Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10073
  • R18-05123
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
18,90 € * 19,90 € * (5,03% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x naudotojo CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Naudotojo CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinamas(peržiūrėti RDS CAL )


Kad naudotojas galėtų naudotis "Microsoft Windows Server 2016" Standard ir Datacenter versijų paslaugomis, be atitinkamos serverio licencijos, reikia turėti ir kliento prieigos licenciją "Windows Server 2016" naudotojo licencija CAL. Taip konkrečiam registruotam naudotojui suteikiamos atitinkamos prieigos teisės, kuriomis jis gali naudotis bet kuriame "Windows" palaikančiame galutiniame įrenginyje.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL"

Naudotojų licencijos Microsoft Windows Server 2016 kaip naudojama programinė įranga

Kad naudotojas galėtų naudotis Microsoft Standard ir Datacenter versijų Microsoft Windows Server 2016 paslaugomis, be atitinkamos serverio licencijos, reikia ir kliento prieigos licencijos: Windows Server 2016 User CAL. Taip konkrečiam registruotam naudotojui suteikiamos atitinkamos prieigos teisės, kuriomis jis gali naudotis bet kuriame Windows palaikančiame galutiniame įrenginyje.

Kadangi pagal Microsoft licencijų valdymo taisykles į Windows Server 2016 serverio licenciją neįtrauktos naudotojų prieigos teisės, jas reikia įsigyti atskirai kaip naudotojo licenciją (User CAL).

Wiresoft siūlomų Windows Server 2016 Standard ir Datacenter versijų naudotojų licencijų CAL galima įsigyti už priimtiną kainą kaip naudotą programinę įrangą, be to, jų galima įsigyti ir atskirai - kad būtų galima lanksčiai, pagal poreikius licencijuoti visus naudotojus. Šios naudotos Windows Server 2016 naudotojo prieigos licencijos turi tas pačias funkcijas kaip ir naudotojo licencijos, siūlomos kaip naujos pagal įprastą Microsoft apimties licencijavimo programą.

Naudokitės visomis Windows Server 2016 paslaugomis naudodami naudotą naudotojo licenciją CAL

Naudodami naudotą naudotojo licenciją CAL galite naudotis visomis funkcijomis, kurios yra prieinamos

Serverio 2016 versija, kuri yra Windows Server 2012 įpėdinė: Windows Server 2016 palaiko Windows 10 ir taip pat gali būti naudojamas debesijos serveriui sukurti, kad jame būtų galima teikti ir kurti atsargines duomenų kopijas.

Wiresoft siūloWindows Server 2016 Standard ir Datacenter versijas. Tai apima tokias funkcijas, kaip Core & Nano serverių diegimas ir paslauga Host Guardian, be to, be Windows serverių konteinerių, jie siūlo naudoti virtualizacijos / Hyper-V konteinerius. Tik Windows Server 2016 duomenų centro versijoje galima naudotis tokiomis funkcijomis kaip programine įranga apibrėžtas tinklas (SDN), Storage Spaces Direct (S2D), Storage Replica, taip pat tinklo kaminai (Protocol Stack) ir apsaugotos virtualiosios mašinos (Shielded Virtual Machines), jei turite atitinkamą naudotojo licenciją (User CAL).Šios funkcijos visų pirma reikalingos didesnėse įmonėse, kuriose naudojamos didelės darbo apkrovos ir kelios virtualiosios sistemos.

Vartotojų licencijų, skirtų Windows Server 2016 Standard ir Datacenter leidimams, kaip naudojamos programinės įrangos, apžvalga

Wiresoft siūlomos naudotojų licencijos CAL, kaip naudota programinė įranga, funkciniu požiūriu yra tokios pačios kaip ir naujos naudotojų licencijos CAL, nes jose naudojamos tos pačios funkcijos ir paslaugos, kurias galima rasti atitinkamai Windows Server 2016 Standard ir Datacenter leidimuose. Todėl daugeliui įmonių ir organizacijų naudotos naudotojų licencijos yra ekonomiškas sprendimas suteikti naudotojams asmeninę serverio prieigos licenciją. Daugiau informacijos rasite šioje apžvalgoje.

Microsoft klientų prieigos licencijų valdymas svetainėje Windows Server 2016

Microsoft licencijų valdymas išsamiai aprašo papildomą prieigos licencijavimą Windows Server 2016 versijų Standard ir Datacenter naudotojams, kad jie galėtų naudotis el. paštu, kontaktais, kalendoriumi ir kitomis paslaugomis. Nors serverio licencija apima ir prieigos licencijas, jos skirtos tik administratoriams, todėl jų negalima naudoti tipinėms naudotojų paslaugoms. Jas galima naudoti tik su atitinkama kliento prieigos licencija, pavyzdžiui, naudotojo licencija CAL, kuri suteikia tam tikram individualiam naudotojui atitinkamas prieigos teises, kuriomis jis gali naudotis naudodamasis pasirinktu galiniu įrenginiu. Išskyrus šias specialias naudotojo prieigos teises, skirtas Windows Server 2016 kliento ir serverio aplinkai, naudotojo licencijoje nėra jokios papildomos programinės įrangos.

Kokius CAL tipus galima naudoti Windows Server 2016 Standard- ir Datacenter edition?

Pagal Microsoft licencijavimo modelį Client Access Licensing for Windows Server 2016 siūlomos dviejų tipų CAL:

  • Vartotojo licencija Windows Server 2016 - vienam specialiam naudotojui
  • Įrenginio CAL, skirta Windows Server 2016, skirta specialiam galinio taško įrenginiui (asmeniniam kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)

Kuo skiriasi naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos Windows Server 2016?

Iš esmės su Windows Server 2016 vartotojo licencija galima naudoti tas pačias funkcijas ir paslaugas kaip ir su įrenginio licencija. Abi skiriasi tik tuo, kam ar kam išduota licencija: Naudotojo licencija CAL leidžia specialiam naudotojui naudotis Windows serverio paslaugomis laisvai pasirenkamame galutiniame įrenginyje pakaitomis ir nepriklausomai nuo buvimo vietos; priklausomai nuo darbo vietų skaičiaus ir įrangos įmonėje, tai gali būti vyraujanti darbo situacija - priešingai nei tada, kai keli naudotojai naudojasi vienu ir tuo pačiu galutiniu įrenginiu su savo paskyra.

Taigi naudotojas, kuriam suteiktas leidimas per naudotojo licen ciją, gali naudotis Windows paslaugomis naudodamas bet kurį Windows galinį įrenginį su tinkama operacinės sistemos versija. Pavyzdžiui, keliaudamas jis gali naudotis nešiojamuoju kompiuteriu, o ne stacionariu kompiuteriu darbo vietoje, o namų biure - ten esančiu kompiuteriu arba nešiojamuoju kompiuteriu. Ypač jei darbuotojai dažnai dirba mobiliai ir tikrina savo el. paštą, pasiekia serverio duomenis ir t. t., licencijavimas naudojant naudotojo licencijas gali būti ekonomiškesnis nei licencijavimas naudojant galutinius įrenginius.

Kokias konkrečias naudojimo parinktis siūlo Windows Server 2016 naudotojo licencijos Standard ir Datacenter versijose?

Priklausomai nuo to, ar įdiegta Standard, ar Windows Server 2016 duomenų centro versija, su naudotojo licencija galima naudotis skirtingomis funkcijomis: Taip pat galima naudoti Windows Server 2016 Datacenter Edition versiją su Standard Edition vartotojo licencija, tačiau su apribojimu, kad tada bus galima naudotis tik Standard Edition versijos funkcijomis. Nes tik su Datacenter Edition vartotojo licencija galima naudotis išplėstine paslaugų ir funkcijų apimtimi, jei turite Datacenter Edition serverio licenciją.

Ir atvirkščiai, su Datacenter Edition naudotojo licencija, kai naudojamasi serveriu, kuriam išduota Standard leidimo licencija, galima naudotis tik atitinkamomis nustatytomis funkcijomis.

Atkreipkite dėmesį į naudotojų licencijų licencijų suderinamumą su Windows Server 2016 versijomis

Kaip jau minėta, naudodamas Windows Server 2016 vartotojo licenciją, darbuotojas gali ne tik naudotis funkcijomis, priklausančiomis nuo versijos, bet ir senesnių Windows Server versijų, pvz., 2013 m., prieigos teisėmis (žemesnės versijos). Tačiau atvirkštinis variantas negalimas, todėl Windows Serverio 2016 versijos naudotojo licencijos negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę 2019 versiją (naujinimą).

Todėl perkant naudotojų licencijas Windows Server 2016 reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į atitinkamas naudotinas funkcijas kiekvienoje versijoje, bet ir į serverio licencijos ir kliento prieigos licencijų suderinamumą.

Į ką dar reikėtų atsižvelgti licencijuojant Windows Server 2016 su naudotojų licencijomis?

Windows Server 2016 naudotojo licencija suteikia licenciją lygiai vienam naudotojui ir suteikia jam atitinkamo serverio leidimo naudojimo parinktis. Užbaigus registraciją, šios naudotojo licencijos nebegalima perduoti kitam naudotojui. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo ir naudoti naudotojo CAL kaip įrenginio CAL.

Šių Microsoft licencijų valdymo sistemoje apibrėžtų nuostatų tikslas - užkirsti kelią neleistinai prieigai prie Windows Server 2016, todėl užtikrinamas didesnis tiek ryšių, tiek pačių duomenų saugumas, nes be atitinkamos naudotojo licencijos CAL trečiosios šalys negali naudotis el. pašto paslaugomis ar serverio duomenimis.

Išvada apie naudotojo licencijas CAL

Kurios rūšies kliento prieigos licencija konkrečiai įmonei suteikia daugiau Windows Server 2016 naudojimo galimybių ir yra palankesnė licencijavimo galimybė, priklauso nuo konkretaus atvejo. Be naudotojų skaičiaus, lemiamą reikšmę turi ne tik tai, kiek galutinių įrenginių naudojama prieigai prie Windows serverio: Kadangi dauguma naudotojų naudoja labai skirtingus galinius įrenginius, kad galėtų naudotis Windows Server 2016 paslaugomis, licencijavimas naudojant naudotojų licencijas CAL suteikia daugiau privalumų.

Todėl prieš perkant licencijas CAL patartina patikrinti, kokia yra tipinė įmonės darbo eiga, kad būtų galima rasti tinkamiausią CAL tipą Windows Server 2016. Tada licencijavimas naudojant naudotojo licencijas gali būti pigesnis nei licencijavimas naudojant įrenginio licencijas, nes reikia įsigyti mažiau kliento prieigos licencijų.

Microsoft Windows Server 2016 vartotojo licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje prieinamos kaip naudota programinė įranga, pradedant nuo vienos licencijos

Naudotas Windows Server 2016 versijų naudotojų licencijas taip pat galima įsigyti atskirai Wiresoft internetinėje parduotuvėje, nes jos nėra graduojamos, kaip paprastai būna pagal Microsoft licencijavimo taisykles; kitu atveju naudota programinė įranga neturi jokių trūkumų ar funkcionalumo apribojimų - taip pat ir dėl to, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Iš kur gaunamos Wiresoft siūlomos naudotos Windows Server 2016 naudotojų licencijos?

Wiresoft siūlomos Windows Server 2016 versijų naudotojų licencijos, skirtos naudoti kaip naudotą programinę įrangą, yra originalios licencijos, nes jos taip pat siūlomos pagal Microsoft licencijavimo programą; skirtumas tik tas, kad anksčiau jos buvo įmonės įsigytos Windows Server 2016 naudotojo licencijos dalis. Wiresoft įsigijo šias apimties licencijas arba atskirų naudotojų prieigos licencijas, o apimties licencijas išskaidė į atskiras licencijas. Gautos atskirų naudotojų CAL vadinamos naudojama programine įranga. Nepaisant to, kad jos pažymėtos kaip naudotos, jas galima naudoti kaip ir naujas licencijas prieigai prie Windows Server 2016, nes jos nesiskiria nuo jų funkcionalumo ar naudojimo laiko apribojimais.

Naudojama programinė įranga su naudotojo licencijomis Windows Server 2016 su pirkėjo apsauga

Net ir naudotų Wiresoft naudotojo licencijų CAL atveju klientai gali pasikliauti įprastiniu pirkėjo saugumu, nes įsigiję iškart atsisiųsti, įskaitant tiesioginį licencijos aktyvavimą naudojant galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėta pirkti ir diegti naudotą programinę įrangą Windows Server 2016 naudotojų licencijų licencijoms?

Naudotų Windows Server 2016 naudotojų licencijų įsigijimas ir naudojimas yra teisiškai neprieštaraujantis klientams, nes nepažeidžiami jokie teisės aktai. Pirma, Wiresoft parduotuvėje siūlomos Windows Server 2016 vartotojo licencijos, kaip ir kitos klientų prieigos licencijos, yra iš įmonių licencijų inventoriaus. Todėl naudotų licencijų CAL pardavimas, pirkimas ir naudojimas grindžiamas galiojančia teismų praktika, kurioje aiškiai leidžiama prekiauti naudotomis Microsoft licencijomis ir jas naudoti; tai kelis kartus aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Kitas Wiresoft naudojamos programinės įrangos privalumas yra jos audito saugumas, nes pateikiami išsamūs visų ankstesnių pirkėjų įrodymai!

Naudotos programinės įrangos, skirtos naudotojų licencijoms Windows Server 2016, privalumų santrauka

Wiresoft siūlomos Windows Server 2016 naudotojo licencijos, skirtos naudoti programinę įrangą, yra pigi alternatyva, palyginti su panašiais naujais įprastinių programinės įrangos tiekėjų produktais - šis kainos pranašumas taip pat taikomas kitai Wiresoft naudojamai Microsoft Server programinei įrangai arba prieigos licencijoms.

Kadangi licencijavimas naudojant naudotas naudotojų licencijų licencijas (CAL) panaikina dažnai pasitaikančias pakopas, naudodami Wiresoft galite pritaikyti klientų prieigos licencijų poreikį pagal faktinį Windows serverio paslaugų naudojimą savo įmonėje. Taigi dėl lankstaus Windows Server 2016 naudotojų prieigos prie kliento licencijavimo taip pat galite sumažinti įsigijimo išlaidas.

Wiresoft naudotų licencijų pasiūlymas taip pat yra ypač nebrangus būdas papildyti programinės įrangos atsargas, nes įsigyjant galima naudotis keliomis tam tikros programinės įrangos versijomis, todėl išvengiama suderinamumo problemų, kurios gali kilti, pavyzdžiui, lygiagrečiai naudojant skirtingas programinės įrangos versijas, o tai taip pat gali sumažinti naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidas.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti turimų Windows Server 2016 versijų naudotojo licencijų, taip pat atitinkamų įrenginių licencijų kaip naudojamos programinės įrangos. Be to, Wiresoft naudojamos programinės įrangos pasiūloje yra ir kitų sričių, kuriose naudojama Microsoft programinė įranga, taikomųjų programų su visais minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Windows Server 2016 arba bet kurio kito Microsoft produkto naudotojo licencijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos