Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pagalba nustatant
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL

Paruošta išsiuntimui nedelsiant, pristatymo laikas 24 val

  • SW10584
  • DG7GMGF0F4LS
  • Nuolat galioja
  • Visos kalbos
  • EU
P Jūs gaunate Papildomi taškai
PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATSISIUNTIMAS + LICENCIJA
49,90 € * 54,90 € * (9,11% išsaugotas)

su PVM.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Kiekvienu pirkiniu iš "Wiresoft" jūs palaikote Kinderschutzbund.


Esate verslo klientas
arba turite teisinių klausimų?

Aš esu čia dėl jūsų.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

IŠSAMI INFORMACIJA  
Kiekis 1x
Sistema  SharePoint Server
CAL Standard Device CAL
Pristatymo apimtis Naudojimo teisė
Trukmė Neribota
Kalbos Visos kalbos


Įsigydami "Microsoft" "Sharepoint" "Server 2019" įrenginio CAL   reiškia, kad konkrečiam įrenginiui suteikiama prieiga prie "Sharepoint" platformos. Taigi įmonės kompiuteriu ar net nešiojamuoju kompiuteriu gali naudotis bet koks naudotojų skaičius, kad galėtų dalytis turiniu per "Sharepoint" arba atlikti jame paiešką ir redaguoti. Apskritai įrenginio CAL yra naudingos, jei darbuotojai dirba tik savo asmeniniais kompiuteriais arba jei kompiuteriais dalijasi keli darbuotojai. Čia pateiktas pasiūlymas susijęs su Standard leidimu. Jei "Microsoft" "Sharepoint" "Server 2019" įrenginio CAL taip pat norima, kad būtų galima naudotis Enterprise funkcijomis , reikalingas papildomas Enterprise-CAL .

Jei turite daugiau klausimų apie produktą, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą.

Informacija apie gaminį "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL 

Įsigyti Microsoft Sharepoint Server 2019 įrenginio CAL reiškia suteikti konkrečiam įrenginiui prieigą prie Sharepoint platformos. Taigi įmonės kompiuteriu ar net nešiojamuoju kompiuteriu gali naudotis bet koks naudotojų skaičius, kad dalytųsi turiniu per Sharepoint arba jame atliktų paiešką ir redagavimą. Apskritai prietaiso CAL yra naudingos, jei darbuotojai dirba tik savo kompiuteriais arba jei kompiuteriais dalijasi keli darbuotojai. Čia siūlomas Standard leidimas. Jei Microsoft Sharepoint Server 2019 įrenginio CAL taip pat norite naudotis įmonės funkcijomis, reikia papildomos įmonės CAL.

Geriau dirbkite kartu naudodami tinkamą programinę įrangą

Sharepoint 2019 siūlo daug ir išsamių bendradarbiavimo galimybių įmonės darbuotojams. Tikslas - kartu valdyti ir vykdyti projektus bei užduotis. Šiuo tikslu Sharepoint siūlo daugybę dokumentų valdymo ir paieškos funkcijų, taip pat įvairių turinio valdymo galimybių. Pavyzdžiui, programa veikia kaip intraneto portalas ir atlieka socialinio tinklo, skirto įmonės vidaus diskusijų grupėms, vaidmenį. Vartotojai gali patys nustatyti, koks turinys turėtų būti rodomas komandų svetainėse ir tinklaraščiuose arba koks turinys turėtų būti matomas tik atskiriems skyriams ar projektų grupėms, o koks - visai įmonei. MicrosoftSharepoint Server 2019 įrenginys CAL yra variantas, skirtas prijungti įmonės kompiuterį prie tarpžinybinės komunikacijos. 

Modernizuoti meniu ir valdymo parinktys

2019 Sharepoint versijoje, be kita ko, daugiausia dėmesio skiriama aiškesnei naudotojo sąsajai, kuri gerai veikia skirtinguose ekranuose. Tai daroma atsižvelgiant į tai, kad vis dažniau naudojamasi mobiliuoju kompiuteriu. bendruomenės programinę įrangą Sharepoint beveik vienodai gerai galima naudoti iš planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų, nešiojamųjų kompiuterių ir stacionariųjų įrenginių. Vartotojai gali intuityviai pasiekti dažnai naudojamas programas ir svarbų turinį bei greitai pasiekti reikiamus kontaktus. Naudodamiesi Microsoft Sharepoint Server 2019 įrenginio CAL Pirkti licencijuoto įrenginio naudotojai galės naudotis naudotojo sąsaja, panašia į SharePoint Online. Dokumentų bibliotekos ir Naršymo struktūros pritaikytos prie Office 365 struktūrų. 

Lengvas bendravimas ir dalijimasis dokumentais

SharePoint 2019 patobulinimai, palyginti su ankstesne versija, apima naujus bendravimo puslapius ir Team News funkciją. Norėdami suteikti kitam įmonės įrenginiui prieigą prie jų, galite įsigyti Microsoft Sharepoint Server 2019 įrenginio CAL tiesiogiai iš mūsų. Dabartinėje komandos svetainių versijoje Sharepoint taip pat yra sąrašai ir bibliotekos. Be to, kalbama ir apie pažangų mobiliojo duomenų naudojimą. Vadinamasis naujos kartos sinchronizavimo klientas (NGSC) užtikrina patikimą įgaliotų asmenų prieigą prie įmonės dokumentų - bet kuriuo metu ir bet kurioje interneto vietoje. Tai ypač svarbu, jei planuojate įsigyti Microsoft Sharepoint Server 2019 įrenginio CAL nešiojamajam ar planšetiniam kompiuteriui. 

Sharepoint licencijos visiems poreikiams

Norint įmonėje efektyviai dirbti su Sharepoint, reikia kelių licencijų. Pavyzdžiui, kiekvienam serverio egzemplioriui reikia atskiros licencijos, taip pat kiekvienam operacinės sistemos egzemplioriui. Tam tikru mastu galima maišyti licencijas. Tai reiškia, kad naujai įsigyta 2019 prieigos licencija gali pasiekti serverį, kuriame vis dar veikia Sharepoint2016. Tai prasminga, pavyzdžiui, jei serverio atnaujinimas planuojamas ilgalaikėje perspektyvoje, tačiau trumpalaikėje perspektyvoje naujajam darbuotojui ar naujam kompiuteriui turi būti suteikta nauja licencija. Be to, įmonėje galima bendrinti bet kokį naudotojų ir įrenginių CAL skaičių. Visas šias licencijas galite įsigyti iš mūsų. 

Kitos nuorodos į "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Klientų atsiliepimai apie "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL"
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimai bus aktyvuoti po patikrinimo.

* pažymėti laukai yra privalomi.

Atkreipiau dėmesį į duomenų apsaugos taisykles.

Kategorijos