Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJO CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJO CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10406
 • 359-06557
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
2 499,90 € * 2 776,90 € * (9,98% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 25x User CAL
Sistema  SQL Server 
CAL User CAL
Pristatymo apimtis Licencijos ID + Autentifikavimo kodas 
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos


Norint gauti prieigą prie Microsoft SQL Server 2017 Standard leidinio, serverio / CAL licencijavimo atveju, be serverio licencijos, reikia turėti kliento prieigos licenciją, pavyzdžiui, User CAL formą: su šia licencija konkretus naudotojas gauna asmenines prieigos prie SQL Serverteises. Taip yra todėl, kad taikant šį "SQL 2017" serverio licencijavimo variantą į serverio licenciją neįtraukiamos naudotojo teisės, todėl jas reikia įsigyti atskirai kaip User CAL naudotojo licenciją. Todėl naudotojas turi teisęprisijungti prie SQL Server tik per šį įrenginį, ogalutinį įrenginį gali pasirinkti pats.

Jei turite daugiau klausimų dėl gaminio, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJO CAL"

25x MS SQL Server 2017 vartotojo licencija - pigiau nei naudota programinė įranga

Norint gauti prieigą prie "Microsoft SQL Server 2017" Standard versijos, be serverio licencijos Server/CAL licencijavimui reikalinga kliento prieigos licencija, pvz., vartotojo CAL forma: su šia licencija dvidešimt penki konkretūs naudotojai gauna asmenines prieigos prie "SQL Server" teises. Taip yra todėl, kad šiame "SQL 2017" serverio licencijavimo variante naudotojo teisės nėra įtrauktos į serverio licenciją, todėl jas reikia įsigyti atskirai, kaip naudotojo CAL naudot ojui. Todėl naudotojas turi teisę prisijungti prie "SQL Server" tik per šį įrenginį, o galutinį įrenginį galima pasirinkti laisvai.

"SQL Server 2017 " vartotojo licencijų licencijas "Wiresoft" siūlo kaip naudotą programinę įrangą, todėl jų kaina yra palankesnė, palyginti su naujais pasiūlymais; taip pat jų privalumas yra tas, kad parduotuvėje jas galima įsigyti kaip pavienes licencijas. Šių "SQL Server 2017" naudojamų naudotojų kliento prieigos licencijų funkcionalumas nesiskiria nuo nenaudojamų licencijų, kurias galima įsigyti pagal oficialią "Microsoft" licencijavimo programą.

Naudokite "MS SQL Server" Standard 2017 funkcijas su naudojama naudotojo licencija CAL

Palyginti su ankstesne versija, "SQL Server 2017 Standard Edition" ne tik optimizuotas, bet ir turi daug naujų savybių ir funkcijų, todėl mažesnėms ar vidutinėms įmonėms suteikiama galimybė lanksčiai naudoti atitinkamus duomenis, pavyzdžiui, ERP ir kitose prekių valdymo sistemose, be to, visapusiškai apsaugoti nuo neteisėtos prieigos - visa tai galima gauti su naudojama naudotojo licencija CAL.

Šioje galingoje "Microsoft" duomenų platformos versijoje yra visos duomenų bazės, ataskaitų ir analizės funkcijos, atitinkančios tipinius dabartinius įmonių reikalavimus, keliamus galingai reliacinei duomenų bazių valdymo sistemai. Naudojant " SQL Server 2017" vartotojo kliento prieigos licenciją, "Python" dabar galima naudoti kartu su duomenų bazėje esančia išplėstine analize naudojant "R", įskaitant interaktyvias vizualizavimo parinktis. Be to, daugybė našumo patobulinimų, įskaitant pagrindines duomenų paslaugas (MDS) ir ataskaitų teikimo paslaugas (SSRS), taip pat šios funkcijos:

 • Papildomos duomenų bazės variklio funkcijos, kurių našumas pagerintas naudojant CLR rinkinius
 • Adaptyviosios jungtys adaptyviam užklausų apdorojimui
 • Patobulintos "SQL Server Analysis Services" (SSAS) su naujomis lentelių modelių diegimo parinktimis
 • Duomenų gavimas "Power Query" užklausai
 • "SQL Server 2017" integravimo paslaugos (SSIS) užtikrina optimizuotą mastelį, įskaitant didelio prieinamumo palaikymą, ir supaprastintą vykdymą keliuose kompiuteriuose
 • "Linux" naudojimas
 • "Java" programų naudojimas su "Java" duomenų bazės ryšio tvarkykle
 • "SQL Server Machine Learning Services" pakeičia ankstesnes "SQL Server R Services", įskaitant "Python" palaikymą

Kokios naudojamos "SQL Server" naudotojų licencijos Standard-Edition 2017?

"Wiresoft" siūlomos naudojamos naudotojų licencijos CAL funkcijomis nesiskiria nuo nenaudojamos licencijos, kai naudotojai naudojasi "SQL Server 2017" Standard leidimo paslaugomis. Tačiau perkant naudotą programinę įrangą, licencijavimas pagal serverį/CAL gali padėti sutaupyti pinigų, ypač mažoms ir vidutinėms įmonėms:

"SQL Server 2017" licencijavimas Standard su serverio licencijomis ir licencijomis CAL

"Microsoft" licencijavimo sąlygose "SQL Server 2017" licencijavimas su serverio licencija ir naudotojų licencijomis Standard leidimui siūlomas kaip alternatyvi galimybė: šis licencijavimo modelis vadinamas serverio / CAL licencijavimu. Skirtingai nuo alternatyvaus licencijavimo pagal pagrindą, šį licencijavimą sudaro SQL serverio licencija ir papildomos klientų prieigos licencijos atitinkamiems naudotojams (arba atskiriems galutiniams įrenginiams): taigi kiekvienam naudotojui, norinčiam pasiekti SQL serverio egzempliorių, reikia atskiros prieigos licencijos (User CAL). Nors į serverio licenciją jau įtrauktos dvi licencijos CAL, jos turi tik administratoriaus teises ir nėra skirtos paprastiems naudotojams!

Tik įprastinė naudotojo licencija CAL suteikia naudotojui teisę naudoti tipinius "SQL Server" įrankius ir taikomąsias programas iš " Standard Edition 2017". Ši vartotojo kliento prieigos licencija neapima jokios kitos programinės įrangos, kurią reikia įdiegti, tik prieigos teises kliento / serverio aplinkoje SQL Server 2017 Standard.

Reikia atsižvelgti į naudotojų licencijų CAL versijų suderinamumą su SQL serverio licencija

Naudojant "SQL Server 2017" vartotojo licenciją, galutiniam įrenginiui suteikiamos ne tik "SQL Server 2017" prieigos teisės, bet ir senesnių "SQL Server" versijų, pvz., 2016 m., naudojimo teisės (žemesnės versijos). Tačiau naudotojas, turintis "SQL Server 2017" vartotojo licenciją, negali naudotis aukštesnės "SQL Server" versijos, pvz., 2019 m. (atnaujinimas). Todėl pirkdami "SQL Server" naudotojo licencijas visada turėtumėte atkreipti dėmesį į prieigos licencijos suderinamumą su konkretaus serverio licencija. Programinės įrangos parduotuvėje "Wiresoft" taip pat siūlo naudotas "SQL Server 2017" ankstesnių ir vėlesnių versijų naudotojų licencijas!

Kodėl "Microsoft" siūlo alternatyvią licencijavimo parinktį su "SQL Server 2017" Standard leidimo licencijomis?

"SQL Server 2017" versijos Standard versijoje "Microsoft" siūlo naudotojų arba galutinių taškų licencijavimą pagal CAL kaip alternatyvą pagrindiniam licencijavimui. Taikant šią prieigos prie "SQL Server" licencijavimo formą atsižvelgiama į mažų ir vidutinių įmonių, kurių serverių pajėgumas dažnai būna mažesnis, nes juose dažnai būna tik vienas (arba du) branduoliai, tačiau jų poreikiams to pakanka, poreikius. Tokiu atveju serverio/CAL licencijavimas paprastai yra pigesnis nei serverio licencijavimas pagal branduolius.

Pagal šį "Microsoft" licencijavimo modelį, be "SQL Server" licencijos, siūlomi du CAL tipai, skirti prieigai prie "SQL Server 2017" Standard:

 • "SQL Server 2017" naudotojo licencija CAL: ji suteikia SQL serverio prieigos teises specialiam vienam naudotojui
 • "SQL Server 2017 User CAL": suteikia SQL serverio prieigos teises specialiam Windows galutiniam įrenginiui (kompiuteriui, nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, telefonui)

Į ką reikėtų atsižvelgti licencijuojant "SQL Server 2017" Standard su naudotojų licencijomis?

Kaip jau minėta, su vartotojo licencija (User CAL) tam tikras darbuotojas asmeniškai gauna prieigos prie "SQL Server 2017" teises, todėl jis gali laisvai pasirinkti, kuriame Windows galiniame įrenginyje jį naudoti. Užregistravus naudotoją, jo teisių nebegalima perduoti kitam naudotojui. Naudotojo CAL taip pat negalima naudoti kaip įrenginio CAL, t. y. negalima pakeisti tipo. Šiais naudotojo licencijų licencijavimo apribojimais siekiama užkirsti kelią netinkamai neįgaliotų arba trečiųjų šalių naudotojų prieigai prie "SQL Server". Todėl serverio / CAL licencijavimas taip pat užtikrina įmonių ir jų duomenų saugumą arba apsaugą.

Kokie yra "SQL Server 2017 Standard" vartotojo licencijos privalumai?

SQL serverio naudotojo licencijos CAL teisės nesiskiria nuo įrenginio kliento prieigos licencijos teisių. Ypatingos naudotojo licencijos CAL galimybės arba privalumai daugiausia pasireiškia dėl tipinių arba dažnai įmonėje naudojamų "SQL Server" prieigų tipo.

"SQL Server 2017" naudotojo licencija yra išimtinai susieta su konkrečiu asmeniu, tačiau šis asmuo gali laisvai pasirinkti galutinį įrenginį, per kurį galės pasiekti " SQL Server", tačiau tik iš vieno kompiuterio ar panašaus įrenginio vienu metu.

Palyginti su įrenginio licencijos licencija, "SQL Server" naudotojo licencijos licencija turi kitokią naudojimo sritį: licencijuotas naudotojas nėra susietas su vietiniu vartotoju, jei jo naudojamas galutinis įrenginys turi prieigą prie interneto. Taigi naudotojas gali pakaitomis prisijungti prie "SQL Server" savo darbo vietoje įmonėje, taip pat išorėje per nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, pavyzdžiui, kitoje vietoje, kelionėje ar namuoseOffice.

Todėl "SQL Server 2017" naudotojo licencijos leidžia lanksčiau naudotis "SQL Server" funkcijomis tokiems darbuotojams, kurie dažnai būna skirtingose vietose ir naudojasi kiekvienu atveju turimais kompiuteriais, nepriklausydami nuo savo galutinio įrenginio, nes naudodami naudotojo licenciją jie visada naudojasi savo asmenine paskyra.

Išvada

Todėl tai, kurio tipo "SQL Server 2017" kliento prieigos licencija Standard naudotojams suteikia daugiau privalumų, kiekvienu atveju priklauso nuo atitinkamos darbo aplinkos: darbuotojų skaičiaus ir vyraujančio prieigos teisę turinčių galutinių įrenginių naudojimo tipo: kai tik dauguma naudotojų naudoja skirtingus kompiuterius, ypač mobiliuosius, pvz., nešiojamuosius kompiuterius ar planšetinius kompiuterius, kurie naudojami skirtingose vietose, kad galėtų pasiekti "SQL Server", naudotojo licencijos suteikia daugiau lankstumo. Tačiau, kaip nurodyta pirmiau, sprendimas dėl kliento prieigos licencijavimo tipo turi būti priimtas prieš įsigyjant, nes " SQL Server 2017" naudotojo licencijos negalima vėliau pakeisti ar pakeisti į įrenginio licenciją.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje lanksčiai pirkite naudotas "Microsoft SQL Server 2017" vartotojo licencijas

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje galima įsigyti "SQL Server 2017" vartotojo licencijų licencijas vos nuo 1 licencijos, nes šiai naudotai programinei įrangai netaikomos įprastos licencijavimo taisyklės - tai dar vienas naudotos programinės įrangos privalumas.

Kokios naudojamos "SQL Server 2017" naudotojo licencijos?

Visos "SQL Server 2017" vartotojo licencijos (taip pat ir įrenginio licencijos), kurias "Wiresoft" siūlo kaip naudotas licencijas, yra įprastos prieigos licencijos, nes jos naujai siūlomos "Microsoft" licencijavimo programoje ir skirtos naudoti konkrečias serverio funkcijas; jos skiriasi tik tuo, kad anksčiau buvo "SQL Server 2017" vartotojo apimties licencijos dalis, kurią pirmiausia įsigijo įmonė, o paskui visas nereikalingas atskiras vartotojo prieigos licencijas arba net visą apimties licenciją ši įmonė perpardavė "Wiresoft". Šiuo atveju apimties licencija buvo suskaidyta ir paversta atskiromis licencijomis, o gautos atskirų naudotojų licencijos CAL buvo paženklintos kaip naudojama programinė įranga. Kaip jau minėta pirmiau, nepaisant šio pavadinimo, tokią naudotą naudotojo licenciją galima naudoti taip pat, kaip ir "naują", ne tik todėl, kad programinė įranga paprastai nenusidėvi, bet visų pirma todėl, kad nėra jokių funkcionalumo ar naudingo tarnavimo laiko apribojimų.

Ar naudojamos "SQL Server 2017" vartotojo licencijos yra saugios?

Naudota programinė įranga, tokia kaip "SQL Server" naudotojo licencijos, ne tik turi akivaizdų kainos pranašumą "Wiresoft" klientams, bet ir užtikrina tokį patį saugumą kaip naujos prieigos licencijos - be jokių paslėptų apribojimų ar neatpažįstamos rizikos! Naudotas licencijas taip pat galima gauti iš karto po mokėjimo proceso užbaigimo, kai jos iš karto atsisiunčiamos ir nedelsiant aktyvuojamos naudojant pridedamą licencijos raktą, todėl jos taip pat užtikrina įprastą pirkėjo saugumą.

Iš kur gaunamos naudojamos "SQL Server 2017" naudotojų licencijos?

Visos "Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje siūlomos "SQL Server 2017 " Standard versijos vartotojo kliento prieigos licencijos paimtos iš įmonių ar organizacijų licencijų atsargų. Taigi galiojanti jurisdikcija taikoma ir joms: tai aiškiai leidžia prekiauti "Microsoft" CAL kaip naudota programine įranga, tai ne kartą patvirtinta ir įvairiuose teismo sprendimuose.

Ką jums, kaip "Wiresoft" klientui, reiškia naudotų naudotojo licencijų CAL įsigijimas?

Teisinį saugumą užtikrina ne tik naudotų "SQL Server 2017" naudotojo licencijų licencijų ar kitų "Wiresoft" siūlomų licencijų įsigijimas, bet ir faktinis jų naudojimas, nes nei jūs, nei "Wiresoft" nepažeidžiate jokių teisės aktų.

Visi privalumai perkant "SQL Server 2017" CAL kaip naudotą programinę įrangą

"Wiresoft" "SQL Server 2017" naudotojo licencijos arba kitos "Wiresoft" prieigos licencijos yra alternatyva daugumos kitų naujų licencijų teikėjų pasiūlymams dėl visų minėtų priežasčių - taip pat dėl to, kad čia nėra jokių apribojimų dėl naudotojo licencijų pakopų. Todėl galite laisvai rinktis licencijuodami "SQL Server" paslaugas ir prisitaikyti prie faktinių naudojimo reikalavimų savo įmonėje, todėl pirkimo metu sumažėja išlaidos.

"Wiresoft" internetinėje parduotuvėje rasite ne tik vartotojo licencijų, bet ir įrenginio licencijų, skirtų "SQL Server 2017 ", taip pat kitų "MS SQL Server " versijų prieigos licencijų, įskaitant atitinkamas serverio licencijas. Taip išvengsite naujos aparatinės įrangos įsigijimo išlaidų ir galimų suderinamumo problemų dėl nevienodų programinės įrangos versijų.

"Wiresoft" programinės įrangos parduotuvėje rasite ne tik "SQL Server 2017" naudotojo licencijas, bet ir kitos "Microsoft" serverių programinės įrangos serverio licencijas ir klientų prieigos licencijas su visais "Wiresoft" naudojamos programinės įrangos privalumais. Jei turite klausimų apie "SQL Server 2017" arba bet kurio kito "Microsoft" produkto licencijavimą naudojant naudotojo licen cijas, nedvejodami susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJO CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKUOČIŲ NAUDOTOJO CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos