Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL MAC 2019

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10142
 • 065-08677
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
63,90 € * 69,90 € * (8,58% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
"MacOS"  Monterėjus, Big Sur, Katalina, Mohavė


Microsoft Excel yra iki šiol neprilygstama skaičiuoklės programinė įranga, kuria galima atlikti sudėtingus matematinius ir komercinius skaičiavimus. Dabartinė "Mac" skirta 2019 m. versija taip pat turi daug naujų funkcijų: Be daugybės patobulinimų, programa papildyta daugybe naujų funkcijų, skirtų ne tik statistinei, bet ir loginei bei verslo matematinei analizei atlikti, taip pat naudojant sukimosi lenteles. Platus diagramų tipų, keičiamo mastelio grafikos ir modelių pasirinkimas taip pat leidžia prasmingai ir aiškiai pateikti rezultatus kuriant ataskaitas. Excel 2019 palaiko "PowerBI" - galingą verslo analizės paslaugą iš Microsoft, kuri taip pat leidžia tiesiogiai eksportuoti duomenis į kitas sistemų aplinkas.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"

Microsoft Excel 2019 Mac kompiuteriui kaip patogi vieno vartotojo licencija

Microsoft Excel yra iki šiol neprilygstama skaičiuoklės programinė įranga, kuria galima atlikti sudėtingus matematinius ir komercinius skaičiavimus. Dabartinė "Mac" skirta 2019 m. versija taip pat turi daug naujų dalykų: Be daugybės patobulinimų, programa papildyta įvairiomis naujomis funkcijomis, kuriomis galima atlikti ne tik statistinę, bet ir loginę bei verslo matematinę analizę, taip pat naudoti sukamąsias lenteles. Platus diagramų tipų, keičiamo mastelio grafikų ir modelių pasirinkimas leidžia prasmingai ir aiškiai pateikti rezultatus kuriant ataskaitas. "Excel 2019" palaiko "PowerBI" - galingą "Microsoft" verslo analizės paslaugą, kuri taip pat leidžia eksportuoti duomenis tiesiai į kitas sistemų aplinkas.

Įvairūs nauji grafiniai įrankiai leidžia spalvotai paryškinti svarbius duomenis arba ad hoc kurti savo formules ir diagramas ir iš karto jas naudoti. "Excel 2019 for Mac" taip pat patobulintas planšetinių kompiuterių jutiklinis palaikymas, todėl ją lengviau naudoti, ypač planšetiniuose kompiuteriuose ar išmaniuosiuose telefonuose. Dėl to naujuoju įrankiu naudoti laisvąjį piešimą yra dar praktiškiau ir paprasčiau. Be to, patobulintos prieinamų lentelių ir sąsiuvinių kūrimo galimybės.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje naujausią Excel 2019 versiją Mac kompiuteriams už ypač mažą kainą rasite kaip vieno naudotojo versiją, t. y. be programinės įrangos prenumeratos, taip pat jos pirmtakę ir visas kitas Office programas. Toliau apžvelgiamos visos svarbiausios naujos "Excel 2019 for Mac" programos funkcijos.

Svarbiausių naujų Excel 2019 for Mac versijos funkcijų apžvalga

Naujojoje Excel 2019 for Mac versijoje, be daugelio ankstesnės versijos patobulinimų, be abejo, yra daug naujų įrankių ir funkcijų, iš kurių kai kurios anksčiau buvo įtrauktos tik į Office prenumeratos modelį. Tai tipiškos "Excel" funkcijos ir bendrosios MS Office funkcijos.

Konkrečios Excel lentelių funkcijos 2019 m. versijoje

" Excel 2019 for Mac " supaprastintas lentelių susiejimas išplėstinėms užklausoms atlikti ir įdiegtos šios patogios funkcijos:

 • Funkcija IF supaprastina sudėtingų IF funkcijų įvedimą: Ji tikrina atitinkamas sąlygas iš anksto nustatyta tvarka. Naudojant funkciją MAXWENNS nurodomas didžiausias nurodyto intervalo skaičius, tenkinantis bent vieną iš nurodytų sąlygų; norint nustatyti mažiausią skaičių, tokiu pat būdu galima naudoti funkciją MINWENNS.
 • "Excel 2019 for Mac" programoje dabar taip pat galima vėl pašalinti arba išjungti iš pasirinkimo tokius atskirus langelius, eilutes ar stulpelius, kurie buvo pasirinkti per daug arba net atsitiktinai, o anksčiau to padaryti nebuvo įmanoma.
 • Funkcija PIRMOJI VERTĖ palygina pradinę vertę su keliomis kitomis sąraše esančiomis vertėmis. Kai tik randama atitiktis, grąžinamas funkcijos apibrėžtas rezultatas; jei atitikties nerandama, grąžinama "else" reikšmė.
 • Naujosios funkcijos TEXT CHAIN privalumai, palyginti su ankstesne funkcija CHAIN, yra šie: ji yra trumpesnė ir ją lengviau įvesti. Funkcija TEXT CHAIN dabar taip pat palaiko nuorodas į intervalus, o anksčiau buvo galima naudoti tik nuorodas į vieną arba į vieną ląstelę, todėl galima įtraukti ląstelių intervalą arba ištisus stulpelius.
 • Funkcija TEXT CHAIN leidžia sujungti tekstą iš kelių intervalų, kai kiekvienas elementas atskiriamas naudotojo nustatytu skirtuku. Teksto grandinėlę taip pat galima naudoti atskiriems žodžiams, išsidėsčiusiems langeliuose, sujungti į sakinį.

PivotTable optimizavimas "Excel 2019 for Mac" programoje

"PivotTable" - veiksmingas "Excel" įrankis, kurį, be kita ko, galima naudoti analizuojant ir vertinant didelius duomenų kiekius su priemonėmis ir pagrindiniais veiklos rodikliais bei aiškiai atvaizduojant jų rezultatus - 2019 m. versijoje patobulintas ir papildytas keliomis praktinėmis funkcijomis, be to, patobulintas patogumas:

 • Uždelstas atnaujinimas dabar leidžia "Power Pivot" programoje atlikti kelis pakeitimus vienu metu, nelaukiant, kol kiekvienas pakeitimas bus išplatintas visame sąsiuvinyje. Uždarius "Power Pivot" langą, visi pakeitimai paskirstomi iš karto.
 • Pritaikykite "PivotTables" kaip numatytuosius išdėstymus: ši patogi "Excel 2019 for Mac" funkcija leidžia ne tik pritaikyti sukamąją lentelę, bet ir išsaugoti ją kaip numatytuosius išdėstymus, įskaitant pageidaujamą dalinių ar bendrų rezultatų rodymą, taip pat ataskaitos išdėstymą, kad ji būtų paruošta naudoti kitą kartą, kai ją naudosite.
 • Automatinis santykių atpažinimas: Remiantis dažniausiai analizės metu naudojamais veiksmais, ši funkcija automatiškai sukuria ryšius tarp tokių lentelių, kurios anksčiau buvo naudojamos darbo knygoje. Tai taip pat leidžia "Excel for Mac" aptikti ir parodyti, kai atliekant analizę reikia susieti bent dvi lenteles. Vienu spustelėjimu iš karto galima susipažinti su atitinkamais ryšiais.
 • Programoje "Excel 2019 for Mac" pasirinktines priemones dabar galima kurti tiesiai "PivotTable" laukų sąraše ir iškart redaguoti.
 • Kai OLAP (Online Analytical Processing) serveriai naudojami skaičiavimams per "PivotTables", jų užklausa dabar dar greitesnė, todėl šios OLAP "PivotTables" pasiekiamos dar greičiau. Galima naudoti ne tik suktukų lenteles, prijungtas prie "Microsoft SQL Server Analysis Services", bet ir duomenis iš trečiųjų šalių OLAP serverių.
 • Pažangus pavadinimų keitimas: Pervadinus darbo knygos duomenų modelio lenteles ir stulpelius, "Excel 2019 for Mac" taip pat automatiškai atnaujina visas atitinkamas lenteles ir skaičiavimus, įskaitant darbalapius ir DAX formules.

Diagramų ir 3D modelių bibliotekos patobulinimas

Kad analizės ir ataskaitos būtų labiau aprašomosios, " Excel 2019 for Mac" programoje yra naujų diagramų tipų ir trimačių modelių diagramų, kurias naudotojai gali naudoti rezultatams ir konkrečių sričių funkcijoms iliustruoti.

 • Naujosios "Excel 2019 for Mac" programos žemėlapių diagramos ypač patogios norint aiškiai pavaizduoti geografines reikšmes. Žemynų, šalių ir net mažesnių teritorijų, pavyzdžiui, administracinių rajonų ir pašto kodų, žemėlapiuose galima parodyti statistines ar kitas reikšmes ir jų pasiskirstymą.
 • Piltuvėlio diagramos ypač tinka norint parodyti proceso pasiskirstymą keliuose etapuose, pavyzdžiui, pardavimų ar įsigijimų.
 • Pavyzdžiui, naujieji "Excel 2019" 3D modeliai ypač tinka sudėtingiems trimačiams ryšiams vaizduoti, nes juos galima pasukti 360° kampu. Be to, kad iš dėžutės galima įsigyti įvairių 3D vaizdų, juos galite susikurti ir patys. 3D modeliai "Excel 2019 for Mac" palaikomi "macOS 10.12", "10.13.4" ir naujesnėse versijose.
 • Lyginamąją vektorinę grafiką, pavyzdžiui, SVG (Scalable Vector Graphics) failus, taip pat galima priartinti arba atitolinti, taip pat pasukti - neprarandant vaizdo kokybės.
 • Nemokamas paveikslėlių bibliotekos naudojimas: visas "Excel 2019 for Mac" bibliotekoje esančias piktogramas, piktogramas, simbolius, taip pat 3D paveikslėlius ir SVG failus, skirtus prezentacijoms ir darbalapiams iliustruoti, galima naudoti laisvai, nemokant licencijos mokesčio.

Daugiau naujų Excel ir kitų Office programų funkcijų

Klasikinėse Office programose, tokiose kaip "Excel 2019", taip pat galima naudotis įvairiomis patogiomis funkcijomis, kurios turi įtakos ne tik dizainui, bet ir grafikos įterpimui ar redagavimui, taip pat kitais patogiais įrankiais.

Naujos peržiūros parinktys ir darbalaukio funkcijos "Excel for Mac" programoje

Į "Excel" taip pat įtrauktos kelios fono ir programų temos, kurių tikslas - padaryti darbą "Mac" ekrane kuo patogesnį ir patogesnį akims.

 • Dabar galima pasirinkti baltą, tamsiai pilką ir juodą spalvas, o pastaroji yra kontrastingiausia.
 • Nauja juostos naudotojo sąsaja: Ankstesnis juostinis ekranas Office 2019 sujungtas su Windows tipine plytelių išvaizda, tačiau peržiūros parinktyse vis dar galima pasirinkti ankstesnėje versijoje žinomą išvaizdą.
 • Dažnai naudojamos funkcijos yra matomoje naujojo rodinio vietoje, kad jas būtų galima iš karto rasti.

Rašymo ir braižymo laisva ranka įrankis Excel programoje Mac

Excel 2019 for Mac taip pat turi naujų laisvosios rankos funkcijų, kurias papildo platus efektų pasirinkimas. Naudodami naująjį laisvosios rankos piešimo įrankį naudotojai gali pažymėti pasirinktas sritis, o svarbiausia - bėgant piešti formules, diagramas ir kt. ir iškart importuoti jas į darbo knygą. Naudotojai gali pasirinkti šias parinktis:

 • Skaitmeniniai rašikliai yra įvairių dizainų, storių ir spalvų: yra pieštukas piešimui, rašiklis rašymui ir ryškiklis teksto fragmentams paryškinti.
 • Įspūdingi grafiniai efektai, tokie kaip vaivorykštės, galaktikos, lavos, vandenyno, aukso, sidabro, taip pat lašo šešėliai, švytėjimas, 3D efektai ir kt., leidžia sukurti akį traukiančius dizainus, kuriuos papildo iš anksto nustatyti šablonai, kuriuos galima naudoti, pavyzdžiui, paveikslėliams paversti linijiniu piešiniu arba pakeisti užpildymo spalvą.
 • Sudėtingas matematines formules galima iš karto įterpti į sąsiuvinį naudojant funkciją "Freehand FormulaInsert". Tai taip pat galima padaryti pele - tiesiog eikite pirmyn ir "Excel" konvertuos formulės piešinį į tekstą. Naudotojai, kurie "Excel for Mac" naudoja jutiklinio ekrano įrenginyje, taip pat gali braižyti formules ne rašikliu, o pirštu.
 • Lasso pasirinkimas: Pasirinkti laisvos rankos piešinio sritį tolesniam redagavimui nereikia "Surface Pen" rašiklio - tai galima atlikti piršto galiuku.

Prieinamumas dabar dar praktiškesnis

Excel 2019 for Mac taip pat yra praktinė Excel 2019 funkcija: naujos ir optimizuotos funkcijos padeda parengti Excel dokumentų turinį taip, kad net riboto supratimo vartotojai galėtų lengviau juos skaityti ir toliau redaguoti. Įjungus pagalbines klaidų taisymo priemones, patobulinimai rodomi tiesiogiai atitinkamose dokumento vietose; šios priemonės yra šios:

 • Tarptautiniu mastu taikomų prieinamumo standartų sąrašas.
 • Pasiūlymai rodomi spustelėjus "Check Accessibility" (Patikrinti prieinamumą) skiltyje "Review" (Peržiūrėti) ir gali būti nedelsiant įgyvendinami vienu spustelėjimu.
 • Dokumente esančios prieinamumo problemos taip pat iš karto rodomos darbo metu, spustelėjus funkciją "Tęsti prieinamumo patikrą".

Kitos naudingos Excel 2019 versijos Mac naudingos funkcijos

Toliau paminėtos naujos funkcijos yra ne tik "Excel", bet ir kitose " Office Suite 2019" programose, be to, jos taip pat padeda efektyviau dirbti:

 • Vertėjas:Dabar atskirus užsienio kalbos žodžius, ištraukas ar ištisus tekstus užsienio kalba galima dar lengviau išversti "Excel". Vietoj to, kad, kaip buvo anksčiau, norint įvesti duomenis, reikėtų naršyklėje išsikviesti atitinkamą svetainę, dabar tai galima padaryti tiesiogiai "Excel" programoje. Naujai integruota vertimo funkcija, įskaitant automatinį kalbų atpažinimą per "Microsoft Translator", apima daugiau nei 60 kalbų žodyną.
 • Apsauga nuo duomenų praradimo: integravus "Microsoft" patikrintą DLP funkciją į "Excel", galima realiuoju laiku atlikti turinio paiešką pagal nustatytas gaires, pavyzdžiui, ieškant konfidencialių duomenų, tokių kaip sąskaitų ir kredito kortelių numeriai; taip pat dar lengviau laikytis duomenų apsaugos taisyklių.

Excel 2019 for macOS sistemos reikalavimai

Kad naudotojai galėtų įdiegti ir paleisti Excel 2019 for Mac Apple įrenginyje, jis turi atitikti toliau išvardytus minimalius reikalavimus:

 • Operacinė sistema: galiojanti vienos iš trijų paskutinių dabartinių "macOS" operacinių sistemų versija
 • "iPad" ir "iPhone": "iOS 8.0" arba naujesnė versija
 • Procesorius: "Intel
 • Operatyvioji atmintis: ne mažiau kaip 4 GB
 • Kietasis diskas: bent 3 GB laisvos vietos
 • Vaizdo plokštė: 1 280 x 800 taškų

Pirkite Excel 2019 for Mac kaip Office atskirą programą iš Wiresoft

MS Excel 2019 for Mac pagal nutylėjimą yra "Microsoft Office 2019" paketo, skirto "macOS", dalis, tačiau, priešingai nei daugelis kitų "Microsoft" programinės įrangos tiekėjų, "Wiresoft" internetinėje parduotuvėje "Excel 2019 for Mac" galite įsigyti ir kaip atskirą programą be kitų " Office 2019" paketo komponentų. Mūsų siūloma "Excel" programa, skirta "macOS", yra visavertė pirkimo versija. Jums tai reiškia, kad nesate įsipareigoję prenumeruoti mokamus naujinimus. Taip pat tai reiškia, kad su šia "Excel 2019" "Mac" versija jums taip pat nereikia laikytis jokių laiko apribojimų, kiek tai susiję su naudojimo laikotarpiu. Ši vieno naudotojo licencija yra identiška "Excel" programai, kuri įtraukta į " Office Suite 2019 for Mac".

Todėl pirkdami Excel 2019 for Mac iš Wiresoft sutaupysite pinigų, o tai naudinga ne tik laisvai samdomiems darbuotojams, bet ir mažesnėms įmonėms, turinčioms kelis darbuotojus, kurie nori naudoti šią klasikinę skaičiuoklės programą tik profesionaliai ar net namuose ir kuriems nereikia viso Office paketo.

Nesvarbu, ar tai būtų "Excel", "Word", ar kitos programos - visos "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje siūlomos programinės įrangos licencijos yra originalūs "Microsoft" produktai. Paprastai tai yra vieno naudotojo licencijos, gautos iš didelės apimties licencijos, arba jas įsigijo įmonė ir jas galima vėl laisvai naudoti parduodant "Wiresoft". Tai reiškia, kad tai neriboja jų naudojimo galimybių funkcijų ar trukmės požiūriu ir nereiškia, kad jūs, kaip pirkėjas, pateksite į pilkąją teisinę zoną. "Wiresoft", kaip patikimas programinės įrangos platintojas, siūlo tik pilnas "Microsoft" programų versijas, kurios yra 100 % tinkamos naudoti mūsų klientams.

Jei turite daugiau klausimų apie "Excel for Mac" ar bet kurią kitą "Mac" skirtą Office programą arba norite pasinaudoti mūsų ekspertų patarimais, tiesiog susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba čia, pokalbyje.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCEL MAC 2019"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos