Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10068
  • R18-04277
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
12,90 € *

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x įrenginio CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Įrenginio CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinamas(peržiūrėti RDS CAL )


Norint naudotis abiem "Microsoft Windows Server 2012" versijų funkcijomis, kurias "Wiresoft" siūlo standartinėje ir duomenų centro versijose, be atitinkamos serverio licencijos kiekvienam galutiniam įrenginiui reikia turėti ir kliento prieigos licenciją: Windows Server 2012 Device CAL. Taip registruotam kompiuteriui su "Windows" (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui) suteikiamos atitinkamos prieigos teisės, kuriomis savo ruožtu gali naudotis ir darbuotojai.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"

Pirkite naudotas Microsoft Windows Server 2012 įrenginių licencijas CAL

Norint naudotis abiem Microsoft Windows Server 2012 versijų funkcijomis, kurias Wiresoft siūlo standartinėje ir duomenų centro versijose, be atitinkamos serverio licencijos kiekvienam galutiniam įrenginiui reikia turėti ir kliento prieigos licenciją: Windows Server 2012 Device CAL. Taip registruotam Windows palaikančiam kompiuteriui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui) suteikiamos atitinkamos prieigos teisės, kuriomis darbuotojai gali naudotis pakaitomis.

Taip yra todėl, kad Microsoft licencijų valdymo sistemoje Windows Server 2012 serverio licencija yra atskirta nuo prieigos licencijos, todėl šias naudojimo teises reikia įsigyti papildomai kaip įrenginio CAL. Tik šiuo būdu užregistruotas galutinis įrenginys turi teisę naudotis Windows Server funkcijomis.

Wiresoft siūlo Windows Server 2012įrenginio CAL už priimtiną kainą kaip naudotą programinę įrangą. Naudotos programinės įrangos prieigos licencijos nesiskiria nuo panašių nenaudojamų Microsoft apimties licencijavimo programos licencijų, kurių taip pat nebėra. Be to, čia galima įsigyti naudojamų įrenginių licencijų CAL, pradedant nuo vienos kliento prieigos licencijos, kuri leidžia lanksčiai, pagal poreikius licencijuoti galutinius įrenginius, turinčius prieigą prie Windows Server 2012. Windows Server 2012 Device CAL taip pat galima naudoti serverio, kuriame įdiegta Windows Server 2012 R2 licencija, paslaugoms.

Naudojamos įrenginio licencijos CAL visoms Windows Server 2012 paslaugoms naudoti

Naudojant Wiresoft siūlomas Device CAL, kurios naudojamos kaip Windows Server 2012 versijos, Windows Server 2008 R2 įpėdinės, programinė įranga, duomenys taip pat pasiekiami debesyje per atitinkamą galutinį įrenginį ir t. t. - daugiau apie tai toliau.

Funkcijų, kurias galima naudoti su Windows Server 2012/R2 duomenų centro ir standartinės versijos Windows Server 2012/R2 įrenginio licencija, apžvalga

Microsoft Windows Server 2012 yra Windows Server 2008 R2 ir Windows 8 serverinė versija. Pirmiausia ji skiriasi visiškai pakeista užduočių tvarkykle, kurioje veikiančios programos suskirstytos į kategorijas, o neaktyvios programos sustabdomos, kad būtų užtikrintas didesnis našumas. Į Windows Server 2012 įtraukta atnaujinta Hyper-V, virtualizavimo platformos, skirtos keičiamo mastelio virtualiems komutatoriams, versija su Hyper-V Replica, skirta virtualiems serveriams paskirstyti tarp kelių kompiuterių, tiek standartinėje, tiek duomenų centrų versijose.

2012 R2 serverio versijoje taip pat įdiegtos tokios funkcijos kaip virtualių mašinų UEFI įkrovimas, greitesnis tiesioginis perkėlimas ir galimybė išplėsti į kelias svetaines, taip pat automatinis Windows įjungimas 2-osios kartos virtualiose mašinose. NTFS papildyta nauja failų sistema ReFS, skirta saugoti failų serveriuose. SMB 3 palaikymas užtikrina greitesnę ir stabilesnę prieigą prie failų bendrųjų failų, taip pat spartinimo funkcijas, pavyzdžiui, RDMA arba lygiagrečių TCP jungčių tarp kliento ir serverio naudojimą per SMB daugiakanalį ryšį. Be Active Directory saugumo gairių, Dynamic Access Control reguliuoja prieigą prie failų, PowerShell 3.0 taip pat leidžia konfigūruoti per žiniatinklio naršyklę naudojant Web Access ir tiesiogiai vykdyti Windows Workflow Foundation.

Windows Server 2012 skirtos įrenginių licencijos CAL taip pat gali būti naudojamos Windows Server 2012 R2 versijai

Priešingai nei kitų Windows Server versijų atveju, Windows Server 2012 skirta įrenginio CAL gali būti naudojama ir kitai aukštesnei versijai - Windows Server 2012 R2, kurioje yra tam tikrų patobulinimų ir išplėtimų.

Wiresoft taip pat siūlo abi serverių versijas - Standard ir Datacenter versijas, kurios skiriasi skirtingu virtualizacijos laipsniu.

Microsoft licencijų valdymas naudojant CAL

Kartu su Windows Server 2012 išleidimu Microsoft taip pat pritaikė licencijavimo modelį: Priklausomai nuo pasirinktos versijos, serveris gali būti licencijuojamas, pavyzdžiui, pagal branduolius - tokiu atveju nereikia jokių papildomų įrenginio licencijų CAL, arba pagal patį serverį - tokiu atveju reikia papildomų kliento prieigos licencijų. Šis prieigos licencijavimo su CAL modelis dažnai yra pigesnė alternatyva mažosioms ir vidutinėms įmonėms.

Kokius CAL tipus galima naudoti Windows Server 2012 Standard ir Datacenter versijose?

Windows Server 2012 klientinės prieigos licencijavimui galima naudoti dviejų tipų CAL:

  • Windows Server 2012 įrenginio CAL - skirta vienam galutiniam įrenginiui (pvz., kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui)
  • Windows Server 2012 naudotojo licencija CAL - vienam naudotojui

Kaip minėta, Windows Server licencija turi būti papildyta tokiomis įrenginio licencijomis (angl. Device CAL) arba naudotojo licencijomis (angl. User CAL), kad būtų galima suteikti atitinkamas prieigos teises. CAL neturi jokios programinės įrangos, išskyrus Windows Server 2012 / R2 kliento / serverio aplinkos prieigos teises.

Kuo skiriasi Windows Server 2012 įrenginio licencijos ir naudotojo licencijos?

Įrenginio licencijos CAL skiriasi nuo Windows Server 2012 naudotojo licencijų tik forma, kuria suteikiamas prieigos prie Windows serverio leidimas: Įrenginio CAL suteikia tam tikram Windows palaikančiam galutiniam įrenginiui prieigos prie serverio ir prieinamų paslaugų bei duomenų teises; kiekvienas darbuotojas, turintis prieigą prie šio galutinio įrenginio, gali jį naudoti šiam tikslui, pvz., šį kompiuterį galima naudoti pakaitomis dirbant pamainomis. Jei darbo vietoje naudojamas ne stacionarus kompiuteris, o nešiojamasis kompiuteris arba planšetinis kompiuteris, serverio paslaugomis taip pat galima naudotis savarankiškai, pavyzdžiui, keliaujant arba namų biure.

Kita vertus, darbo situacijoje, kai dauguma naudotojų pakaitomis naudoja skirtingus galinius įrenginius, naudotojo CAL suteikia daugiau galimybių.

Naudotų Windows Server 2012 leidimų Standard ir Datacenter versijų įrenginių licencijų prieinamumas ir kainos pranašumas

Daugeliui įmonių ir organizacijų, kurios nenaudoja naujausios Windows Server versijos, pvz., dėl išlaidų, naudotos įrenginių licencijos CAL yra ne tik ekonomiškas sprendimas galutiniams įrenginiams suteikti Windows Server serverio prieigos licenciją, bet ir galimybė toliau naudoti senesnes CAL versijas, kurių Microsoft ir perpardavėjai nebesiūlo. Šiuo atveju Wiresoft naudota programinė įranga yra tinkamas sprendimas, pvz., papildyti turimas prieigos licencijas galutiniams įrenginiams.

Toliau pateikiamoje apžvalgoje rasite visų naudojamų prietaisų CAL privalumų ir specialiųjų funkcijų santrauką.

Kaip galima naudoti panaudotas Windows Server 2012 įrenginių licencijas Standard ir Datacenter versijoms?

Naudojant naudojamą įrenginio licencijos licenciją galima naudotis skirtingomis Windows Server 2012 Standard ir Datacenter versijų mastelio keitimo parinktimis, t. y.: naudojant įrenginio licencijos licenciją Standard versijai, galima naudoti ir Windows Server 2012 arba R2 versiją Datacenter, tačiau tada galima naudotis tik tipinėmis Standard funkcijomis. Naudojant Datacenter Edition versijai skirtą įrenginio CAL ir išplėstinę jos taikymo sritį, taip pat galima prieiti prie Windows Server 2012 / R2 versijos Standard Edition, tačiau galima naudotis tik ribotomis funkcijomis.

Naudodami Windows Server 2012 įrenginių licencijas CAL taip pat atkreipkite dėmesį į versijų suderinamumą

Windows Server 2012 skirta įrenginio CAL suteikia prieigą prie Windows Server 2012 ir kitos aukštesnės versijos 2012 R2, tačiau neapima prieigos teisių prie aukštesnių serverio versijų, pvz., 2016 m., todėl ji neapima atnaujinimo. Galima naudoti senesnes Windows Server versijas, pvz., 2008 arba 2008 R2 (žemesnė versija).

Todėl pirkdami Windows Server 2012 Edition įrenginio CAL taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į esamos Windows Server licencijos ir pasirinktų kliento prieigos licencijų suderinamumą.

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį naudojant naudotą Windows Server 2012 įrenginio licenciją CAL?

Microsoft licencijos sąlygos taip pat taikomos naudojamoms Įrenginio CAL: Kai tik konkretus galutinis įrenginys užregistruojamas su Windows Server 2012 įrenginio CAL, šios kliento prieigos licencijos nebegalima perduoti kitam įrenginiui. Be to, norint asmeniškai užregistruoti darbuotoją, iš esmės negalima keisti CAL tipo ir taip naudoti įrenginio CAL kaip naudotojo CAL.

Šiomis Microsoft licencijų valdymo nuostatomis, be kita ko, siekiama užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie licencijuoto Windows Server 2012; taip siekiama geriau apsaugoti duomenis ir įmonės ryšių saugumą.

Naudojamų įrenginių licencijų CAL naudojimas Microsoft Windows Server 2012

Priklausomai nuo organizacijos ar įmonės, dviejų tipų klientų prieigos licencijos suteikia lankstesnes naudojimo galimybes ir ekonomiškesnį licencijavimą. Norint parinkti tinkamą CAL tipą, be reikiamo licencijuotų darbuotojų skaičiaus, lemiamą reikšmę turi ir galutinių įrenginių, naudojamų prieigai prie Windows serverio, skaičius. Įrenginio licencijos CAL suteikia didesnį pranašumą, ypač jei skirtingi naudotojai reguliariai naudoja tam tikrą galutinį įrenginį - net ir atskirai, kad galėtų naudotis Windows Server 2012 paslaugomis.

Todėl geriausia išankstinė sąlyga perkant naudotas CAL yra tikslios žinios apie tipines darbo eigas. Aprašytame pavyzdyje aprašytoje situacijoje licencijavimas naudojant naudojamas Įrenginio CAL yra naudingesnis, todėl ir ekonomiškesnis, nes reikia įsigyti mažiau kliento prieigos licencijų. Wiresoft komanda mielai jums patars šiuo klausimu.

Kas yra Wiresoft naudojamos įrenginių licencijos Microsoft Windows Server 2012?

Naudotas Windows Server 2012 įrenginio CAL licencijas Wiresoft gali įsigyti atskirai, įprasti Microsoft licencijavimo mastai netaikomi; kitu atveju naudota programinė įranga nesiskiria nuo naujų licencijų jokiais trūkumais ar apribojimais - nes programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Iš kur gaunamos Wiresoft naudojamos Windows Server 2012 įrenginių licencijos Windows Server 2012?

Wiresoft siūlomos naudojamos Windows Server 2012 įrenginio licencijos CAL yra originalios licencijos ir Microsoft licencijavimo programos įrenginio licencijos dalis, kurią įmonė įsigijo ir vėliau pardavė Wiresoft. Įsigijus visas apimties licencijas taip pat galima suskaidyti į atskiras licencijas; gautos vieno įrenginio CAL tada vadinamos naudojama programine įranga ir gali būti naudojamos kaip nauja licencija galutiniam įrenginiui registruoti.

Naudojama programinė įranga su pirkėjo apsauga - taip pat ir Windows Server 2012 įrenginių CAL

Pirkdami Wiresoft naudotą programinę įrangą - Windows Server 2012 įrenginio licencijas ar kitas licencijas - mūsų klientai turi tokius pačius privalumus kaip ir pirkdami naujas licencijas: Naudotų prietaisų licencijų licencijos taip pat užtikrina pirkėjo saugumą, nes, baigus pirkimą, licencija iš karto atsisiunčiama ir iš karto aktyvuojama naudojant galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėtai perkamos ir naudojamos naudotos Windows Server 2012 įrenginio licencijos CAL?

Wiresoft klientai gali būti tikri, kad nepažeidžia jokių teisinių nuostatų ne tik pirkdami, bet ir naudodami naudotas Windows Server 2012 įrenginių licencijas su galutiniu įrenginiu: Wiresoft parduotuvėje siūlomos Windows Server 2012 naudotų įrenginių licencijos CAL, kaip ir kitos klientų prieigos licencijos, yra iš įmonių licencijų inventoriaus. Todėl prekyba naudotomis prietaisų CAL ir jų naudojimas grindžiamas galiojančia teismų praktika, kuri aiškiai leidžia ir viena, ir kita; šis faktas ne kartą patvirtintas keliuose teismų sprendimuose. Naudota Wiresoft programinė įranga taip pat pasižymi visišku visų pirkėjų įrodymu per audito saugumą!

Įrenginių licencijų, skirtų Windows Server 2012, kaip naudojamos programinės įrangos, privalumai iš pirmo žvilgsnio

Naudotų Wiresoft įrenginių licencijų CAL galima įsigyti ne tik už mažą kainą Windows Server 2012, bet ir kaip prieigos licencijas naujesnėms ir senesnėms parduotuvėje esančių serverio programų versijoms - tai taikoma ir kitai Microsoft serverio programinei įrangai bei atitinkamoms klientų prieigos licencijoms.

Tai suteikia galimybę papildyti senesnės programinės įrangos atsargas naudotomis Wiresoft CAL ir taip išvengti suderinamumo problemų, kai lygiagrečiai naudojamos skirtingos programinės įrangos versijos, todėl galiausiai galima išvengti ir naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidų.

Be to, išduodant licencijas su naudojamomis įrenginio licencijomis CAL panaikinama įprasta licencijavimo skalė, o tai reiškia, kad naudodami Windows Server paslaugas galite įsigyti tik tiek prieigos licencijų, kiek jų iš tikrųjų reikia.

Naudotos programinės įrangos parduotuvėje Wiresoft Software Shop rasite Windows Server 2012 versijų įrenginių licencijas (angl. Device CAL), taip pat atitinkamas naudotojų licencijas (angl. User CAL). Į Wiresoft naudotos programinės įrangos pasiūlymą taip pat įtraukta daug kitų Microsoft programinės įrangos programų su visais aprašytais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Windows Server 2012 arba bet kurio kito Microsoft produkto licencijavimą naudojant įrenginio CAL, nedvejodami kreipkitės į mus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos