Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016

Galima atsisiųsti akimirksniu

 • SW10185
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
125,90 € * 138,90 € * (9,36% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Versija Pilna versija
Įrenginiai 1x
Pristatymo sritis Atsisiuntimas + licencija
Vidutinė Atsisiuntimas
Paleidimo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Pristatymo laikas  Kelios minutės
Sistema  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise LTSB 2016 siūlo naudotojams maksimalų našumą ir buvo specialiai sukurta didesnėms įmonėms - "Wiresoft" vietoj tūrinės licencijos taip pat galima įsigyti atskirai už palankią kainą! Windows 10 Enterprise LTSB 2016 yra šios "Microsoft" versijos operacinė sistema, kurioje yra didžiausia funkcijų apimtis iš visų versijų - daugelis jų čia įtrauktos išskirtinai, be kita ko, platus programų valdymas, taip pat prieiga prie "Microsoft Long Term Servicing Branch" - specialios "Windows" atnaujinimo formos, kurioje įdiegiami tik saugumo atnaujinimai, bet ne funkcijos.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 - Microsoft operacinė sistema verslui

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 siūlo naudotojams maksimalų našumą ir buvo sukurta specialiai didesnėms įmonėms - ją galima įsigyti iš Wiresoft už mažą kainą vietoj didelės apimties licencijos!

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 yra šios Microsoft versijos operacinė sistema, kurioje yra didžiausia funkcijų apimtis iš visų versijų - daugelis jų įtrauktos tik čia, be kita ko, platus programų valdymas, taip pat prieiga prie Microsoft Long Term Servicing Branch, specialios atnaujinimo formos Windows, kurioje įdiegiami tik saugumo atnaujinimai, bet ne funkcijos.

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 turi gerai pažįstamą patogią sąsają su Microsoft būdinga plytelių išvaizda, kurią galima pritaikyti pagal asmeninius pageidavimus. Be to, Enterprise Edition versija pirkėjams turi ir tą privalumą, kad šią operacinę sistemą galima naudoti ir senesnėse aparatinės įrangos sistemose, o tai daugeliui naudotojų yra svarbi, pirkimą lemianti savybė. Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Windows 10 Enterprise LTSB 2016 kaip vieną versiją, taip pat kitų Windows 10 versijų ir daugelį kitų Microsoft programų. Šioje apžvalgoje, be bendros apžvalgos, pateikiamos ir ypatingos Windows 10 Enterprise LTSB 2016 funkcijos.

Specialios, išskirtinės Windows 10 Enterprise LTSB 2016funkcijos

Palyginti su tokiais leidiniais kaip Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise LTSB 2016 siūlo daugybę funkcijų ir įrankių, kurie suteikia lemiamą pridėtinę vertę, ypač vidutinėms ir ypač didelėms įmonėms, tiek galutinių įrenginių ir duomenų saugumo, tiek administratorių galimybių įgyvendinant grupių politiką ir valdant naudotojų paskyras. Visa konkreti informacija apie Windows 10 Enterprise LTSB 2016 toliau:

 • DirectAccess: DirectAccess leidžia nuotoliniams naudotojams naudotis tinklo ištekliais nenaudojant VPN ryšio, nes nuotoliniai klientų kompiuteriai lieka prijungti prie įmonės tinklo šifruotu ryšiu. IT administratoriai taip pat gali valdyti visus klientų kompiuterius per DirectAccess. Ypač mobiliesiems naudotojams geriausiai tinka DirectAccess, net ir kelių svetainių aplinkoje. Sukonfigūravus nešiojamuosius kompiuterius, jie automatiškai prisijungia prie įmonės tinklo per internetą. DirectAccess taip pat palengvina grupės politikos valdymą.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go įdiegia Windows 10 Enterprise į USB atmintinę arba USB kietąjį diską, kad naudotojai visada turėtų operacinę sistemą su savimi ir galėtų ją naudoti trečiosios šalies galutiniame įrenginyje. Visi duomenys lieka saugomi duomenų laikmenoje.
 • AppLocker: Naudojant AppLocker galima nustatyti taisykles, kokias programas leidžiama paleisti kompiuteryje Windows 10 Enterprise LTSB 2016. Taip pat galima įtraukti patikimas programas į baltąjį sąrašą.
 • BranchCache: Įmonės, naudojančios plačiajuostį tinklą (WAN), gali optimizuoti jo pralaidumą naudodamos BranchCache; ši funkcija ne tik nereikalauja didelių įgyvendinimo pastangų, bet ir padidina greitį.
 • Universalus rašymo filtras - UWF: Naudojant šį filtrą, duomenys nebėra nuolat saugomi sistemoje, o iškeičiami į atmintį, kur jie yra prieinami, kol bus perkrauti. Tada ši virtuali perdanga ištrinama, net jei, pavyzdžiui, svečias naudotojas atsijungia.
 • Credential Guard: Ši saugumo priemonė apsaugo įgaliojimus naudodama virtualizacija pagrįstą saugumo metodą, kuris atskiria duomenis nuo likusios operacinės sistemos ir taip užtikrina daug geresnę apsaugą.
 • Įrenginio apsauga: Tai leidžia administratoriams konfigūruoti darbo vietas taip, kad būtų galima paleisti tik apibrėžtas programas - idealiai tinka kioskų kompiuteriams konfigūruoti. Sukūrus baltąjį sąrašą, leidžiama paleisti tik tas programas, kurios atitinka kodo vientisumo politiką, ir taip užkertamas kelias anksčiau nežinomų kenkėjiškų programų aktyvinimui.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Ši išskirtinė Windows 10 Enterprise funkcija padidina kompiuterio našumą, nes, skirtingai nei kituose Windows 10 leidimuose, atnaujinimai taikomi ne nuolat, o tik ilgesniais intervalais, atskiriant saugumo atnaujinimų diegimą nuo funkcijų diegimo. LTSB taip pat žinomas kaip Ilgalaikio aptarnavimo kanalas (angl. Long Term Servicing Channel, LTSC). Vartotojams siūlomi tik šiuo laikotarpiu maždaug kas 2-3 metus išleidžiami atnaujinimai ir funkcijos, kuriuos jie gali įdiegti arba atmesti.
 • Darbalaukio analizė: Debesyje veikianti paslauga yra integruota į Microsoft Configuration Manager ir teikia informaciją apie naudingus atitinkamų Windows klientų atnaujinimus. Ji taip pat sukuria įmonėje veikiančių programų aprašą ir teikia informaciją apie jų suderinamumą su naujausiais Windows 10 funkcijų atnaujinimais.

Kitos verslo funkcijos ir kt. Windows 10 Enterprise LTSB 2016

Be šių išskirtinių funkcijų, tik į Windows 10 Enterprise LTSB 2016 ir Pro versijas įtrauktos ir šios funkcijos:

Plačios naudojimo galimybės

Windows 10 išplečia naudotojų taikomųjų programų galimybes naudodami daugybę funkcijų, pvz:

 • Nuotolinio darbalaukio programa: Naudodami nuotolinio darbalaukio programą naudotojai gali naudotis kitu, vietoje esančiu nuotoliniu galiniu įrenginiu taip, tarsi sėdėtų prie savo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio: per RDS vartų ryšį rodoma jo darbalaukio sąsaja, kurią galima naudoti įskaitant visas programas.
 • Kiosko režimas: Naudodami kiosko režimą, skirtingi naudotojai gali naudotis Windows 10 kompiuteriu, neturėdami prieigos prie kitų svarbių duomenų ar tam tikrų pagrindinio naudotojo funkcijų. Tai leidžia kiekvienam įgaliotam asmeniui sukurti atskirą kiosko naudotojo paskyrą, kurioje nustatyti duomenys ir funkcijos prieinami tik atitinkamam prisijungusiam naudotojui.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode gerokai sumažina suderinamumo su senesnėmis žiniatinklio programomis problemas, todėl jos gali veikti Windows 10; be to, Enterprise Mode Site List Manager suteikia įvairių parinkčių atvaizduojant žiniatinklio puslapius.
 • Hyper-V klientas: Windows 10 Enterprise LTSB 2016 apima Hyper-V technologiją, leidžiančią paleisti kelias operacines sistemas atskiroje virtualioje mašinoje (VM). Tai leidžia geriau išnaudoti turimą saugyklą, o dinaminis atminties valdymas palengvina kelių virtualių mašinų lygiagretų paleidimą.

Išplėstinės valdymo galimybės

Naudodami Windows 10 administratoriai turi optimizuotas naudotojų ir jų kompiuterių valdymo parinktis:

 • Grupės politika apibrėžiama lokaliai per gpedit.msc redaktorių ir valdoma pagal tam tikras specifikacijas: Taigi, atnaujinimų diegimą galima valdyti pagal nustatytas taisykles, pvz., pagal atitikties terminus, kurie nustato, kada vėliausiai turi būti įdiegtas tam tikras atnaujinimas, taip pat galima centralizuotai konfigūruoti atminties optimizavimą naudojant Storage Sense, kad būtų ištrinti nereikalingi failai.
 • Domain Join: Domain Join supaprastina kompiuterių ir naudotojų paskyrų valdymą per jų priklausomybę Active Directory domenui. Neprisijungus prie domeno administratoriai gali prijungti kompiuterį prie domeno neprisijungę prie interneto - tai yra privalumas vartotojams, kurie dirba mobiliai ir neturi tinklo ryšio per domeno valdiklį.
 • Windows Verslo parduotuvė: Turint prieigą prie Windows verslo parduotuvės ir naudojant Azure Active Directory, joje esančius programinės įrangos produktus galima įsigyti ir centralizuotai įdiegti visiems tinklo galutiniams įrenginiams.

Didesnis saugumas

Windows 10 taip pat patobulintas duomenų ir naudotojų saugumas, kad būtų galima dirbti dar laisviau:

 • BitLocker: Ši funkcija specialiai apsaugo mobiliuosius įrenginius, pavyzdžiui, planšetinius ir nešiojamuosius kompiuterius, jei jie būtų pavogti arba pamesti. Juose esantys jautrūs ar asmeniniai duomenys saugiai užšifruojami naudojant BitLocker, kad jais nebūtų galima piktnaudžiauti. BitLocker To Go taip pat galima naudoti USB atmintinėms arba išoriniams standiesiems diskams šifruoti.
 • Windows Defender System Guard: WDSG - tai specialus apsaugos sluoksnis, kuris apsaugo Windows 10 operacinę sistemą nuo atakų paleidimo metu, kai įprastos apsaugos nuo virusų programos dar neįjungtos.
 • Įmonių duomenų apsauga (EDP): Ši Windows 10 funkcija leidžia tikslingai apsaugoti verslo duomenis, pvz., nešiojamajame kompiuteryje, pasitelkiant Active Directory teisių valdymą, kuris išlieka aktyvus, net jei duomenys perkeliami į kitą vietą arba siunčiami kaip priedas. EDP taip pat neleidžia įdiegti nesaugių programų.
 • Intelligent Security Graph: ISG analizuoja įmonės tinkle taikomas saugumo priemones ir siūlo naudingus patobulinimus, jei yra kokių nors trūkumų.

Kitos Windows 10 funkcijos ir ypatybės

Šie įrankiai taip pat įtraukti į Windows 10 operacines sistemas arba yra esamų funkcijų patobulinimai - dar geresnė ir saugesnė Windows patirtis:

 • Windows Hello: Saugi slaptažodžių alternatyva - prisijunkite naudodami pirštų atspaudus arba veido atpažinimo funkciją, vietoje arba naudodamiesi žiniatinklio paskyra.
 • Snap Assist: Įrankis idealiai padalina turimą ekrano plotą tarp aktyvių langų - naudojant Corner Snap vienu metu galima rodyti iki keturių langų.
 • Cortana: Balso asistentas Cortana pagal numatytuosius nustatymus įjungtas Windows 10, tačiau jį taip pat galima išjungti, pvz., siekiant neapkrauti akumuliatoriaus energijos arba dėl duomenų apsaugos priežasčių.
 • Continuum: Tai leidžia sklandžiai tęsti darbą ar žaisti žaidimus, kai vietinis kompiuteris veikia kitame galutiniame įrenginyje. Planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose visos funkcijos pasiekiamos virtualia klaviatūra, o darbalaukio ekranas automatiškai pritaikomas prie atitinkamo formato.
 • Windows Informacijos apsauga: Apsauga nuo duomenų nutekėjimo be apribojimų naudotojams. WIP ne tik apsaugo duomenis, bet ir programas nuo vagysčių ir manipuliacijų naudodama šifravimo failų sistemą EFS.

Techninės įrangos reikalavimai Windows 10 Enterprise LTSB 2016

Kad Windows 10 Enterprise LTSB 2016 su integruotomis įvairesnėmis funkcijomis būtų galima lengvai naudoti asmeniniame ar nešiojamajame kompiuteryje, techninė įranga turi atitikti tam tikrus minimalius reikalavimus. Windowsnors 10 Enterprise LTSB 2016 galima įsigyti 32 ir 64 bitų versiją, jei įmanoma, ypač naujesniame kompiuteryje, reikėtų įdiegti 64 bitų versiją, kad būtų galima naudoti visas programas ir programėles. Kad galėtumėte įdiegti Windows 10 Enterprise LTSB 2016, kompiuteris turi atitikti šias technines charakteristikas:

 • Procesorius arba SoC (sistema ant lusto - išmaniesiems telefonams): 1 GHz
 • Operatyvioji atmintis: 1 GB 32 bitų arba 2 GB RAM 64 bitų operacinei sistemai
 • Kietojo disko vieta: 16 GB 32 bitų arba 20 GB 64 bitų operacinei sistemai
 • Grafika: 800 x 600 ekranas, DirectX 9 su WDDM 1.0 tvarkykle
 • Cortana kalbos atpažinimas: Hi-Fi mikrofonų masyvas
 • TPM (v1.2) lustas, palaikantis virtualizaciją (Intel VT-x arba AMD-V ir antrojo lygio adresų vertimas)

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 pirkti pigiai Wiresoft mūsų internetinėje parduotuvėje

Windows 10 Enterprise LTSB 2016 paprastai siūloma tik kaip tūrinė licencija Microsoft . Tačiau Wiresoft internetinėje parduotuvėje  Windows 10 Enterprise LTSB 2016 operacinę sistemą taip pat galite įsigyti kaip vieną licenciją - ir už ypač palankią kainą kaip naudotą programinę įrangą - su tokia pačia funkcijų apimtimi.

Šią licenciją siūlome įsigyti Windowsmūsų parduodama 10 Enterprise LTSB 2016 Edition versija yra ankstesnės įmonės įsigytos licencijos dalis. Perparduodant ji buvo išskaidyta ir paversta atskiromis licencijomis, kurios vėliau priskiriamos prie naudotos programinės įrangos arba naudotos programinės įrangos. Tačiau padalijimas arba žymėjimas kaip UsedSoftware nesukelia jokių šios Windows 10 Enterprise LTSB 2016 operacinės sistemos programinės įrangos funkcionalumo apribojimų. 

Pirkdami programinę įrangą iš Wiresoft visada esate saugūs! Ši Windows 10 Enterprise LTSB 2016 operacinė sistema, kurią galima įsigyti Wiresoft parduotuvėje, siūlo ne tik ypač palankią kainą, bet ir pirkimo saugumą: iš karto parsisiunčiant versiją, identišką originaliam Microsoft produktui. Windows 10 Enterprise LTSB 2016 licencija aktyvuojama naudojant pridedamą galiojantį apimties licencijos raktą.

Pirkdami naudotą programinę įrangą Windows 10 Enterprise LTSB 2016 iš Wiresoft programinės įrangos parduotuvės nesusidursite su jokiomis teisinėmis problemomis, nes prekybą tokia naudota programine įranga aiškiai leidžia įstatymai, o tai patvirtina ir daugybė teisiškai privalomų ir viešai prieinamų teismo sprendimų.

Naudota programinė įranga yra nebrangi alternatyva mūsų klientams, kad jie galėtų naudotis Windows 10 Enterprise Edition. Jūs taip pat galite pasinaudoti mūsų nebrangiu programinės įrangos pasiūlymu!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Windows 10 Enterprise Edition, bet ir kitas Windows operacinių sistemų versijas, taip pat kitas Microsoft programas, kurias galite atsisiųsti už mažą kainą. Jei turite klausimų apie Windows 10 Enterprise LTSB 2016 arba bet kurią kitą Microsoft programinę įrangą, susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2016"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos