Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL MAC 2021

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10493
 • 065-04598
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo apimtis Atsisiųsti + licencija
Vidutinis Atsisiųsti
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
"MacOS"  Monterėjus, Big Sur, Katalina, Mohavė


Microsoft Excel yra iki šiol neprilygstama skaičiuoklės programinė įranga, kuria galima atlikti sudėtingus matematinius ir komercinius skaičiavimus. Dabartinėje "Mac" 2021 versijoje taip pat yra daug naujų funkcijų: Be daugybės patobulinimų, programa papildyta daugybe naujų funkcijų, skirtų ne tik statistinei, bet ir loginei bei verslo matematinei analizei atlikti, taip pat naudojant sukimosi lenteles. Platus diagramų tipų, keičiamo mastelio grafikos ir modelių pasirinkimas taip pat leidžia prasmingai ir aiškiai pateikti rezultatus kuriant ataskaitas. Excel 2021 palaiko "PowerBI" - galingą verslo analizės paslaugą iš Microsoft, kuri taip pat leidžia tiesiogiai eksportuoti duomenis į kitas sistemų aplinkas.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"

Microsoft Excel 2021 for Mac kaip praktinė vieno vartotojo licencija

Microsoft Excel yra neprilygstama skaičiuoklės programinė įranga sudėtingiems matematiniams ir komerciniams skaičiavimams atlikti. Dabartinėje Mac 2021 versijoje taip pat yra daug naujų funkcijų: Be daugybės patobulinimų, programa papildyta daugybe naujų funkcijų, skirtų ne tik statistinei, bet ir loginei bei verslo matematinei analizei atlikti, taip pat naudojant sukimosi lenteles. Platus diagramų tipų, keičiamo mastelio grafikos ir modelių pasirinkimas taip pat leidžia prasmingai ir aiškiai pateikti rezultatus kuriant ataskaitas. Excel 2021 palaiko PowerBI - galingą Microsoft verslo analizės paslaugą, kuri taip pat leidžia tiesiogiai eksportuoti duomenis į kitas sistemų aplinkas.

Įvairūs nauji grafiniai įrankiai leidžia spalvotai paryškinti svarbius duomenis arba ad hoc kurti savo formules ir diagramas ir iš karto jas naudoti. Excel 2021 for Mac taip pat patobulintas planšetinių kompiuterių jutiklinis palaikymas, todėl ją lengviau naudoti planšetiniuose kompiuteriuose ar išmaniuosiuose telefonuose. Dėl to naujasis įrankis laisvasis piešimas yra dar praktiškesnis ir paprastesnis naudoti. Be to, patobulintos prieinamų lentelių ir sąsiuvinių kūrimo galimybės.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite rasti dabartinę Excel 2021 versiją Mac už ypač mažą kainą kaip vieno naudotojo versiją, t. y. be programinės įrangos prenumeratos, taip pat jos pirmtakę ir visas kitas Office programas. Toliau apžvelgiamos visos svarbios naujos Excel 2021 for Mac funkcijos.

Svarbiausių naujų Excel 2021 for Mac funkcijų apžvalga

Naujojoje Excel 2021 for Mac yra daug patobulinimų, palyginti su ankstesne versija, taip pat daug naujų įrankių ir funkcijų, kai kurios iš jų anksčiau buvo įtrauktos tik į Office prenumeratos modelį. Tai tipiškos Excel funkcijos ir bendrosios MS Office funkcijos.

Konkrečios Excel lentelių funkcijos 2021 versijoje

Lentelių susiejimas išplėstinėms užklausoms optimizuotas Excel 2021 for Mac naudojant šias patogias funkcijas:

 • Funkcija IF supaprastina sudėtingų IF funkcijų įvedimą: Taigi atitinkamos sąlygos tikrinamos iš anksto nustatyta seka. Funkcija MAXWENNS nurodo didžiausią apibrėžto intervalo skaičių, atitinkantį bent vieną iš nurodytų sąlygų; mažiausiam skaičiui nustatyti galima naudoti tą pačią funkciją MINWENNS.
 • Excel 2021 for Mac programoje dabar taip pat galima pašalinti arba išjungti tokias atskiras ląsteles, eilutes ar stulpelius, kurie buvo pažymėti per daug arba net per klaidą, o anksčiau to padaryti nebuvo įmanoma.
 • Funkcija PIRMOJI VERTĖ palygina pradinę vertę su keliomis kitomis sąraše esančiomis vertėmis. Kai tik randama atitiktis, grąžinamas funkcijos apibrėžtas rezultatas; jei atitikties nerandama, grąžinama else reikšmė.
 • Naujosios funkcijos TEXT CHAIN privalumas, palyginti su ankstesne funkcija CHAIN, yra tas, kad ji yra trumpesnė ir ją lengviau įvesti. Dabar ji taip pat palaiko nuorodas į intervalus, nors anksčiau buvo galima naudoti tik nuorodas į vieną ar kelias ląsteles, todėl dabar galima atsižvelgti ir į keletą ląstelių ar ištisus stulpelius.
 • Funkcija TEXT CHAIN leidžia sujungti kelių intervalų tekstą, o kiekvieną elementą atskirti naudotojo nurodytu skirtuku. Teksto grandinėlę taip pat galima naudoti atskiriems žodžiams, išdėstytiems langeliuose, sujungti į sakinį.

PivotTable optimizavimas Excel 2021 for Mac programoje

PivotTable - veiksminga Excel priemonė, kuria, be kita ko, galima analizuoti ir vertinti didelius duomenų kiekius, naudojant priemones ir pagrindinius veiklos rodiklius, ir aiškiai parodyti jų rezultatus - 2021 m. versijoje papildyta keliomis praktiškesnėmis funkcijomis, be to, patobulintas patogumas naudoti:

 • Dėl uždelsto atnaujinimo Power Pivot programoje dabar galima atlikti kelis pakeitimus vienu metu, nelaukiant, kol kiekvienas atskiras pakeitimas bus paskirstytas visame sąsiuvinyje. Uždarius Power Pivot langą, visi pakeitimai paskirstomi iš karto.
 • PivotTables personalizavimas kaip standartinis išdėstymas: naudodami šią praktinę Excel 2021 for Mac funkciją galite ne tik individualiai nustatyti sukimosi lentelę pagal savo idėjas, bet ir išsaugoti šiuos nustatymus kaip standartinį išdėstymą, įskaitant pageidaujamą dalinių ar bendrų rezultatų rodymą ir ataskaitos išdėstymą, kad juos būtų galima iš karto naudoti kitą kartą.
 • Automatinis santykių atpažinimas: Remiantis dažnai analizės metu naudojamais veiksmais, ši funkcija automatiškai sukuria ryšius tarp tokių lentelių, kurios anksčiau buvo naudojamos darbo knygoje. Excel for Mac taip pat atpažįsta ir rodo, kai analizės metu reikia susieti bent dvi lenteles. Vienu spustelėjimu iš karto galima rasti atitinkamus ryšius.
 • Excel 2021 for Mac programoje pasirinktines priemones dabar galima kurti tiesiogiai PivotTable laukų sąraše ir iškart redaguoti.
 • Jei OLAP (Online Analytical Processing) serveriai naudojami skaičiavimams per PivotTables, jų užklausa dabar yra dar greitesnė, todėl šios OLAP PivotTables pasiekiamos dar greičiau. Galima naudoti ne tik suktukų lenteles, prijungtas prie Microsoft SQL Server Analysis Services, bet ir duomenis iš trečiųjų šalių OLAP serverių.
 • Pažangus pavadinimų keitimas: Pervadinus darbo knygos duomenų modelio lenteles ir stulpelius, Excel 2021 for Mac taip pat automatiškai atnaujina visas atitinkamas lenteles ir skaičiavimus, įskaitant darbalapius ir DAX formules.

Bibliotekos išplėtimas diagramoms ir 3D modeliams

Kad analizės ir ataskaitos būtų aprašomesnės, Excel 2021 for Mac siūlomi nauji diagramų tipai ir trimačio modelio grafika, kurią naudotojai taip pat gali naudoti rezultatams ir specialiųjų sričių funkcijoms iliustruoti.

 • Naujosios Excel 2021 for Mac programos žemėlapių diagramos yra praktiškos, ypač norint aiškiai iliustruoti geografines vertes. Žemynų, šalių, taip pat mažesnių teritorijų, pavyzdžiui, administracinių rajonų ir pašto kodų zonų, žemėlapiuose galima parodyti statistines ar kitas reikšmes ir jų pasiskirstymą.
 • Piltuvėlio diagramos ypač gerai tinka vaizduoti proceso pasiskirstymą keliuose etapuose, pavyzdžiui, pardavimų ar įsigijimų.
 • Pavyzdžiui, naujieji Excel 2021 3D modeliai ypač tinka sudėtingiems trimačiams santykiams vaizduoti, nes juos galima pasukti 360° kampu. Be didelio iš karto prieinamų 3D atvaizdų pasirinkimo, juos taip pat gali sukurti pats naudotojas. 3D modeliai Excel 2021 for Mac palaikomi nuo MacOS 10.12, 10.13.4 ir naujesnių versijų.
 • Lyginamosios vektorinės grafikos, pavyzdžiui, SVG (Scalable Vector Graphics) failus taip pat galima padidinti arba sumažinti, taip pat pasukti - neprarandant vaizdo kokybės.
 • Nemokamas naudojimasis paveikslėlių biblioteka: visas Excel 2021 for Mac bibliotekoje esančias piktogramas, piktogramas, simbolius, taip pat 3D paveikslėlius ir SVG failus, skirtus prezentacijoms ir darbalapiams iliustruoti, galima naudoti laisvai, nemokant licencijos mokesčio.

Daugiau naujų funkcijų Excel ir kitose Office programose

Klasikinėse Office programose, tokiose kaip Excel 2021, taip pat galima naudotis įvairiomis praktinėmis funkcijomis, kurios turi įtakos ne tik dizainui, bet ir grafikos įterpimui ar redagavimui bei kitoms praktinėms priemonėms.

Naujos peržiūros parinktys ir darbalaukio funkcijos Excel for Mac programoje

Excel taip pat apima įvairias fono ir programos temas, kurių tikslas - padaryti darbą Mac ekrane kuo malonesnį ir kartu patogesnį akims.

 • Dabar galima pasirinkti baltą, tamsiai pilką ir juodą spalvas, o pastaroji yra kontrastingiausia.
 • Nauja juostos naudotojo sąsaja: Office 2021 ankstesnis juostos vaizdas sujungtas su Windows būdinga plytelių išvaizda, tačiau ankstesnėje versijoje žinomą išvaizdą vis dar galima pasirinkti rodinio parinktimis.
 • Dažnai naudojamos funkcijos yra matomoje naujojo rodinio vietoje, kad jas būtų galima iš karto rasti.

Rašymo ir braižymo laisva ranka įrankis Excel programoje Mac

 Excel 2021 for Mac  dabar taip pat turi naujų laisvosios rankos funkcijų, kurias papildo platus efektų pasirinkimas. Naudodami naująjį laisvosios rankos piešimo įrankį naudotojai gali žymėti pasirinktas sritis, bet svarbiausia - spontaniškai braižyti formules, diagramas ir pan. ir iš karto importuoti jas į sąsiuvinį. Naudotojai gali pasirinkti šias parinktis:

 • Skaitmeniniai rašikliai yra įvairių dizainų, storių ir spalvų: pieštukas skirtas piešti, rašiklis - rašyti, o ryškiklis - teksto fragmentams paryškinti.
 • Įspūdingi grafiniai efektai, tokie kaip vaivorykštė, galaktika, lava, vandenynas, auksas, sidabras, taip pat lašo šešėliai, švytėjimas, 3D efektai ir t. t., leidžia sukurti akį traukiančius dizainus, papildytus iš anksto nustatytais šablonais, kuriais paveikslėlius galima paversti linijiniu piešiniu arba pakeisti užpildymo spalvą.
 • Sudėtingas matematines formules galima iš karto įterpti į sąsiuvinį naudojant funkciją Freehand FormulaInsert. Tai galima atlikti ir pele - tiesiog pradėkite rašyti tekstą ir Excel formulės piešinį konvertuos į tekstą. Naudotojai, kurie Excel for Mac naudoja jutiklinio ekrano įrenginyje, formules taip pat gali braižyti ne rašikliu, o pirštu.
 • Lasso pasirinkimas: Nereikia Surface Pen rašiklio, norint pasirinkti laisvos rankos piešinio sritį tolesniam redagavimui - tai galima atlikti ir piršto galiuku.

Prieinamumas dabar dar praktiškesnis

Praktinė funkcija taip pat yra Excel 2021 for Mac : naujos ir optimizuotos funkcijos padeda parengti Excel dokumentų turinį taip, kad riboto išprusimo vartotojai galėtų lengviau juos skaityti ir toliau redaguoti. Įjungus pagalbinį klaidų taisymą, patobulinimai rodomi tiesiai atitinkamose dokumento vietose; yra šios priemonės:

 • Tarptautiniu mastu taikomų prieinamumo standartų sąrašas.
 • Pasiūlymai rodomi spustelėjus Check (Patikrinti) skiltyje Check accessibility (Patikrinti prieinamumą) ir gali būti nedelsiant įgyvendinami vienu spustelėjimu.
 • Spustelėjus funkciją Tęsti prieinamumo patikrą, dokumento prieinamumo problemos taip pat iš karto rodomos dirbant.

Kitos naudingos Excel 2021 versijos, skirtos Mac, funkcijos

Toliau išvardytomis naujomis funkcijomis galima naudotis ne tik Excel, bet ir kitose Office Suite 2021 programose, todėl darbas tampa dar efektyvesnis:

 • Vertėjas:Dabar Excel galima dar lengviau versti atskirus užsienio kalbos žodžius, ištraukas ar ištisus tekstus užsienio kalba. Vietoj to, kad, kaip buvo anksčiau, norint įvesti duomenis, reikėtų per naršyklę iškviesti atitinkamą svetainę, dabar tai galima padaryti tiesiogiai Excel programoje. Naujai integruota vertimo funkcija, įskaitant automatinį kalbų atpažinimą per Microsoft Translator, apima daugiau nei 60 kalbų žodyną.
 • Apsauga nuo duomenų praradimo: integravus Microsoft patikrintą DLP funkciją į Excel, galima realiuoju laiku atlikti turinio paiešką pagal nustatytas gaires, pavyzdžiui, ieškant konfidencialių duomenų, tokių kaip sąskaitų ir kredito kortelių numeriai; taip pat dar lengviau laikytis duomenų apsaugos taisyklių.

Excel 2021 sistemos reikalavimai MacOS

Kad naudotojai galėtų įdiegti ir paleisti Excel 2021 for Mac Apple įrenginyje, jis turi atitikti šiuos minimalius reikalavimus:

 • Operacinė sistema: galiojanti vienos iš trijų paskutinių dabartinių macOS operacinių sistemų versija
 • Procesorius: Intel arba Apple Silicon (M1)
 • Atmintis: bent 4 GB
 • Kietasis diskas: bent 10 GB laisvos vietos
 • Vaizdo plokštė: 1 280 x 800 taškų

Pirkite Excel 2021 for Mac kaip atskirą biuro programą iš Wiresoft

MS Excel 2021 for Mac pagal nutylėjimą yra Microsoft Office 2021 paketo, skirto MacOS, dalis, tačiau, priešingai nei daugelis kitų Microsoft programinės įrangos tiekėjų, Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Excel 2021 for Mac kaip atskirą programą be kitų Office 2021 paketo komponentų. Mūsų siūloma Excel programa, skirta MacOS, yra visavertė pirkimo versija. Jums tai reiškia, kad nesate įpareigoti prenumeruoti mokamus atnaujinimus. Tai taip pat reiškia, kad su šia Mac versija, skirta Excel 2021, jums nereikia laikytis jokių laiko apribojimų, susijusių su naudojimo laikotarpiu. Ši vieno naudotojo licencija yra tokia pati kaip Office Suite 2021 for Mac programinės įrangos rinkinyje esančios Excel programos.

Todėl įsigiję   Excel 2021 for Mac iš Wiresoft sutaupysite pinigų, o tai naudinga ne tik laisvai samdomiems darbuotojams, bet ir mažesnėms įmonėms, turinčioms kelis darbuotojus, kurie šia klasikine skaičiuoklių programa nori naudotis tik profesionaliai arba namuose ir kuriems nereikia viso biuro paketo.

Excel, Word ar kitos programos - visos Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje siūlomos programinės įrangos licencijos yra originalūs Microsoft produktai. Paprastai tai yra vieno naudotojo licencijos, gautos iš didelės apimties licencijos, arba jas įsigijo įmonė ir gali vėl laisvai naudoti parduodama jas Wiresoft. Tai reiškia, kad tai neriboja jų naudojimo galimybių funkcijų ar trukmės požiūriu ir nereiškia, kad jūs, kaip pirkėjas, pateksite į pilkąją teisinę zoną. Wiresoft, kaip rimtas programinės įrangos platintojas, savo klientams siūlo tik pilnas Microsoft programų versijas, kurios yra 100 % tinkamos naudoti.

Jei turite daugiau klausimų apie Excel for Mac ar bet kurią kitą Mac skirtą Office programą arba norite pasinaudoti mūsų ekspertų patarimais, tiesiog susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba čia, pokalbyje.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos