Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10063
 • 359-06557
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
97,90 € * 107,90 € * (9,27% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x User CAL
Sistema  SQL serveris 
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos


Norint gauti prieigą prie "Microsoft SQL Server 2017" Standardleidimo,be serverio licencijos serverio/CAL licencijavimo atveju reikia turėti kliento prieigos licenciją, pavyzdžiui, User CAL, kuri yra papildoma serverio licencija: su ja konkretus naudotojas gauna asmenines prieigos prie SQL serverioteises. Taip yra todėl, kad taikant šį "SQL 2017" serverio licencijavimo variantą į serverio licenciją neįtraukiamos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti atskirai kaip User CAL naudotojui skirtą licenciją. Todėl naudotojas turi teisę tiknaudotis SQL serveriu, o galutinio įrenginio pasirinkimas yra laisvas.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL"

MS SQL Server 2017 vartotojo licencija (CAL) - pigiau nei naudota programinė įranga

Norint gauti prieigą prie "Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition", be serverio licencijos serverio / CAL licencijavimui reikalinga kliento prieigos licencija, pvz., vartotojo licencijos CAL pavidalu: su ja konkretus naudotojas gauna asmenines SQL serverio prieigos teises. Taip yra todėl, kad taikant šį "SQL 2017" serverio licencijavimo variantą į serverio licenciją neįtrauktos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti atskirai, kaip naudotojo licenciją (User CAL). Todėl naudotojas turi teisę prisijungti prie "SQL Server" tik per šį įrenginį, o galutinį įrenginį gali pasirinkti pats.

"SQL Server 2017 " vartotojo licencijų korteles "Wiresoft" siūlo kaip naudotą programinę įrangą, todėl jų kaina yra palankesnė nei naujų produktų; taip pat jų privalumas tas, kad parduotuvėje jas galima įsigyti kaip vienkartines licencijas. Šios "SQL Server 2017" naudojamos vartotojo kliento prieigos licencijos savo funkcionalumu nesiskiria nuo nenaudojamų licencijų, kurias galima įsigyti pagal oficialią "Microsoft" licencijavimo programą.

"MS SQL Server Standard 2017" funkcijų naudojimas su naudojama naudotojo licencija CAL

Palyginti su ankstesne versija, "SQL Server 2017 Standard Edition" yra ne tik keletas optimizavimų, bet ir daug naujų funkcijų bei ypatybių, todėl mažesnėms ar vidutinėms įmonėms suteikiama lanksčių galimybių naudoti atitinkamus duomenis, pavyzdžiui, ERP ir kitose prekių valdymo sistemose, be to, visapusiškai apsaugoma nuo neteisėtos prieigos - visa tai suteikiama su naudojama naudotojo licencija CAL.

Šioje galingoje "Microsoft" duomenų platformos versijoje yra visos duomenų bazės, ataskaitų teikimo ir analizės funkcijos, atitinkančios tipinius dabartinių įmonių reikalavimus, keliamus galingai reliacinei duomenų bazių valdymo sistemai. Naudojant " SQL Server 2017" vartotojo kliento prieigos licenciją, dabar galima naudotis "Python", taip pat duomenų bazėje esančia išplėstine analize su "R", įskaitant interaktyvias vizualizavimo parinktis. Be to, patobulinta daug našumo, įskaitant pagrindines duomenų paslaugas (MDS) ir ataskaitų teikimo paslaugas (SSRS), taip pat šios funkcijos:

 • Papildomos duomenų bazės variklio funkcijos, kurių našumas pagerintas naudojant CLR rinkinius
 • Adaptyvūs sujungimai, skirti adaptyviam užklausų apdorojimui
 • Patobulintos "SQL Server Analysis Services" (SSAS) su naujomis lentelių modelių diegimo parinktimis
 • Duomenų gavimas "Power Query" užklausai
 • "SQL Server 2017" integravimo paslaugos (SSIS) siūlo optimizuotą mastelį, įskaitant didelio prieinamumo palaikymą, ir supaprastintą vykdymą keliuose kompiuteriuose
 • "Linux" naudojimas
 • "Java" programų naudojimas su "Java" duomenų bazės ryšio tvarkykle
 • "SQL Server Machine Learning Services" pakeičia ankstesnes "SQL Server R Services", įskaitant "Python" palaikymą

Kokios naudojamos "SQL Server Standard Edition 2017" vartotojo licencijos?

"Wiresoft" siūlomos naudojamos naudotojų licencijos CAL neturi jokių funkcinių skirtumų, palyginti su dar nenaudota licencija, jei naudotojai naudojasi "SQL Server 2017 Standard Edition" paslaugomis. Tačiau įsigydamos naudotą programinę įrangą, ypač mažos ir vidutinės įmonės gali sutaupyti pinigų, jei licencijavimas taikomas vienam serveriui / CAL:

"SQL Server 2017 Standard" licencijavimas su serverio licencijomis ir licencijomis CAL

"Microsoft" licencijavimo sąlygose "SQL Server 2017" licencijavimas su serverio licencija ir naudotojo licencijomis "Standard" versijai siūlomas kaip alternatyvi galimybė: šis licencijavimo modelis vadinamas serverio / CAL licencijavimu. Skirtingai nuo alternatyvaus pagrindinio licencijavimo, šį licencijavimą sudaro "SQL Server" licencija ir papildomos kliento prieigos licencijos atitinkamiems naudotojams (arba atskiriems galutiniams įrenginiams): Taigi kiekvienam naudotojui, norinčiam pasiekti "SQL Server" egzempliorių, reikia atskiros prieigos licencijos (User CAL). Į serverio licenciją jau įtrauktos dvi licencijos CAL, tačiau jos turi tik administratoriaus teises ir nėra skirtos paprastiems naudotojams!

Tik įprastinė naudotojo licencija CAL suteikia naudotojui teisę naudoti tipinius "SQL Server" įrankius ir 2017 m. "Standard Edition" versijos taikomąsias programas. Šioje vartotojo kliento prieigos licencijoje nėra jokios papildomos programinės įrangos, kurią reikėtų įdiegti, o tik prieigos teisės kliento ir serverio aplinkoje, skirtos "SQL Server 2017 Standard".

Būtina laikytis naudotojų licencijų CAL versijų suderinamumo su SQL serverio licencija

Naudojant "SQL Server 2017" vartotojo licenciją, galutiniam įrenginiui suteikiamos ne tik "SQL Server 2017" prieigos teisės, bet ir senesnių "SQL Server" versijų, pvz., 2016 m., naudojimo teisės (žemesnės versijos). Tačiau naudotojas, turintis "SQL Server 2017" naudotojo licenciją, negali naudotis aukštesne "SQL Server" versija, pvz., 2019 (naujinimas). Todėl pirkdami "SQL Server" naudotojo licencijas visada turėtumėte atkreipti dėmesį į prieigos licencijos suderinamumą su konkretaus serverio licencija. Programinės įrangos parduotuvėje "Wiresoft" taip pat siūlo naudotas "SQL Server 2017" ankstesnių ir vėlesnių versijų naudotojų licencijas!

Kodėl "Microsoft" siūlo alternatyvią licencijavimo parinktį su "SQL Server 2017 Standard Edition" licencijomis?

"SQL Server" 2017 m. versijos "Standard Edition" versijoje "Microsoft" siūlo naudotojų arba galutinių įrenginių licencijavimą pagal CAL kaip alternatyvą licencijavimui pagal pagrindą. Taikant šią prieigos prie "SQL Server" licencijavimo formą atsižvelgiama į MVĮ, kurių serverių pajėgumas dažnai būna mažesnis, nes juose dažnai būna įrengtas tik vienas (arba du) branduolys, tačiau to pakanka jų poreikiams patenkinti, poreikius. Tuomet serverio/CAL licencijavimas paprastai yra pigesnis nei serverio licencijavimas pagal branduolius.

Pagal šį "Microsoft" licencijavimo modelį, be "SQL Server" licencijos, siūlomi du CAL tipai, skirti prieigai prie "SQL Server 2017 Standard":

 • "SQL Server 2017" naudotojo licencija: suteikia SQL serverio prieigos teises atskiram naudotojui
 • "SQL Server 2017 User CAL": suteikia SQL serverio prieigos teises specialiam "Windows" galiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)

Į ką reikėtų atsižvelgti licencijuojant "SQL Server 2017 Standard" su vartotojo licencijomis?

Kaip jau minėta, su vartotojo licencija tam tikram darbuotojui asmeniškai suteikiamos "SQL Server 2017" prieigos teisės ir jis gali laisvai pasirinkti, kuriame "Windows" palaikančiame galutiniame įrenginyje ją naudoti. Užregistravus naudotoją, jo teisių nebegalima perduoti kitam naudotojui. Naudotojo CAL taip pat negalima naudoti kaip įrenginio CAL, t. y. negalima pakeisti tipo. Šiais naudotojo licencijų licencijavimo apribojimais siekiama užkirsti kelią netinkamai neįgaliotų arba svetimų naudotojų prieigai prie "SQL Server". Todėl serverio / CAL licencijavimas taip pat užtikrina įmonių ir jų duomenų saugumą arba apsaugą.

Kokie yra "SQL Server 2017 Standard" vartotojo licencijos privalumai?

Iš esmės "SQL Server" naudotojo licencijos licencija savo teisėmis nesiskiria nuo įrenginiu pagrįstos kliento prieigos licencijos. Ypatingos naudotojo licencijos CAL galimybės arba privalumai daugiausia susiję su tipinėmis arba dažnomis "SQL Server" prieigomis įmonėje.

Nors "SQL Server 2017" naudotojo licencija skirta tik konkrečiam asmeniui, šis asmuo gali laisvai pasirinkti galutinį įrenginį, per kurį galės pasiekti "SQL Server ", tačiau tik iš vieno kompiuterio ar panašaus įrenginio.

Palyginti su su galutiniu įrenginiu susijusia įrenginio licencija, "SQL Server" naudotojo licencija turi kitokią naudojimo sritį: licencijuotas naudotojas nėra susietas su vietiniu įrenginiu, jei jo naudojamas galutinis įrenginys turi prieigą prie interneto. Tai reiškia, kad naudotojas gali naudotis "SQL Server" pakaitomis savo darbo vietoje įmonėje arba išorėje per nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, pavyzdžiui, kitoje vietoje, kelionėje ar namų biure.

Todėl "SQL Server 2017" naudotojo licencijos leidžia tokiems darbuotojams, kurie dažnai būna skirtingose vietose, lanksčiau naudotis "SQL Server" funkcijomis ir naudotis kiekvienu atveju turimais kompiuteriais, nepriklausant nuo savo galutinio įrenginio, nes naudodami naudotojo licenciją jie visada naudojasi savo asmenine paskyra.

Išvada

Todėl tai, kuris SQL Server 2017 Standard kliento prieigos licencijos tipas naudotojams suteikia daugiau privalumų, kiekvienu atveju priklauso nuo atitinkamos darbo aplinkos: darbuotojų skaičiaus ir vyraujančio prieigos leidimą turinčių galutinių įrenginių naudojimo tipo: kai dauguma naudotojų naudoja skirtingus kompiuterius, ypač mobiliuosius, pvz., nešiojamuosius kompiuterius ar planšetinius kompiuterius, kurie naudojami skirtingose vietose, kad galėtų pasiekti SQL serverį, naudotojo licencijos suteikia daugiau lankstumo. Tačiau, kaip jau nurodyta pirmiau, sprendimą dėl kliento prieigos licencijavimo tipo reikia priimti prieš perkant, nes " SQL Server 2017" naudotojo licencijos negalima vėliau pakeisti ar iškeisti į įrenginio licenciją.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje lanksčiai pirkite naudotas "Microsoft SQL Server 2017" vartotojo licencijas

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galima įsigyti "SQL Server 2017" vartotojo licencijų licencijas vos nuo 1 licencijos, nes šiai naudotai programinei įrangai netaikomos įprastos licencijavimo taisyklės - tai dar vienas naudotos programinės įrangos privalumas.

Kokios naudojamos "SQL Server 2017" naudotojo licencijos CAL?

Visos "Wiresoft" siūlomos "SQL Server 2017" naudotojo licencijos (taip pat ir įrenginio licencijos), skirtos naudoti "SQL Server 2017", yra įprastos prieigos licencijos, kaip naujai siūloma "Microsoft" licencijavimo programoje, skirtos naudoti konkrečias serverio funkcijas; vienintelis skirtumas, palyginti su šiomis licencijomis, yra tas, kad anksčiau jos buvo "SQL Server 2017" naudotojo licencijos tomo dalis, kurią pirmiausia įsigijo įmonė, o paskui visas nereikalingas atskiras naudotojo prieigos licencijas arba net visą licencijos tomą ši įmonė perpardavė "Wiresoft". Tūrio licencija buvo ištirpdyta ir paversta atskiromis licencijomis, o gautos atskirų naudotojų licencijos CAL buvo pažymėtos kaip naudojama programinė įranga. Kaip jau minėta pirmiau, nepaisant šio pavadinimo, tokią naudotą naudotojo licenciją galima naudoti lygiai taip pat kaip ir "naują", ne tik todėl, kad programinė įranga paprastai nenusidėvi, bet visų pirma todėl, kad nėra jokių funkcionalumo ar naudojimo laikotarpio apribojimų.

Ar naudojamos "SQL Server 2017" vartotojo licencijos yra saugios?

Naudota programinė įranga, tokia kaip "SQL Server" naudotojo licencijos, "Wiresoft" klientams ne tik turi akivaizdų kainos pranašumą, bet ir užtikrina tokį patį saugumą kaip ir nauja prieigos licencija - be jokių paslėptų apribojimų ar neatpažįstamos rizikos! Naudotas licencijas taip pat galite iš karto gauti atlikę mokėjimą - iš karto atsisiųsti ir iškart aktyvuoti su pateiktu licencijos raktu, todėl jos taip pat užtikrina įprastą pirkėjo saugumą.

Iš kur gaunamos naudojamos "SQL Server 2017" naudotojų licencijos?

Visos "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje siūlomos "SQL Server 2017 Standard Edition" vartotojo kliento prieigos licencijos yra iš įmonių ar organizacijų licencijų atsargų. Todėl jiems taip pat taikoma galiojanti jurisdikcija: tai aiškiai leidžia prekiauti "Microsoft" CAL kaip naudota programine įranga, tai kelis kartus patvirtinta ir įvairiuose teismo sprendimuose.

Ką jums, kaip "Wiresoft" klientui, reiškia naudotų naudotojo licencijų CAL įsigijimas?

Teisinį saugumą užtikrina ne tik naudotų "SQL Server 2017" naudotojo licencijų licencijų ar kitų "Wiresoft" siūlomų licencijų įsigijimas, bet ir faktinis naudojimas, nes proceso metu nepažeidžiamos jokios teisinės nuostatos - nei jūsų, nei "Wiresoft".

Visi privalumai perkant "SQL Server 2017" CAL kaip naudotą programinę įrangą

"SQL Server 2017" naudotojo licencijos arba kitos "Wiresoft" prieigos licencijos, kaip naudota programinė įranga, yra alternatyva daugumos kitų naujų licencijų teikėjų pasiūlymams dėl visų minėtų priežasčių - taip pat dėl to, kad čia nėra jokių apribojimų dėl naudotojo licencijų pakopų. Todėl galite laisvai rinktis licencijuodami "SQL Server" paslaugas ir tokiu būdu pritaikyti jas prie faktinių naudojimo reikalavimų savo įmonėje, o tai sumažina jūsų išlaidas pirkimo metu.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje rasite ne tik vartotojo licencijų, bet ir įrenginio licencijų, skirtų "SQL Server 2017 ", taip pat kitų "MS SQL Server " versijų prieigos licencijų, įskaitant atitinkamas serverio licencijas. Taip išvengsite naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidų ir galimų suderinamumo problemų dėl nevienodų programinės įrangos versijų.

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik "SQL Server 2017" naudotojo licencijas, bet ir kitos "Microsoft" serverių programinės įrangos serverio licencijas bei klientų prieigos licencijas su visais "Wiresoft" naudojamos programinės įrangos privalumais. Jei turite klausimų apie "SQL Server 2017" arba bet kurio kito "Microsoft" produkto licencijavimą naudojant naudotojo licen cijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos