų prieigos prie Exchange Server licencijavimo išlaidas.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti Exchange Server 2016 naudotojo licencijų, įrenginių licencijų, taip pat abiejų tipų klientų prieigos licencijų, naudojamos programinės įrangos kitoms MS Exchange Server versijoms, ir programinės įrangos licencijų bei prieigos licencijų daugeliui kitų populiarių Microsoft Server programų. Todėl Wiresoft naudojamos licencijos yra ekonomiškas būdas už priimtiną kainą papildyti kitų verslo sričių programinės įrangos atsargas, taip pat išvengti suderinamumo problemų, kurios gali kilti dėl nevienodų programinės įrangos versijų naudojimo, ir taip sumažinti išlaidas naujai techninei įrangai.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti ne tik įvairių tipų serverių licencijų, bet ir kitų Microsoft programinės įrangos programų kaip naudotos programinės įrangos su visais pirmiau minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Exchange Server 2016 arba bet kurio kito Microsoft produkto naudotojo licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos