Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10449
 • D87-07606
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
270,90 € * 299,90 € * (9,67% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  Windows (32bit/64bit)
Terminalo serveris Suderinama


Microsoft Visio 2021 - tai naujausia profesionalios programinės įrangos, skirtos įvairiems procesams ir diagramoms vizualizuoti - tiek verslo, tiek technikos srityse ir t. t., versija; ypač su naujais įrankiais ir formomis, įtrauktomis į "Visio 2021 Professional", galima aiškiai pateikti net sudėtingesnius klausimus ar duomenų rinkinius nei anksčiau. Intuityvi darbalaukio sąsaja, kuri taip pat pažįstama iš "MS Office" programų ir atnaujinta naujojoje versijoje, ypač palengvina darbo su "Visio 2021" pradžią: net ir nauji naudotojai greitai orientuojasi ir gali iš karto naudotis įrankiais ir funkcijomis, kad savo projektų duomenis ir idėjas paverstų informatyviomis diagramomis ir prezentacijomis. Visio 2021 Professional taip pat galima naudoti jutikliniuose įrenginiuose - tiek skaitmeniniu rašikliu, tiek pirštu.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"

Visio 2021 Professional - naujausia universalios Microsoft vizualizavimo programinės įrangos versija

Microsoft Visio 2021 - tai naujausia profesionalios programinės įrangos, skirtos įvairiems procesams ir diagramoms vizualizuoti - tiek verslo, tiek technikos srityse ir t. t., versija; ypač su naujais Visio 2021 Professional esančiais įrankiais ir formomis galima aiškiai pateikti net sudėtingesnius klausimus ar duomenų rinkinius nei anksčiau.

Intuityvi darbalaukio sąsaja, kuri taip pat pažįstama iš MS Office programų ir atnaujinta naujojoje versijoje, ypač palengvina darbo su Visio 2021 pradžią: net ir nauji naudotojai greitai orientuojasi ir gali iš karto naudotis įrankiais ir funkcijomis, kad projektų duomenis ir idėjas paverstų informatyviomis diagramomis ir prezentacijomis. Visio 2021 Professional taip pat galima naudoti jutikliniuose įrenginiuose - tiek skaitmeniniu rašikliu, tiek pirštu.

MS Visio 2021 Professional taip pat yra naujų formų - jomis galima kurti išsamius darbo eigos aprašymus ir organizacines schemas, tačiau jas galima naudoti ir įvairioms techninėms sistemoms bei jų procesams vaizduoti - be kita ko, galima naudoti UML struktūrines diagramas klasėms ir sąsajoms modeliuoti, taip pat DWG failus, kuriuos galima lengvai importuoti iš AutoCAD. Naudojant Microsoft Azure Active Directory arba Exchange Server, duomenis iš Excel taip pat galima importuoti tiesiai į formas.

Jau dabar žinoma, kad MS Visio 2021 ir kitų naujų Microsoft programų kainos bus padidintos! Wiresoft jau siūlo šią Microsoft Visio 2021 Professional Edition kaip naudotą programinę įrangą vienos licencijos pavidalu kaip pirkimo versiją - ir už gerokai mažesnę kainą - tiesiog susisiekite su mūsų komanda ir sužinokite, kada ją galėsite atsisiųsti.

Sužinokite daugiau apie visas kitas Microsoft programas, kurias Wiresoft Software internetinėje parduotuvėje galima įsigyti kaip naudotą programinę įrangą, kurią taip pat galite įsigyti už mažesnę kainą, pvz., programas, suderinamas su Visio 2021 Professional. Šioje apžvalgoje rasite informacijos apie iki šiol žinomas naujoves ir optimizacijas bei klasikines naujojo MS Visio 2021 Professional Edition funkcijas.

Iki šiol žinomi: Šios Visio 2021 Professional Edition naujovės

MS Visio 2021 Professional Edition įsigyjamos licencijos funkcinė apimtis bus panaši į Visio Online Plan 2. Microsoft taip pat paskelbė šią informaciją: Darbalaukio vaizdas buvo modernizuotas, įskaitant atnaujintus juostos skirtukus. Be abejo, Visio 2021 Professional taip pat atnaujintos formos, šablonai ir stiliai, be to, patobulintas komandinio bendradarbiavimo palaikymas: keli žmonės vienu metu gali dirbti su viena diagrama, kurią taip pat galima susieti su duomenimis. Programoje Visio Professional 2021 taip pat siūlomos plačios informacijos teisių valdymo parinktys, pvz., siekiant išvengti informacijos nutekėjimo. Be to, Visio 2021 Professional siūlo:

 • Nauji šablonai, padedantys naudotojams kurti Azure diagramas, įskaitant tinklo topologijas, virtualių kompiuterių konfigūraciją ir daugelį kitų operacijų.
 • Įdiegus naujas Amazon Web Services (AWS) infrastruktūros formas, atitinkamus šablonus dabar galima naudoti ir diagramoms.
 • Visio atvaizdams galima naudoti daugiau daugialypės terpės turinio, įskaitant archyvinių vaizdų, piktogramų ir kt. biblioteką.
 • Naujos darbo vietų planavimo formos, kuriose atsižvelgiama į dabartines erdvinių atstumų rekomendacijas. Taip pat įtrauktos naujos formos, skirtos nusikaltimo vietoms vizualizuoti, ir mobiliųjų programėlių karkaso diagramos.

Naudokitės dideliu MS Visio 2021 diagramų pasirinkimu arba kurkite savo formas

Visio 2021 Professional siūlo platų Visio diagramų rinkinį, kuriuo galima pavaizduoti visas įmanomas sritis. Kad būtų lengviau rasti reikiamą diagramą, jos aiškiai išdėstytos pagal vadinamuosius šablonus, kuriuose yra atskiros formos. Šias formas naudotojas gali papildyti tekstu - automatiškai įterpdamas jį rašant arba pateikdamas nuorodą į Excel skaičiuoklę ar Exchange duomenų bazę: naudojant MS SharePoint ar OneDrive paslaugas, jas taip pat galima importuoti. Daugelis integruotų formų atitinka pramonės standartus, t. y. jose pateikiama privaloma informacija, kurią galima naudoti toliau.

Programoje Visio 2021 Professional yra daugiau kaip 600 formų, iš kurių maždaug 400 yra išmaniosios formos, kurios automatiškai koreguoja su jomis susietus metaduomenis, kai yra atnaujinamos. Be to, Visio 2021 Professional galite kurti savo formas ir išsaugoti jas kaip pagrindinę formą, kad jas būtų galima naudoti ir kitą kartą.

Visų pirma Visio 2021 Professional siūlo naudotojams daugybę papildomų diagramų, kurios tikriausiai bus prieinamos tik šiame leidime:

 • UML diagramos: Į Visio 2021 Professional integruotus UML įrankius taip pat galima naudoti ryšių, komponentų ir diegimo diagramoms, kuriose vizualizuojami ryšiai ir komponentai, pvz., prievadai ir sąsajos, kurti. Grafinė modeliavimo kalba UML (Unified Modelling Language) buvo sukurta specialiai programinės įrangos komponentų, taip pat specifikacijų ir projektų vizualizavimui ir dokumentavimui: UML klasių diagramose rodomi statiniai vaizdai, įskaitant sistemos objektų ryšius, o UML komponentų diagramos naudojamos susijusių komponentų ryšiams ir kodo struktūrai iliustruoti. Be to, įtrauktos UML diegimo diagramos, skirtos techninės ir programinės įrangos elementų konfigūracijai atvaizduoti, ir UML sekos diagramos, skirtos dalyvių ar objektų sąveikai vizualizuoti.
 • Duomenų bazių užrašų diagramos: Jie taip pat vadinami esybių santykių modeliu (ER modelis arba ERM) ir gali būti naudojami grafiniam duomenų bazės modeliui sukurti.

Kiti MS Visio 2021 Professional diagramų tipai

Visio 2021 Professional vėl siūlo daug skirtingų diagramų tipų ir funkcijų, taip pat palaiko papildomus failų tipus. Be to, praktinės pradžios diagramos greičiau supažindina su Visio programine įranga smegenų šturmo, organizacinių diagramų ir SDL (Specifikavimo ir aprašymo kalbos), kurios ypač dažnai naudojamos vizualizuojant srautų diagramas, darbo eigą ir grafikus, srityse, įskaitant praktinius patarimus pradedantiesiems, ypač juos kuriant.

Visio 2021 Professional esančias formas taip pat galima kūrybiškai pritaikyti naudojant įvairius įrankius: Galima pasirinkti gradientus ir permatomumą, šešėlių, švytėjimo, veidrodžio ir 3D efektus bei daugybę kitų galimybių.

Visio 2021 taip pat siūlo optimizuotą AutoCAD failų palaikymą, todėl DWG arba DXF failus taip pat galima importuoti ir mastelizuoti, įskaitant formų uždengimą be vėlavimo. AutoCAD objektus, pavyzdžiui, pastatų ir aukštų planus, galima konvertuoti į Visio formą ir papildyti kitomis Visio formomis.

Visio 2021 Professional Edition diagramų tipų apžvalga

Pavyzdžiui, programoje Visio 2021 Professional galima rinktis iš daugybės variantų šių dažnai naudojamų diagramų tipų arba formų:

 • Srauto diagramomis vizualizuojami atskiri verslo procesų ar techninių procedūrų etapai, įskaitant Swimlane diagramas, tarpfunkcines srauto diagramas (IDEF0 diagramas ir BPMN diagramas) ir verslo procesų diagramas - jos naudojamos verslo informatikoje arba procesų valdyme, be kitų sričių, siekiant paaiškinti sudėtingus veiklos procesus. Tam tikriems aspektams iliustruoti taip pat naudojamos suvestinės diagramos, laiko diagramos ir 3D stulpelinės diagramos.
 • Procesų srautų diagramos naudojamos technikos srityje cheminiams ir pramoniniams procesams bei įrenginiams vizualizuoti, o
 • IT diagramos naudojamos, pavyzdžiui, aktyviesiems katalogams ir duomenų bazėms.
 • Organizacijos schemos, sekos diagramos, veiklos diagramos ir būsenų diagramos paaiškina organizacijų struktūras, taip pat sąveikos dalyvius arba objektų gyvavimo ciklą.
 • Naudojimo atvejų diagramos ir komunikacijos diagramos vizualizuoja sąveiką ir skirtingus verslo projektų etapus.
 • Grindų planai ir pastatų planai padeda planuoti įmonės erdvę ir įsivaizduoti patalpų panaudojimą, taip pat yra IEEE reikalavimus atitinkančių techninių atvaizdų, skirtų pastatų tarnyboms.
 • Karkaso diagramos naudojamos kuriant programėles, pavyzdžiui, siekiant paaiškinti naudotojo sąsają ir atskiras funkcijas bei turinį.

Techninės įrangos reikalavimai naudojant Microsoft Visio 2021 Professional

Tikimasi, kad MS Visio 2021 Professional Edition vėl bus galima įsigyti 32 ir 64 bitų versiją ir ją bus galima naudoti tik kartu su Windows 10 arba Windows Server 2019. Daugiau informacijos galite sužinoti tiesiogiai iš Wiresoft komandos el. paštu, telefonu arba pokalbiais. Išsamesnės informacijos apie atskirus būtiniausius reikalavimus rasite šioje apžvalgoje:

 • Operacinės sistemos: Windows 10, Windows Server 2019
 • Procesorius: 1,6 GHz, dviejų branduolių
 • Darbinė atmintis: 4 GB RAM (64 bitų) arba 2 GB RAM (32 bitų)
 • Kietojo disko vieta: 4,0 GB
 • Ekrano ir (arba) ekrano skiriamoji geba: 1280 x 768
 • Grafika: DirectX 10 grafikos plokštė, skirta pagreitinti grafikos aparatinę įrangą
 • Tikimasi, kad norint naudotis Visio failų naudojimo debesyje funkcijomis, reikės Microsoft OneDrive, OneDrive for Business arba SharePoint paskyros

Pirkite Microsoft Visio 2021 Professional kaip naudotą programinę įrangą Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje

Dabartinė MS Visio 2021 Professional Edition jau siūloma Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje kaip naudota viena licencija - ją galima įsigyti po oficialios išleidimo datos. Naudotos programinės įrangos kaina yra mažesnė nei atitinkamos naujos šio leidimo programinės įrangos kaina. Pirkdami naudotą Microsoft Visio 2021 Professional programinę įrangą iš Wiresoft pasinaudokite šiais privalumais:

 • Įsigydami MS Visio 2021 Professional iš Wiresoft gausite vieną licenciją, kurią anksčiau įsigijo ir perpardavė viena Europos įmonė. Dėl perpardavimo siūloma MS Visio 2021 Professional licencija yra pažymėta kaip naudota, tačiau naudota nereiškia jokių šios programinės įrangos funkcionalumo apribojimų arba nenurodo, kad ši licencija jau buvo panaudota.
 • Ši MS Visio 2021 Professional ir kitos Wiresoft parduodamos naudotos Microsoft licencijos nėra nei riboto naudojimo, nei bandomosios versijos, nei jau aktyvuotas licencijos raktas, o tik jums skirtas programinės įrangos produktas, kurį įsigijote.
 • Jei pirmasis pirkėjas įdiegė ir aktyvavo šią Microsoft Visio 2021 Professional programinę įrangą, ji vėl buvo ištrinta parduodant ją Wiresoft, todėl šios programinės įrangos licencija vėl yra 100 % laisvai prieinama.
 • Naudotos programinės įrangos Microsoft Visio 2021 Professional perpardavimo teisinis pagrindas yra galiojantys teisės aktai, kuriais leidžiama parduoti ir pirkti bei naudoti šią programinę įrangą.
 • Visas tokias Wiresoft įsigytas ir perparduoti siūlomas naudotas licencijas prieš parduodant taip pat išbandėme, kad jos būtų visiškai tinkamos naudoti.
 • Sėkmingai atlikus pirkimą, MS Visio 2021 Professional programa iš karto pasiekiama per elektroninį programinės įrangos pristatymą (ESD).
 • Taigi pirkdami Wiresoft licenciją galite būti tikri, kad perkate ir naudojate legalų ir originalų Microsoft Visio 2021 profesionaliosios versijos produktą.

Jei turite daugiau klausimų dėl naudotos licencijos pirkti Microsoft Visio 2021 Professional kaip naudotą programinę įrangą arba kitą MS Visio 2021 leidimą, taip pat senesnes MS Visio versijas ar kitą Microsoft programinę įrangą, nedvejodami kreipkitės į mus el. paštu, telefonu arba pokalbiais.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos