Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10074
 • R18-05767
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x įrenginio CAL
Sistema  "Windows" serveris 
CAL Įrenginio CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris nesuderinamas(peržiūrėti RDS CAL )


"Microsoft Windows Server 2019" "Standard" arba "Datacenter Edition" versijoje, be serverio branduolių licencijų, taip pat reikalinga kliento prieigos licencija kiekvienam galutiniam įrenginiui, per kurį bus pasiekiamos serverio paslaugos: Šiam tikslui yra sukurta "Windows Server 2019 Įrenginio CALsu kuriuo tam tikslui užregistruotam konkrečiam kompiuteriui (asmeniniam, nešiojamajam ir kt.) suteikiamos atitinkamos prieigos teisės.

Jei turite daugiau klausimų apie gaminį, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL"

Pirkti Microsoft Windows Serverio 2019 m. įrenginio CAL naudota

Microsoft Standard arba Datacenter versijos Windows Server 2019 atveju, be serverio branduolių licencijų, taip pat reikalinga kliento prieigos licencija kiekvienam galutiniam įrenginiui, per kurį bus pasiekiamos serverio paslaugos: Šiam tikslui yra sukurta Windows Server 2019 Device CAL, kuri tam tikslui registruotam konkrečiam kompiuteriui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui ir pan.) suteikia atitinkamas prieigos teises.

Į pagrindines Windows 2019 serverio Standard arba Datacenter licencijas neįtrauktos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti atskirai kaip įrenginio licenciją (angl. Device CAL), kurią kiekvienas naudotojas, turintis teisę naudoti įrenginį, gali naudoti, kad galėtų pasiekti Windows serverį.

Naudotas Windows Server 2019 įrenginio licencijas Wiresoft ne tik gali įsigyti už mažesnę kainą nei programinės įrangos prekyboje siūlomas naujas kliento prieigos licencijas, bet ir atskirai, o ne svarstyklėmis. Šių naudojamų įrenginio CAL funkcijos yra tokios pačios kaip ir įrenginio kliento prieigos licencijų Windows Server 2019, kurias galima įsigyti pagal oficialią Microsoft Volume Licensing Program licencijavimo programą.

Naudokitės visomis MS Windows Server 2019 funkcijomis naudodami naudotą įrenginio licenciją CAL

Windows Server 2019 yra pagrįstas Windows 10 ir Standard- taip pat Datacenter versijoje - siūlo daug naujų funkcijų, ypač skirtų debesų programoms naudoti. Integruota programine įranga apibrėžta tinklaveika (SDN) suteikia galimybę ne tik centralizuotai konfigūruoti fizinius tinklo įrenginius, pavyzdžiui, maršrutizatorius ir komutatorius, bet ir virtualius tinklo įrenginius, pavyzdžiui, šliuzus, įskaitant dinaminį valdymą. Be to, naudojant Windows Server 2019 galima sujungti du tinklus, kad jie būtų sujungti beveik be trikdžių. Kitos įdomios funkcijos, kuriomis taip pat gali naudotis naudotojai, turintys Used Device CAL, yra šios:

 • šifruojami tinklai ir saugiam šifravimui virtualiuose tinkluose skirta duomenų perdavimo sluoksnio apsauga (DTLS)
 • Hyper-Converged Infrastructure (HCI) mažina sudėtingumą ir supaprastina IT infrastruktūros diegimą
 • Optimizuotas Linux naudojimas su apsaugotomis virtualiosiomis mašinomis
 • Kubernetes konteinerių paslaugos
 • Išplėstinė apsauga nuo grėsmių, skirta ankstyvam atakų aptikimui ir neskelbtinų duomenų apsaugai
 • Storage Spaces Direct suteikia galimybę sujungti vietinių serverių duomenų saugyklas į virtualų klasterį
 • Storage Replica sumažina duomenų praradimą failų sistemos lygmeniu
 • Pasirengimas nelaimėms taip pat sumažina prastovas

Svarbiausi faktai apie naudotų įrenginių licencijas Windows Server Standard- ir Datacenter-Edition 2019 iš pirmo žvilgsnio

Net ir kaip naudota programinė įranga, Wiresoft įrenginio CAL turi tas pačias prieigos parinktis, kad būtų galima naudoti abiejų Windows Server 2019 versijų funkcijas: Tai ypač mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms ir organizacijoms suteikia galimybę nebrangiai aprūpinti darbuotojus Windows Server prieigos licencijomis galutiniams įrenginiams, taip pat dėl to, kad galima pritaikyti licencijavimą.

Informacija apie Windows Server 2019 licencijavimą naudojant CAL

Standard ir Datacenter leidimams Microsoft License Management siūlo alternatyvią galimybę licencijuoti Windows Server 2019 pagal atskirus branduolius/procesoriaus branduolius; tokiu atveju tai turi būti papildyta galutinio taško (arba naudotojo) licencijavimu arba. Kadangi tokios į serverio licenciją įtrauktos licencijos CAL yra skirtos tik administratoriams, o ne įprastam Windows serverio paslaugų naudojimui, todėl kiekvienam atskiram galutiniam įrenginiui reikia atitinkamos prieigos licencijos (įrenginio CAL). Ši įrenginio CAL turi atitikti identišką arba aukštesnę Windows serverio versiją - daugiau informacijos apie scenarijus pateikiama toliau.

Taigi tik ši konkrečiam įrenginiui skirta kliento prieigos licencija suteikia naudotojui teisę naudoti 2019 versijos Windows serverio funkcijas Windows galutiniame įrenginyje, kuriame įdiegta funkcija. CAL neturi jokios kitos programinės įrangos, kurią reikia įdiegti iš pradžių, išskyrus prieigos teises prie Windows Server 2019 kliento ir serverio aplinkos.

Kokie yra Windows Server 2019 Standard- ir Datacenter versijos įrenginių licencijų privalumai?

Visų pirma, Windows Server 2019 licencijavimas pagal CAL leidžia lanksčiai ir pagal poreikius valdyti atitinkamų kompiuterių teises. Ypač naudojamos prieigos licencijos įrenginiams yra ekonomiškesnė alternatyva mažoms ir vidutinėms įmonėms naudotis Windows serverio paslaugomis: Taip yra todėl, kad čia nėra jokių apribojimų dėl masto, todėl kliento prieigos licencijas reikia įsigyti tik tiek darbuotojų, kiek jų iš tikrųjų reikia. Pagal Microsoft licencijavimo modelį Windows Server 2019 iš viso siūlomos dviejų tipų CAL:

 • Windows Server 2019įrenginio CAL: suteikia serverio prieigos teises prie specialaus galinio įrenginio (kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio, telefono)
 • Vartotojo licencija Windows Server 2019: suteikia serverio prieigos teises specialiam naudotojui

Taip pat galima lygiagrečiai naudoti naudotojo CAL ir įrenginio CAL.

Atkreipkite dėmesį į Windows Server 2019 įrenginių licencijų suderinamumą su versijomis!

Įrenginio CAL, skirta Windows Server 2019, ne tik suteikia galutiniam įrenginiui prieigos teises prie Windows Server 2019, bet ir suteikia prieigą prie senesnių versijų, pvz., 2016 m. (žemesnės versijos). Dėl to Serverio įrenginio CAL 2019 turi pranašumą prieš senesnes įrenginio CAL versijas, taikomas ankstesnei Windows Serverio 2019 versijai, nes tokios versijos negalima naudoti prieigai prie Windows Serverio 2019 versijos (atnaujinimo). Nors šiuo metu nėra naujesnių, nei 2019 m. versija, Windows Serverio įrenginio licencijų, vis tiek visada reikia pasirūpinti, kad serverio licencija ir kliento prieigos licencija būtų suderinamos.

Kas dar svarbu licencijuojant Windows Server 2019 su naudojama įrenginio licencija CAL?

Kaip minėta pirmiau, įrenginio CAL visada suteikia prieigos prie Windows Server 2019 teises tik vienam vieninteliam galutiniam įrenginiui (įrenginiui). Užbaigus CAL registraciją būtent šiame įrenginyje, licencijos nebegalima perkelti į kitą kompiuterį. Taip pat negalima pakeisti CAL tipo ir naudoti įrenginio CAL kaip naudotojo CAL. Tačiau naudojant Windows Server 2019 leidžiama lygiagrečiai naudoti įrenginio licencijas ir įrenginio licencijas.

Šiomis Microsoft CAL licencijavimo sistemos nuostatomis siekiama užkirsti kelią netinkamai prieigai prie Windows Server 2019. Taigi jie užtikrina didesnį įmonės ir jos duomenų saugumą, nes nelicencijuoti ar trečiųjų šalių galiniai taškai negali pasiekti duomenų.

Kokie yra skirtumai tarp Windows Server 2019 įrenginio licencijos ir naudotojo licencijos?

Įrenginio licencija Windows Server 2019 paprastai nesiskiria nuo naudotojo licencijos funkcionalumo požiūriu. Tačiau kiekvienas iš jų turi tipiškų privalumų dėl prieigos prie Windows serverio tipo: Čia svarbų vaidmenį vaidina darbo vietų skaičius įmonėje ir darbo eiga, kuria naudojamas Windows serveris: Kai kuriose MVĮ keli darbuotojai paeiliui naudojasi vienu galiniu įrenginiu, pvz., dirbdami pamainomis, kad galėtų prisijungti prie Windows serverio, o kitose darbo aplinkose naudotojai paeiliui naudojasi visiškai skirtingais galiniais įrenginiais.

Todėl visi darbuotojai, kurie turi galimybę arba leidimą naudotis serveriu, gali naudotis vienu Windows galiniu įrenginiu, kuriam išduota įrenginio licencija: Jei licencijuotas galutinis įrenginys yra mobilusis nešiojamasis kompiuteris arba planšetinis kompiuteris, atitinkamas darbuotojas taip pat gali savarankiškai prisijungti prie Windows serverio, pavyzdžiui, keliaudamas arba būdamas namuoseOffice. Todėl Device CAL galima naudoti ir keliaujant.

Išvada dėl prietaiso CAL

Taigi, kuris Windows Server 2019 klientų prieigos licencijos tipas įmonėje suteikia daugiau privalumų, kiekvienu atveju skiriasi. Čia svarbų vaidmenį vaidina Windows serverį naudojančių darbuotojų skaičius, susijęs su vyraujančiu prieigos per esamus galinius įrenginius tipu: kai tik dauguma pakaitomis naudoja konkretų mobilųjį galinį įrenginį arba atskirą įrenginį prieigai prie Windows serverio, Device CAL suteikia daugiau privalumų.

Todėl tai, ar Windows Server 2019 įrenginio licencija CAL suteikia daugiau naudojimo galimybių nei naudotojo licencija, priklauso nuo tipinės įmonės darbo eigos. Žinios apie tai turėtų būti CAL pasirinkimo pagrindas, kai perkamos tinkamos kliento prieigos licencijos Windows Server 2019.

Naudotas Microsoft Windows Server 2019 įrenginių licencijas taip pat galima įsigyti iš vienos licencijos Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Naudotas Windows Server 2019 įrenginių licencijas galima įsigyti Wiresoft internetinėje parduotuvėje vos nuo vienos kliento prieigos licencijos - todėl netaikomi jokie Microsoft apimties licencijavimo reikalavimai. Tai, kad CAL pažymėta kaip naudota, nereiškia jokių bendrų naudojimo trūkumų ne tik todėl, kad programinė įranga iš esmės negali susidėvėti.

Informacija apie Windows Server 2019 įrenginio licencijas kaip naudojamą programinę įrangą - iš Wiresoft

Visos Wiresoft siūlomos naudotos Windows Server 2019 įrenginio licencijos yra originalios prieigos licencijos darbuotojams, nes jas taip pat galima įsigyti pagal Microsoft licencijavimo programą; priešingai, jos buvo dalis Windows Server 2019 įrenginio apimties licencijos, kurią atitinkamas ankstesnis pirkėjas, paprastai įmonė, turėjo pirmą kartą. Įrenginio prieigos licencijos, kurių pastariesiems nereikėjo, arba visa įrenginio apimties licencija buvo perparduota Wiresoft, o apimties licencija išskaidyta į atskiras licencijas. Gautos atskiros Įrenginio prieigos licencijos vadinamos naudojama programine įranga. Nepaisant to, kad šios Įrenginio CAL licencijos yra naudotos licencijos, jas galima visiškai naudoti prieigai prie Windows Server 2019, nes jos nesiskiria nuo niekada nenaudotos prieigos licencijos nei funkcionalumo, nei naudingo tarnavimo laiko apribojimais.

Naudota Windows Server 2019 įrenginių licencijų programinė įranga su pirkėjo garantija

Naudotos programinės įrangos Windows Server 2019 įrenginio CAL ne tik suteikia Wiresoft klientams prieinamą Windows serverio licencijavimo alternatyvą, bet ir yra saugios bei teisėtos! Kiekviena atskira Microsoft Windows Server 2019 įrenginio CAL suteikia jums, klientui, įprastą pirkėjo garantiją, kad galėsite iš karto atsisiųsti ir iškart aktyvuoti licenciją, naudodami pridedamą licencijos raktą.

Ar teisėta pirkti ir naudoti naudotą Windows Server 2019 įrenginio CAL?

Windows Server 2019 įrenginio CAL, kaip ir visos kitos prieigos licencijos, kurias galite įsigyti iš Wiresoft, gaunamos iš atitinkamo įmonės ar organizacijos licencijų inventoriaus. Dėl šios priežasties tiek CAL pardavimui, tiek pirkimui taikoma galiojanti jurisdikcija, kuri aiškiai leidžia prekiauti Microsoft naudojama programine įranga, ir tai aiškiai patvirtinta įvairiuose teismų sprendimuose.

Todėl jums, kaip klientui, naudotų Windows Server 2019 įrenginių licencijų įsigijimas ir naudojimas suteikia teisinį saugumą, nes nei Wiresoft, nei jūs, kaip pirkėjas ar naudotojas, nepažeidžiate jokių teisinių nuostatų. Naudotos Wiresoft CAL taip pat yra atsparios auditui, nes papildomai pateikiami visi ankstesnių pirkėjų įrodymai!

Wiresoft privalumų santrauka perkant naudotas įrenginių licencijas Windows Server 2019

Naudota programinė įranga Wiresoft Windows Server 2019 įrenginio licencijų licencijos yra pigi alternatyva daugeliui kitų programinės įrangos teikėjų pasiūlymų - tai taip pat taikoma kitoms prieigos licencijoms

Kaip jau nurodyta, taip pat nėra jokių apribojimų dėl mažiausio Įrenginio licencijų licencijų, kurias reikia įsigyti pirkimo metu, skaičiaus, todėl netaikomos jokios galimos nelanksčios kliento prieigos licencijų pakopos. Tai taip pat leidžia Wiresoft klientams sumažinti prieigos prie serverio licencijavimo išlaidas, nes jie licencijuoja tik faktinį Windows serverio paslaugų naudojimą.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje, be naudotų programinės įrangos prieigos licencijų, skirtų Windows Server 2019 įrenginio licencijoms, taip pat galite rasti naudotojo licencijų, taip pat klientų prieigos licencijų kitoms Windows Server versijoms ir kitų serverio programinės įrangos licencijų, įskaitant kiekvienai jų reikalingas prieigos licencijas. Tokiu būdu naudodami naudotas Wiresoft licencijas galite pigiai papildyti kitų sričių programinės įrangos atsargas ir taip išvengti papildomų išlaidų naujai aparatinei įrangai bei suderinamumo problemų, kurių gali kilti dėl nesuderintų programinės įrangos versijų.

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti ne tik įrenginio CAL ir serverio programinės įrangos, bet ir kitų Microsoft programinės įrangos produktų su visais Wiresoft naudojamos programinės įrangos privalumais. Jei turite klausimų apie Windows Server 2019 arba bet kurio kito Microsoft produkto įrenginių licencijas, nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus pokalbio, el. pašto arba telefono numeriu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos