Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10028
 • D87-07499
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
199,90 € * 220,90 € * (9,51% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Visio 2019 - tai naujausia pažangios "Microsoft" programinės įrangos, skirtos informatyviai vizualizuoti verslo ir techninius procesus bei kontekstus, versija; naudojant įtrauktus įrankius ir formas galima aiškiai pateikti ir perteikti net sudėtingus klausimus ar duomenų rinkinius. Su "Visio 2019" ypač lengva pradėti dirbti dėl jau iš "MS Office" programų pažįstamos darbalaukio sąsajos, todėl net ir nauji naudotojai gali greitai susigaudyti ir intuityviai naudotis įvairiais įrankiais ir funkcijomis, kad esamus duomenis ar idėjas paverstų informatyviomis diagramomis, priklausomai nuo projekto reikalavimų: "Visio 2019 Professional" siūlomos formos tinka išsamiai kurti darbo eigos ir organizacines diagramas, taip pat techninius procesus, sistemas ir t. t. - čia nauja yra "vielinio karkaso" forma. Be to, ypač "Professional Edition" versijoje, dabar siūlomos ir UML struktūrinės diagramos, kurios tinka klasėms ir sąsajoms modeliuoti. Be to, programinė įranga buvo optimizuota, kad būtų lengviau importuoti ir greičiau apdoroti DWG failus iš "AutoCAD".

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"

Visio 2019 Professional - profesionali Microsoft vizualizavimo programinė įranga, kurią galima įsigyti kaip vieną licenciją

Visio 2019 - tai naujausia pažangios Microsoft programinės įrangos versija, skirta informatyviam verslo ir techninių procesų bei kontekstų vizualizavimui; naudodamiesi pridėtais įrankiais ir formomis galite aiškiai pateikti ir perteikti net sudėtingus klausimus ar duomenų rinkinius.

Su Visio 2019 ypač lengva pradėti dirbti naudojant jau pažįstamą iš MS Office programų darbalaukio sąsają, todėl net ir nauji naudotojai gali greitai susigaudyti ir intuityviai naudotis įvairiais įrankiais ir funkcijomis, kad esamus duomenis ar net idėjas paverstų informatyviomis diagramomis, priklausomai nuo projekto reikalavimų: Šiam tikslui Visio 2019 Professional siūlomos formos tinka detaliam darbo eigos ir organizacinių schemų, taip pat techninių procesų, sistemų ir pan. kūrimui - čia nauja yra vielinio modelio forma. Be to, ypač Professional Edition versijoje, dabar siūlomos ir UML struktūrinės diagramos, kurios tinka klasėms ir sąsajoms modeliuoti. Be to, programinė įranga buvo optimizuota, kad būtų lengviau importuoti ir greičiau apdoroti DWG failus iš AutoCAD.

Visio 2019 Professional taip pat patobulinta naudoti jutikliniais įrenginiais, todėl atitinkamuose įrenginiuose programą galima valdyti tiek skaitmeniniu rašikliu, tiek pirštu, net braižyti ar pridėti pastabas. Prisijungus prie Azure Active Directory arba Exchange serverio, Visio 2019 gali importuoti duomenis tiesiai į Shapes, pavyzdžiui, iš Excel.

Kokiems naudotojams skirtas Visio 2019 Professional leidimas?

Be vidutinio dydžio įmonių, Visio 2019 Professional leidimas visų pirma skirtas didesnėms įmonėms ir organizacijoms, kuriose daugiausia dėmesio skiriama komandiniam darbui, kai reikia profesionaliai ir labai aukštu lygiu kurti procesų, verslo struktūrų ir kt. vizualizacijas. Šiuo tikslu galima naudoti daugybę formų, aiškiai suskirstytų į šablonus, kuriuos galima pritaikyti pagal savo poreikius ir išsaugoti kaip naujus šablonus pakartotiniam naudojimui. Per MS SharePoint Server arba OneDrive su Visio 2019 sukurtomis diagramomis taip pat galima dalytis debesyje su kolegomis komandoje ar partneriais ir naudotis integruota komentarų funkcija.

Programinės įrangos parduotuvėje Wiresoft siūloma Microsoft Visio 2019 profesionalioji versija yra vienos licencijos pirkimo versija - tai yra naudota programinė įranga, kurios kaina yra gerokai mažesnė, palyginti su įprasta prekyba, kuri paprastai ją parduoda tik kaip apimties licencijos sutarties dalį. Tai suteikia įvairaus dydžio įmonėms palankią ekonominę galimybę visapusiškai naudoti šią profesionalią Microsoft vizualizavimo programinę įrangą savo veikloje.

Wiresoft Software internetinėje parduotuvėje taip pat yra kitų Microsoft programų, suderinamų su Visio 2019, kurias galima įsigyti kaip naudotos programinės įrangos pavienes licencijas su nuolaida, pavyzdžiui, Windows 10, kuri yra privaloma sąlyga norint naudoti Vision 2019. Šioje apžvalgoje trumpai pristatomos pagrindinės Visio 2019 Professional Edition funkcijos ir naujovės.

Naudokite platų Visio diagramų pasirinkimą arba tiesiog susikurkite savo formas

Visio 2019 Professional yra labai daug Visio diagramų, skirtų visoms įmanomoms taikymo sritims; jos aiškiai suskirstytos į įvairius šablonus, kuriuose yra atitinkamos atskiros formos. Formos gali būti užpildytos tiesiogiai tekstu, kurį programa automatiškai įterpia rašydama, tačiau jos taip pat gali būti tiesiogiai susietos, pavyzdžiui, su Excel skaičiuokle, Exchange duomenų baze arba duomenimis, importuotais per MS SharePoint ar OneDrive paslaugas.

Visio 2019 Professional portfelyje šiam tikslui siūloma daugiau kaip 600 formų, o apie 400 iš jų taip pat yra išmaniosios formos: su jomis susieti metaduomenys automatiškai koreguojami atitinkamoje formoje, kai jie atnaujinami. Be to, daugelis formų atitinka pramonės standartus, todėl šiose schemose pateikiama privaloma informacija. Apskritai Visio 2019 Professional Edition suteikia naudotojams viską, ko reikia kūrybiniam darbui, norint suprantamai pavaizduoti procesus ar sistemas. Į Visio 2019 Professional taip pat įtraukta daugiau:

Naujovė: UML diagramos tik Visio 2019 Professional Edition

Ryšių, komponentų ir diegimo diagramas galima ypač gerai kurti Visio 2019 Professional naudojant integruotus UML įrankius, pavyzdžiui, vizualizuoti prievadus ir sąsajas, taip pat ryšius ir komponentus: UML - unifikuota modeliavimo kalba - buvo sukurta kaip grafinio modeliavimo kalba, specialiai skirta programinės įrangos komponentams ir kitoms sistemoms vizualizuoti ir dokumentuoti, taip pat specifikuoti ir projektuoti.

Štai tik keli pavyzdžiai, kaip UML diagramas galima naudoti Visio 2019 Professional: UML klasių diagramos rodo statinį sistemos klasių ir objektų tarpusavio ryšių vaizdą, o komponentų diagramos suskirsto tokią sistemą į susijusius komponentus, todėl galima matyti ir kodo struktūrą. Be to, UML diegimo diagramos iliustruoja aparatinės ir programinės įrangos elementų konfigūraciją, o UML sekos diagramos parodo visus sąveikoje dalyvaujančius dalyvius arba objektus.

Nauja: duomenų bazių užrašų diagramos

Į Professional Edition taip pat įtrauktas duomenų bazių notacijos diagramų tipas, dar vadinamas esybių santykių modeliu (ER modelis arba ERM), kurį galima naudoti paprastos arba sudėtingos duomenų bazės grafiniam modeliui sukurti.

Kiti Visio 2019 patobulinimai ir papildymai

Be to, Visio 2019 Professional taip pat siūlo daugiau naujų diagramų tipų ar funkcijų ir optimizuotą AutoCAD failų palaikymą:

Naujos paleidimo diagramos padeda greičiau pradėti dirbti su Visio 2019

Į Visio 2019 taip pat įtrauktos naujos pradinės diagramos: Smegenų šturmo, Organizacinės schemos ir Specifikavimo ir aprašymo kalbos (sutrumpintai SDL), kurios dažnai reikalingos srautų diagramoms, darbo eigoms ir tvarkaraščiams rodyti. Programoje taip pat pateikiami praktiniai nurodymai, kaip sukurti tinkamo tipo diagramą, o tai ypač naudinga pradedantiesiems.

Į Visio 2019 Professional jau įtrauktas formas taip pat galima pritaikyti pagal savo poreikius. Taigi, atskirus komponentus galima redaguoti naudojant formavimo įrankius, pavyzdžiui, gradientus ir skaidrumą, tokius efektus kaip šešėliai ir švytėjimas, veidrodinis atspindys ir 3D: šiuo tikslu galima keisti tekstų bėgimo kryptį, formatavimą ir spalvą, taip pat linijų ir (arba) brūkšnių storį, stilių ir spalvą; be to, galima redaguoti visą diagramą.

Vision 2019 Professional naudotojai gali kurti savo formas ir jas išsaugoti, kad kitą kartą jas būtų galima naudoti kaip pagrindinę formą, pridėdami jas prie Favorites šablono.

Nauja: Vielos karkaso diagramos

Visio 2019 naujiena yra ir laidinio karkaso diagramos tipas; laidinio karkaso diagramos pirmiausia naudojamos programėlės naudotojo sąsajos, funkcijų ir turinio idėjoms braižyti kuriant programėlę.

Nauja: optimizuotas AutoCAD palaikymas

Be to, patobulintas ir išplėstas AutoCAD palaikymas Visio 2019: DWG arba DXF failus, sukurtus naudojant AutoCAD 2007 arba senesnę versiją, dabar galima importuoti greičiau ir geriau mastelizuoti, o formų perdengimas taip pat neatsilieka. AutoCAD objektai, importuoti į Visio 2019, pvz.

Pastato grindų planus arba brėžinius galima paversti Visio forma, o tada papildyti kitomis formomis, pavyzdžiui, suplanuoti darbo vietų arba mašinų ir įrangos išdėstymą ir paskirstymą patalpoje.

Tipiniai Visio diagramų tipai programoje Visio 2019 Professional Edition

Toliau pateikti diagramų tipai - tai tik dažniausiai naudojamų formų, kurias galima naudoti Visio 2019 Professional, pavyzdžiai:

Pastatų projektavimas ir inžinerija:

 • Grindų planai parodo, kaip naudojamos erdvės, pavyzdžiui, planuojant erdves įmonėje ar organizacijoje.
 • Pastato planuose galima techniškai atvaizduoti IEEE reikalavimus atitinkančią infrastruktūrą arba pastato paslaugas, pvz., grandines, įrenginius, vamzdynus ir kitas sistemas.

Su įmone ir projektais susiję procesai:

 • Srautinėse schemose vizualizuojami atskiri verslo procesų ar net techninių procedūrų etapai,
 • plaukimo juostų diagramos ypač naudojamos siekiant priskirti atskirus darbo etapus skirtingiems įmonės skyriams.
 • IDEF0 tipo diagramųtarpfunkcinės srauto diagramos modeliuoja sistemos ar įmonės sprendimus, o BPMN diagramos ypač naudojamos verslo informatikoje ar procesų valdyme.
 • Verslo procesų diagramos naudojamos sudėtingiems veiklos procesams paaiškinti.
 • Išvestinės diagramos naudojamos didesniems duomenų kiekiams vertinti, o
 • Laiko juostos diagramos dokumentuoja verslo procesų eigą.
 • 3D stulpelinės diagramos iliustruoja, pavyzdžiui, pardavimus, pelną ar kitus pagrindinius veiklos rodiklius.

Techninės reprezentacijos:

 • Procesų srautų diagramos dažniausiai naudojamos cheminiams ir pramoniniams procesams bei jiems reikalingai įrangai vizualizuoti.
 • IT diagramos, pavyzdžiui, ITIL (Informacinių technologijų infrastruktūros bibliotekos) diagramos, naudojamos iliustruoti sistemoje iš anksto apibrėžtas funkcijas ir vaidmenis, pvz., aktyviuose kataloguose ir duomenų bazėse.

Kiti struktūrinių diagramų tipai:

 • Organizacinės schemos paaiškina organizacijos struktūrą ir hierarchiją, įskaitant priklausomybę.
 • Sekos diagramose pateikiami visi sąveikos dalyviai, įskaitant įvykius.
 • Kita vertus,veiklos diagramose aprašoma vidinė metodų ir veiksmų elgsena.
 • Būklės diagramos iliustruoja, pavyzdžiui, produkto objektų gyvavimo ciklą.
 • Naudojimo atvejų diagramos vizualizuoja atskirus projekto etapus, o
 • Ryšių diagramos rodo sistemos elementų sąveiką.

Techninės įrangos ir kiti reikalavimai, taikomi naudojant Microsoft Visio 2019 Professional

Iš esmės MS Vision 2019 Professional Edition 32 ir 64 bitų versijos gali būti naudojamos tik kartu su Windows 10 arba Windows Server 2019! Daugiau informacijos apie atitinkamus būtiniausius reikalavimus rasite šioje apžvalgoje:

 • Procesorius: ne mažiau kaip 1,6 GHz, dviejų branduolių
 • Operacinės sistemos (būtinos): Windows 10, Windows Server 2019
 • Operatyvioji atmintis: bent 4 GB RAM (64 bitų) arba 2 GB RAM (32 bitų)
 • Kietojo disko vieta: bent 4,0 GB laisvos vietos diske
 • Ekrano ir (arba) ekrano skiriamoji geba: 1280 x 768
 • Grafika: DirectX 10 vaizdo plokštė, skirta pagreitinti grafikos aparatinę įrangą
 • .NET versija: tam tikroms Vision 2019 funkcijoms įdiegti reikia .NET 3.5 arba 4.6
 • Norint naudotis aprašytomis Visio failų bendrinimo debesyje funkcijomis, reikia turėti OneDrive, OneDrive for Business arba SharePoint paskyrą

MS Visio 2019 Professional Edition - įsigykite vieną licenciją pigiai Wiresoft

Wiresoft internetinėje parduotuvėje siūlo MS Visio 2019 Professional Edition kaip vieno vartotojo licenciją, tai vadinamoji naudota programinė įranga, kurios kaina, palyginti su panašiu nauju produktu, yra gerokai mažesnė. Įsigiję Visio 2019 versiją, be sumažintos kainos, galite naudotis dar vienu dideliu privalumu - neribotomis naudojimo galimybėmis, priešingai nei prenumeruojamoje versijoje.

Siūloma MS Visio 2019 Professional Edition vieno naudotojo licencija yra gauta iš šios Microsoft programos tūrinės licencijos, kurią pirmą kartą įsigijo ir galbūt taip pat naudojo įmonė. Perparduodant šią didelės apimties licenciją, ji buvo išskaidyta į atskiras licencijas ir taip pažymėta kaip naudota programinė įranga arba Naudota programinė įranga. Nei Visio 2019 Professional apimties licencijos padalijimas į tokias atskiras licencijas, nei vėlesnis naujas ženklinimas Naudota programinė įranga neapriboja jos funkcionalumo ar tinkamumo naudoti - ne tik todėl, kad šis procesas nepažeidžia jokių galiojančių teisinių nuostatų, bet ir todėl, kad programinė įranga paprastai negali susidėvėti.

Programinės įrangos pirkimas su Wiresoft - visada saugus sandoris su daugybe privalumų jums! Įsigydami Wiresoft parduotuvėje esančią licenciją, pavyzdžiui, MS Visio 2019 Professional, galite pasinaudoti ne tik tikrai maža kaina, bet ir saugiu tiesioginiu atsisiuntimu po atlikto mokėjimo proceso bei nedelsiant aktyvuoti programinės įrangos licenciją su pridėtu licencijos raktu. Be to, įsigydami naudotas išskirtinių Microsoft programų, tokių kaip MS Visio 2019 Professional ar kitų programų, licencijas, turite galimybę patys jomis naudotis be prenumeratos apribojimų.

Naudotos Microsoft programinės įrangos parduotuvėje Wiresoft rasite Visio 2019 Professional Edition, taip pat kitus Visio leidimus ar versijas ir kitą Microsoft programinę įrangą, pavyzdžiui, Windows 10 ir Windows Server 2019, kurios reikalingos norint naudoti Visio 2019 Professional. Jei turite klausimų apie MS Visio 2019 Professional ar bet kurią kitą parduotuvėje siūlomą Microsoft programinę įrangą, tiesiog pasinaudokite mūsų ekspertų konsultacijomis pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT VISIO 2019 PROFESSIONAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos