Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10438
 • 6VC-03224
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
336,90 € * 372,90 € * (9,65% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 10x User CAL
Sistema  "Windows" serveris
CAL RDS User CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris Suderinamas


Kad galėtų naudotis  Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugomis,kiekvienas naudotojas turi turėti RDS kliento prieigos licenciją (sutrumpintai - RDS naudotojo CAL), kad galėtų pasiekti "Windows" programas ir kt. įmonės tinkle vietoje ir nepriklausomai nuo bet kurio galinio įrenginio. Įprastinė User CAL "Windows Server" licencija neapima nuotolinės prieigos teisių; jas reikia įsigyti atskirai - nuotolinio darbalaukio paslaugos User CAL. Tai suteikia vienam registruotam naudotojui teisę naudotis nuotolinio darbalaukio sesijomis.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL"

10 pakuočių - Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijos pirkti naudotą

Kad galėtų naudotis Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugomis, kiekvienas naudotojas turi turėti RDS kliento prieigos licenciją (sutrumpintai - RDS naudotojo CAL), kad galėtų pasiekti Windows programas ir kt. įmonės tinkle vietoje, nepriklausomai nuo galinio įrenginio. Įprasta Windows Server vartotojo licencija neapima nuotolinės prieigos teisių, jas reikia įsigyti atskirai, t. y. įsigyti nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licenciją. Taip vienam registruotam naudotojui suteikiamas leidimas naudotis nuotolinio darbalaukio sesijomis.

Wiresoft RDS User 2016 CAL, kaip naudotos programinės įrangos, privalumas - mažesnė kaina, palyginti su daugelio kitų licencijų teikėjų RDS User CAL. Tuo pat metu jos turi tas pačias funkcijas kaip ir Windows Server nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo kliento prieigos licencijos, kurias galima įsigyti pagal oficialią Microsoft licencijavimo programą.

Kokie yra Windows Server 2016 RDS naudotojo licencijų privalumai?

Windows Server nuotolinio darbalaukio paslaugos (anksčiau vadintos Terminalo paslaugomis) - tai specialus serverio vaidmuo, skirtas naudotojams arba galutiniams įrenginiams, kad būtų galima naudotis Windows Server 2016 ar kitos serverio versijos paslaugomis neįdiegus kompiuteryje vietinių Windows programų. RDS 2016 vartotojo licencijos (CAL) reglamentuoja šią atskirų darbuotojų nuotolinę prieigą; per atitinkamą Windows serverį, kuris veikia kaip kompiuteris, licencijuotam vartotojui programos tampa prieinamos nuotolinio darbalaukio sesijos metu. Tada šis naudotojas gali naudotis bet kuriuo asmeniniu ar nešiojamuoju kompiuteriu ir t. t., norėdamas juos pasiekti savarankiškai (nuotoliniu būdu) arba įmonės buveinėje per interneto ryšį, naudodamasis kliento prieigos licencija - RDS naudotojo licencija (RDS User CAL).

Nuotolinio darbalaukio paslaugos vartotojo licencijos privalumai darbuotojams prie Windows Server 2016

Todėl kiekvienas įgaliotasis naudotojas, turintis Windows Server 2016 RDS naudotojo licenciją, gali naudotis standartizuota Windows darbo aplinka, naudodamasis bet kokiu interneto ryšį turinčiu galutiniu įrenginiu, kuris yra nuotolinės sesijos ribose. Kaip jau minėta, Windows programos nuotolinio darbalaukio sesijos metu vykdomos atitinkamame serveryje kaip kompiuterio šeimininkas; naudotojui rodoma tik jo paties sesija, nes ji vyksta atskirai nuo kitų klientų prisijungimų.

Naudodami RDS naudotojo licenciją 2016, naudotojai gali naudoti beveik bet kokį senesnį galinį įrenginį, net jei jo našumas mažesnis, nes naudojant nuotolinio darbalaukio paslaugą jiems prieinamas dabartinis Windows serverio našumas; todėl naudojant nuotolinio darbalaukio paslaugos naudotojo licencijas 2016, norint naudoti dabartinių versijų Windows programas, nebūtina turėti galingesnės aparatinės įrangos.

Windows Server 2016 RDS CAL sistemos privalumai administratoriams

Be praktinių RDS naudotojo licencijų privalumų naudotojams ar galutiniams įrenginiams, RDS licencijų licencijų sistema taip pat suteikia privalumų administratoriams: Nuotolinės prieigos teisių licencijavimas leidžia efektyviau administruoti visus registruotus naudotojus ir kompiuterius, nes įmonės tinkle įdiegtą Windows programinę įrangą galima administruoti centralizuotai ir taip pat teikti per šį tinklą, jos nereikia diegti kiekviename atskirame galutiniame įrenginyje. Vien tik Windows serveryje jis yra prieglobos kompiuteris ir jame taip pat atliekami atnaujinimai.

Naudojant RDS naudotojo licencijas taip pat nustatomos individualios registruotų naudotojų teisės, kad jie galėtų naudotis Windows serveriu tik su savo prieigos teisėmis. Todėl Windows Server 2016 skirtos RDS naudotojo ir įrenginio licencijos Windows Server 2016 taip pat gerokai sumažina darbo vietų priežiūrai ir aprūpinimui reikalingas pastangas.

Techninė informacija apie Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugos vartotojo licencijas

Tiek Windows serveryje teikiamos, tiek naudojamos RDS for User CAL licencijos reglamentuojamos skirtingais vaidmenimis. Pirmiausia svarbu užtikrinti, kad RDS CAL ir serverio versija būtų suderinamos.

Windows Remote Desktop Services serverio vaidmenų apžvalga

Naudojant Windows Server 2016 RDS, be naudotojų naudojimo teisių administravimo, nustatomi kiti serverio vaidmenys, kurie kartu reguliuoja licencijuoto naudotojo arba galutinio įrenginio naudojimąsi Windows programomis ir kt:

 • Nuotolinio darbalaukio licencijavimo tvarkyklė reguliuoja kiekvieno naudotojo CAL naudojimą arba suteikia galimybę naudotis RDS.
 • Nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobos įrenginys valdo darbalaukius arba programas, kurios yra prieinamos įgaliotam naudotojui (arba galutiniam įrenginiui) kiekvienos sesijos metu.
 • Nuotolinio darbalaukio ryšio tarpininkas užtikrina sesijos RDS ryšį, taip pat atkuria jį, jei sesijos metu jis nutrūksta.
 • Nuotolinio darbalaukio vartai per terminalą valdo prieigą prie Windows darbalaukio viešajame tinkle.
 • Web Access for Remote Desktop Services suteikia prieigą prie RDS CAL per žiniatinklio portalą.

Stebėkite Windows Server versijų suderinamumą su Remote Desktop Service naudotojo licencijomis 2016 m

RDS CAL, skirta konkrečiam naudotojui arba konkrečiam įrenginiui, visada turi būti suderinama su Windows serverio, su kuriuo užmezgamas ryšys, versija. Windows Server 2016 naudotojams skirtų RDS-CAL atveju tai reiškia, kad jie gali juos naudoti prieigai prie Windows Server 2016, taip pat prie senesnės Windows Server versijos (žemesnės versijos). Tačiau RDS-CAL 2016 negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę Windows Server versiją. Tai įmanoma tik su atitinkama Remote Desktop Services CAL versija.

Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijų ir įrenginio licencijų palyginimas

Iš esmės, kaip jau aprašyta pirmiau: Microsoft Server programinės įrangos 2016 ar kitos versijos diegimas nepriklauso nuo tolesnio jos naudojimo - tiek tiesiogiai, tiek nuotolinio darbalaukio paslaugoms; tam reikalinga atitinkama kliento prieigos licencija - RDS vartotojo licencija (RDS User CAL) arba RDS įrenginio licencija (RDS Device CAL). Visas prieigos teises, suteikiamas naudojantis Windows serverio klientų prieigos licencijomis, reguliuoja Microsoft, taikydama savo licencijavimo sistemą.

Kad galėtumėte pasiekti Windows serverį ir jo nuotolinio darbalaukio paslaugas vietoje ir savarankiškai - nuotoliniu būdu - per žiniatinklį, be įprastinių prieigos licencijų reikia papildomų RDS naudotojo arba įrenginio licencijų CAL. Microsoft RDS CAL sistema taip pat leidžia serverio administratoriams tiksliai valdyti visas prieigos teises, o tai užtikrina didesnį saugumą, nes neregistruoti naudotojai, neturintys tokios prieigos licencijos (RDS User CAL) arba galutiniai įrenginiai neturi prieigos prie Windows serverio.

Microsoft siūlo dviejų skirtingų tipų licencijų licencijas Windows serverių nuotolinio darbalaukio paslaugoms naudoti:

 • RDS naudotojo CAL: taip specialiam naudotojui suteikiamos nuotolinės prieigos teisės
 • RDS įrenginio CAL: suteikia nuotolinės prieigos teises į specialų galutinį įrenginį (kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, mobilųjį telefoną)

Vartotojo licencijos Remote Desktop Services 2016

Windows Server skirta RDS naudotojo licencija CAL visada registruojama tik vieno specialaus naudotojo vardu. Taigi prieigos licencija suteikia šiam naudotojui teisę naudotis Windows serveriu nuotolinio darbalaukio seansui; galima laisvai pasirinkti, kokį galutinį įrenginį ar kliento kompiuterį naudoti prieigai, tačiau vienu metu prieiga galima tik iš vieno kompiuterio ar panašaus įrenginio. Dėl laisvo techninės įrangos pasirinkimo įgaliotasis naudotojas gali keisti stacionarųjį kompiuterį įmonėje, mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ir pan. kelyje arba, pavyzdžiui, nešiojamąjį kompiuterį namų biure, nes naudodamasis RDS User CAL jis visada naudoja savo asmeninę Windows serverio paskyrą.

Naudojant RDS naudotojo licencijas, nuotolinio darbalaukio licencijavimas neįgyvendinamas. Tai reiškia, kad atitinkamas kliento ryšys užmezgamas neatsižvelgiant į licencijos serveryje esančių Remote Desktop Services naudotojo licencijų licencijų (CAL) skaičių. Tačiau kiekvienas naudotojas turi turėti galiojančią naudotojo licenciją CAL. Todėl reikia nustatyti tikslų įmonės naudotojų licencijų CAL skaičių, o Windows serveryje turi būti įdiegta pakankamai prieigos licencijų, kad kiekvienas naudotojas galėtų naudotis viena RDS CAL. Tai atliekama naudojant

Remote Desktop Licensing Manager.

Iš pirmo žvilgsnio - visos Windows Server 2016 RDS naudotojo licencijų licencijų funkcijos

 • RDS naudotojo licencijos priskiriamos konkrečiam Active Directory naudotojui, o ne įrenginiui
 • RDS naudotojo licencijos nėra laikinai prieinamos ir negali būti atšauktos
 • Kiekvieną nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo CAL seka licencijų serveris
 • Tačiau CAL negalima stebėti komandos viduje
 • Nurodytų naudotojų licencijų CAL skaičius gali būti per didelis, tačiau tada tai prieštarauja nuotolinio darbalaukio licencijos sutarčiai

Išvada

Taigi, kuris Windows Server 2016 nuotolinių darbalaukių paslaugų licencijų tipas teikia daugiau naudos įmonei, priklauso nuo konkretaus atvejo. Sprendimas dėl kliento prieigos licencijavimo priklauso nuo darbuotojų skaičiaus ir vyraujančio galinių įrenginių naudojimo: darbuotojai, kurie lanksčiai naudoja įvairius galinius įrenginius ne tik viduje, bet ir išorėje, taip pat mobiliuosius įrenginius ir naudojasi Windows Server skirtingose darbo vietose, turi daugiau galimybių naudodamiesi RDS naudotojo licencija (RDS User CAL). RDS naudotojo licencijos negalima pakeisti į įrenginio licenciją ir atvirkščiai. Todėl sprendimą reikia priimti pirkimo metu!

Pirkite Microsoft nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijas Microsoft User CALs for Remote Desktop Services 2016 pigiai iš vienos licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Wiresoft internetinėje parduotuvėje galima įsigyti Windows Server 2016 RDS vartotojo licencijas, pradedant nuo vienos licencijos - naudotos programinės įrangos pasiūlymas apima palankią palankią kainą, tačiau naudota nereiškia jokių trūkumų, susijusių su naudojimu.

Kokia naudojama programinė įranga iš Windows Server 2016 RDS naudotojo licencijų?

Wiresoft internetinėje parduotuvėje siūlomos Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijos Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 yra tipinės Microsoft prieigos licencijos iš licencijavimo programos; jos yra įmonės iš pradžių įsigytos galutinių įrenginių licencijos dalis. Bendrovei nereikalingos naudotojo prieigos licencijos arba visa apimties licencija buvo parduota Wiresoft, o apimties licencija padalinta į atskiras RDS licencijas. Įsigijus ir padalijus šias CAL pažymimos kaip naudota programinė įranga. Tačiau tai nereiškia bendro RDS naudotojo CAL funkcijų nusidėvėjimo ar kitokio jų naudojimo apribojimo, įskaitant laiko apribojimą.

Kokią apsaugą užtikrina naudojama Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijų programinė įranga?

Klientai gali ne tik nebrangiai, bet ir saugiai įsigyti naudotas RDS CAL iš Wiresoft! Jūs ne tik gausite Microsoft Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio nuotolinio darbalaukio paslaugų vieno vartotojo licenciją už mažesnę kainą, palyginti su panašiomis naujomis prekėmis, bet ir turėsite pirkėjo saugumą, nes licenciją iš karto atsisiųsite ir aktyvuosite, naudodami pridedamą galiojantį licencijos raktą.

Visos Wiresoft siūlomos Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugų vartotojo licencijos yra iš įmonių licencijų inventoriaus. Todėl jums, kaip klientui, įsigijus RDS arba kito Microsoft kliento prieigos licenciją kaip naudojamą programinę įrangą ir ją naudojant, užtikrinamas teisinis saugumas, nes nepažeidžiami jokie galiojantys teisės aktai. Tai ne kartą aiškiai patvirtinta ir įvairiuose teismų sprendimuose. Naudota Wiresoft programinė įranga taip pat atspari auditui, nes pirkėjas turi visus įrodymus!

Jūsų privalumai naudojant naudotą programinę įrangą iš Remote Desktop Services 2016 naudotojo licencijų licencijų

Wiresoft siūloma Windows Server 2016 RDS naudotojo licencijų licencija, taip pat kitos kliento prieigos licencijos, kaip naudojama programinė įranga, yra ne tik pigesnė alternatyva įprastiems komerciniams pasiūlymams klientams, bet ir suteikia galimybę laisvai pasirinkti licencijų, reikalingų Windows Server nuotolinėms paslaugoms licencijuoti, skaičių.

Be to, Wiresoft internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Windows Server 2016 RDS CAL, taip pat Windows Server 2016 RDS įrenginio CAL ir senesnių ar naujesnių Windows Server prieigos licencijų versijų. Įsigydami tokias CAL senesnėms Windows Server versijoms, išvengsite suderinamumo problemų ar naujos aparatinės įrangos pirkimo. Pasinaudokite plačiu Wiresoft naudojamos programinės įrangos, skirtos Windows Server skirtingoms CAL versijoms, asortimentu!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite Windows Server vartotojo ir įrenginio licencijų licencijas, taip pat kitas Microsoft kliento prieigos licencijas arba serverio programas - mažomis kainomis, kaip naudotą programinę įrangą, įskaitant tiesioginį atsisiuntimą. Jei turite klausimų apie Windows Server 2016 ar bet kurio kito Microsoft produkto RDS naudotojo licencijas, tiesiog pasinaudokite mūsų kompetentingais patarimais pokalbyje, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos