Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10442
 • 6VC-03222
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
336,90 € * 372,90 € * (9,65% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 10x Device CAL
Sistema  "Windows" serveris
CAL RDS Device CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris Suderinamas


Norint naudotis "Windows Server 2016" nuotolinio darbalaukio paslaugomis (angl. Remote Desktop Services, RDS), kiekvienam naudotojui reikia atitinkamos RDS kliento prieigos licencijos (RDS CAL), kad jis galėtų pasiekti "Windows" programas ir kt. įmonės tinkle vietoje ir nepriklausomai. Įprastinė "Windows Server" CAL šių teisių neapima. Viena iš galimybių yra nuotolinio darbalaukio paslaugoms skirtos įrenginio licencijos, kuriomis reglamentuojama konkretaus registruoto galutinio įrenginio (įrenginio) prieiga prie nuotolinio darbalaukio seanso.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"

10 pakuočių - Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugų įrenginių licencijos Remote Desktop Services pirkti naudotą

Norint naudotis Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugomis (angl. Remote Desktop Services, RDS), kiekvienam naudotojui reikia atitinkamos RDS kliento prieigos licencijos (RDS CAL), kad jis galėtų pasiekti Windows programas ir kt. įmonės tinkle vietoje ir nepriklausomai. Įprastinė Windows Server licencija CAL šių teisių neapima. Viena iš galimybių - nuotolinio darbalaukio paslaugų įrenginio licencijos, kuriomis reguliuojama konkretaus registruoto galinio įrenginio (įrenginio) prieiga prie nuotolinio darbalaukio seanso. Wiresoft naudojamos programinės įrangos RDS Device 2016 CAL privalumas - mažesnė kaina, palyginti su įprastinių licencijų teikėjų RDS CAL, jos turi tas pačias funkcijas kaip ir Windows Server oficialioje Microsoft licencijavimo programoje apibrėžtos nuotolinio darbalaukio paslaugų kliento prieigos licencijos.

Kokie yra Windows Server 2016 RDS CAL privalumai?

Nuotolinio darbalaukio paslauga - ankstesnėse versijose vadinta terminalo paslaugomis - yra specialus serverio vaidmuo, skirtas naudotojams, kurie naudojasi paslaugomis ir kt. iš Windows Server 2016 ar kitų serverio versijų, neįdiegdami atitinkamų Windows programų į vietinį kompiuterį. RDS 2016 licencijos CAL reglamentuoja šią prieigą, jos licencijuotam galutiniam įrenginiui suteikiamos per atitinkamą Windows Server kaip kompiuterį nuotolinio darbalaukio seanso kontekste. Kiekvienas naudotojas, naudojantis asmeninį ar nešiojamąjį kompiuterį ir pan., turintis atitinkamą kliento prieigos licenciją, t. y. RDS įrenginio CAL, gali juo naudotis ne tik vietoje (nuotoliniu būdu), bet ir įmonės tinklo vietoje per interneto ryšį.

Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugos įrenginių licencijų privalumai naudotojams

Kiekvienas naudotojas, naudojantis registruotą galinį įrenginį su Windows Server 2016 RDS įrenginio licencija (RDS Device CAL), gali naudotis standartizuota Windows darbo aplinka kiekvienoje sesijoje. Nuotolinio darbalaukio seanso metu Windows programos vykdomos per atitinkamo serverio pagrindinį kompiuterį; tai daroma atskirai nuo kitų klientų prisijungimų, todėl naudotojas mato tik savo seansą.

Naudodami RDS Device CAL 2016 naudotojai gali naudoti ir senesnius galinius įrenginius, kurių techninė įranga ar našumas yra silpnesni, nes jie naudojasi Windows serverio galia per nuotolinio darbalaukio paslaugą; todėl galiniams įrenginiams skirtos Remote Desktop Service CAL 2016 nereikalingos galingesnės techninės įrangos.

RDS CAL privalumai Windows Server 2016 administratoriams

RDS Device (ir User) CAL 2016 naudingos ne tik naudotojams, bet ir administratoriams, nes dėl jų visų naudotojų administravimas tampa daug efektyvesnis: Taigi Windows programinė įranga gali būti centralizuotai teikiama ir valdoma įmonės tinkle, o ne diegiama į kiekvieną atskirą galutinį įrenginį. Tai atliekama tik per Windows serverį, kuriame ji teikiama ir prireikus atnaujinama.

RDS įrenginio CAL taip pat nustato atitinkamas licencijuoto galutinio įrenginio teises, kad įgalioti naudotojai galėtų pasiekti serverį tik naudodami atitinkamas prieigos parinktis. Taigi, naudojant Windows Server 2016 skirtas RDS Device CAL, gerokai sumažėja darbo vietų priežiūros ir aprūpinimo jomis pastangų.

Techninė informacija apie Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugos įrenginių licencijas

Diegiant arba naudojant RDS įrenginio licencijas nuotoliniams prisijungimams prieWindows serverio reikia atlikti įvairias funkcijas; be to, reikia atkreipti dėmesį į licencijos ir serverio suderinamumą.

Nuotolinio darbalaukio paslaugų serverio vaidmenys

Windows Server 2016 RDS įrenginio (taip pat naudotojo) licencijos CAL apima kelis vaidmenis, kurie kartu leidžia naudoti Windows programas ir kt. licencijuotam galutiniam įrenginiui arba naudotojui:

 • Naudojant nuotolinio darbalaukio licencijavimo tvarkyklę, galutinio įrenginio RDS naudojimas su serverio įrenginio licencijavimo licencija (angl. Device CAL) yra reguliuojamas arba prieinamas.
 • Kiekvienos sesijos metu nuotolinio darbalaukio sesijos prieglobėjas valdo galiniam taškui (arba naudotojui) teikiamus darbalaukius arba programas.
 • Nuotolinio darbalaukio ryšio tarpininkas užtikrina sesijos RDS ryšį, o sesijos metu nutrūkus ryšiui, jis taip pat atkuria ryšį.
 • Nuotolinio darbalaukio šliuzas naudojamas prieigai per terminalą prie Windows darbalaukio viešajame tinkle valdyti.
 • Web Access for Remote Desktop Services suteikia prieigą konkretiems naudotojams ar grupėms prie RDS CAL per žiniatinklio portalą.

Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugos įrenginių licencijų versijų suderinamumas

Kiekviena RDS CAL, skirta galutiniamįrenginiui arba naudotojui, turi būti suderinama su Windows Server versija, prie kurios ji prijungta. Tai reiškia, kad Windows Server 2016 RDS-CAL gali būti naudojami prieigai prie Windows Server 2016 ARBA prie senesnės Windows Server versijos (žemesnės versijos). Tačiau RDS-CAL 2016 negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę Windows Server versiją. Tam reikia atitinkamos Remote Desktop Services CAL versijos.

Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugų įrenginio licencijų ir naudotojo licencijų palyginimas

Iš esmės, kaip jau buvo nurodyta, galioja šios nuostatos: konkrečios Microsoft Server programinės įrangos, pavyzdžiui, 2016 versijos, diegimas yra atskiras nuo jos faktinio naudojimo - tam visada reikalinga viena iš dviejų atitinkamų kliento prieigos licencijų. Prieigos teises naudotis Windows Server serveriu reglamentuoja Microsoft licencijavimo sistema, pagrįsta kliento prieigos licencijomis (angl. CAL).

Be įprastinių Windows serverio prieigos licencijų, reikia ir įrenginio arba naudotojo licencijų CAL, kad būtų galima nuotoliniu būdu pasiekti Windows serverį per žiniatinklį. RDS CAL sistema ne tik suteikia serverio administratoriams galimybę diferencijuotai valdyti prieigos teises, bet ir reiškia papildomą saugumą, nes svetimi naudotojai arba neregistruoti galutiniai įrenginiai, neturintys šios prieigos licencijos (RDS Device CAL), neturi prieigos prie serverio paslaugų ar duomenų.

Microsoft siūlo dviejų skirtingų tipų licencijų licencijas Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugoms:

 • RDSįrenginio CAL: suteikia prieigos teises konkrečiam galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, mobiliajam telefonui)
 • RDSnaudotojo licencija CAL: ji suteikia prieigos teises konkrečiam naudotojui

Tipinės Remote Desktop Services 2016 įrenginio CAL funkcijos

RDS įrenginio CAL galioja tik vienam, specialiai jam užregistruotam galutiniam įrenginiui. Nuotolinio darbalaukio paslaugų įrenginio CAL naudojama prieigos teisėms prie Windows serverio arba kompiuterio valdyti kiekvienai nuotolinio darbalaukio sesijai. Kiekvienas darbuotojas, naudojantis kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ir pan., kuriame įdiegta RDS įrenginio CAL, gali naudotis Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugomis. Nešiojamiesiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ar kitiems mobiliesiems įrenginiams, kurie gali būti naudojami nepriklausomai nuo buvimo vietos, RDS Device CAL suteikia privalumą, kad atitinkamas naudotojas gali naudotis RDS įmonės vietoje, kelyje ar namų biure.

Kai pirmą kartą užmezgamas ryšys tarp kliento kompiuterio ir galinio įrenginio, kiekvienam licencijavimo režimu veikiančiam įrenginiui išduodama laikina prieigos licencija. Kai nuotolinio darbalaukio sesija antrą kartą prisijungia prie serverio kaip prie kompiuterio, įrenginiui išduodama nuolatinė įrenginio RDS licencija (jei tokia licencija yra nuotolinio darbalaukio licencijavimo tvarkyklėje).

Visos Windows Server 2016 skirtos RDS įrenginių licencijų versijos iš pirmo žvilgsnio

 • Įrenginio CAL visada fiziškai priskiriama konkrečiam galutiniam įrenginiui, o ne konkrečiam naudotojui
 • Kiekvieną RDS įrenginio CAL seka atitinkamas licencijų serveris,
 • nepriklausomai nuo registracijos Active Directory
 • Laikinosios RDS CAL galutiniams įrenginiams galioja nuo 52 iki 89 dienų
 • Kiekvienu atveju nurodytas prietaiso CAL skaičius negali būti per didelis

Išvada

Iš to, kas išdėstyta pirmiau, atsakymas į klausimą, kurio tipo nuotolinio darbalaukio paslauga CAL teikia daugiau privalumų įmonėje, priklauso nuo konkretaus atvejo. Sprendimą dėl RDS kliento prieigos licencijavimo formos turite priimti prieš pirkdami, nes vėliau įrenginio CAL negalima pakeisti į naudotojo CAL arba atvirkščiai. Įsigyjant RDS įrenginio CAL, svarbų vaidmenį atlieka darbuotojų ir darbo vietų skaičius: kai tik keli darbuotojai naudojasi vienu galutiniu įrenginiu arba dirba daugiausia stacionariai, tada RDS įrenginio CAL suteikia didesnį pranašumą.

Pirkite Microsoft įrenginių licencijas Remote Desktop Services 2016 už mažą kainą kaip vieną licenciją iš Wiresoft mūsų internetinėje parduotuvėje

Wiresoft internetinėje parduotuvėje jau galima įsigyti Windows Server 2016 skirtų RDS Device CAL kaip vieną licenciją - jų, kaip naudotos programinės įrangos, kaina taip pat yra ypač palanki ir neturi jokių trūkumų naudojimo atžvilgiu.

Kokios naudojamos Windows Server 2016 naudojamos RDS įrenginių licencijos?

Wiresoft internetinėje parduotuvėje siūlomos Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugų įrenginio licencijos yra tipinės prieigos licencijos, jos gaunamos iš atitinkamos apimties licencijos, skirtos galutiniams įrenginiams, kurią įmonė įsigijo anksčiau. Visas nereikalingas prieigos licencijas, skirtas galutiniams įrenginiams, arba net visą apimties licenciją nupirko Wiresoft, todėl apimties licencija padalijama ir parduotuvėje siūloma kaip RDS Client Access Individual Licences for Devices.

Dalijant ir perparduodant šias licencijas CAL, jos vėliau žymimos kaip naudota programinė įranga. Tai nereiškia, kad RDS įrenginio CAL funkcijos gali būti bendrai nusidėvėjusios, taip pat kad jų naudojimo galimybės ar trukmė yra apribotos.

Kokią apsaugą užtikrina Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugų įrenginių licencijos, skirtos Windows Server 2016, kaip naudojama programinė įranga?

Wiresoft naudotas RDS CAL įsigyja ne tik pigiau, bet ir saugiau! Microsoft Windows Server 2016 nuotolinio darbalaukio paslaugų vieno vartotojo licencija yra ne tik pigesnė nei panašios naujos prekės, bet ir suteikia pirkėjui saugumą, nes licencija atsisiunčiama iš karto, įskaitant licencijos aktyvavimą naudojant pridedamą galiojantį licencijos raktą.

Wiresoft siūlomos Windows Server 2016 RDS įrenginio licencijų licencijos (angl. RDS Device CALs for Windows Server 2016) gaunamos tik iš ES įsikūrusių įmonių ar organizacijų licencijų atsargų, todėl šiems sandoriams taikoma ES teisė. Tai reiškia, kad tiek RDS ar kitų Microsoft klientų prieigos licencijų CAL įsigijimas kaip naudojamos programinės įrangos, tiek jų naudojimas mūsų klientams yra teisiškai apsaugotas ir nereiškia jokių teisinių nuostatų pažeidimų, nes RDS CAL pardavimas ar įsigijimas, taip pat naudojimas yra teisiškai leidžiamas - tai ne kartą aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Jūsų privalumai naudojant Remote Desktop Services 2016 įrenginių licencijas, kaip naudojamą programinę įrangą

Wiresoft siūlomos Windows Server 2016 RDS įrenginio licencijos RDS Device CAL (arba kitos klientų prieigos licencijos) kaip naudojama programinė įranga ne tik suteikia klientams pigesnę alternatyvą panašiems komerciniams nuotolinės prieigos prie Windows Server paslaugų licencijavimo pasiūlymams, bet ir galimybę laisvai pasirinkti reikiamą licencijų skaičių.

Be to, Wiresoft internetinėje parduotuvėje siūlo galimybę įsigyti Windows Server 2016 RDS CAL, taip pat ankstesnes ar naujesnes atitinkamų Windows Server licencijų versijas. Tai reiškia, kad taip pat galite įsigyti RDS kliento prieigos licencijas senesnėms Windows Server versijoms ir taip išvengti suderinamumo problemų ar būtinybės pirkti naują aparatinę įrangą. Pasinaudokite plačiu Wiresoft naudojamos programinės įrangos pasiūlymu, apimančiu įvairias Windows Server RDS CAL versijas!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje rasite Windows Server įrenginių ir naudotojų licencijų, taip pat kitų Microsoft serverio programų ir klientų prieigos licencijų - visada mažomis kainomis, kaip naudotą programinę įrangą, kurią galima iš karto atsisiųsti. Jei turite klausimų apie Windows Server 2016 ar bet kurio kito Microsoft produkto RDS įrenginio licencijas, susisiekite su mumis pokalbių, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos