Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

 • SW10154
 • 6VC-02073
 • Nuolat galioja
 • Visos kalbos
 • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
28,90 € * 30,90 € * (6,47% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x User CAL
Sistema  "Windows" serveris
CAL RDS User CAL 
Pristatymo apimtis Licencijos ID + autentifikavimo kodas
Vykdymo laikas Neribotas
Kalbos Visos kalbos
Terminalo serveris Suderinamas


"Microsoft Windows" nuotolinio darbalaukio paslaugos (RDS) - tai senųjų terminalo serverio CAL įpėdinis. RDS yra centralizuota darbalaukio ir taikomųjų programų platforma, kuri siūlo daugybę galimybių teikti ir valdyti darbalaukius bei prijungti nuotolinius darbuotojus naudojant seansų virtualizavimo ir virtualaus darbalaukio infrastruktūros (VDI) technologijas. Tai leidžia padidinti įmonės lankstumą ir duomenų saugumą naudojant centralizuotą darbalaukio sprendimą, kartu atleidžiant IT skyrių nuo darbalaukių ir taikomųjų programų valdymo naštos.

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"

Vartotojų licencijos Remote Desktop to Services Windows Server 2012 / R2 pirkti naudotas

Kad galėtumėte pasiekti Windows Server 2012 arba R2 per svetainę Remote Desktop Services, kiekvienam naudotojui reikia atskiros kliento prieigos licencijos - RDS naudotojo licencijos. Ji leidžia pasiekti Windows programas ir kt. įmonės tinkle iš bet kurio galutinio įrenginio ir nepriklausomai nuo vietos. Įprastinė Windows Server 2012 naudotojo licencija neapima papildomų nuotolinės prieigos teisių, todėl jas reikia įsigyti papildomai - kaip RDS naudotojo licenciją.

Wiresoft RDS User CAL versija 2012 / R2, kaip naudojama programinė įranga, pasižymi daug mažesne kaina, palyginti su daugelio kitų licencijų teikėjų RDS User CAL, tačiau turi tas pačias funkcijas kaip ir RDS User kliento prieigos licencijos, siūlomos oficialioje Microsoft Windows serverio licencijavimo programoje.

Kokie yra Windows Server 2012 arba R2 RDS naudotojų licencijų privalumai?

Remote Desktop Services Windows Serveris - anksčiau vadintas Terminalo paslaugomis - reiškia naudotojams (arba galutiniams taškams) skirtą serverio vaidmenį, per kurį galima naudotis visomis tipinėmis Windows Serveris 2012 paslaugomis, nereikalaujant, kad atitinkamos Windows programos būtų įdiegtos vietoje kompiuteryje. Naudotojo licencija User CAL for RDS 2012 suteikia atitinkamam darbuotojui nuotolinę prieigą; per Windows serverį, kuris veikia kaip priimantysis serveris, Windows programos šiam CAL įgaliojimus turinčiam naudotojui tampa prieinamos per nuotolinio darbalaukio seansą. Tada šis naudotojas gali naudotis bet kuriuo asmeniniu ar nešiojamuoju kompiuteriu ir t. t., bet visų pirma plonuoju klientu, ir naudotis jais naudodamasis savo RDS naudotojo licencija (RDS User CAL) tiek įmonės buveinėje, tiek savarankiškai (nuotoliniu būdu) per interneto ryšį.

Todėl naudodami RDS User CAL 2012 naudotojai gali naudoti beveik bet kokį senesnį Windows galinį įrenginį, kurio našumas yra mažesnis, nes Remote Desktop Services pateikia dabartinį atitinkamo Windows serverio našumą; taigi, norint naudotis Windows serverio paslaugomis ir atitinkamomis dabartinių versijų programomis, galingesnės aparatinės įrangos įsigijimas nėra privaloma išankstinė sąlyga.

Funkcijų, prieinamų su nuotolinio darbalaukio paslaugos vartotojo licencija Windows Server 2012, apžvalga

Naudodamas RDS vartotojo licenciją Windows Server 2012 arba R2, vartotojas gali naudotis visais atitinkamos serverio versijos privalumais; be daugelio svarbių optimizavimų, ypač virtualizavimo srityje, taip pat daugybės Hyper-V naujovių, jie apima:

 • Ryšys su Windows Azure debesijos paslaugomis, kad būtų galima valdyti debesijos, virtualius serverius ir vietinius serverius kartu viename tinkle
 • Patobulintas Windows serverio ir System Center bendradarbiavimas
 • Efektyvesnis bendradarbiavimas su virtualiomis aplinkomis naudojant System Center 2012 R2 IP adresų valdymą (IPAM)
 • Jutikliniam ekranui pritaikyta naudotojo sąsaja
 • PowerShell 3.0 - veiksmingas administravimas
 • Naujas, galingesnis užduočių tvarkytuvas
 • IIS (Internet Information Service 8.0) su išplėstinio patvirtinimo sertifikatų valdymu
 • SMB 3.0 - geresnė prieiga prie failų bendrųjų failų
 • Lygiagretus Windows Server 2012 R2 ir Hyper-V Server 2012 R2 veikimas System Center Virtual Machine Manager 2012 R2
 • VM Connect leidžia kopijuoti ir perkelti failus vilkimo ir nuleidimo būdu
 • Virtualius kietuosius diskus (VHDX) galima padidinti arba sumažinti Windows Server 2012 R2 veikimo metu
 • SSD ir SATA diskų sujungimas į Storage Spaces

RDS CAL privalumai Windows Server 2012 / R2 administratoriams

Be jau minėtų RDS naudotojo CAL privalumų naudotojams, Remote Desktop Services sistema taip pat turi tam tikrų privalumų administratoriams: Licencijavimas naudojant RDS User CAL leidžia efektyviau administruoti visus registruotus naudotojus ir kompiuterius, nes įmonės tinkle įdiegtą Windows programinę įrangą galima valdyti centralizuotai ir ją teikti, užuot ją diegus į kiekvieną atskirą galutinį įrenginį ir atliekant atnaujinimus, kaip įprasta.

Be to, RDS naudotojo licencijos taip pat apibrėžia individualias registruotų naudotojų teises, kad jie galėtų naudotis Windows serveriu naudodamiesi individualiomis prieigos teisėmis. Taigi, Windows Server 2012 skirtos RDS naudotojų licencijos taip pat gerokai sumažina darbo vietų aprūpinimo ir priežiūros pastangas.

Techninė informacija apie RDS naudotojų licencijas Windows Server 2012 / R2

Remote Desktop Services teikimą ir naudojimą naudojant naudotojo licenciją CAL reglamentuoja tam tikri serverio vaidmenys. Be RDS CAL ir serverio versijos suderinamumo, taip pat reikia atsižvelgti į šias sąlygas.

Naudodami nuotolinio darbalaukio paslaugos naudotojo licencijas atkreipkite dėmesį į Windows Server 2012 ir R2 versijų suderinamumą

RDS naudotojo CAL visada turi būti suderinama su Windows serverio, prie kurio ji prijungta, versija. Konkrečiu Windows Server 2012 naudotojams skirtų RDS licencijų atveju jas galima naudoti tiek prieigai prie Windows Server 2012, tiek prie kitos aukštesnės versijos Windows Server 2012 R2, tiek prie senesnės Windows Server versijos, pavyzdžiui, 2008 m. (žemesnės versijos). Tačiau šios RDS-CAL 2012 negalima naudoti norint pasiekti aukštesnę Windows Server versiją, pvz., 2016 m. (atnaujinimas). Tai įmanoma tik su atitinkama Remote Desktop Services CAL versija. Nėra jokio skirtumo, ar tai nauja, ar naudota naudotojo CAL programinė įranga.

RDS CAL skirtumai Microsoft Windows Server 2012 R2 versijoms Datacenter ir Standard

Wiresoft siūlo Standard ir Datacenter Windows Server 2012 R2 versijas. Jos skiriasi skirtingu virtualizavimo lygiu; kitaip jų funkcijos, kurias siūlo 2012 R2 versija, yra vienodos.

Standard Windows Server 2012 R2 versija skirta klientams, kurie nenaudoja jokios virtualizacijos arba naudoja tik žemo lygio virtualizaciją, o Datacenter versijoje taip pat siūlomos visos virtualizuotai privačios debesijos aplinkai reikalingos funkcijos, kad Hyper-V vaidmenyje būtų galima paleisti bet kokį virtualių mašinų skaičių.

Naudojant RDS naudotojo licenciją CAL, visada galima naudotis kiekvienoje versijoje prieinamomis funkcijomis.

Vartotojo licencijų ir įrenginio licencijų palyginimas Remote Desktop Services iš Windows Server 2012

Kaip aprašyta pirmiau, Microsoft Server 2012 arba R2 programinės įrangos diegimas yra atskirtas nuo tolesnio jos naudojimo - nuotolinio naudojimo teisės reguliuojamos Microsoft licencijavimo sistemoje naudojant atitinkamą kliento prieigos licenciją. Be RDS naudotojo licencijos, yra ir RDS įrenginio licencija. Abi CAL galioja tik vienam naudotojui arba vienam konkrečiam galutiniam įrenginiui.

Taigi Microsoft RDS CAL sistema leidžia serverio administratoriams aiškiai valdyti visas prieigos teises, o tai užtikrina didesnį saugumą, nes neregistruoti naudotojai negali pasiekti Windows serverio be vienos iš dviejų prieigos licencijų. Kiekvienam RDS CAL tipui suteikta tam tikra laisvė naudoti serverio paslaugas.

Vartotojų licencijų licencijos Remote Desktop Services 2012 / R2

Naudojant RDS vartotojo kliento prieigos licenciją Windows Server 2012 / R2, registruojamas tik vienas specialus vartotojas. RDS CAL šiam naudotojui suteikia nuotolinės prieigos prie Windows serverio teises nuotolinio darbalaukio seanso kontekste; šis naudotojas gali laisvai pasirinkti galutinį įrenginį arba kliento kompiuterį, tačiau vienu metu galima naudotis tik vienu kompiuteriu ar panašiu įrenginiu. Tai reiškia, kad šis įgaliotasis naudotojas gali rinktis, pavyzdžiui, stacionarųjį kompiuterį įmonėje, mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ir pan. kelyje arba nešiojamąjį kompiuterį namuoseOffice, nes naudodamasis RDS User CAL jis visada naudoja savo asmeninę paskyrą.

Naudojant RDS naudotojo licenciją, nuotolinio darbalaukio licencijavimas neįgyvendinamas. Tai reiškia, kad atitinkamas kliento ryšys užmezgamas neatsižvelgiant į licencijų serveryje Remote Desktop Services pateiktų naudotojo licencijų CAL skaičių. Tačiau kiekvienam atitinkamam naudotojui turi būti suteikta galiojanti naudotojo licencija CAL. Todėl įmonėje turi būti nustatytas tikslus naudotojų licencijų licencijų skaičius, o Windows serveryje turi būti įdiegtas atitinkamas naudotojų prieigos licencijų skaičius, kad šie naudotojai galėtų naudotis RDS naudotojo licencija. Tai atliekama per

Serverio nuotolinio darbalaukio licencijavimo tvarkyklė.

Visų RDS naudotojų licencijų, skirtų Windows Server 2012 / R2, funkcijų apžvalga

 • RDS naudotojo licencija priskiriama konkrečiam Active Directory naudotojui, o ne vienam įrenginiui (įrenginio licencija).
 • RDS naudotojo licencija nėra laikinai prieinama, todėl jos negalima atšaukti.
 • Remote Desktop Services naudotojo CAL seka licencijų serveris.
 • CAL negalima stebėti komandoje.
 • Nurodytų naudotojo licencijų CAL skaičių galima viršyti, tačiau tai pažeis nuotolinio darbalaukio licencijos sutartį.

Išvada dėl RDS naudotojo licencijų licencijų

Kuris Remote Desktops Services CAL tipas, skirtas Windows Server 2012 ar R2, teikia daugiau naudos organizacijai ir yra prieinamesnė alternatyva perkant naudotą programinę įrangą, priklauso nuo konkretaus atvejo. Šį sprendimą lemia ne tik darbuotojų skaičius, bet ir tai, kaip jie pirmiausia naudoja esamus galinius įrenginius: kai tik dauguma darbuotojų naudoja skirtingus galinius įrenginius arba skirtingas darbo vietas lanksčiai prieigai prie Windows serverio, t. y. ne tik viduje, bet ir išorėje, taip pat mobiliai, RDS User CAL suteikia daugiau laisvės.

Todėl prieš įsigydami RDS licencijų liudijimus, turėtumėte išsiaiškinti, kuris tipas jūsų įmonėje turi daugiau privalumų, nes RDS naudotojo licencijos negalima pakeisti į įrenginio licenciją. Vėliau pakeisti naudotojo taip pat negalima.

Pirkite naudotas Microsoft naudotojų licencijas Remote Desktop Services 2012 / R2 iš vienos licencijos už mažą kainą Wiresoft internetinėje parduotuvėje

Wiresoft internetinėje parduotuvėje galima įsigyti RDS User CAL, skirtas Windows Server 2012 arba R2, pradedant nuo vienos licencijos - mūsų siūloma naudotos programinės įrangos CAL kaina yra ypač palanki, o dėl to, kad ji nepažymėta kaip naudota, neatsiranda jokių trūkumų, susijusių su naudojimu.

Kokia programinė įranga naudojama RDS naudotojų licencijose Windows Server 2012?

Wiresoft internetinėje parduotuvėje Remote Desktop Services siūlomos naudotojų licencijos Windows Server 2012 / R2 yra tipinės Microsoft prieigos licencijos, nes jas taip pat galima įsigyti atitinkamoje licencijų programoje; jos yra dalis apimties licencijos, skirtos naudotojų klientų prieigos licencijoms, kurią įsigijo įmonė, pardavusi atskiras nereikalingas naudotojų prieigos licencijas arba visą apimties licenciją Wiresoft, todėl RDS apimties licencijos buvo išskaidytos į atitinkamas atskiras licencijas. Perpardavus ir padalijus į vieno naudotojo licencijas CAL, jos pažymėtos kaip naudota programinė įranga. Tačiau tai nereiškia, kad RDS naudotojo CAL funkcijos nusidėvi ar kitaip apribojamas jų tinkamumas naudoti, net ir laikinai.

Kokią apsaugą užtikrina Remote Desktop Services naudotojų licencijos, skirtos Windows Server 2012 / R2, kaip naudojama programinė įranga?

Naudotų RDS CAL 2012 įsigijimas iš Wiresoft yra ne tik nebrangus, bet ir saugus mūsų klientams! Jau vieną vartotojo licenciją Remote Desktop Services Microsoft Windows Server 2012 gausite ne tik už mažesnę kainą, palyginti su panašiais naujais produktais, bet taip pat turėsite pirkėjo saugumą, nes licenciją iš karto atsisiųsite ir aktyvuosite naudodami galiojantį apimties licencijos raktą.

Saugi RDS naudotojo CAL kilmė

Visos Remote Desktop Services Wiresoft parduotuvėje siūlomos Windows Server 2012 ir R2 vartotojo licencijos yra iš įmonės licencijų atsargų. Todėl jums, kaip klientui, teisinis saugumas užtikrinamas tiek įsigyjant RDS naudotojo licenciją arba kitą Microsoft kliento prieigos licenciją kaip naudojamą programinę įrangą, tiek ją naudojant, nes nepažeidžiamos jokios galiojančios taisyklės. Šis faktas ne kartą buvo aiškiai patvirtintas įvairiuose teismų sprendimuose. Naudota Wiresoft programinė įranga taip pat atspari auditui, nes visi pirkėjai ir (arba) pardavėjai yra visiškai įrodyti!

Jūsų privalumai perkant naudotą programinę įrangą naudotojų licencijų licencijoms Remote Desktop Services 2012 / R2

Wiresoft siūloma naudotų naudotojų licencijų CAL, skirtų Windows Server 2012 ir R2 RDS, taip pat kitų kliento prieigos licencijų pasiūla yra ne tik pigesnė alternatyva mūsų klientams, palyginti su komerciniais pasiūlymais, bet ir suteikia galimybę vietoj griežtų licencijų skalių neribotai rinktis CAL, reikalingų Windows serverio nuotolinėms paslaugoms licencijuoti, skaičių. Tai leidžia pritaikyti ir ekonomiškai efektyviai licencijuoti.

Wiresoft internetinėje parduotuvėje siūlomos ne tik atitinkamos RDS įrenginio CAL, bet ir senesnės ar naujesnės Windows serverio nuotolinės klientų prieigos licencijų versijos. Taip išvengsite suderinamumo problemų ar naujos aparatinės įrangos pirkimo. Pasinaudokite plačiu naudojamos programinės įrangos, skirtos įvairioms RDS-CAL versijoms, asortimentu, skirtu Windows Server, Wiresoft!

Wiresoft programinės įrangos parduotuvėje galite rasti naudotojo ir įrenginio licencijų licencijas Windows Server ir kitoms Microsoft Server programoms bei atitinkamas kliento prieigos licencijas - pigiai, kaip naudotą programinę įrangą, įskaitant tiesioginį atsisiuntimą. Jei turite klausimų apie Windows Server 2012 / R2 arba bet kurio kito Microsoft produkto RDS naudotojo licencijas, susisiekite su mumis per pokalbį, el. paštu arba telefonu.

Kitos nuorodos į "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos