Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10069
  • R18-04281
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
12,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x naudotojo CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Naudotojo CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinamas(peržiūrėti RDS CAL )


Kad būtų galima naudotis "Microsoft Windows Server 2012" ir "2012 R2" versijų funkcijomis, kurias galima įsigyti iš "Wiresoft" standartinės ir "Datacenter" versijų, be vienos iš dviejų serverio licencijų vienam naudotojui reikia turėti kliento prieigos licenciją: Windows Server 2012 User CAL. Ji suteikia registruotam naudotojui atitinkamas prieigos teises, taip pat ir prie "Windows Server 2012 R2", kurias jis gali naudoti bet kuriame su "Windows" suderinamame galutiniame įrenginyje.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"

Pirkite naudotas Microsoft Windows Server 2012 naudotojų licencijas (CAL)

Kad būtų galima naudotis Microsoft Windows Server 2012 ir 2012 R2 versijų funkcijomis, kurias galima įsigyti iš Wiresoft standartinės ir Datacenter versijų, be vienos iš dviejų serverio licencijų vienam naudotojui reikia turėti ir kliento prieigos licenciją: Windows Server 2012 User CAL. Ji suteikia registruotam naudotojui atitinkamas prieigos teises, taip pat ir prie Windows Server 2012 R2, kurias jis gali naudoti bet kuriame Windows palaikančiame galutiniame įrenginyje.

Microsoft licencijų valdymas atskiria Windows Server 2012 serverio licenciją nuo kliento prieigos licencijos, todėl naudojimosi teises reikia įsigyti papildomai kaip naudotojo licenciją (User CAL). Prieigą prie Windows serverio funkcijų turi teisę gauti tik per šią funkciją užsiregistravę naudotojai.

Ypač Windows Server 2012 User CAL galima naudoti ir serverio, kuriame įdiegta Windows Server 2012 R2 licencija, funkcijoms naudoti. Wiresoft siūlo Windows Server 2012 vartotojo licencijas už priimtiną kainą kaip naudotą programinę įrangą. Šios naudojamos programinės įrangos prieigos licencijos savo funkcijomis nesiskiria nuo atitinkamų nenaudojamų Microsoft didelės apimties licencijavimo programos licencijų, kurios taip pat nebesiūlomos. Be to, naudojamas naudotojo licencijas CAL jau galima įsigyti iš vienos kliento prieigos licencijos, kad būtų galima lanksčiai ir pagal poreikius licencijuoti darbuotojus, kurie tebenaudoja Windows Server 2012 arba R2.

Naudokite visas Windows Server 2012 funkcijas su naudojama naudotojo licencija CAL

Wiresoft siūlomas naudotojo licencijas (CAL), kaip naudojamą programinę įrangą Windows Server 2012 versijai, galima visapusiškai naudoti Windows Server 2008 R2 įpėdiniui, todėl dabar duomenys taip pat pasiekiami debesyje naudojant atitinkamą galutinį įrenginį.

Kokias funkcijas galima naudoti su Windows Server 2012 naudotojo licencija duomenų centro ir standartinės versijos Windows Server 2012?

Microsoft Windows Server 2012 yra Windows Server 2008 R2 ir Windows 8 serverinės versijos įpėdinis. Svarbiausios naujovės - visiškai peržiūrėtas užduočių tvarkytuvas, veikiančios programos dabar suskirstytos į kategorijas, o neaktyvios programos sustabdomos, kad būtų užtikrintas didesnis našumas. Standartinėje ir duomenų centrų versijose Windows Server 2012 siūloma atnaujinta virtualizavimo platformos Hyper-V versija, skirta keičiamo mastelio, išplečiamiems virtualiems komutatoriams; 2012 R2 versijoje įdiegtos tokios funkcijos, kaip virtualių mašinų UEFI įkrovimas, automatinis Windows aktyvavimas 2-osios kartos virtualiose mašinose, taip pat greitesnis tiesioginis perkėlimas ir galimybė išplėsti į kelias vietas. Naujoji failų sistema ReFS papildo NTFS ir yra naudojama visų pirma failų serverių saugykloms. SMB 3 palaikymas leidžia greičiau ir stabiliau pasiekti failų bendrines dalis, taip pat apima

Iš esmės palaikomos tokios spartinimo funkcijos, kaip RDMA arba kelių lygiagrečių TCP jungčių tarp kliento ir serverio naudojimas (SMB Multichannel). Dinaminė prieigos kontrolė, be Active Directory saugumo politikos, reguliuoja prieigą prie failų. Naudojant Active Directory, PowerShell 3.0, be kita ko, suteikia galimybę konfigūruoti per žiniatinklio naršyklę naudojant Web Access ir tiesiogiai vykdyti Windows Workflow Foundation programas.

Windows Server 2012 naujovės taip pat apima failų serveriams skirtos atsparios failų sistemos (REFS) plėtinius, tiesioginį duomenų saugyklos perkėlimą ir, naudojant Hyper-V Replica, virtualių serverių paskirstymą į kelis kompiuterius.

Windows Server 2012 vartotojo licencijų korteles taip pat galima naudoti Windows Server 2012 R2

Skirtingai nuo kitų Windows Server kliento prieigos licencijų, Windows Server 2012 vartotojo licenciją galima naudoti ir kitai aukštesnei Windows Server 2012 R2 versijai, kurioje yra daugiau patobulinimų ir išplėtimų.

Wiresoft siūlo serverių versijas Standard ir Datacenter Editions; jos skiriasi skirtingu virtualizavimo laipsniu, tačiau funkcijų asortimentas yra vienodas.

Microsoft licencijavimo sistema su CAL

Išleidusi Windows Server 2012, Microsoft taip pat pritaikė licencijavimo modelį. Priklausomai nuo leidimo, serveris gali būti licencijuojamas pagal branduolius - tokiu atveju papildomų naudotojų licencijų CAL nereikia - arba gali būti licencijuojamas pats serveris ir reikiamas klientų prieigos licencijų (CAL) skaičius. Ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms prieigos licencijavimo modelis su licencijomis CAL dažnai yra palankesnis sprendimas.

Kokius CAL tipus galima naudoti Windows Server 2012 Standard ir Datacenter versijose?

Windows Server 2012 yra dviejų tipų CAL licencijos, skirtos klientų prieigai licencijuoti:

  • Windows Server 2012 naudotojo licencija CAL - vienam naudotojui
  • Windows Server 2012 įrenginio CAL - vienam galutiniam įrenginiui (pvz., kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui)

Todėl serverio licencija papildoma naudotojo licencijomis (angl. User CAL) arba įrenginio licencijomis (angl. Device CAL); pirmosios suteikia naudotojui atitinkamas prieigos teises, o antrosios leidžia galutiniam įrenginiui naudoti Windows Server funkcijas. Abiejose CAL nėra jokios programinės įrangos, išskyrus Windows Server 2012 / R2 kliento / serverio aplinkos prieigos teises.

Kuo skiriasi Windows Server 2012 vartotojo licencijos ir įrenginio licencijos?

Windows Server 2012 vartotojo licencijos ir įrenginio licencijos skiriasi viena nuo kitos tik tuo, kaip suteikiamas prieigos prie Windows serverio leidimas: Naudojant naudotojo licenciją CAL konkrečiam asmeniui suteikiama teisė naudotis serverio paslaugomis ir duomenimis; taip naudotojas gali pakaitomis naudoti visiškai skirtingus galinius įrenginius su savo asmenine paskyra, taigi nepriklausomai nuo buvimo vietos, jei juose įdiegta Windows ir suderinama Windows operacinės sistemos versija.

Pavyzdžiui, toks naudotojas gali naudotis stacionariu kompiuteriu darbo vietoje arba nešiojamuoju kompiuteriu ar planšetiniu kompiuteriu kelionėje, taip pat ten esančiu kompiuteriu arba asmeniniu nešiojamuoju kompiuteriu namų biure. Kita vertus, darbo situacijoje, kai keli naudotojai naudojasi vienu ir tuo pačiu registruotu galiniu įrenginiu, praktiškiau naudoti galinių įrenginių CAL.

Kliento prieigos licencijavimas su naudotojo licencijomis gali būti naudingesnis, ypač jei dauguma įmonės darbuotojų dirba mobiliuoju būdu ir tikrina savo el. paštą arba pasiekia serverio duomenis ir pan. iš atitinkamo pasirinkto galinio įrenginio.

Naudotų Windows Server 2012 Standard ir Datacenter versijų naudotojų licencijų kainų pranašumas ir prieinamumas

Naudotos naudotojo licencijos yra ne tik ekonomiškas būdas daugeliui įmonių ir organizacijų aprūpinti savo darbuotojus Windows Server 2012 serverio prieigos licencija, bet ir tai, kad Microsoft ir perpardavėjai nebesiūlo naujų senesnių CAL versijų, todėl, jei vis dar naudojamos senesnės serverio versijos, naudota programinė įranga yra tinkamas sprendimas.

Toliau pateiktoje apžvalgoje apibendrinami visi CAL naudojamos programinės įrangos privalumai ir ypatybės.

Kokia yra naudojamų Windows Server 2012 naudotojo licencijų licencijų naudojimo sritis Standard ir Datacenter versijose?

Priklausomai nuo to, ar Windows Server 2012 įdiegta Standard, ar Datacenter Edition versija, su naudotojo licencija CAL galima naudoti skirtingas mastelio keitimo parinktis: Jei Windows Server 2012 arba R2 Datacenter Edition versija naudojama su Standard Edition versijos naudotojo licencija (iš esmės tai įmanoma), galima naudotis tik tipinėmis jos funkcijomis. Jei Datacenter Edition versijos naudotojo licencija (CAL), kuri turi išplėstą funkcijų ir ypatybių apimtį, naudojama norint pasiekti Windows Server 2012/R2 standartinės versijos Standard Edition serverį, galima naudotis tik jo funkcijomis.

Stebėkite Windows Server 2012 naudotojų licencijų versijų suderinamumą

Naudojant Windows Server 2012 vartotojo licenciją, registruotam naudotojui suteikiamos Windows Server 2012 ir kitos aukštesnės versijos 2012 R2 naudojimo teisės, tačiau aukštesnių serverio versijų, pvz., 2016 m., prieigos teisės nesuteikiamos (atnaujinimas). Tačiau galima naudoti ir senesnę Windows Server 2008 arba 2008 R2 versiją (žemesnė versija).

Todėl prieš įsigyjant Windows Server 2012 vartotojo licencijas patartina patikrinti esamos Windows Server licencijos ir kliento prieigos licencijos suderinamumą.

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį, kai naudojamos Windows Server 2012 naudotojų licencijos CAL?

Naudojamoms naudotojo licencijoms taip pat taikoma ši nuostata: kai naudotojas užregistruojamas su Windows Server 2012 naudotojo kliento prieigos licencija, šios naudotojo licencijos nebegalima perduoti kitam naudotojui. Be to, iš esmės taip pat negalima keisti CAL tipo ir naudoti naudotojo CAL kaip įrenginio CAL, kad su ja būtų galima užregistruoti galutinį įrenginį.

Šiais Microsoft licencijų valdymo apribojimais siekiama užkirsti kelią neautorizuotai prieigai prie Windows Server 2012; taip geriau apsaugomi duomenys ir saugumas bendraujant įmonėje, nes neįgalioti naudotojai, neturintys CAL, negali naudotis serverio paslaugomis ir duomenimis.

Išvados dėl naudojamų Microsoft Windows Server 2012 naudotojų licencijų licencijų

Kiekviena įmonė gali pasirinkti, kurio tipo klientų prieigos licencijos ne tik suteikia lankstesnes naudojimo galimybes, bet ir yra ekonomiškesnės. Tiek licencijuotų darbuotojų skaičius, tiek galutinių įrenginių, naudojamų prieigai prie Windows serverio, skaičius yra lemiamas veiksnys: licencijavimas naudojant naudotojo licencijas CAL suteikia daugiau privalumų, jei dauguma naudotojų naudojasi skirtingais galutiniais įrenginiais ir galbūt taip pat savarankiškai vietoje, kad galėtų pasiekti Windows Server 2012.

Todėl, norint įsigyti naudotas CAL, svarbu žinoti tipines darbo eigas. Aprašytame pavyzdyje licencijavimas naudojant naudotojo licencijas yra pigesnis, nes reikia įsigyti mažiau kliento prieigos licencijų. Norėdami gauti daugiau patarimų, kreipkitės į Wiresoft komandą.

Naudotos Microsoft Windows Server 2012 naudotojų licencijos Wiresoft

Naudotų Windows Server 2012 naudotojo licencijų CAL taip pat galima įsigyti atskirai Wiresoft internetinėje parduotuvėje, nes netaikomos įprastos Microsoft taisyklės dėl licencijavimo masto; kitu atveju naudota programinė įranga neturi jokių trūkumų ar apribojimų, palyginti su naujomis licencijomis, nes programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Iš kur Wiresoft gauna naudotą Windows Server 2012 vartotojo licencijų licencijų programinę įrangą?

Wiresoft siūlomos naudojamos Windows Server 2012 vartotojo licencijos yra originalios Microsoft licencijavimo programos licencijos ir dalis Windows Server 2012 vartotojo licencijos, kurią pirmiausia įsigijo bendrovė, o paskui pardavė Wiresoft. Visas apimties licencijas galima suskaidyti į atskiras licencijas, o gautos vieno naudotojo CAL vadinamos naudojama programine įranga ir gali būti naudojamos kaip nauja licencija registruojant naudotoją.

Pirkėjo saugumas naudojant naudotą programinę įrangą, pvz., Windows Server 2012 naudotojo licencijas

Wiresoft siūloma iš anksto naudota programinė įranga, skirta Windows Server 2012 naudotojo licencijoms ir kitoms licencijoms, suteikia klientams tokius pačius privalumus kaip ir naujos licencijos: Todėl naudotos naudotojo licencijos CAL apima įprastą pirkėjo saugumą, kai baigus pirkimą iš karto atsisiunčiama ir nedelsiant aktyvuojama licencija su tam tikslui galiojančiu licencijos raktu.

Ar teisėtas naudotų Windows Server 2012 vartotojo licencijų įsigijimas ir naudojimas?

Wiresoft klientai gali būti tikri, kad pirkdami ar naudodami naudotas Windows Server 2012 vartotojo licencijas nepažeidžia jokių teisinių nuostatų. Taip yra todėl, kad Wiresoft parduotuvėje prieinamos klientų prieigos licencijos, pavyzdžiui, naudojamos Windows Server 2012 naudotojo licencijos CAL, gaunamos iš įmonių licencijų inventoriaus. Dėl šios priežasties galiojanti jurisdikcija taip pat taikoma prekybai naudotomis naudotojo licencijomis CAL, kuri ne tik aiškiai leidžia parduoti, bet ir pirkti bei naudoti Microsoft naudotojo licencijas CAL kaip naudotą programinę įrangą; tai ne kartą patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose. Be to, naudota Wiresoft programinė įranga taip pat užtikrina audito saugumą, nes visi pirkėjai yra visiškai įrodyti!

Visi naudojamų Windows Server 2012 naudotojų licencijų CAL privalumai iš pirmo žvilgsnio

Wiresoft naudojama Windows Server 2012 naudotojo licencijų licencijų programinė įranga yra ne tik ypač palanki, bet ir pranašesnė už daugelio kitų Microsoft programinės įrangos tiekėjų siūlomų licencijų licencijų licencijas, nes parduotuvėje galima įsigyti ne tik dabartinių prieigos licencijų, bet ir daug senesnių versijų - tai taikoma ir kitoms Microsoft klientų prieigos licencijoms bei serverio licencijoms.

Naudotos Wiresoft CAL suteikia galimybę pridėti ir senesnę programinę įrangą; taip galima išvengti suderinamumo problemų, pvz., lygiagrečiai naudojant skirtingas programinės įrangos versijas, o tai taip pat sumažina naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidas.

Licencijavimas naudojant Wiresoft naudojamas naudotojų licencijas CAL panaikina įprastą licencijavimo skalę, todėl perkate tik tiek prieigos licencijų, kiek iš tikrųjų jums reikia - licencijavimas pritaikomas pagal faktinį Windows Server paslaugų naudojimą.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite Windows Server 2012 versijų naudotojo licencijų, taip pat atitinkamų įrenginio licencijų, kaip naudojamos programinės įrangos. Wiresoft naudotos programinės įrangos pasiūlyme taip pat yra daug kitų Microsoft programinės įrangos programų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Windows Server 2012 arba bet kurio kito Microsoft produkto licencijavimą naudojant naudotojo licen cijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos