Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10052
 • 381-04398
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
24,90 € * 26,90 € * (7,43% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x User CAL
Sistema  "Exchange" serveris
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotai
Kalbos Visos kalbos


Norint naudotis "Microsoft Exchange Server 2016" serverio paslaugomis Standard ir Enterprise redakcijose, kiekvienam naudotojui, be faktinės serverio licencijos, reikia asmeninės kliento prieigos licencijos: "Exchange Server 2016" User CAL. Tik ji konkrečiam šiam tikslui registruotam asmeniui suteikia atitinkamas prieigos teises.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL"

Naudotojų licencijos Microsoft Exchange Server 2016 kaip naudojama programinė įranga

Norint naudotis Microsoft Exchange Server 2016 serverio paslaugomis Standard ir Enterprise versijose, kiekvienam naudotojui, be serverio licencijos, reikia asmeninės kliento prieigos licencijos: Exchange Server 2016 User CAL. Tik tokiu būdu konkrečiam tam tikslui registruotam asmeniui suteikiamos atitinkamos prieigos teisės.

Taip yra todėl, kad pagal Microsoft licencijų valdymo nuostatas Exchange Server 2016 Standard arba Enterprise licencijoje nėra jokių papildomų naudotojo teisių, todėl jas reikia įsigyti atskirai, išduodant naudotojo licenciją CAL. Tada registruotas naudotojas gali naudotis atitinkamomis Exchange Server funkcijomis naudodamasis laisvai pasirenkamu galiniu įrenginiu.

Naudotų Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise Editions naudotojų licencijų kortelių, skirtų Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise Editions, galima įsigyti už priimtiną kainą iš Wiresoft - taip pat atskirai, kad būtų galima lanksčiai ir pagal poreikius išduoti licencijas. Ši naudota programinė įranga turi tas pačias funkcijas, kaip ir Exchange Server 2016 naudotojo kliento prieigos licencijos, siūlomos kaip naujos pagal oficialią Microsoft licencijavimo programą.

Naudokitės visomis MS Exchange Server 2016 funkcijomis su naudojama naudotojo licencija CAL

Exchange Server 2016 yra šiuolaikinės įmonės ryšių sistemos procesų kontrolės ir valdymo pagrindas. Kaip vidinė ir išorinė sąsaja, ji sujungia įvairių vietovių darbuotojus ir padalinius bei padidina procesų efektyvumą: Naudojant Exchange Server 2016 galima centralizuotai tvarkyti kontaktus ir el. laiškus bei juos aiškiai archyvuoti; be kita ko, dėl versijų valdymo pagerėja bendras darbas su dokumentais. Optimizuota serverio architektūra sumažina serverio vaidmenų skaičių iki dviejų: pašto dėžutės ir kraštinio transporto; taip pat supaprastintas mastelio keitimas ir patobulintas įvairių debesijos paslaugų palaikymas. Kitos funkcijos:

 • eDiscovery paieškos architektūroje dabar naudojami keli serveriai, todėl ji veikia asinchroniškai ir decentralizuotai.
 • Kontekstiniai filtrai padeda lengviau rasti ieškomą informaciją.
 • Patobulinus paieškos mastelio keitimo galimybes, pašto dėžučių, kuriose galima atlikti paiešką, ir archyvinių pašto dėžučių skaičius padidėja iki 20 000.
 • Outlook 2016 arba Outlook on the Web siūlo geresnį duomenų siuntimo valdymą, įskaitant individualiai pritaikytas prieigos teises.
 • Pašto dėžučių hibridinių scenarijų palaikymas.
 • Duomenų praradimo prevencija (DLP) užtikrina didesnį duomenų ir el. laiškų su kenkėjiškomis programomis gavimo saugumą.
 • Outlook standartinis protokolas - MAPI per HTTP - pagerina Exchange jungčių patikimumą ir stabilumą.

Naudotojų licencijų, skirtų Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise Edition, kaip naudojamos programinės įrangos, apžvalga

Iš esmės Wiresoft siūlomos naudotojų licencijos, kaip naudota programinė įranga, nesiskiria nuo panašių naujų licencijų: jose yra tos pačios parinktys, kaip ir šiose licencijose, kad būtų galima naudotis paslaugomis, prieinamomis kiekvienoje iš Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise versijų. Todėl daugeliui įmonių ir organizacijų naudota programinė įranga, jei tai yra naudotojo licencijos, yra nebrangi alternatyva, kaip aprūpinti darbuotojus Exchange Server prieigos licencija. Visi privalumai ir ypatybės paaiškinti toliau pateikiamoje apžvalgoje.

Informacija apie Microsoft licencijų valdymą Exchange Server 2016 su CAL

Microsoft Licence Management yra nuostatos dėl papildomo licencijavimo naudotojams, turintiems prieigos teises prie Exchange Server 2016 standartinių ir verslinių versijų, kad jie galėtų naudotis el. laiškais ir kt. Į serverio licenciją jau įtrauktos licencijos CAL yra skirtos tik administratoriams ir negali būti naudojamos tipinėms Exchange paslaugoms. Tik kliento prieigos licencija, pavyzdžiui, vartotojo licencija, suteikia darbuotojui asmenines teises naudotis Exchange Server funkcijomis bet kuriame Windows palaikančiame galutiniame įrenginyje. Šioje naudotojo licencijoje CAL nėra jokios papildomos programinės įrangos, išskyrus asmenines prieigos teises Exchange Server 2016 kliento / serverio aplinkai.

Kurios CAL yra prieinamos Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise versijoms?

Exchange Server 2016 Standard ir Enterprise Edition versijų licencijavimas pagal CAL leidžia valdyti visų įmonės darbuotojų prieigos teises. Pagal Microsoft licencijavimo modelį Exchange Server 2016 siūlomos dviejų tipų CAL:

 • Exchange Server 2016 naudotojo licencija CAL - taikoma vienam specialiam naudotojui
 • Exchange Server 2016 įrenginio CAL - taikoma specialiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui) Serverio prieigos teisės

Kuo skiriasi Exchange Server 2016 naudotojo licencijos ir įrenginio licencijos?

Exchange Server 2016 vartotojo licencija iš esmės atlieka tas pačias funkcijas kaip ir įrenginio licencija, tačiau abi skiriasi atitinkamomis prieigos prie Exchange serverio parinktimis. Tai lemia skirtingus privalumus:

Kiekvienas darbuotojas, kuriam suteikta teisė naudotis Exchange serveriu su naudotojo licencija (User CAL), gali naudoti bet kurį su Windows suderinamą galutinį įrenginį, kad galėtų naudotis Exchange paslaugomis. Taip pat nėra jokių apribojimų dėl vietos, jei tik yra interneto ryšys, todėl prie Exchange serverio galima prisijungti savarankiškai, keliaujant ar dirbant namuose, naudojant savo mobilųjį kompiuterį ar išmanųjį telefoną arba kitą vietoje esantį kompiuterį.

Todėl naudotojo CAL suteikia geras mobiliojo naudojimo galimybes, nes licencijuotas naudotojas gali laisvai pasirinkti, kokį galutinį įrenginį naudoti, taip pat gali prisijungti prie jos naudodamas kitą kompiuterį.

Be darbuotojų skaičiaus ir darbo vietų su asmeniniu kompiuteriu ar panašia įranga, svarbų vaidmenį įmonėje atlieka ir darbo eiga, kuria naudotojai naudojasi Exchange serveriu: Ypač mažose ir vidutinėse įmonėse naudotojai dažnai gali naudotis keliais skirtingais galutiniais įrenginiais ir pakaitomis naudotis Exchange serveriu, kad gautų ir tvarkytų el. laiškus.

Kokie yra skirtumai tarp Exchange Server 2016 standartinio ir Enterprise versijų CAL?

MS Exchange Server 2016 naudotojų licencijos Standard ir Enterprise versijoms skiriasi tam tikrais funkciniais plėtiniais ir Enterprise versijai taikomais tipiniais pašto dėžučių reikalavimais. Tačiau Enterprise Edition versijos serverio paslaugomis galima naudotis su Standard Edition versijos naudotojo licencija - tokiu atveju naudotojas gali naudotis atitinkamai ribotomis Standard Edition versijos funkcijomis ir mažesniu pašto dėžučių duomenų bazių skaičiumi. Todėl Enterprise Edition versijos naudotojo licencijos suteikia platesnį funkcijų, susijusių su Enterprise Server licencija, spektrą, kuris ypač reikalingas didesnėse įmonėse ir organizacijose ar įstaigose; be kita ko, tai apima duomenų praradimo prevenciją.

Užtikrinkite Exchange Server 2016 vartotojo licencijų kortelių suderinamumą su versija

Be pirmiau minėtų galimybių, priklausančių nuo versijos, vienos iš Exchange Server 2016 versijų naudotojo licencija suteikia naudotojui ne tik šios serverio versijos prieigos teises, bet ir senesnių Exchange versijų, pavyzdžiui, 2013 m., prieigos teises (pažeminimas). Tačiau 2016 m. versijos serverio naudotojo licencija negali būti naudojama norint pasiekti aukštesnę 2019 m. Exchange serverio versiją (naujinimą).

Todėl pirkdami naudotojo licencijas CAL, be konkrečiam leidimui būdingų galimų funkcijų, visada turėtumėte atkreipti dėmesį į naudojamos serverio licencijos ir kliento prieigos licencijų suderinamumą.

Į ką reikėtų atsižvelgti licencijuojant Exchange Server 2016 su naudotojų licencijomis?

Kaip minėta, 2016 versijos vartotojo licencija suteikia asmeninės prieigos teises prie Exchange Server 2016 serverio lygiai vienam vartotojui. Užbaigus šio naudotojo registraciją, šios naudotojo CAL nebegalima perduoti kitam asmeniui. Taip pat negalima keisti CAL tipo, šiuo atveju: naudoti naudotojo CAL kaip įrenginio CAL.

Šiomis Microsoft licencijų valdymo nuostatomis siekiama užkirsti kelią bet kokiai netinkamai prieigai prie Exchange Server 2016 paslaugų. Be to, jos užtikrina didesnį įmonės ir jos ryšių saugumą, nes nelicencijuoti asmenys neturi teisės naudotis el. pašto paslaugomis ir prieiti prie serverio duomenų.

Išvada dėl Exchange Server 2016 naudotojų licencijų licencijų

Todėl tai, kuris Windows Exchange Server 2016 CAL tipas suteikia daugiau privalumų konkrečiam naudojimui įmonėje, gali skirtis priklausomai nuo konkretaus atvejo. Lemiamą vaidmenį atlieka vyraujantis prieigos per naudojamus galinius įrenginius tipas: kadangi dauguma darbuotojų prieigai prie Windows Exchange serverio pakaitomis naudoja įvairius mobiliuosius galinius įrenginius arba atskirus įrenginius, kurie gali būti skirtingose darbo vietose arba net už įmonės ribų, su asmeniu susieta naudotojo licencija suteikia daugiau privalumų, nes naudotojas gali laisvai pasirinkti kompiuterį ir jam tereikia naudoti savo asmeninę paskyrą.

Todėl, norint pasirinkti tinkamą Exchange Server 2016 CAL tipą, reikia žinoti tipinę įmonės darbo eigą. Todėl įmonei licencijavimas su naudotojo CAL gali būti palankesnis nei su įrenginio CAL, nes iš viso reikia mažiau licencijų.

Naudotos Microsoft Exchange Server 2016 vartotojo licencijos - galima įsigyti iš vienos licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Exchange Server 2016 vartotojo licencijų CAL taip pat galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje kaip individualias kliento prieigos licencijas - visos Microsoft licencijavimo apimties licencijavimo nuostatos dėl pakopų netaikytinos naudojamoms licencijoms; kitu atveju su jomis nėra jokių trūkumų ar naudojimo apribojimų - ne tik todėl, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Iš kur Wiresoft naudoja programinę įrangą, skirtą Exchange Server 2016 naudotojų licencijoms?

Wiresoft siūlomos MS Exchange Server 2016 naudotojo licencijos yra originalios Microsoft licencijos, nes jos taip pat siūlomos pagal Microsoft licencijų programą; vienintelis skirtumas yra tas, kad naudotos naudotojo licencijos anksčiau buvo Exchange Server 2016 licencijos dalis, kurią anksčiau įsigijo Europos bendrovė kaip savininkė. Šias nereikalingas naudotojo apimties licencijas arba individualias naudotojo prieigos licencijas pastaroji perpardavė Wiresoft, o Wiresoft išskaidė apimties licencijas į individualias licencijas. Šios gautos vieno naudotojo CAL vadinamos naudota programine įranga. Nepaisant to, kad jos žymimos kaip naudotos licencijos, jas galima naudoti kaip naujas licencijas prieigai prie Exchange Server 2016, nes jos nesiskiria nuo šių licencijų nei funkcijų apribojimais, nei naudojimo laikotarpiu.

Exchange Server 2016 naudotojų licencijos Exchange Server 2016 kaip naudojama programinė įranga suteikia pirkėjo saugumą

Wiresoft siūlomos Exchange Server 2016 naudotojo licencijos Exchange Server 2016 kaip naudota programinė įranga yra ekonomiškai efektyvi Exchange Server 2016 licencijavimo forma klientams, nes jų naudojimas yra saugus ir teisėtas! Todėl naudotoms naudotojo licencijoms taip pat taikoma įprastinė pirkėjo apsauga: iš karto po pirkimo, įskaitant tiesioginį licencijos aktyvavimą naudojant galiojantį licencijos raktą.

Ar teisėtas naudotos programinės įrangos, skirtos Exchange Server 2016 vartotojo licencijoms, pirkimas ir naudojimas?

Wiresoft siūlomos Exchange Server 2016 vartotojo licencijos, kaip ir visos kitos kliento prieigos licencijos, gaunamos iš įvairių įmonių licencijų inventoriaus. Todėl prekiaujant naudotomis licencijomis CAL taikoma galiojanti jurisdikcija, kuri aiškiai leidžia pirkti ir parduoti bei naudoti Microsoft naudotas licencijas; tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Tai reiškia, kad Wiresoft klientai turi teisinį saugumą kaip naudotų Exchange Server 2016 naudotojo licencijų CAL pirkėjai ir naudotojai, nes jie nepažeidžia jokių teisinių nuostatų.

Kitas privalumas: Wiresoft naudojama programinė įranga taip pat yra patikima auditui, nes turi visus ankstesnių pirkėjų įrodymus!

Visų Exchange Server 2016 naudotojų licencijų privalumų apžvalga, kaip naudojama programinė įranga

Exchange Server 2016 naudotojo licencijos Wiresoft naudojamai programinei įrangai yra nebrangi alternatyva, palyginti su panašiais naujais įprastinių programinės įrangos tiekėjų produktais - šis privalumas taip pat taikomas atitinkamoms prieigos licencijoms kitai Microsoft serverių programinei įrangai.

Licencijuojant su naudotomis licencijomis CAL taip pat nėra jokių apribojimų, pavyzdžiui, slankiosios skalės, pagal kurią turi būti perkamos naudotojų licencijos CAL, todėl jas galite naudoti norėdami pritaikyti tikslų licencijuojamų darbuotojų skaičių, atitinkantį jūsų faktinį serverio paslaugų naudojimą. Todėl Wiresoft klientai taip pat gali sumažinti Exchange Server naudotojų prieigos licencijavimo išlaidas lanksčiai pritaikydami.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik Exchange Server 2016 vartotojo licencijų, bet ir įrenginio licencijų, taip pat abiejų tipų kliento prieigos licencijų, naudojamos programinės įrangos kitoms MS Exchange Server versijoms, taip pat programinės įrangos licencijų ir prieigos licencijų daugeliui kitų populiarių Microsoft Server programų. Todėl Wiresoft naudojamos licencijos yra ekonomiškas būdas už priimtiną kainą papildyti kitų verslo sričių programinės įrangos atsargas, taip pat išvengti suderinamumo problemų, kurios gali kilti dėl nevienodų programinės įrangos versijų naudojimo, ir taip sumažinti išlaidas naujai techninei įrangai.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti ne tik įvairių tipų serverio licencijas, bet ir kitas Microsoft programinės įrangos programas kaip naudotą programinę įrangą su visais pirmiau minėtais privalumais. Jei turite klausimų apie MS Exchange Server 2016 arba bet kurio kito Microsoft produkto naudotojo licencijas, nedvejodami kreipkitės į mus pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos